Sameček lamy – poslední foto…

2

Jako reakce na článek „Kdo zastřelil lamu?“ nám do redakce dorazil mail od čtenáře. Píše, že fotka kterou pořídil na nedělní procházce vznikla chvíli před tím, než potkali dva kluky, bavící se střelbou ze vzduchovky v areálu statku …..

lama_statek.jpg

Citace z e-mailu:

V neděli 19. října jsem se odpoledne toulal krajem /vyznávám geocaching/ se svou paní  a psí slečnou Megi. Ve školním statku jsme se pokochali lamami, udělali foto samečka, a obešli velkým obloukem dva kluky střílející ze vzduchovky do vrat jedné z budov /báli jsme se o fenečku/. Kdybychom jen tušili, co ti dva v zápětí provedou, roztřískali bychom tu zpropadenou pušku na malé kousky o asfalt na nádvoří …Je nám smutno a doufáme v přísný postih viníků.

PS.: Dnes jsme se přihlásili se svědectvím ředitelství školního statku…


V souvislosti s jednou větou si dovolím doplnit:  … Kdybychom jen tušili, co ti dva v zápětí provedou, roztřískali bychom tu zpropadenou pušku na malé kousky o asfalt na nádvoří … Ta zbraň za to nemůže. Potrestat zaslouží ti dva. Navíc došlo k porušení zákona – vzduchovka je sice volně prodejná zbraň, ale podléhá zákonu o zbraních – 119-2002 Sb. (paragrafy 7 a 15).

Kdo z Vás by se nad tím chtěl zamyslet – podívejte se sem. A alespoň si přečtěte dokument – Mýty a fakta o zbraních

2 thoughts on “Sameček lamy – poslední foto…

    1. Podle pátečního zpravodajství se ke střelbě přiznal zaměstnanec statku a na Policii odevzdal vzduchovku, kterou to měl provést. Tak nevím?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

City park v Jihlavě dnes otevřel své brány

Pá Říj 24 , 2008
Od devíti hodin ráno si mohli první zákazníci prohlédnout útroby velmi diskutované a kontroverzní stavby, jež vznikla v Jihlavě. Nákupní centrum zahájilo svůj provoz zábavným programem, který potrvá po celý víkend.

You May Like

Témata