Prezident České republiky navštíví Kraj Vysočina vč. Humpolce

22

Návštěva prezidenta České republiky Miloše Zemana s chotí v Kraji Vysočina se uskuteční od středy 25. června do pátku 27. června. V průběhu tří dnů se setká s hejtmanem Vysočiny Jiřím Běhounkem, zastupiteli kraje, představiteli měst a obcí, podnikateli, občany regionu a významnými osobnostmi. Postupně navštíví nejen krajské město Jihlava, ale také Pacov, Humpolec, Novoměstsko, Velkou Bíteš nebo Třebíč.

1. den návštěvy, středa 25. června

–          setkání s hejtmanem Kraje Vysočina, setkání se zastupiteli a lidmi spojenými s veřejným životem v regionu

–          Jihlava – setkání se zástupci města, setkání s občany, program ve společnosti Bosch Diesel Jihlava je v jednání

–          Polná – program dosud nebyl odsouhlasen

 

2. den návštěvy, čtvrtek 26. června

–          Pacov – setkání se zástupci města, setkání s občany

–          Humpolec – návštěva České zemědělské akademie a beseda se zástupci agrárního sektoru

–          Novoměstsko – návštěva společnosti SPORTEN, setkání s osobnostmi Kraje Vysočina

 

3. den návštěvy, pátek 27. června

–          Velká Bíteš – setkání se zástupci města, setkání s občany, návštěva První brněnské strojírny

–          Třebíč – setkání se zástupci města, setkání s občany, Zámek Třebíč, tisková konference

V programu může dojít k úpravám a změnám.

 

Zvláštní program bude připraven pro manželku prezidenta České republiky Ivanu Zemanovou. V jednání je návštěva Léčebny dlouhodobě nemocných v Moravských Budějovicích.

zdroj: www.kr-vysocina.cz

Čtěte dále:   Nové obory na školách: na Pelhřimovsku bude Praktická setra i nové lyceum

Petr

22 thoughts on “Prezident České republiky navštíví Kraj Vysočina vč. Humpolce

 1. Snad ať je radši v Praze a sem ani neleze….. Nebo ať si pokrafe s tím oranžovým hejtmanem v Jihlavě. S tím si bude rozumět …..

    1. Klaus byl především člověkem, který zavedl tuto zemi do neskutečných korupčních problémů.

     1. Mate-li dukazy tak sem s nimi, jinak bych takovehle reci moc neventiloval, smrdi to min. pomluvou. Upozornuju ze nejsem zadny priznivce VK ale taky nemam rad takovyhle silacky anonymni vykriky! Mozna poproste admina, aby Vas prispevek smazal.

     2. Václava Klause si bude veřejnost pamatovat jako spoluotce tzv.opoziční smlouvy, muže, který místo důstojné snahy zařadit se v EU k hlavním zemím, tak jsme byli bráni za potížisty a i když Klaus měl i klady, lidé ho budou jistě chválit i za amnestii.

     3. Zeman není president, to je kašpar na entou ! A bohužel též velká ostuda našeho státu !

     4. Z dvou vítězů prvního kola nešlo vybrat, spícího dědulu fakt tedy ne.

 2. Tak hlavně hodně kořalky a možná se naši zemědělci dozví od Jezevce zase něco výživného…!! F.Š.

   1. To mu zase budou ukazovat ten kravin co dostal ŠS darem od socialistů z kraje. Havel nebo Klaus by se na tuto investici divali jinak…

    1. Na strejdu ňumru, pobírajícího dotace za pastviny a nic neprodukujícího se dívat asi nepůjde.

    1. Tak naštěstí to vyzradily novinářky:

     Prezident poobědvá v Humpolci

     Zhruba v 12.15 hodin by měl prezident dorazit k České zemědělské akademii v Humpolci, kde se podle informací od tiskové mluvčí Kraje Vysočina Jitky Svatošové setká na besedě se zástupci agrárního regionálního sektoru. Od půl druhé je naplánován oběd v humpoleckém Fabrika hotelu.

     Zde Miloš Zeman poobědvá společně s hejtmanem Kraje Vysočina Jiřím Běhounkem za přítomnosti pozvaných starostů. Město Humpolec tu zastoupí jeho místostarosta Květoslav Namyslo.

     Starosta Humpolce Jiří Kučera uvedl, že si pro prezidenta za město připravili dárek. Ale protože se jedná o překvapení, tak nemohu říct, o co konkrétně půjde. Ale prozradím, že dárek byl vybrán tak, aby panu prezidentovi Humpolec připomněl,“ nastínil Kučera.

     1. Žádám vedení města, aby dárek pro tohoto „taky prezidenta“ neplatilo z městských peněz. Nemíním to podporovat z našich daní ! Jestli mu chce starosta něco dát, tak ať mu to koupí ze svého….. L.

     2. Naprostý souhlas – na oko velký pravičák a pak se ze Zemana pos…!!

     3. Tak snad prezidentovi něco věnovat město může. I když se nelíbí části voličů, prezidentem byl zvolen demokraticky. Byl tu i Klaus a to nikdo ani nezareptal, když děti ze škol musely na náměstí.

     4. Když „žádáte vedení města…“, možná by stálo za to zkusit petici, ne? Ale ta se musí podepsat… Hrdinské žádosti anonymů se v takových případech vyřazují coby hlasy neplatné..:-)

     5. Nevím,nevím,ale pan starosta by měl mít v den návštěvy prezidenta ,,dovolenou,,,takže dáreček bude zřejmě předávat někdo jiný.A těm,co až hulvácky se vyjadřují o prezidentovi,ještě desítky let bude naše společnost velmi tvrdě bojovat s tím co tu zanechali jeho předchůdci.Havel prolomil Benešovi dekrety(pro svého spícího tajemníka),Klaus,rozkradení celé republiky a šílená amnestie a mohl bych pokračovat desítkami negativních rozhodnutích kterými poškodili stát a hlavně většinu národa.Přesto,úcta k úřadu prezidenta zůstává a jsem k němu pokorný.Nevím kolik přispěvatelů mělo tu možnost či odvahu s těmito lidmi zastávajícími tyto nejvyšší posty mluvit osobně a říci jim tyto nevybíravé fráze přímo do očí,ale se stoprocentní jistotou si dovolím tvrdit,že ani jeden a za anonimitu se dá docela dobře schovávat a být i hulvácký.Já tu možnost měl a dokázal jí i využít a vážím si toho.Mít v hlavě jen setinu toho co tam má Zeman,nebo být tak lidský jako Klaus(v soukromém a rodinném životě),tak se dmu jak páv.A to i přesto,že je nemusím a nesouhlasil s celou řadou jejich rozhodnutí.Možná jsem měl tu výhodu,že setkání nebyla politická.Miruna.

     6. Tak to by byl pan starosta frajer a mě by měl velký plus.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Na Lipnici už v sobotu vystoupí Michal David

Čt Čvn 12 , 2014
Už v sobotu 14. června bude amfiteátr v Lipnici nad Sázavou hostit Megakoncert Michala Davida. Na koncert populárního zpěváka zbývá ještě několik desítek volných lístků – k dispozici budou u vstupu do areálu. Čtěte dále:   Tipy na víkend na Pelhřimovsku. Přijedou Posedlí Dakarem, budou i dechovky

You May Like

Témata