Program Mládež kraji může v Humpolci podpořit i tvůj nápad

Mladí lidé mohou získat finanční prostředky na své projekty, kterými budou chtít zlepšit život v Humpolci. Program „Mládež kraji“ v Humpolci realizuje Rada dětí a mládeže kraje Vysočina ve spolupráci s Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy. Na realizaci programu se finančně podílí i město Humpolec.

„V rámci programu zafinancujeme zajímavé nápady mladých lidí na zlepšení života v místě. Částkou 5 – 30 tisíc korun budeme podporovat nejrůznější aktivity – akce pro děti, aktivity na podporu seniorů, zlepšení prostředí ve městě, pomoc hendikepovaným, a tak dále.“ říká koordinátorka projektu Ivana Tvrdá.

Žádat o finanční příspěvek může skupina minimálně čtyř lidí ve věku 15 – 26 let. Projekty bude možné realizovat od května do konce listopadu.

„Jeden ze skupiny mládežníků musí být starší 18 let. Žadatelé nejdříve předloží své nápady, následně budou pozváni na víkendové školení a potom budou svoje projekty prezentovat před komisí, která rozhodne o jejich podpoře.“ dodává Ivana Tvrdá.

Nápady je nutné přihlásit – pomocí jednoduchého formuláře – do 9. dubna 2023.

 

Veškeré podrobnosti o programu najdou zájemci na facebookové stránce Mládež kraji – Vysočina nebo na webu vysocina.mladezkraji.cz.

Ivana Tvrdá, 605 190 633, info@rdmkv.cz

Mládež kraji 1

Mládež kraji 2

Čtěte dále:   Tipy na víkend na Pelhřimovsku. Noc vědců bude v Humpolci, vinobraní v Počátkách

Axl

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Humpolec na videu: Procházka po Humpolci

Pá Bře 10 , 2023
Pojďte se projít po Humpolci se Zdeňkem Houdekem. Čtěte dále:   Zveme vás do Jihlavy - Velikonoce
Humpolec na videu: Procházka po Humpolci

You May Like

Témata