Prezident přijede na Vysočinu před Vánocemi

5

Prezidentská kancelář zveřejnila oficiální termíny návštěv prezidenta České republiky v českých i moravských krajích. Čtyřměsíční maraton cest zakončí hlava státu v termínu 17. – 19. prosince 2013 v Kraji Vysočina. „Program prezidentské návštěvy je v základu připravený. Respektujeme přání pana prezidenta potkat se co nejvíce s občany, zástupci obcí a měst,“ informoval hejtman Kraje Vysočina Jiří Běhounek

Prezident republiky navštíví Vysočinu premiérově v zimě, zatím se oficiální programy jeho předchůdců odehrávaly na jaře nebo na podzim. „Důležitými partnery pro přípravu takto výjimečných návštěv jsou pro nás města a obce, spolky a krajské instituce včetně škol. Své místo v programu mají i významní zaměstnavatelé a menší regionální firmy,“ doplnila Ivana Šteklová ze sekretariátu hejtmana Kraje Vysočina.

Hejtmanův sekretariát nyní čekají desítky schůzek na městech, obcích, ve firmách, ale například i v hotelech. „Vysočina je oproti jiným krajům trochu v nevýhodě. Pan prezident se tu dobře vyzná a překvapit ho něčím originálním v programu nebude jednoduché, ale na druhou stranu říkám, že to není nemožné,“ upozorňuje Ivana Šteklová. Podle jejích informací je téměř jisté, že prezident navštíví krajské město a setká se s krajskými zastupiteli. Pozvání Kraje Vysočina bude do míst, která nezabírají velký prostor na mapě, ale jsou důležitá pro život v regionu, poukázáno bude na aktivity, které neplní přední titulky denního tisku, ale stojí za nimi zajímaví, vzdělaní a mimořádní lidé.

Více informací o připravované návštěvě Miloše Zemana na Vysočině bude s dostatečným předstihem zveřejněno na webových stránkách kraje.

zdroj: www.i-vysocina.cz

Petr

5 thoughts on “Prezident přijede na Vysočinu před Vánocemi

 1. Jsem levicový volič od roku 1990,hrdě se k tomu hlásim, ale z Miloše Zemana na Hradě je mi blivno.S tímhle se levice nesjednotí,ale rozdrobí na malé partičky a o to mu jde.

  1. To ale jen ukazuje její slabost a personální prázdnotu. Jak může jeden šťoura, byť v takové funkci, drobit celou skoro polovinu politického spektra? A druhý šťoura, pan exprezident, stejně úspěšně drobí tu druhou….

   1. Zbývá oposmlouva 2 pod záštitou Lukoilu a sovětského bratra. Zeman&Klaus mají stejného sponzora a loutkovodiče, takže divadelní kus je jasný.

   2. Jeden stoura….? Jakkoliv Zemana nemusim, jedno mu uprit nelze – dava si celni predstavitele soucastne politiky jako zakusek po dobrem obede. Oproti nemu jsou vsichni nasi aktualni predstavitele jen rozklepane kousky rosolovite hmoty. Mene slusne receno, je to banda sracu.
    Hlavne, ze si je opakovane volime 🙁
    Mezi slepymi jednooky kralem.

  2. Tak se nepřemáhej. Šetři si zdraví. Zajdi na onu místnost a nezapomeň zvednout prkénko… .

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Next Post

Z deníku Policie

Po Zář 2 , 2013
Zebra se za Tebe nerozhlédne. Pachatel se vloupal do pokladny na autobusovém nádraží. Policisté odhalili magnet na tachografu.

Témata