Petr

6 thoughts on “Setkání občanů s lídry kandidátek

  1. No nejvíc se těšíme na p. Kukrechtovou. to jsme zvědaví jak bude vysvětlovat souvztažnosti městského rozpočtu a příslušných zákonů a vyhlášek……….

   1. I já se těším na grilování lídryně ODS. Tu ženskou „obdivuji“ ! Bez sebemenší zkušenosti z komunální politiky chce řídit 11ti tisícové město ! Tomu se říká sebevědomí. Ovšem na druhé straně pohroma pro občany. Ona ale ODS už nikoho jiného nemá. P.

    1. A s jakými zkušenostmi šel do komunálek před pár lety současný starosta a další?? Tyhle přechytralý kecy fakt miluju… F

     1. Současný starosta v té době byl už pár let zastupitelem a myslím že i členem rady. Takže ten už nějaké zkušenosti měl.

     2. včera jsem navštívil setkání s lídry kandidátek. Podle dojmů,které jsem tam získal to tipuji na porážku levicových stran.Bohužel.
      Pan Burda blekotal při představení zcela mimo mísu,chápu,byl nejstarším ze všech aktérů,lídryně Chánová mlčela po celou dobu diskuse nad tématy od lidí,paní Bartáková promluvila pouze jednou,do témat se zapojila jen o málo více než Chánová.

      Velmi aktivní byla Štěrbová,což se dalo očekávat, Imrich Brdečka a pan Mácha asi tak nastejno.
      Uvidíme co volič za měsíc vybere

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Next Post

U Jiřic havaroval v neděli dopoledne řidič s osobním vozidlem

Út Zář 9 , 2014
Humpolečtí profesionální hasiči zasahovali v neděli po půl jedenácté dopoledne u vážné dopravní nehody osobního vozidla na komunikaci u Jiřic na Humpolecku

Témata