92 thoughts on “Předvolební debata

 1. ODS, STO, a KDU se bojí konfrontace s opozicí. Nemají argumenty na své průsery.

  Umí uplácet voliče pivem zdarma a kuřátkem za komunistickou cenu.

  A to vše kvůli tomu, že Bernard chce rozšiřovat pivovar v centru města. Vykoupil rodinné baráky za 20 milionu a na jejich místě postaví průmyslovou halu na pivo. Zkurvíme si centrum ješte víc než je.

  Jen idiot si nechá zastavět centrum fabrikou a dovolí tam vjíždět tisícům kamionů.

 2. Škoda že akci nepořádá město. Tohle pořádají Piráti a Hugo.. A měli by také napsat kolik peněz to stojí. Tedy kino a hlavně plat za tzv. nezávislou moderátorku.

  1. Akci pořádat město mohlo, ale neujalo se toho. Nechtělo uveřejnit ani článek opozičního zastupitele v Radničních listech. Co vím, na nákladech debaty se všechny strany účastní rovným dílem. Moderátor, pronájem sálu kina (ani ten město neposkytlo zadarmo a ještě dělalo obstrukce s termínem), občerstvení pro řečníky, pozvánky před akcí. To nejsou žádné statisíce, které do občanů investuje Dohoda pro Humpolec a její štědrý sponzor Rodinný pivovar Bernard. Chcete-li přesná čísla, napište někomu z lídrů. O všem jsou s předstihem informováni, a to včetně finanční náročnosti. Náklady si totiž odsouhlasili transparentně. Takže tady z toho nedělejte kovbojku HUGO a Pirátů. Je to z vaší strany čistě účelové a dostáváte se na roveň mi(ni)stra Babiše a jeho Kalouska a koblih. Zapojit se do debaty v Humpolci mohl každý, každý lídr byl osloven v dostatečném předstihu.

  2. Někdo to pořádat musí. Je vidět, kdo má zájem. Město se bojí.
   A lidi z Huga by měli napsat kolik to stojí a kdo to bude platit.

   Super, že debata je, všichni lídři, kteří se zúčastní mají mé sympatie.
   Zbytek jsou pivovarský loutky a poserové.

   Doufám, že se ta prohnilá a umouněná ČSSD nedostane. Přesně jak zde někdo psal, kdo je pan Krbec? Poseroutka, který drží basu s pivovarem.
   Volba ČSSD znamená hlas pro pivovar.

   1. Nevím, jestli jste četl můj příspěvek výš. Na úhradách nákladů se rovným dílem podílí každá strana, která do debaty vysílá svého zástupce. Opakuji rovným dílem. Přesné částky neznám, to musíte už na lídry. Zeptejte se jich třeba naživo v pondělí. Určitě nemají co tajit, o rozpočtu byli totiž informováni předem i lídři ODS a STO.

    1. Když něco někdo pořádá, má i počítat s náklady. Takže nyní je to tak, že strana, hnutí musí přijít a ještě si platit účast. Hrozné, hloupé, nemorální.

     Kino mělo město půjčit zdarma, kdysi v devadesátých letech to bývalo. Ale náklad největší je platba paní/slečně moderátorce. Za dvě hodiny debaty částka rovnající se platu někde u pásu za měsíc. O tom to je.

     1. Nemusí přijít. Může! A to je rozdíl. A dělení nákladů mi přijde férové. Když se role hostitele neujalo město a nejde o samostatný projekt HUGO, tak proč by se nemohli podílet ostatní, když se na tom svobodně a spolu dohodli? To je demokracie. Nebo ji neznáte? Ale chápu, vám se prostě nelíbí. Každý nápad HUGO je špatný, i když je určen pro obyčejný lid a myslí hlavně na občany. Já do kina v pondělí určitě dorazím.

 3. Celá věc je úplně jednoduchá, neboť jsme toho svědci po celé uplynulé volební období. Veřejně lynčovat vedení města a co nejvíce ho poškodit před volbami, toť vše. Debaty jsou naprosto k ničemu a neprozrazují nic o tom, co konkrétní lidi jsou schopni vykonat, či nikoli. Jen slintání co by – kdyby. Viz Zeman. Prý skvělý rétor. Leda tak pro ostudu po celém světě. Jen další organizovaná šaškárna v režii Huga, Pirátů, Stanu a pochopitelně přemoudré lídryně Ano. Prostě boj o moc v Humpolci.

  1. Jasně, tak si raději skočte dneska před Mikádo.

   Předvolební debata je víc, než rozdávání úplatků ( pivo, kuře)

   ODS se bojí, Bernard se bojí, jelikož pokud prohraje, má ohroženou expanzi pivovaru v centru města.

   Tak zkouší rozdávat co to jde. Uvidíme kolik lidí se nechá zviklat.

  2. Ja jako obcan urcite vic uvitam debatu s obcany, kde se dozvim vize lidru, posoudim, jak o rozvoji mesta premysli, nez pivo zadarmo a kure za dvacku. Tady je videt, kdo si koho kupuje. A proc pisete i lynci? Kratochvil, Mikulasek, ale i Brukner, Chanova a Krbec – ti vsichni byli pozvani. Ucast odmitli. Je tak pruhledne, jak tvorite domnenky. Mohli prijit, ukazat, jak umi spolupracovat. Tak se uvidi v pondeli, jestli dojde na vase slova (vas styl PODLE SEBE SOUDIM TEBE), nebo bude debata kultivovana a na urovni.

   1. Mediálním PR machrem z Prahy mají zákaz cokoli komentovat a vystupovat mimo svoje akce. Není se co divit, když viděl na videu výkony Kratochvíla. Tak zoufalého lídra nemá žádný z kandidujících subjektů. Inu, poslušná loutka. Jak řekl Jirka, je to hodnej kluk.

    1. Přesně! Tvrdá cenzura. A zadání z Prahýý znělo jasně: hlavně nikde neukazujte toho slintu, ať maximálně čepuje pivo grátis…

 4. Lidi v Humpolci nejsou blbý. Moc dobře vidí kdo se tady jak chová a jaký má kdo zájmy. Jediný kdo potřebuje město k rozvoji svojí firmy, je pivovar. Proto taková šaškárna. Doha, která deklaruje, že se dohodne, ale na debatu raději nepůjdou. Jelikož tam by se mohli potkat i s názorem, se kterým nesouzním a pak co s tím. Tak to raději budu arogantně bojkotovat a hanit.

  Ať dohoda udělá další veřejnou debatu. Opozice určitě přijde.

  1. Debata je super nápad, prosím bude i on- line přenos a možnost klást otázky.? Ať všichni vidí, že se nejedná o lynč, nýbrž kultivovanou rozpravu.

   1. Ví někdo důvod, proč se neúčastní, Kratochvíl, Mikulášek, Brukner? Chápu že Čssd a Ksčm ty jsou úplně mimo, ale ty tři pánové nemile překvapili.

    1. Nemaji zadny duvod, jenom vymluvy, nebo irelevantni kecy. Boji se. Nebo si umite predstavit mluvit na verejnosti Kratochvila nebo Mikulaska? To jsou etalony krasneho profi prednesu. 😀

     1. Kratochvíl se logicky bojí všech lidí mimo svojí partu. Co kdyby se ho veřejně někdo zeptal na jeho vedlejšák, kupčení s knížkami a sešity?
      Nemá šanci to okecat. V minulosti prodal do školek a škol v Humpolci celkem sotva desetinu toho, co za dobu svého starostování. Je ton hnus fialovej co se tu děje.

  2. Dohoda žádnou diskuzi neuspořádá.
   Jsou to pokrytci a zbabělci.
   A lidé, kteří je budou volit a věří jim, jsou naprosto naivní nebo zainteresovaní v jejich businessu.
   STO, partaj Bernardova poskoka Mikuláška a dalších lidí z pivovaru, kteří podporují svého chlebodárce ať už z přesvědčení nebo kvůli strachu o práci.
   ODS, sebranka podnikatelů, kteří se bojí o své kšefty navázané na město nebo využívající své lidi ve vedení města.
   A pak tichá dohoda:
   KDU-ČSL s křivákem Brucknerem
   ČSSD za zenitem s mlčícími postavičkami
   Komunisty krásně vystihuje věta: „Už nebudou!“
   Kdo bude volit tyhle strany, tak musel být poslední 4 roky v kómatu nebo v tom jel s nima…

 5. Živá předvolební debata je základ férové kampaně. Reklamní letáky nikdy neřeknou to, co rozhovor a bezprostřední odpovědi na otázky. Díky za uspořádání.

  1. A proto se ODS a STO te superdebaty tak boji. Letaky Dohody maji pekne, na kridovem papire. Mluvit ale neumi ani jeden jejich lidr. A Standu tam pustit nemohou. Ukazalo by se, ze o meste nic nevi, protoze 16 let hlidal jako zastupitel neco jinyho.

   Diky vsem demoratickym stranam, ktere vyslaly svoje zastupce. V pondeli v kine navidenou!

   1. Já viděl dost lidí „debatovat“ se zástupci Dohody a to 23.8. pak 1.9. a 7.9. uvidíme kolik jich dorazí 16.9. … zajímavé je, že jsem tam nezahlédl nikoho z těch co vyzívají k „předvolební debatě“ v kině 😀 😀

    1. ad1/ Vyjmenovaná slova po Z

     https://proofreading.cz/cestina-pod-lupou/vyzyvat-nikoli-vyzivat/

     ad2/

     Z textů DOHODY jasně plyne, že kdo se objeví, tak ji podporuje a souhlasí s partou DOHODA. Takže může být vyfotografován, nebo natočen na video v těchto intencích. O to zase asi tak moc lidí zájem nemá.

     „Svojí účastí nás podpoříte a zároveň tím dáte najevo, že souhlasíte s Dohodou pro Humpolec.“

 6. Dohoda pro pivovar zkouší opít humpolecké voliče pivem zdarma.

  Pozor na kocovinku, kterou už pan Bernard chystá v centru města.

  Expanze pivovaru v centru města, to je to oč se hraje. Bernardovi je Humpolec ukradenej, má jen před očima svůj pivovar.

  1. Aby to neznelo tak zaujate, musim se taky optat, kdyz Stanislav je v Humpolci velmi oblibeny-
   A/ byl nekdy clenem rady mesta?
   B/ podilel se na praci pro mesto jako clen nejakeho vyboru?
   C/ ma zkusenosti ze soukr. sektoru, podilel se nekdy na hodnoceni ver. zakazek pro meste?

   Ja mam ted vsude odpoved NE, NE, NE. Takze je pravda, ze mu jde o neco jinyho.

   1. D/ byl pravidelně účasten na jednání zastupitelstva?

    odpověď – nikoliv, pouze tehdy, když se řešily jeho zájmy; poslední roky lze doložit díky Youtube

   2. Aby to neznělo zaujatě, musím se optat i já:
    Kdyby byla byť jen na jednu otázku odpověď ano, nevřískal/a byste tu teď něco o tom, že prolezl až do rady/výboru/… aby mohl lépe kontrolovat svůj byznys ve městě?

 7. Hlavně Bernard a Mikulášek nikdy bohorovně nehlásí STŘET ZÁJMŮ!

  To je další porušování zákonů, ale musel by chtít řídící schůze (starosta) vymáhat toto ustanovení, což jde těžko, když sám je též ve střetu zájmu.

  V Humpolci si tito lidé zvykli na porušování zákonů. A jsou nasraný, že jim to opozice neustále předhazuje.

  Humpolec bez porušování zákonů a klientelismu.

  1. Jak kolovrátek. To, že Vy si myslíte, že se jedná o střet zájmů automaticky neznamená, že tomu tak opravdu je. Na identifikaci máme zákon, na jeho výklad jsou soudy. Máte- li podezření, podejte TO na PČR, v opačném případě je to o Vašich pocitech, tzn. zcela o ničem.

   frrrr

   1. Při vší úctě frrr, Vaše pocity jsou něco více než pocity jiných? Na jednom z videí ze zastupitelstva se jedna ze zmiňovaných osob neúčastnila hlasování se zdůvodněním, že je ve střetu zájmů. Je tedy celkem směšné, že tu Vy obhajujete něco, co ona osoba sama přiznala. Najděte si záznam.

    1. To je vaše klasická demagogie a vy to víte. Frrrr tu pouze naznačuje, že názor je jedna věc a případný pravomocný výsledek šetření – které můžete iniciovat – je jiná věc.
     Doporučení pro Frrrr: pište raději kratší, jednoduché věty. Ti nadlide tam nahoře dychaji řidší vzduch..

     1. Zastupitel nehlasoval a sám uvedl důvod, že má střet zájmů. Tečka. O čem se tu bavíme? O pocitech? Frrrr naznačuje, Vrrrr vysílá signály? Tak to Prrrr 🙂

  1. Myslíte ty, kteří byli tak aktivní, až se stali radioaktivními a je k jejich identifikaci potřeba dozimetr?

 8. Tak si myslím, že je to jasné. Starostkou bude paní Alena Štěrbová a ODS půjde přes veškeré své snažení od válu.

 9. Pokud by byla Štěrbová starostkou, tak by to bylo rozhodně výrazně lepší než současný pan Kratochvíl.

  Ze všech lídrů je rozhodně Štěrbová nejlepší volba.

  Bohužel voliči ANO ke komunálním volbám nechodí. Za to přijdou všichni z ODS, aby podpořili svoje lidi.

  1. Souhlas, určitě lepší varianta Štěrbová než Kratochvíl. Jesti vyhrajou volby vymetači slev, tak stejně Kučera nepustí Kratochvílovi místo starosty. Proč by se jinak trapně vracel, je to čistě o penězích. Důchod nebo plat starosty je sakra rozdíl.

   1. Rozhodně Kratochvíl starostou opětovně nebude, jelikož kdo by ho volil po takovém výkonu.
    Půjde zpátky prodávat knížky.

     1. Hází se tady koblihama, ale humpolecký Ano nikoho neuplácí

      pivko se slevou 5 kč, je jiný level.

      Bojí se bojí. Udělají všechno, aby zůstali u lizu.

      Četl jsem dnes, že pivovar založil nadaci na podporu lidí ve finanční nouzi.

      Náhodička? 2 týdny před volbama?

      Jaký je rozdíl mezi Babišem a Bernardem?

      Žádný, oba jsou bezcharakterní zmetci, kteří se neštítí ničeho, jen aby dosáhli svého.

     2. Však má taky náskok😂 Jeho obohacování se už pár let vyšetřuje.

      V Humpolci si ještě musíme počkat, ale i zde se věci dávají do pohybu. O tom už dnes nikdo nepochybuje.

    1. volit ho nebudu ale problem s nim nemam. je mi skoro jedno co a kdo ale vim, ze rozhodne ne ANO a Buresovi podrztazky. Proste ANO NE!

  2. jestli volici ANO k volbam nechodi to pochybuju. Spis volici ANO voli nekoho jineho. Proste Burese nechtej. A klidne ho muze zastupovat Sterbova nebo kdokoli jinej. Furt je to tolerance Burese a jeho korupce. Nikdy. Diky.

 10. ODS a KDU si zvykli přihrávat byznys svým kamarádíčkům.

  To jakou aroganci předvádí u “Husovky”, je neuvěřitelné.

  Komise pro architekturu je proti, vedení a učitelé ZŠ Hálkova jsou proti, veřejnost je proti.

  Kratochvíla, Kukrechtovou a Bruknera to nezajímá. V posledním zastupitelstvu, kterému šéfují budou vyhazovat dalších 2.500.000,- KČ za projekt.

  Dohodli jsme se, že se dohodneme.
  Dohoda pro Humpolec – váš názor nás nezajímá!

   1. Master plan z Jihlavy?

    Bruknerova malá domů.

    Zeptejte se kolik už radnice utratila za projekty v Panskodomské?

    2.000.000 KČ a znovu soutěží Panskodomskou!

    Jednoduše se tady nakládá hodně nezodpovědně s veřejnými prostředky. A jsou nasraný, že je opozice hlídá.

    Proto nechtějí nA předvolební debatu, jelikož na fakta nemají co říct.

    ODS, KDU a Mikuláškova nová strana Starostové pro občany, to jsou jen lži, lži, lži.

    Prohnilá samospráva, která potřebuje poznat jak chutná opoziční židle.

 11. Bohužel tak to je. V Humpolci se v klidu a tichosti rozkrádají veřejný finance, porušují zákony a měsíc před volbami tato Bernardova parta oznámí, že založí novou stranu Starostové pro občany a že nechtějí hádky a chaos.

  A kdo tady vládne posledních 30 let?
  ODS, KDU, ČSSD a KSČM

 12. Fialova ODS s místní ODS má společný jen název. Kratochvíl a spol dělají ODS ostudu.
  Jsem volič ODS, ale v Humpolci tuto stranu rozhodně nikdo soudný nemůže volit.

    1. DOHODA se pojmenovali jen proto, aby zakryli že jsou z vládní strany pana Fialy.
     Oni se už bojí i pověsti ODS, proti které začínají mohutné demonstrace a hrozí i generální stávka odborů. Lidem už chodí násobně vyšší složenky za energie, proto ten strach.

     1. A to jste vážně tak naivní, že si myslíte, že když tam nebude Fiala, tak Vám ty složenky chodit nebudou??

      frrrr

   1. Strana, která tu chce vládnout další 4 roky, se bojí se otevřené předvolební debaty.

    To je smutný fakt těchto voleb.

    Každý volič ať si to vyhodnotí sám.

    1. Každá strana má právo se rozhodnout zda přijde do debaty, zvláště, když se strany musely skládat na moderátorku. Tohle v historii nikdy nebylo.

 13. Jak otevřeně a nahlas říkají někteří kandidáti DOHODY /kvůli jejich kamenování nebudu jmenovat/ : změna na radnici je fakt po 32 letech třeba. Dejte prostor mladým a nadšeným!

  1. Mají pravdu, pokud bych byl volič ODS tak tam zakřížkuji lidi jako Háva, Škrabánek, Zabloudil.
   Možná by pak zmizela blbá nálada, protože nebudou tak ješitní jako stará garda.

   1. Otázka je, jak jsou tyhle mladí ODSáci nezávislí na starých strukturách od Bernarda, Kučery, Kukrechtové až po Kratochvíla.
    Když vstoupili do takovéhle skvadry hnusu, tak se jim moc dobrých úmyslů věřit nedá. A na mladickou nerozvážnost to svádět nemůžou, tak mladí zas nejsou!

  1. Takže klasika. Zloděj křičí chyťte zloděje. Kučera stojí za vším zlým na radnici a teď se pasuje do spasitele, ikdyž všechno to špatné způsobil zrovna on. Prohnilá ODS.

  1. Nemohl by někdo živý přenos nahrát a někam uložit, aby se na něj dalo dodatečně podívat? Bohužel se nemohu podívat přes přímý přenos, jelikož mám jinou akci.

     1. Trochu mne to vyděsilo. Poskytnout hochům radnici na čtyry roky k tomu, aby se začali seznamovat s realitou, mi přijde trochu hazard.

     2. Hele lidi, co sedi v zastupitelstvu treba uz treti obdobi se porad jeste s chodem mesta neseznamili. Ani s jednacim radem – priklad starosty. Takze 4 roky jsou vlastne dost kratka doba. 😀

     3. Mě vyděsilo něco jiného. Koupil se Spolkový dům, fajn. Cena přemrštěná, ale současní zastupitelé si myslí že město má bezednou peněženku. Proč ale ku*va šlo na prohlídku před prodejem jen 5 z 21 zastupitelů? To je opravdu vidět snaha makat pro občany. Kdyby kupovali barák sami, taky by se na něj ani nešli podívat? Tvl kde to jsme?

     4. A to si jeste tipnete, kdo tu prohlidku vubec inicioval a kdo se ji v ramci te Petky ucastnil. Jinak by nebylo nic.

     5. A jak ta pětka potom o koupi hlasovala? Taktizovala, zdržela se. Proč neřekli ne?

     6. No když se tu píše o seznamování s realitou a hazardem, není přílišný hazard nechat sedět v zastupitelstvu další čtyři roky lidi němé, hluché, bez zájmu? Navíc někoho, kdo se bojí předstoupit před občany a čelit dotazům.
      Ne, díky stará parto, je čas na razantní změnu. Běžte se věnovat pacientům, studentům, zasklívání, důchodovým radostem atd. Už jste ukázali dost. Pivo a kuře si fakt nechte.

     7. Díky, mladá parto! S klidem půjdeme, nás to uživí. Rádi vás necháme napojit se na erár, vždyť dotační kohoutky brzy vyschnou a čímpak byste se pak živili?

     8. Obměna je přirozený jev, moudří to pochopí a sami vědí kdy je jejich čas aby přišla nová generace.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Nový most by měl v budoucnu pomoci dopravě ve Světlé nad Sázavou. Využijí ho řidiči, cyklisté i chodci

St Zář 7 , 2022
Světlá nad Sázavou by se měla dočkat nového mostu přes řeku Sázavu. Měl by pomoci odklonit hustou dopravu vedenou přes světelské náměstí směrem na Habry.

You May Like

Témata