Radniční listy 03/2015

16

Humpolecké Radniční listy – březen 2015

odkaz na RL zde:

http://mesto-humpolec.cz/VismoOnline_ActionScripts/File.ashx?id_org=4932&id_dokumenty=226245

Čtěte dále:   Novinky v agendě vozidel na Portálu dopravy

Petr

16 thoughts on “Radniční listy 03/2015

  1. Se má rozhodnout asi až ve druhé polovina března, tak se to do uzávěrky nemohlo vejít. No hlavně ať se rozhodne dobře. Aby tam zůstal skelet a torzo nepoužívaného nádraží by nebylo asi vhodné.

   1. A nebo z autobusáku udělat skanzen. Komouši by tam mohli pořádat srazy a se slzou v oku vzpomínat na zlaté časy kdy mohli rajzovat smradlavým busem. Né jak teď trpět ve svém klimatizovaném osobáčku.

    1. Kdybys nebyl zaslepenej pravicovej fanatik tak bys pochopil, že humpolecké nádraží bylo minimálně do poloviny 90.let ještě na úrovni. Pak ho soukromý vlastník nechával chátrat a nestaral se o něj. Kecy o komunistickém skanzenu může vyplodit pěknej zamindrákovanej ichtyl.

     1. To ale diky komousum nikdo nemel auto a vsichni museli na jedine nadrazi ve meste. Dneska je situace opacna, kazdy jezdi autem i pro rohliky a autobusak nikdo nepotrebuje. Kdyby nebyla tahle kauza, budete resit jinou kravovinu, tohle se jenom transparentni ANO hodilo k rozpoutani hysterie kvuli sve porazce a par rudokozcu zavzpominalo na sve mladi.

     2. už transparentně dokvičeli a budou první u vozíků při otevření

     3. Také se těším až to tam vybudují. Kdykoliv teď jedu okolo, dýchne na mne socík a chce se mi zvracet. Stejně se ale divím, že to trvalo takových let než se začalo něco dít.

     4. Při průjezdu kolem nádraží si pokaždé uvědomím co lidi kdysi vymysleli a co postavili. Ještě roku 1988 se dělala modernizace ,aby autobusy nemusely couvat.
      Dnes, soukromý vlastník, který by měl první dbát na utěšený stav budovy a nádraží, které mu spadlo za hubičku do klína, raději hodlá zavřít krám a vymýšlí pohádky o nákladech na modernizaci. Inu, poskytovat službu lidem něco stojí. Ze všeho prostě neteče tolik peněz.

      A k zastávkám za socialismu chci uvést, že zastávka U Stromovky fungovala a zastávka Mléčné lahůdky také. Ale pouze pro autobusy ze směru Jihlava a Brod.Tedy ta u Lahůdek.

     5. Nechce se tomu věřit, ale mnohé věci vybudované za socializmu byly lepší a promyšlenější než ty stávající! A to jsem pravičák …..

     6. Tak to začlo, ráno už šlo projít od autobusu jen dolem. Nahoře nad barákem nádraží se kácí.

     7. Kácí se po celém městě, musí se to stihnout do konce měsíce

     8. Tak to je konec, rychle, nez nezbyde zadny, na kterem si to hodit. Bez AN uz nema zivot cenu :-(.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Z deníku policie

St Bře 25 , 2015
Muž řídil v Humpolci pod vlivem drog. Pátráme po totožnosti neznámého muže. Chtěl usmrtit seniorku, kterou předtím okradl. Čtěte dále:   Pozvánka na veřejnou prezentaci: Revitalizace vnitrobloku Lnářská–Hálkova

You May Like

Témata