Axl

21 thoughts on “Program 10. zasedání Zastupitelstva

 1. Máme ještě opozici?
  To už je druhý zastupitelstvo, kdy opozice mlčí nebo plácá jen aby nebylo ticho. Jestli toto má porazit současnou koalici, tak se milá ODS, KDU, Čssd a Stan připravte na hoooodne dlouhý pobyt v opozičních lavicí.

  A já abych začal přemýšlet, koho budu volit za dva roky.

  1. no kdyz se nad tim prispevkem zamyslim, ….. nemusite premyslet. Volte toho co jste volil minule. Byvala koalice, dnes opozice to urcite nebyla. Neverim.

   1. Věřte si čemu chcete, rozhodně bych v životě nevolil ANO, PIRÁTY, ČSSD a KDU.
    Jediná možnost byla ODS a HUGO.
    Kampaň Dohoda pro Humpolec mě přesvědčila, to ODS hodit.
    Bernard rezignoval prý zdravotní důvody, Kučera je už opravdu bez energie, Kukrechtová jen sedí, Kratochvíl neustále mluví, ale většinou bezmyšlenkovitě, jediný kdo má šmrnc je pan Škrabánek (doufám, že příští lídr)

    HUGO starosta Machek a radní Voplakal viditelně své práci rozumí a jsou nejchytřejšími a nejpracovitějšími zastupiteli za kterými jsou vidět výsledky.

    Křivánek, Hendrych – tragédie.

    1. No v opozici se může zdát Škrabánek fajnový, ale až by mu to spadlo na krk, možná že by vypadal jinak.
     On každý v politice nějak začínal, takže suďme kdo je tragický až před volbami 2026.

     Dohoda pro Humpolec vás přesvědčila? No asi nevíte jak vznikala a v jakém ataku se její někteří protagonisté projevili vůči dvěma subjektům,kteří tuto dohodu nepotvrdili, tedy tehdejší ČSSD a KDU.

    2. Mikulasek je lobista. Umi si predstavit co tehdy vyvadel. ANO by mohlo vypravet, zrovna tak Vaclav Krivanek , ktery musel celit az vyhrozovani, kdyz Mikulaska odmital jako radniho

 2. Se tam hluboce řeší únik dat z jakýchsi poznámek pana Tajemníka. Je to dle mého fráška, protože celá vina je na tajemníkovi.
  Ve firmách kde se pracuje s citlivými daty se používají filtry co brání pohledu ze strany takže je obrazovka
  čitelná jen z příma.
  Opustit počítač a neuzamknout obrazovku = pokuta 5000 i více (ve většině firem kde jsou citlivá data)
  Takže tajemník opustil, nezabezpečil, tak pokuta a nehledat duchy na zastupitelstvu

  1. úplná watergate, je to tady evidentně plný tajných agentů a rezidentů nejrůznějších mocností

 3. Dokážete si představit, kdyby na podzim 2023 se složila koalice ANO, ODS, KDU atd, kde Kratochvíl by byl starostou a Křivánek 1.místostarostou?

  Blbý a blbější.

  Modlím se, aby toto po příštích volbách nenastalo, jediným vítězem bude pivovar Bernard.

  1. A proč si myslíte, že je opozice tak vyklidněná. Dostali noty z pivovaru, že mají navázat přátelství s Václavem Křivánkem, kterého klidně po příštích volbách zvolí starostou.
   Už se šušká, že už byl i na osobním “pohovoru” v pivovaru a Standa ho chválil. Proto na ZM nikdo Křivanka a jeho nepráci nekritizuje.

   1. Takovým povídačkám nikdo znalý politiky věřit nebude a nemůže. Na šuškání nedám. Za mě bude směrodatné,kdo bude sestavovat kandidátku v kterékoliv straně a hnutí v roce 2026. Kdo ji sestavit dokáže, protože to je práce minimálně na rok. Kdo tím prošel, tak moc dobře ví. A to mi říkali z levice i pravice, sestavit to je makačka. Najít lidi, přesvědčit a pod.

    Zkuste pomoci za dva roky

 4. Já bych rád viděl v čele města Voplakala.
  Machek je chytrej chlap, bohužel egomaniak.
  Z opozice je bernej snad jedinej Brukner, ale mít doma podlahu rovnou jako jeho charakter, tak všechno najdete v levém rohu. Zbytek tam je, že se nikdo jinej neodvážil… Velké zklamání je výherce voleb, ANO, které se ani neodvážilo jít do čela radnice, což jim lze připsat k dobru, protože volby jsou jediný výsledek co dokázali do této chvíle.

 5. Výsledek voleb něco vypovídá o naší společnosti a to nejen humpolecké.
  Který zodpovědný občan volí ANO.
  A co za charakterové lidi kandidují za ANO.

  (Podívejte se na tu šarádu, co předvádí ANO ohledně důchodové reformy)

  V neposlední řadě bez ANO se v Humpolci nedá složit koalice.

  1. Jakápak šaráda kvůli důchodové reformě? Předseda vlády jasně řekl,že to klidně prohlasují většinou,kterou mají. Takže diskuse na Hradě u bývalého komunisty byly jen pouze zástěrkou. To vidí každý soudný.
   Stačilo poslouchat kongres ODS kde se vykřikovalo, že nejvíc vadí ANO a odbory. Tohle říct významný člen vlády v Německu tak bude muset končit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Nová éra pro dětské domovy. Humpolec a Senožaty se sloučí dohromady

Pá Dub 26 , 2024
Dosud fungovaly dětské domovy v Humpolci a Senožatech na Pelhřimovsku odděleně. Od příštího roku by však měly fungovat pod jedním názvem a vedením. O definitivním sloučení dětských domovů v Humpolci a Senožatech a vstupu do nové éry rozhodnou zastupitelé Kraje Vysočina v květnu.
Děti i zaměstnance Dětského domova v Humpolci potěší velikonoční nadílka z Kauflandu

You May Like

Témata