Sportovní areál v Hradské ulici už má nájemce

13

Rekonstrukce humpolecké sportovní haly za 10 milionů korun je u konce. Od listopadu začne být hala v provozu.

Zastupitelé města Humpolec se rozhodli pro obnovu sportovního zařízení, které se vlastně nikdy nevyužívalo k původním účelům. Rekonstrukce začala letos v květnu a stála 10 milionů korun, na opravu byla získána čtyřmilionová dotace.


Na provozovatele areálu bylo vyhlášeno výběrové řízení, jehož hlavním kritériem se stala výše pronájmu, přičemž město nehodlá na provoz přispívat. Další podmínkou bylo zajištění 10 hodin týdně na výuku tělesné výchovy žáků ze ZŠ Hradská.


Od listopadu tak začne areál provozovat paní Alena Pavelcová, která za pronájem nabídla radnici 488 tisíc korun ročně. Nájemní smlouva byla  uzavřena na zkušební dobu jednoho roku.


V hale lze využívat tenisový kurt, dva kurty na squash, fitness centrum a dá se tu hrát i badminton.


                                             


(Zdroj: MF Dnes)

Čtěte dále:   Zálesí - podzim 2023

myska

13 thoughts on “Sportovní areál v Hradské ulici už má nájemce

  1. Jo. Myslím, že je to manželka jednoho z Pavelců, kteří vozí auta. Zřídila si ŽL kvůli výběrovému řízení. Částku nabídla slušnou.

    1. Ať si každý zkusí podnikat v tomto byznysu na malém městě. Já jen doufám, že jim to půjde a lidi z Humpolce budou mít, kde sportovat. Držím palce, aby byli spokojení nájemci i zákazníci. Nad stupiditou poznámky o praní se musím jen pousmát.

     1. Takže byla dvě třetí místa? Pokud jsem dobře četl, jedním z kritérií, výběrového řízení, která vysela na úřední desce MÚ, byly živnosti.Takže každý, kdo měl zájem jít do výběrového řízení, musí být připraven k podnikání buď jako f.osoba nebo nějaká společnost(s.r.o., a.s.,…)

     2. — ODSTRANĚNO–
      Komentář se vztahoval k příspěvku odstraněnému pro porušení pravidel. Staženo na žádost autora.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Sameček lamy - poslední foto...

Pá Říj 24 , 2008
Jako reakce na článek „Kdo zastřelil lamu?“ nám do redakce dorazil mail od čtenáře. Píše, že fotka kterou pořídil na nedělní procházce vznikla chvíli před tím, než potkali dva kluky, bavící se střelbou ze vzduchovky v areálu statku ….. Čtěte dále:   Humpolec bude mít brzy novou koalici i starostu, […]

You May Like

Témata