Petr

53 thoughts on “Program 8. zasedání zastupitelstva města

 1. A tak co myslite?? bude v centru vetsi pivovar? Bod 12 k tomu vybizi.. nevite nekdo jak se dohodla urbanisticka komise ktera ma za predsedu V.B. ktery tedklnc ten bod predklada ke schvaleni??

   1. Komise pro urbanismus a architekturu NEDOPORUČILA změnu územního plánu č 4 k pořízení ( hlasování: pro 0; proti 4; zdržel se 1; nehlasoval 1)

    Rozumní zastupitelé dovolí pivovaru Bernard se rozšiřovat dle libosti na pozemcích v průmyslové zóně na okraji města, pro kteréž to účely si pivovar tyto pozemky před čtyřmi lety kupoval. Dost bylo expanze průmyslu v centru města.

    1. Pro humpolecké zastupitelstvo plné pivovarských loutek to nebude problém přehlasovat. Divil bych se kdyby to Bernardovi zatrhli.

     1. Standy se skoro všichni bojí a také má skoro všechny nějak zavázané. Je smutné, jak se chová člověk, který se sám nazývá demokratem a je ve vedení protikorupčního fondu. Z toho je mi velebnosti fakt na blití.
      Nejhorší je, že jemu je Humpolec a jeho občané ukradenej. Na důchod půjde do Opavy a syn Filip / nebo Ramir ? / už se radši odstěhoval do Budíkova. Tam má čistou pramenitou vodu, v Humpolci by musel pít tu chemicky upravenou ze Želivky, protože s tou naší pramenitou kojeneckou vodou pivovar myje sudy !

 2. Jsem přesvědčen, že HUGO se nikoho nebojí a jasně to zastupitelé dokazují. Bohužel jsou jen 4 z 21 zastupitelů. Zbytek je opravdu propachtován různejma živnostma, službičkama, kamarádíčkovstvím, bojácností a hloupostí, která dovolí belgickému pivovaru si v centru Humpolce dělat co si Standa “čistá hlava” zamane. Ale patří nám to vždyť si ho opakovaně volíme, jako nejoblíbenějšiho zastupitele, tak se nedivme, že mu z jídlem roste chuť.

  1. Je chybou, pokud vnímáte, že komunální politika je o strachu. Možná v Humpolci? Má být o kompromisu, ochotě naslouchat a činit dobré pro město bez ohledu na stranickou příslušnost, ne o tlačení názorů a nápadů, které si vládnoucí koalice dokáže protlačit vlastně kdykoliv, kdy se jí zachce.

   1. Tak přijďte 20/11 na zastupitelstvo a řekněte jim váš názor, až budou odhlasovávat změnu územního plánu ve prospěch pivovaru.

     1. Protože rozhodují členové zastupitelstva a ne komise. Takový je zákon, bohužel

    1. tak to někdo udělat, tak se může s celou rodinou odstěhovat… jak se píše pode mnou – to by byl teror

   2. Jenže v Humpolci se protlačuje to co chce pivovar a ICOM a tlačil to vždy Kučera a nyní Kratochvíl. A většina zastupitelů se opravdu bojí to nepodpořit, protože by přišel takový teror, že to ani komunisti nedokázali. Jen se podívejte, co se dělo na červnovém zasedání. To co tam přenesl Standa a další – omezit pravomoci komise, nezveřejňovat oficiální zápis, vyměnit členy komise a podobně , tak to si dovolili komunisti jedině v padesátých letech, potom už ne. A naše ODS si to dovolí v roce 2019, kdy už by jsme měli mít 30 let demokracii…..

  2. Ale kulovy. Hugo je to samy. Jenom jeste nedostali tolik prostoru na svoje maly domu a tak kvicej. Nejsou o nic lepsi. Viz Stromovka, upravy kolem kina a dalsi. Ryzner, Ryznerovi.

   1. Útočíte na Rýznera jako Bernard tzn. lživě! Stromovku vyhrál OK Plan ve výběrovém řízení, ulici Husova stejně tak. A to nejdůležitější zakázku vyhrál v dobách Kučerova vedení.
    Lidi z HUGO! rozhodně vypadají, že jim opravdu jde o město a to včetně Rýznera, jen se podívejte co již dnes ve svém volném čase a za svý finance pro město a občany města dělají.
    Tak prosím trochu objektivity do toho vašeho psaní. Alespoň se o to pokuste a příště zkuste i fakta.

    1. Jen doufam ze nevyhraje pristi volby. Jestli jo, tak teprva pozname co je to za krivaka. Lidi se nemeni a filantrop Ryzner rozhodne neni a nebude.

     1. Pise někdo kdo nemůže přenést přes srdce, že prostě Rýzner filantropistické věci nejen že dělá, ale i podporuje. Už to prosím vemte laskavě na vědomí a neplácejte zde totální nesmysly. Stačí se jen koukat co všechny Rýzner svými penězi podporuje, ale to by jste si musel sundat ten rudý hadr co máte před očima. Smutné.

 3. Trefně napsáno, jen bych doplnil ať si ten pán zajde do 8smičky, pak pochopí, že Rýzner je ve svém chování, následovánihodnej. Víc takových projektů víc takových lidí.

  Jen tak mimochodem a co děláte pro humpolecké občany Vy? Když vám Rýznerovi aktivity nevoní, můžete se nám pochlubit? Nebo jen planě a pořád dokola haníte Rýznera, zkuste mu to říct do očí, ale jen pozor ať nedopadnete jako p. Bernard na zářijovém zastupitelstvu. A to je asi ten největší problém Rýznera, je schopný a nebojí se tady tý ubohý komunální partičky průměrných okopávačů kotníků, kteří mu dlouhodobě nemůžou přijít na jméno, jelikož s nima nekamarádí a co víc dovoluje si je kritizovat.

  1. Nekdo ma na ocich rudej hadr, nekdo klapky. Kazdy vidi to co chce. A kazdy na to ma pravo. Pro me je Ryzner podrazak, pro Vas mozna ne. Cas ukaze, kdo ma pravdu. Pravo na nazor ale mame oba. Ja na Vas za Vas neutocim. A chapu, ze za Ryznerovi penize musi spousta lidi soupat nohama a byt zticha. A taky chapu, ze spouste lidi to naprosto vyhovuje. On ze sebe dela vola a cpe do toho prachy, dalsi se vezou. Kdyz prestane solit, HUGO zmizne jako para.

   1. Nikdo se tady nebaví o HUGU. Bavíme se o Rýznerově filantropii, sport, kultura, neziskovky, mentálně postižený, školy, veřejný prostor. To jsou aktivity do kterých sype peníze dlouhodobě a minimálně v této formě ho nevidím jako křivýho člověka, ale jako někoho komu nejsou věci kolem lhostejné. Určitě i on má své chyby a nebude jich málo, jako každý človek, ale snaží se a to je inspirativní i pro mě a mělo by být i pro vás. Jsem zvyklý se na svět koukat víc optimisticky a hlavně, když vidím že někdo dělá něco pro ostatní snažím se alespoň to vidět jako pozitivní přínos. Z vás cítím jen negaci a z toho mi je za vás smutno.

    1. Vase nazovy Vam neberu. Klidne budte smutny. Pak ale nemuzete byt moc optimista, kandidatu na smutek je v Humpolci hodne.

    2. Zdeněk Rýzner dal za dobu svého podnikání na filantropii a jiné dobročinné účely desítky milionů z vlastních peněz. To nemá v Humpolci obdobu a myslím, že i v ČR moc podobných není. A pokračuje v tom dál a má mnoho dalších plánů do budoucna. Takže pokud tu někdo píše , že je křivák a jiné podobné názory, tak ať se zamyslí sám nad sebou. Žádný skutečný křivák a podrazák by toto nikdy nedokázal a dobrovolně takto investovat peníze do takových aktivit dokáže jedině člověk, který je morálně na úrovni. Mimo jiné např. 8smičku podporuje 8 miliony ročně. Myslíte, že by jste to taky dokázali ….? A hlavně většinu těch věcí dělá a podporuje v Humpolci a okolí a ne někde v Praze a podobně jako to dělají jiní. A to též obrovský přínos pro naše město a okolí. P.

     1. Každopádně v souboji Rýzner x Bernard vede zatím na body Standa. Protože má ty správné figurky.

     2. Tak to je Bernard taky svaty. Taky podporuje kde co. Prece mnozstvim prachu davanych na kulturu si nemuzete koupit to, ze nejste krivak. Jestli u Vas, u me ne. Muze davat nasobne vic, ale muj nazor na nej se nezmeni. To ze u nej zrovna pracujete, chapu.

 4. Těmi správnými figurkami máte na mysli třeba velkého kamaráda Ing. Vladimíra Racka Phd, který až do doby než ho sebrala zásahovka a byl prvně v kriminálu byl v pivovaru pečený vařený a trávili spolu mnoho volných chvil ? No a v těchto dnech o něm informují všechna média jako o hlavě organizované skupiny, která podpaluje areály , se zbraní v ruce loupí a Vladimír osobně prokazatelně vytuneloval 60 mega ? To je opravdu správná figurka pro představitele protikorupční organizace…

  1. No jestli se kamarádil s Vladimírem, tak to má u mě minus.Spíše si však myslím, že to je kamarádšoft s jeho bráchou.

   1. Ne, ne. Celé roky se kamarádil hlavně s Vladimírem. Libor tam začal jezdit až později, když už po Vláďovi začala šlapat kriminálka. No a v posledních letech se už pro jistotu scházejí mimo pivovar, aby to jako vypadalo….ale nebýt pivovaru, tak to může v Humpolci Ráca zavřít protože jedině pivovar ho drží nad vodou.
    Nechápu, jak může pivovar obchodovat s firmou, která funguje z těch milionů, které prokazatelně, jak nyní zveřejnila v médiích Policie ČR byly Vladimírem vytunelovány přes SUKNO z KB….ale to asi není korupce že…..ale těch melounů bylo šedesát, to už není úplně málo.

    1. V. Racek od roku 1997, kdy se stal z vůle restituentů ředitelem SUKNA měl v úmyslu jen a pouze podnik vytunelovat. Bohužel mu mnoho lidí uvěřilo a ještě jej obhajovali. Čas ukázal jak „slušný“ člověk to je. Takže S. Bernard musel vědět s kým se to kamarádí, to neokecá. Znamená to jediné, člověk mu přestává věřit !!

 5. Hele jako, o cem se to tady vlastne diskutuje? To uplne uteklo od tematu myslim si. K veci-komise architektu rekla NE, tak o cem ze to ti zastupitele chteji hlasovat? Pokud to černoprdelnik přesto hodi na stul a pozvedaji se ruce, pak je to teda velkej pruser a vidim to na defenestraci bo to opravdu bude smrdet podjatosti. Snad maji i ti Kratochvilove, Bruknerove a spol rozum a štábní kulturu, vidi si do zadele a uvedomi si, ze pokud toto podpori, tak je s nima brzy amen….
  Paneboze 30 let od 89-devatyho a jede se to tu jak za bolsevika. Proberte se!

  1. A ty jsi jaký prdelník ? Podle toho co jsi výše zplodil, tak to s tebou moc slavné nebude.Zastupitelé jistě rozhodnou ku prospěchu rozvoje města, občané tam mohou přijít a sdělit jim své případné námitky. Zkus to taky !

   1. „Zastupitelé jistě rozhodnou ku prospěchu rozvoje města“

    Co je prospěch rozvoje města tu linkují modroptáčníci, takže je vše jasné.

   2. aby se tam člověku smáli do očí jako panu Klapovi a pak mu na zastupitelstvu říkali, že na něj nemají čas? to je jak házet hrách na zeď aneb vyhozený čas.

   1. Dobrý den pane frrr,

    Jaký je váš názor na rozšiřování průmyslu v centru měst, verzus průmyslové parky na okrajích.
    Podpořil by jste v bodě 12 rozšiřování pivovaru na úkor bytové zástavby
    Děkuji za odpověď

    1. Frrr by to urco podporil. Navrhujou to preci jeho kamosi. Pane frrr zvednete hozenou rukavici a odpovite? A co vase panimama?

     1. Zklamu Vas. Nehodlam zvedat rukavici nekoho, kdo se neumi podepsat. M. Franěk

   1. Víte, nazývali už mě horšími jmény, takže tímhle mne opravdu nedojmete.

    Až se podepíšete vlastním jménem, můžeme popojet…

    frrrr

     1. Byt frrr tak na Vas taky kaslu. Hlavne z Vas uplne cisi ze se chcete hadat bez priciny. Kdyz odpovi, budete ho kritizovat, kdyz ne tak ho taky kritizujete. Za me dela frr dobre ze na Vas kasle.

 6. Nadáváte tu na ODS a modroptáčníky? Jediné řešení..Nevolte je v komunálních volbách, nelíbí se někomu KDUČSL? Opět nevolte je..Nadávat tady a nazývat je pořád nějakými názvy je opravdu ubohost. A to píši jako nevolič těchto stran. Ale k nadávání se nesnížím.
  V komunálních volbách 2018 ODS obhájila jako jediná 5 mandátů, bohužel, ale má je. Voliči je tu chtějí, vytvořili koalici, vládnou. Respektujme to.

  Opozice je bohužel nevýkonná, uskupení HUGO je dosti osamocené. KSČM už dávno ztratila sílu něco smysluplného navrhovat, jejich mlčící dvojice, která tam sedí kolikáté období je opozicí bídnou. ČSSD, které to voliči nandali loni zcela neuvěřitelně má také jen dva mandáty. Bohužel opět nestraníky a v složení snad ještě horším než ti komunisté..ČSSD to loni odnesla i za ODS, kauza Nádraží jim zatopila ze všech stran nejvíce.Jediná ztratila vůči ostatním stranám. Ovšem perličkou je, že lidé opět zvolili ty, kteří plně podpořili ODS v minulém období. Trochu zvláštní

  Zastupitel za rychle loni spíchnuté hnutí STAN je také tzv. nezávislým a asi o vstupu do hnutí neuvažuje. Zatím nevím co si o něm mám myslet.
  Suma sumárum. Situace je v Humpolci jasná. 30 let starosta za ODS a zřejmě to vyhovuje velké části obyvatelstva a těch co k volbám chodí. Obávám se, že ti, co zde na humpolákovi křičí kolik let, tak k těm volbám nejdou a mají miliony výmluv proč sedět u škopku s pivem Bernard.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Začala plánovaná výstavba supermarketu

Pá Lis 8 , 2019
Zástupci developerské společnosti informovali vedení města Humpolce o zahájení stavby obchodního centra Kaufland v Humpolci.

You May Like

Témata