Petr

80 thoughts on “Radniční listy

 1. Tak snad tohle vydání bude už bez chyb a nový/á tiskový/á mluvčí bude pečlivější, když ta stávající končí. Z úřadu jdou zprávy, že podala výpověď, poněvadž neunesla kritiku z minulého zastupitelstva. Za 70tis. měsíčně se určitě najde vhodná náhrada. Já se ráda přihlásím, jestli ale starostka nebude chtít vybírat zase mezi kamarádkama z ANO.

  1. Pobočka ANO v Humpolci bohužel neexistuje, kromě dvou členů jsou všichni jejich kandidáti z roku 2022 nestraníci.

 2. Paní starostka je přece transparentní, neklientelistická a celkově tak nějak čisťoučká, jak horská bystřina.

   1. Humpolec měl po roce 1989 dvě osoby, které to dotáhly vysoko. Tou první byl bývalý policejní prezident Martinů, nyní někde v Europolu a právě tak současná starostka, kdysi i náměstkyně tehdejší ministryně školství.

    1. Ve veřejném sektoru se pohybuje jako ryba ve vodě, to je pravda. Výsledky práce za ní ale nikdy moc vidět nebyly. Jenom slova a plácání. To ji charakterizuje dobře. Toto ale platíme z našich daní. V soukromém sektoru by si ani neškrtla.

     1. Dokud budou silné tváře a persony v soukromém sektoru raději tam kde jsou, tedy v soukromém, nelze očekávat že v řadách zastupitelů potažmo radních a nejvyšších postů budou ty nejlepší a nejaktivnější nebo prostě ti nejlepší co by mohli.
      To si musí páni a paní soukromníci uvědomit. Kritizovat kdo a kde je, je bohužel velmi lehké. Pomoci a chtít do toho jít, takových je jako šafránu. To platí bohužel nejen o Humpolci

     2. Bohužel Štěrbová je za zenitem a jasně se jí už nechce makat, vytvořila duo s nemakajícím Hralou a snaží se udělat největší zlo z Machka a Voplakala.
      Bohužel Humpolec nemá štěstí na politiky a má to sestupnou tendenci snad krom Kratochvíla, který vytvořil takový dno, že to doufám už nikdo nepřekoná.

     3. Ad 5. 10. 2023 (11:14)

      To už je to jak tu její fanoušci před volbama psali – Štěrbová nejlepší starostka a mlaďoši z Hugo se od ní budou učit jak se to dělá – a nebo to nejzajímavější teprve přijde?

     4. Tak jestli dělá Z Machka největší zlo, pak je vidět, že ji zdravý úsudek tak úplně neopustil.

     5. Panu Machkovi závidí nápaditost a pracovitost, tak na něj hází špínu. Panu Hralovi nezávieí nic, poněvadž ani ona ani on nic nedělají a tak ho všude chválí. Flákat se uměj oba výborně to je fakt. Matka a adoptovaný StB synáček

     6. Nápaditost a pracovitost jsou k ničemu, když jste bezcharakterní a arogantní.

    2. ale to není vůbec pravda, co třeba zeť paní starostky Veselý, ten vyhrál s Vyšehradem druhou ligu !!! to se snad nepočítá ?!?

    3. Ubohý a omezený člověk, který soudí přínos pro město podle toho, jak se kdo vyšplhal ve státních flecích vysoko. Mnohem důležitější jsou pro město „obyčejní lidé“, třeba taková sestřička z důchoďáku, která utírá našim dědečkům a babičkám pokálené zadky, nebo popelář vyvážející bordel z našich popelnic. Každý, kdo dělá svoji práci poctivě, každý kdo žije čestně a bez zbytečných lží. Nebo ten kdo má pro druhé pochopení, dokáže naslouchat a má pro ostatní vlídné slovo i v bez nároku na tučnou odměnu.

     1. Ukázka hesla „podle sebe, soudím tebe“. Kdo ví, kdo ten komentář k úspěšnosti dvou lidí z Humpolce psal. Možná sama paní starostka? 😀

     2. Ta zmínka o těch dvou osobách nebyla urážkou ostatních zaměstnání a mnohdy i fyzicky náročných. Jenom zhodnocení těchto konkrétních osob.

   1. Podle fotek z dnešního slavnostního otevírání školky, to vypadá, že je stará koalice mrtvá. A pod dohledem pivovaru se zde rodí staro-nová koalice ANO, ODS. KDU.
    Štěrbová starostka, Brukner investice, Kratochvíl kultura.

    Hugo, pirati, stan vyhozeni do opozice.

    1. Mno tak je samozrejmy ze stara garda na toho vi vzajemne hodne /kdo, co, s kym, kde, za kolik/, takze jejich spoluprace dava smysl, kdyz uprednostnujete svoje zajmy pred zajmy lidi. I kdyby pirati a hugny skoncili v opozici, maji ode mne 👍🏻 za to, ze jsou jediny cinny a pracujou pro lidi a mesto. Nezmenili smer a nejsou ochotni klesnout pod mez cestnosti. 👏🏻

     1. Ad 17:16/ Mraky keců, žádné výsledky.
      Ad 13:55/
      Právě takhle se politika dělá a dělat musí.

  1. Nekdo se asi holt prepocital. Sterbova zakysla, Hrala nedela lautr nic. To vidi kazdy, na to nemusi byt ani napojen na mesto. Pracuju pro Mikroregion a vidim to na vlastni oci. Potvrdi i dalsi.

    1. Jo jo, lidi z NPI vzpomínají na Štěrbinu a řikají, že za ní nikdy nic vidět nebylo. Jsou rádi, že je už netyranizuje.Teďky to od ní schytávaj hugny a pirát.

     1. No a pak je tam neprakta Machek – to je v bledě modrém. O obecním v….i nemluvě.

 3. Teď už každý chápe, proč Štěrbová šla do poroty Bernard chéf. Expanze pivovaru musí proběhnout na úkor rodinných domků v sousedství pivovaru, k tomu je třeba změna územního plánu a to Hugo, Piráti a Stan nikdy nedovolí.
  ANOistům v čele se Štěrbovou těm je to fuk. Hlavně se udržet na židli.
  Mimochodem slyšeli jste za poslední rok někoho z těch Anoistů (krom Štěrbové) promluvit.
  Jediný kdo na městě dneska pracují jsou Voplakal, Machek. Tak je politicky musí odstranit, aby nebyl vidět ten obrovský rozdíl.

  1. No ja videla tuhle u vykopu po meste pana Hendrycha. Ne nikdo z tech dvou. Takze pridejte i jeho. 3 ze 7 radnich jinak prace zadna.

 4. Stát u výkopu! Tak to je pecka. Jasná kvalifikace upracovaného radního, co neumí dát dohromady jednu smysluplnou větu, natož souvětí. Ale tak chudák maká, až z toho stojí u výkopu. Přímo k popukání. Když promluví na zastupitelstvu, tak se mi kroutěj hrůzou uši. Hlavně když nezapomene samopochválit soustraníka Klapa za nepředstavitelnou dřinu pro blaho města, páč nikdo jinej tady nic nedělá, že jo. Jen si pak říkám staré známé, čím větší ho…o, tím víc smrdí.

  1. Mno, kdo rekl, ze tam enem stal? Byli tam s nejakou skupinou a za mesto resil nekvalitni opravy chodniku v Machovce aHalkovce. Zaslechla jsem kdyz jsem je mijela. Nebyla tam Sterbova, ani Hrala ani nikdo jinej. Enem pan Hendrych takze smekam. Ostatnim je to asi fuk.

 5. Hlavně by se měl pan radni zaměřit na městské plochy před Fabrikou, jak na nich parkují denno denně auta a to mimo k parkovani vyhrazená místa. To je v pořádku pane radní Hendrychu? Že by práce pro Městskou policii? MHA bez tak zabírá mraky parkovacich mist z veřejných ploch pro parkování a ještě jim není žinantní zabírat plochybveřejného prostranství. Ale, ale. Že by klientelismus? Protekcionismus? Podnikatelská arogance?

 6. Ale jistěže. Jen s jednim větším rozdílem. Těch aut je násobně více než v případě pivovaru a mnohdy i na několik dní a nocí. Dlouhodobě už x let.

 7. Tak tady si v tom parkovacim bordelu muze kazdy delat co chce. A hlavne zadarmo. Tradicni mrhani prostredky, ktere by se daly smysluplne vyuzit. Ve dne i v noci bordel je v Humpolci.

 8. A což teprve taková komise pro architekturu a urbanismus v Humpolci – to je aparát, jehož styl práce se široko daleko nevidí.Kdo měl tu možnost se zúčastnit jednání, ať poreferuje…….Pokud se mají rušit úřednická místa, prosím, začněte tímto. Naprosto zbytečné seskupení, které brzdí přípravu stavby, když máme stabní úřad.

   1. Komise pro architekturu fungovala pokud vím i za starého vedení, nedělejte tady z komára velblouda

    1. Jak moc je potřebná? Má vůbec nějaké pravomoce? Já stavěl za minulého vedení a u žádné komise jsem nebyl – vše řešeno se stavebním úřadem. Tato parta rádoby „architektů“ v čele s místostarostou v žádném případě nikomu nepomohůže a už vůbec nic neurychlí.

     1. Komise také nemá za úkol řešit jednotlivé stavebníky.

 9. Tak jasně stavební úřad dal vždy pivovaru razítko na sebevětší prasárnu. Městský architekt a komise, to jsou už překážky, i když chápu místní snahu už začít šilt do komise, aby se někdy v budoucnu mohla zrušit.

  Jak říká populista Bernard: “dělám to pro lidi”

 10. Jákákoli komise má nulovou pravomoc. je to jen jakýsi poradní orgán městské rady. Členové pobírají smrtící odměnu v řádu stokorun ročně. Do tisíci koruny má však dost daleko. To, že současné vedení dává komisím větší prostor, je jen forma jejich alibismu. Rejt a podrejvat, srát a rozesírat, štvát a rozeštvávat uměli bravurně. Ale spojovat, tvořit a příjmat razantní a odvážné kroky, na to se jim už jaksi nedostává. Krom toho jsou ve stádiu značného rozkladu, mlaďoši. 🙂

  1. Za tím rozkladem podle informací přímo z úřadu stojí starostka. Mlaďoši chtěj právě tvořit, rozhodovat a činit, ale ona je nenechá. Všechny dobré nápady jim zatrhává.

 11. Z vlastní zkušenosti vím, že je to komise k ničemu a naprosto zbytečná. A že jich tam sedí……..
  Humpolec je s ní již znám i v sousedních městech a smějí se nám.

  1. Tak doufejme, že tato komise schválila predsmrtnou bustu (a to je majstrštyk) našich dvou mistostarostů u humpoleckeho moře (mohla by se jmenovat třeba Hrachek) a že je to ale také to jediné, co nám tu po působení těchto pánů zbude.

   1. Tak na vaše benátský kanály na Stromovce se určitě nezapomene, exotika na gondole každých pár let. Nechat tolikrát vytopit jednu lokalitu umí jen humpolecká národní fronta v čele s ODS. O tom ví celá republika.

     1. 𝐕 𝐇𝐮𝐦𝐩𝐨𝐥𝐜𝐢 𝐬𝐞 𝐫𝐨𝐳𝐬̌𝐢́𝐫̌𝐢𝐥𝐲 𝐡𝐚́𝐝𝐤𝐲, 𝐜𝐡𝐚𝐨𝐬 𝐚 𝐨𝐬𝐨𝐛𝐧𝐢́ 𝐧𝐚𝐩𝐚𝐝𝐚́𝐧𝐢́
      Žijeme v krásném městě, které se daří rozvíjet. Ale v posledních letech se v Humpolci rozšířily hádky, chaos a osobní napadání. A to neprospívá ani obci, ani životu v ní. Aby se nám tu dobře žilo, musíme se spolu umět dohodnout. V atmosféře hádek a útoků se nedá budovat město.
      𝐂𝐨 𝐜𝐡𝐜𝐞𝐦𝐞 𝐚 𝐧𝐚 𝐜̌𝐞𝐦 𝐣𝐬𝐦𝐞 𝐬𝐞 𝐯𝐥𝐚𝐬𝐭𝐧𝐞̌ 𝐝𝐨𝐡𝐨𝐝𝐥𝐢?
      I když jsme z různých stran i nestraníci, dohodli jsme se, že spojíme své síly pro naše město a nebudeme ztrácet čas a energii bojem o moc. Aby se nám tu nešířila pověstná „blbá nálada“ a rozbroje. Jsme lidé, kteří mají zkušenosti a víme, že je třeba táhnout za jeden provaz, aby se nám tu dařilo. Chceme dát lidem možnost vybrat si místní zastupitele, u kterých mají jistotu, že nebudou zhoršovat hádky, ale naopak spolupracovat. Nejen v kampani, ale i na radnici.
      Každý z vás, kdo se k nám přidá, přispěje k tomu, aby byl v Humpolci příjemný a dobrý život. 👐🏻
      Více o Dohodě pro Humpolec se dozvíte na: http://dohodaprohumpolec.cz/

 12. No to veledílo na břehu mořském je fakt výtvor, který otočí kolo dějin humpolecké architektury. Na to je teda užije. 4D drátěná busta bezdomovce čerstvě po koupeli v humpoleckém moři a litru vodky na počest našeho dobrodince. Doufejme, že to není černá stavba.

  1. Já myslel, že je to sušák na mokré ručníky – a on je to Hrachek. Děkuji za vysvětlení. Pobavilo…

   1. Všem je jasné, kdo v Humpolci stojí za chaosem, hádkami a osobním napadáním.
    Naše slavná DOHODA. Děkujeme za vaší blbou náladu!

   2. Kdybyste byli u odhalování sochy, tak byste věděli, že žádost o umístění byla podaná už předešlému starostovi, kterému tam děkovali za možnost umístění…

    1. Tak třeba bychom na odhalování sochy přišli, pokud bychom o něm věděli. Škoda, že vedení města nesdílí s občany žádné informace. Když si vzpomenu na ty výkřiky o potřebě řádně o všem informovat občany….

     1. Máte pravdu. Ptejte se ale Štěrbové proč místo tiskové mluvčí dohodía za sedmdesátku měsíčně svojí známé, která nikdy tiskovou mluvčí nedělala. Někde tady byl popis toho, jak hugny byli proti, ale anoisti si kamarádku prohlasovali. Samozřejmě s podporou lemplíka Hraly, který si touto cestou umetá cestičku ochranné ruky starostky. Koalice do konce roku skončí a starostou se stane Karlík knihkupec. O tom už sám vyprávěl na sněmu ODS.

  2. Na černé stavby je v Humpolci odborník Stanislav Bernard.

   Jinak chápu, že lidé kteří jsou burani, současné umění neoslovil.

   Divím se Rýznerovi, že se snaží. Je to házení perel sviním.

 13. To jste přesně vy, “ výkvět města “ . Ponechte prosím lidem právo na jejich názor a nenazývejte je hned burany a sviněmi. Nikomu laskavě neurčujte, co je a co není dobré.

  1. 33 let jste v Humpolci určovali Vy, co je a co není dobré. Neunesli jste, že Vás lidi poslali do opozice.

   1. Zatímco vy se do konce prvního volebního období požerete navzájem. Přikladná synergie a tvrdá práce pro město!

    1. Není nic lepšího, než když umělecká díla si lidé oblíbí, co je větším důkaz než okamžité a vtipné pojmenování sochy u Dvoráku. Jsem pro, aby se jí navždy říkalo Hrachek.
     To si určitě Rýzner ani nepomyslel, že jeho socha si získá tak rychlou popularitu napříč celým Humpíkem.

     Tleskám jak umělcům, tak Rýznerovi, tak i anonymovi, který vymyslel název Hrachek.👍👍👍
     Mimochodem to je přesně ta cesta, jak spojovat lidi, nenásilnou, vtipnou a kultivovanou formou.

 14. Přeeesně. A pak na ně podat trestní oznámení. To spojuje především. Hlavně si to ale nebrat osobně, že?
  Je s váma fakt veliká sranda.

 15. Tvl. zase v Humpíku. To už tady taky dlouho nebylo. Slovní novotvar z dilny pana filantropa nebo něco k huleni?

  1. Koukám vám ten Rýzner opravdu leží strašně v žaludku, běžte provětrat hlavu, třeba k Dvoráku a kochejte se kvalitním uměním, přijdete určitě na lepší myšlenky. A hlavně Rýzner v Humpolci už nežije. Tak slavte.

 16. Kvalitní umění, moře vůkol a travička je tam takyl. Co víc si přát. Máte pravdu. Tak se tam třeba potkáme a můžeme si zahulit společně.

 17. O tom, že existuje tenhle webu vím jen pár dní… Ale opravdu mě překvapilo jak se tady k sobě vyjadřují „sousedé“ … Takhle to teď vypadá v Humpolci? Odstěhovala jsem se před rokem. Teď zrovna uvažujeme, zda koupit nemovitost v Hu nebo PE. Já nakloněna víc Pelhřimovu… No a stačí to tady pročíst a je jasno. 🙂

  1. No pokud byste chtěli stavět, tak v Humpolci stejně parcelu neseženete, nejsou a zastupitelé to neřeší… Odtud se stěhují všichni, co chtějí bydlet.

   1. Zkuste koupit od soukromých majitelů v Humpolci. Nebo myslíte,že město má své pozemky ke stavbě? stačí se kouknout do stávajícího UP, kolik míst lze v Humpolci zastavět. Moc jich není.

  2. Určitě berte Pelhřimov, tam mají natolik úžasné sousedské vztahy až si i na Fb musí zakládat několikeré městské trucstránky

  3. Podle urcite, zde navic jeste dosti specificke skupinky nekolika desitek obyvatel fakt nemuzete delat zavery o vsech obyvatelech mesta.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Odstartovala hokejová krajská liga. Raketový start Světlé, pozdní finiš Žihadel, Humpolec doma prohrál

St Říj 4 , 2023
První dvě kola má za sebou již třetí ročník hokejové Krajské ligy mužů Vysočina. Nejlépe do něj odstartovali hokejisté ze Světlé nad Sázavou a Telče, kteří vyhráli oba své zápasy. Světlá se v premiéře blýskla povedenou kanonádou.
Hokejisté Humpolce by si rádi zahráli play-off.

You May Like

Témata