Starosta chce omluvu. My máme znalecký posudek

179
Opozice plní i na úrovni komunální politiky nezbytnou a důležitou roli, která vychází z kontroly a případné kritiky k jednání města. O to se již od počátku snažíme i my. 

Proto když jsou ve městě realizovány stavební práce načerno, nemůžeme a nechceme mlčet. Na zmíněné skutečnosti jsme upozorňovali již 30.9. 2020 a od té doby nedošlo ze strany vedení města k řádnému prozkoumání, ba právě naopak. Jako reakci na naše usnesení byly předloženy naprosto nedostatečné dokumenty, které spíše přinesly ještě další pochybnosti. 
 
Nyní po několika měsících situace vygradovala na posledním zastupitelstvu, kdy je žádána naše omluva. Celou situaci jsme chtěli řešit maximálně konstruktivně s důrazem na hájení zájmů města a jeho obyvatel. Taková diskuze bohužel není se současným vedením možná, proto jsme přistoupili k tomuto kroku.
 
Z naší strany nejde o žádné tvrzení proti tvrzení, politický boj či osobní útok. Dokládá to vypracovaný soudní znalecký posudek, který rozpory při stavbách města potvrzuje. Proto vyzýváme k rezignaci starostu města, který nejednal v souladu s povinnostmi, které jeho pozice obnáší.
Více najdete v naší tiskové zprávě
převzato z https://www.humpolecgo.cz/

Petr

179 thoughts on “Starosta chce omluvu. My máme znalecký posudek

  1. Jak by to asi vypadalo, kdyby se případ s černými trubkami stal v Německu?

   Zůstal by podnikavec zastupitelem? Nebo by na místo zastupitele rezignoval?

   Neposouvá nás svým přístupem Bernard kamsi na východ?

   1. Na východ, ale až do Tramtárie 🙂
    Kdyby byl jen trošku slušným člověkem, tak odstoupil už ve chvíli, kdy se přiznal k tomu, že stavěl na černo. Na to není žádná omluva dost dobrá.

    1. A co když se ještě soudním znaleckým posudkem dokáže , že se Pivovar obohatil?

     Jak se pak budou lidé koukat na činy tohoto pána?

     1. Nebudu se pouštět do diskuze, kdo a kdy komu šlápl na kuří oko, takže jen jedna poznámka. To, že má někdo posudek zpracovaný soudním znalcem, vůbec nic neznamená. Předpokládám, že protistrana již pracuje na své verzi. Kdo má pravdu, a který posudek je ten správný? O tom rozhodne jedině soud, nikdo jiný a tam také celá ta sranda, doufám, směřuje – KONEČNĚ.
      Na závěr použiji jeden okřídlený/ trochu upravený vtip na místní pomínky… Víte, co se říká v Jihlavě o Humpolci??? Nic, vůbec nic…

      Tak přeji pěkné ráno a nadcházející víkend prožitý v bublině své obce….

      frrrr

     2. Prej co se říká v Jihlavě o Humpolci. V Jihlavě. 😀 Tak to je moc. 😀 😀 😀

 1. Tak z toho nebudu překvapen, řekněme to na tvrdo v Humplu se kradlo a možná i krade.

  Jen je fakt, že bych to nečekal od Bernarda, ale když se podívám na Babiše, tak ten též nemá dost. Holt, když vám to systém a lidi v tom systému zapojení, dovolí tak to zneužije asi každý.

  Vlastně, když o tom tak píšu, tak je fajn, že tu ta opozice je, ona si bude hlídat vládnoucí většinu a ta si zase bude dávat větší pozor.

  Po 30 ti letech vlády ODS a pidi stran, se konečně dostáváme do normálu zastupitelské demokracie, máme silnou, sebevědomou a aktivní opozici.
  Nic proti ničemu, tak to má být.

  A jestli tady někdo kradl, tak doufám že se to dostane do rukou Policie, která to cele prošetří, padni komu padni

 2. Tak to je hodně povedená taškařice, není to tak dávno co pan Bernard všude (zastupitelstvo; Seznam.cz) vykřikoval, že hledá špičkové právníky a pány Voplakala a Rýznera zažaluje.

  A teď to tak vypadá, že sám bude ty právníky potřebovat😂😂😂😂😂

  1. Mě překvapuje, kolik lidí je ochotno tolerovat že zastupitel města staví černé stavby na městských pozemcích a setrvává ve funkci. Na západě by odstoupil při podezření. Tady se nakonec sám přiznal, že jsou to černé stavby a že by načerno stavěl znovu. Kdo jsou lidi, co mu tleskají?

   1. Stejný ovce, jako ty co tleskají Babišovi.

    Oba pánové jsou úspěšní podnikatelé, s výborným PR a myslí si, že jim všechno projde.
    Jeden má Čapí hnízdo a eurodotace, druhý má černý stavby a pochybné vyučtování tzn malá domů

    1. Nesrovnávejte Babiše a Bernarda. Bernarda tady volí především pravicoví voliči, i když je mi záhadou proč..

     1. Je jedno kdo ho volí, ale levárny a obcházení zákonů mají společné

 3. Humpolec má starostu, který bere svou funci natolik vážně, že na svém Fb profilu má toto:

  Pracuje pro Knihkupectví Jana Zábrany

  zahradnik ve společnosti Město Humpolec

  1. Ale dyť to je přesné. Rozdíl mezi starostou a zahradníkem je ten, že zahradníka si většinou objedná starosta, aby zahradník sekal dle jeho objednávky.

   1. Člověk by myslel, že starosta pracuje pro Město, on ale dál pracuje pro Knihkupectví.
    Máme tomu rozumět tak, že si v pracovní době na radnici řeší prodej knih?
    Zřejmě starostenský plat je jen brigáda.

    1. Je na radnici aby si pohlídal svoje kšeftíčky se školama. A kryl zádíčka Stenlymu Dyť by jinak neměl komu prodávat . Starostobo heslo=každá koruna dobrá. Není divu když musí platit všem manželkám i všem milenkám. Jěště že mu pomáhá s první ženou Brukoš. :-)))

 4. To je tady zbytečného mlácení prázdné slámy. Rýzner má posudek tak sakra sem s ním, ať vidíme co se vlastně zjistilo !

 5. Pane Frrrr, když se o Humpolci nic neříká v Jihlavě, tak nám sem laskavě nestrkejte z Jihlavy opakovaně svůj “nestranný” RYPÁK🤪🤪🤪

  A starejte se o svojí Jihlavu, my to zde zvládneme i bez vás, pá pá pusu a pac🤫🤫🤫

  1. Tak teď jste mi to teda nandal – z toho nebudu spát!! :))))) Zklamu Vás. Jeden z výdobytků demokracie stále ještě je ten, že si svůj „nestranný“ rypák mohu strkat kam chci a to i opakovaně, dodržuji- li nějaká základní společenská pravidla a pravidla slušnosti. Což je u některých jedinců elementární problém.

   Takže pá, pá, pusu a pac a mějte slunce v duši.

   P.S.: předpokládám, že si nepíšeme naposledy – dost mne to baví !)

   frrrr

 6. pane Frrr souhlasím s pisatelem výše, ale když už chcete ten svůj ”nestranný rypák” do Humpolce vrážet, jděte alespoň přímo na FB HUGA a svůj názor na soudního znalce jim tam řekněte, veřte, že vám s chutí odpoví, jako všem ostatním. Možná se i něco zajímavého dozvíte, ať máte před usínáním o čem přemýšlet. Možná i zjistíte, že by vaše paní tchýně Arnotová mohla zapojit na zastupitelstvu více než jen horní končetinu, ale třeba i hlavu. Jelikož by se nakrásno pak mohlo stát, jak se ta situace vyvíjí, že by jí to mohlo smést a budete víc než do Humpolce, jezdit do Světlé na návštěvu do ženské věznice. A to by byla škoda. Ruku na srdce, možná bude potřebovat inteligentního nezávislého člověka, který jí dobře poradí. Zatím se rozhoduje ve vleku Vlasty Bruknera a to je pro její budoucnost hodně ošemetné. Ale nejde jen o paní Arnotovou, myslím že již všichni radní současného, ale i minulého zastupitelstva, by měli začít pokukovat po kvalitních advokátech trestařích. Z vyjádření Huga co čtu na jejich FB, to vypadá, že mají nabito.

  Pozor na ně, zatím všichni udělali s Hugem největší chybu, že je podcenili, tak to vysvětlete tchýni, ať to nedělá též, byla by jí škoda, aby se tak hodný člověk dostal do velkých soudních problémů. Tak pusu pac a hezký víkend v té vaší rodině

  1. Vy z vyjádření HUGA soudíte že mají nabito ?A copak to konkrétně je ? Že by jste nám laskavě sdělil obsah toho nestranného posudku. Nebo je tak plácáte hlouposti jsa okouzlen těmi mladými všeho schopnými zastupiteli.

   1. naznačujete nám, že Vaše tchyně paní Arnotová je jiného náboženského přesvědčení a Vy s tím máte problem? no to je hezké… 🙁 Tak to pac a pusu

    1. Co berete? Chci taky – očividně díky tomu vidíte až za horizont všedních dní a mezi řádky věci, které nejsou…. Nikde jsem nic podobného nepsal a ani nenaznačoval. Osobně nemám problém s žádným náboženstvím a s paní Arnotovou vzájemně už vúbec ne.
     Nezlobte se, ale na podobné „výlevy“ už nebudu reagovat – svědčí to pouze o Vaší úrovni a úrovni Vašeho myšlení.
     Máte- li nějaký osobní problém, zastavte se na kafe – můžeme pokecat, zvu Vás. V prvním kole se ale podepište – přišlo by mi to fér, když jste schopen psát veřejně podobné bláboly na konkrétní lidi.

     Takže kiss a jděte ven provětrat hlavu.

     frrrr

     1. tak Vás baví si psát nebo ne? 😀 už se kur.va jednou v životě rozhodněte….

     2. Baví, ale úroveň si vybírám.

      P.S.. „kur.va“ sa neříká, jak je uváděno v jednom filmu.

      frrrr

  2. Vaše vyjádření na adresu pana frrr a na jeho rodinu se nese přesně v duchu vyjadřování či spíše vyhrožování ze strany bývalé StB! Formulace typu „možná zjistíte, že by jí to mohlo smést“ resp. „budete jezdit na návštěvy do věznice“ jsou klasické výhružky, které mají za cíl v člověku vyvolat strach a poslušnost. A Vaše ironie na konci příspěvku jen podtrhuje hluboce zakořeněnou despotickou povahu. Příspěvky tohoto typu nepatří do žádné diskuze.

     1. Haha ha Vojmír Kubíček do Voplakala tepá na fajsu kvůli nahrávce ze schůzky ale spolustraníka Bernarda kterej staví černý stavby nezmíní. Ani svojí manželku která už řadu let okupuje Měkis a bere 45 000 Kč za to že se pak o kulturu ve městě stará Machkovic platforma. Kam to spěje ? To je jako když zloděj volá chyťte zloďeje !!!

     2. No jo no. Tipicka ukázka maloměšťáka jehož rodi a je přisátá na rozpočet z města. Nedělali i jeho děti ňákou brigádku pro Měkis? Vsadila bysem se že jo !

     3. „typická“, „rodina“, „nedělaly“, „vsadila bych se,..“

      Vás kde vyhrabali????

     4. Sem dyslektik. Podivej se na podstatu a ne na pysmenka. Kubickovic rodina saje z rozpoctu mesta 45000 KC mes.

 7. Čtu jejich komentáře na FB, a přijde mi, že si věří, nebo si myslíte, že jen tak “sebevražedně” vyzvete starostu k rezignaci?
  Těším se na další zastupitelstvo na konci dubna, nevěřím že jsou tak hloupí a přišli by tam s prázdnýma rukama.
  Bude to určitě zase zajímavá podívaná.

  1. Otazka zni co je tam bude cekat. Ale nechme se prekvapit. Osobne si ale myslim, stejne jako mr. frrr, ze to postekavani muze rozseknout jen soud.

  2. Taky jsem to slyšela, 45000,- je pěkná sumička, na to že se jednou za rok zviditelní před občany města pořádáním jakýmsi sportovním odpolednem.

 8. Tak jsem si hezky po ránu přečetl nejen výzvu Hugen, aby starosta rezignoval, ale i starostovu srdceryvně populistickou odpověď.

  Mno nevím nevím, ale že by takhle hezky psal náš blekotající starosta?

  Nějak se nemůžu zbavit dojmu, že ta starostova odpověď, byla psána profi PRistou. Nota bene, když ještě v jeho šíření napomáhá PR manager pivovaru p Mikulášek

  Je to takové Babišovské: Čau lidi!!

  Ale je fakt, že i v Humpe bude spousta ovčanů, kteří nekoukají na fakta, ale na styl, bohužel😢

  1. Jenom plky a bláboly. Fakta 0. Jak by tam také nějaká být mohla. Žádná fakta starosta nevlastní. Pouhá nečinnost, klid u koryta a klientelismus. To jsou základní atributy naší současné radnice. Toto je jen kopání kolem sebe, mlácení prázdné slámy a pokus o oslovení neinformovaných ovčanů, kteří raději než na rozum dají na vlídné slovo – pozůstatek z dob normalizace.

  2. V odpovědi Kratochvíla je práce opozice shrnuta jako hnidopišská činnost.

   Z jeho pohledu se to tak skutečně může jevit, protože jeho znalosti jsou mizivé. Každé video ze zastupitelstva dokazuje, že nezná jednací řád a legislativu.
   Všimněte si, jak pokaždé žádá nápovědu od tajemníka. Po 15 letech sezení v zastupitelstvu…

   On nerozezná význam a obsah některých slov, zvláště jejich právní výklad. Proto si mylně myslí, že v případech kdy ho opozice opraví, jde o slovíčkaření. Nejde. I průměrně inteligentní občan pozná, že Kratochvíl je nekompetentní člověk, a že výkon funkce starosty je nad jeho schopnosti.
   Je schopen vyvěsit tibetskou vlajku, poslat dárek Mašínům, plkat na masopustu. Není to málo?

   1. Nechápu proč pořád kritizujete ty údajné rady tajemníka pro starostu. Od toho tajemník je,aby poradil a za to je i mimo jiné placený.

  3. To je jasné, na takovouto slohovou práci si Karel najal, ani náhodou to nepsal, poznala jsem jeho styl psaní několikrát.

 9. Ale tak Hugny. Nevzdavejte se bez boje. Zatim jste strileli jen slepejma nebo diabolkama tak cemu se divite. Osobne mam u zadele kdo na radnici sedi, ale tenhle souboj titanu mne docela bavi 🙂

 10. Kdo lhal na zastupitelstvu 26.6. 2019, že žádný zákony nikdy neporušil? Bernard

  Doporučuji shlédnout, jedná se o prvních 15 min zastupitelstva

  https://m.youtube.com/watch?v=uyNTjGIIQww

  Kdo stavěl načerno? Bernard

  Kdo z toho profitoval? Bernard

  Kdo se to snaží zamést pod koberec? Bernard

  Kdo útočí osobně na Rýznera? Bernard

  Je logické, že objektivní starosta, by se snažil nebránit vyšetření, Kratochvíl je jen loutkou v rukách manipulativního a prolhaného Bernarda.

  Bohužel lidi si nejsou schopný dát jednoduchá fakta dohromady😢😢😢

  1. Mimo Bernarda z toho profitovali také další spolumajitelé pivovaru, ti ve věci mlčí.
   Ví vůbec belgický spolumajitel o tom, že je spoluzodpovědný za porušování zákonů?

   1. Ok, to určitě neví.
    pan Bernard je navíc neustále ve střetu zájmu, stejne tak p. Mikulášek. Hlasují o 100/6 a nehlásí podjatost.

 11. Po shlédnutí zastupitelstva ! Nevím kolik z vás ho vidělo, ale já ano a mám toho dost. Hodně a věřte, že opravdu hodně nemám rád Bernarda a nedělám si o něm vůbec žádné iluze. Pan starosta má příšerný mluvený projev a určitě se nejeví býti takovou osobností, jakou bychom si v čele města možná mohli přát. Ale Stan? Pan Hrala je bohužel zcela zjevně v péči špatného ošetřujícího psychiatra a měl by ho co nejdříve vyměnit společně s nevhodně zvolenou medikací. To je chování řeznického psa naprosto neovládajícího elementární sebekontrolu a základní lidskou slušnost. A Hugo? Vzteklá hovádka snižující se k takovým podlostem, jako je tajné nahrávání starosty apod.. Jen všechno rozes..at, všechny poplivat, pourážet a všem vyhrožovat. Takhle si představuju přiklad lidí, kteří nemají v regionální politice co dělat. Jen škoda energie těch několika málo slušných mezi nimi, např. paní Žaloudkové. Když si představím, že by tato bezohledná a zfanatizovaná individua měla být v čele města, je mi zle. A Rýzner? Škoda slov! Tak to vidím já. Asi se vám to sem na ten lynč starosty a dehonestaci všech normálních a solidních lidí na radnici a v zastupitelstvu nebude moc hodit. Ale nemůžu si pomoci. Tak pardón!

   1. Solidní lidi se dívali na šlendrián, kdy se tady stavěla hala na Pražské bez povolení.
    Každej běžnej občan musí všechno oběhat, ale kamarád mafiánů holt nemusí nic.
    A když na to lidi ukázali, tak se vydalo polení a druhej den se kolaudovalo.
    Na vás nemá ani Palermo.

  1. Normální a solidní, to myslíte pána co chtěl kamarádovi přiklepnout bez výběrka o 100% předražený projekt na Panském vrchu, „zahradníka“ co si v pracovní době mění regule na nákup knížek a sešitů pro děti a vše dodá bez výběrka ze svého knihkupectví?

  2. Brukner, Kratochvil notorický lháři. Bernard manipulátor. Mikulda vyhrožuje Štěrbové mstou na rodině. … Se ani nedivím že si někdo chtěl schůzku s nima radči nahrát ..

  3. Žaloudková, hodná paní, ale v HUGU je zní „mrtvá“ žena, vůbec svým spolubojovníkům proti mafii nepomůže.

 12. Tak hlavně, že vám vyhovuje porušování zákonů a obohacování se na úkor města🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

 13. Nevšiml jsem si, že by Hugo někomu vyhrožovalo, jedinej kdo vyhrožoval právníkama, jak na zastupitelstvu, tak na Seznamu, byl pan Bernard a o jeho osobních útocích nemluvě.
  Celá ODS by se měla stydět jak se chová amorálně, doufám že jí to voliči spočítají.

  1. Naštěstí jsou zatím jasné důkazy na videozáznamech, kdo chce vidí věci jaké jsou.
   Fanatičtí uctívači mafiánů žijí v jiném světě. Jeho konec se blíží.

   1. Jasně, sedm pečetí bylo rozlomeno a čtvero jezdců z Apokalypsy se tryskem se řítí od Vystrkova.

    1. Tak hlavne s tim tryskem opatrne. Ten svinskej kruhac pod kopcem porad stoji a je nutne ho obkrouzit. Nejlepe o 180 st.

 14. Nebo preletet kruhac a par milimetru navic a mohl byt v humpolci klid, nebyly by zadne cerne stavby🤪🤪🤪

 15. Tak jsem to dokoukal až do konce a fakt paráda. Hugo by si mělo dávat velkej pozor hlavně na Hralu, protože je začíná značně zastiňovat. Úplná revuální hvězda. Možná by to chtělo pro něj zařídít u vicepremiéra Hamáčka vyjímku z omezení cestovat do okresu Havlíčkův Brod, aby ho tam mohli nejprve psychicky resuscitovat a následně dlouze hospitalizovat, protože tohle už ambulantně nelze zvládnout.

  1. Tak to snad ne. Prat nekomu smrt jenom za to, ze se ve volnych chvilich chodi pohadat na radnici ?

  2. škoda, že tady jsou bezpečnostní složky pod křídly místní mafie, protože ve Vašem případě by jinak musely konat… 🙁

 16. Souhlasím s výše uvedeným názorem ze dne 7.3.2021 ve 14,19 hod.
  Již dlouho čtu tyto stránky „Humpoláku“ a člověk zírá, co se vše dá za anonymitou schovat.
  Pan frrr je vzdělaný, chytrý, mladý muž, který pro radnici zpracovával mnoho studií.
  Je to rodilý „humpolák“ žijicí v Jihlavě a zajímá se o dění v Humpolci, kde žije jeho maminka, babičky a rodina jeho manželky.
  Jak nám říkal na VŠ tehdy pan docent Seger, „…vše je úhel pohledu….“ a dále říkal dejte mi tři čísla a já vám ukážu z těchto čísel prosperující firmu i firmu před krachem. A ukázal. Jak říkal můj tchán „…ukázaná platí…“.
  Skvělý pan Rýzner si nechal vydat stavební povolení na svůj záměr a pak schválený územní plán napadl a spolu s několika „oddanými“ to dohnal až k ústavnímu soudu. Všechny soudy prohrál. Pán, který má prachy, firmu po svém tátovi, bráchu, který zpracovával pro město několik projektů, ne zcela perfektních. Pán s napoleonským syndromem a takový skoro Hitler.
  Skvělá p. Žaloudková – mlčí, protože je lepší mlčet jak řekl jeden řecký filosof „Hloupý člověk by měl mlčet ……“, jdou jí prachy z městského rozpočtu na provoz MEDOU.
  Ing. Machek – dělá „skvělou“ kulturu, ale z čeho za podpory z rozpočtu města.
  Mgr. Alenka – nejslabší článek z týmu HUGA – proto mluvčí p. Zdeňka Rýznera.
  Ing. Voplakal – jediný, kdo by mohl opravdu dělat starostu, vzdělaný mladý muž, VŠ, zkušenosti ze zahraničí, vyzná se v právu.
  Ano, máte pravdu toto je opravdu za dob demokracie nejslabší vedení, dovolím si ještě jejich hodnocení:
  p. Kratochvíl – hodný člověk, skvělý knihkupec, mizerný, slabý starosta
  Ing. Brukner – odborník lesák, slušný místostarosta
  Mgr. Kukrechtová – |“možná skvělá učitelka“ intrikářka „non plus ultra“, vzdělaná manipulátorka, krk, který kroutí všemi třemi pány na radnici, pod nic se nepodepíše, neplní zákonné podmínky, do všeho kecá, za nic nechce odpovídat, ale do všeho kecat…..
  Je toho moc, co by chtěl člověk říci.
  Lidi probuďte se a držte se v této nelehké době. „Svět se zbláznil, držte se“.
  L.

  1. dobry den.meli jsme moznost , vyjadrit se v dotazniku, jak se nam libi a zije v Humpolci a stale cekam, jak to dopadlo,,,,,,,asi jako kazda stiznost na radnici, nedockame se, ACH JO

 17. Pokud vase slova dám do metody “ třech čísel docenta Segera” pak nejvhodnější kandidát na starostu je Vlastimil Brukner,😂😂😂,mimochodem má příležitost, když mizerný starosta sebereflexně uzná, že je mizerný, stačí aby Brukner a spol ukázal sílu a charakter a na příštím zastupitelstvu hlasoval za odvolaní pana KK

  Jinak ve vašem hodnocení je spousta nepravd, manipulací a lží, docent Seger by z vas neměl radost. Chtělo by to věnovat víc přípravě, jinak sklouzáváte na úroveň některých místních hlupáku🤮🤮🤮

  1. Je to zase jen úhel pohledu – Vy si myslíte, že je tam spousta nepravd, naopak pan bývalý docent Seger by byl spokojený a zkouška by byla za jedna.
   Jestli jste si přečetl až do konce, tak mi nic nevypadlo, protože už nebyl čas a článek by byl tak dlouhý, že byste někteří neudrželi pozornost a myšlenku.
   Dovolím si citát Jana Wericha: …“bez lidí dobré vůle, by byl svět nesnesitelný…“
   a paní spisovatelky Boženy Němcové: …“Usmívej se na toho, kdo Ti nejvíce ublížil, aby neviděl, jak moc Tě to bolí“….
   Většina zde diskutujících je opravdu odborníky na cokoliv, rozumí úplně všemu, obdivuji jejich vize, strategii a znalost všech zákonů. Za mě (zase jen úhel pohledu) palec nahoru. L.

   1. Jsem rád za ten citát Jana Wericha, máte pravdu, bez lidí z HUGA, kteří zde odhalují manipulaci, lži a poukazují na porušování zákonů, je svět minimálně ten humpolecký, najednou voňavější, barevnější, čistší a spravedlivější.
    A i tu Božku Němcovou beru též, to HUGO to je kdo místní politiku, dělá opřenou o fakta, důkazy a slušnost.

    Přehrajte si záznamy ze zastupitelstva třeba ten z 24.2., ihned uvidíte, že lidé jako Stanislav Bernard jsou ti, kteří místní atmosféru dělají toxickou. Lžou, osobně napadají a osočují na základě pocitů, ale fakta a důkazy? Nula, jedna velká nula.

    Kdo má oči, uši a špetku kritického myšlení tak to vidí. Viz odkaz níže,

    https://m.youtube.com/watch?v=CCeJQvybGEQ

    Hezký den všem lidem dobré vůle a čisté duše😀👍😀

 18. Ing. Voplakal pracoval v předchozím volebním období 4 roky ve finančním výboru, proč s těmito obviněními nepřišel dříve? Předtím bylo vše OK a najednou prozřel. Asi neměl ty správné noty. Jestli má Rýzner v ruce „znalecký posudek“, proč dávno nepodal trestní oznámení? Na územní plán ho podal a jak dopadl, kromě toho, že spoustě lidem zkomplikoval stavby? Jinak komentáře na Humpoláku jsou opět super. Gratuluji PR HUGa.

  1. Počkej, počkej, dyť na první indicii se přišlo na schůzi FV v červnu 2019 když na problém upozornil Pepa Jůzl. To už tady zase pokřivuješ fakta dřív tyhle informace nebyli. Minulej FV pracoval do 2018 přeci !

 19. Jak to vidím já: Rada města

  Karel Kratochvíl – manipulovatelný
  Vlastimil Brukner – prolhaný
  Alena Kukrechtová – líná
  Zdeněk Mikulášek – oddaný
  Alena Kostřicová – pokřivená
  Petr Bendl – samotářský
  Jan Mácha – strejcovský

  Zastupitelé:
  Dvořákova – zbytečná
  Jirků – hloupý
  Balnohová – mimo
  Namyslo – hodný
  Čáp – nezůčastněný
  Barnard – capo di tutti capi
  Hrdlička – mlčící
  Vystrčil – přestárlý
  Hrala – drzý
  Voplakal – vzdělaný
  Machek – pracovitý
  Žaloudková – kultivovaná
  Alenka – kamarádský
  Arnotová – tichá

  Celkový dojem? Nic moc, ale jde za námi voliči, to my si vybíráme představitele, kterým svěřujeme naše město😉

 20. Hugo mě strašně zklamalo. Věřil jsem, že to bude parta bezva lidí s pozitivní energií, kteří jsou budoucnosti našeho města, ale to, co se sebou nechali udělat, je zarážející a moc smutné.

  1. Mi hodne zklamal Bernard, Kratochvíl a další povaleči, kdo v zastupitelstvu sedí už několik volebních období . Standa s čistou hlavou dělá černý stavby a tty podržtažkové kolem mu za to eště tleskaj. Něco shnilého ve městečku humpoleckém . Hugo má palec hore za tu odvahu. Je úplně jasný že se pustilo do boje s několikahlavou hydrou a krakaticí. Tý se nebude chtít od korýtka, když u něj mlaská tři desítky let !

 21. Já jsem zase ráda, že jsou takový jaký jsou, konečně konstruktivní sebevědomá opozice, která má opravdu chuť a sílu hlídat vládnoucí koalici ODS, KDU, ANO, ČSSD a komouše

  Hugo👍👍👍

  1. Konstruktivní opozice s praktikami StB? Kam až ta jejich Vámi domnělá konstruktivita směřuje? Myslíte, že tímto stylem a v této atmosféře může žít malé městečko? Zatím naplňují snad jedinou, z těch svých slavných vizí. Vždy, všechny a všude srát, srát a zase jen srát. Tak to gratuluju. Jen aby jim brzy nepřetékala toaleta a oni v tom materiálu pak nemuseli přešlapovat.

   1. Někomu stouply na kuří očko co? :-)) Ten klid co na úřadu býval mnoho let je tatam. Některý rádoby politici vč starosty se budou muset naučit na radnici i v zastupitelstvu konečně makat. anebo můžou odejít jako.

  2. pohoda. Problem nastane po volbach. bude neresitelna situace. respektive az bude koalice ods a hugo to budeme cumet! a jina moznost v hu neni.

 22. A jak to vypadá s testováním zaměstnanců u našich humpoleckých firem?

  Kde to zvládají s elegancí a kde jsou neorganizovaní?

  Máte info? Podělte se!

 23. Bernard by měl na příštím zastupitelstvu odevzdat mandát a odejít.
  Má permanentní konflikt zájmů, a veřejně přiznal že opakovaně stavěl černé stavby.
  Jestli v něm je alespoň špetka slušnosti, tak skončí.

 24. Chachacha, jste mě pobavil, jasně už se těšim jak nejdřiv odvolají zastupitelé starostu a ihned vzápětí se postaví pan Bernard, řekne nám jak koupil ten v klinické smrti starý pivovar a jak ho oživil atd atd… no a závěrem řekne, že zklamal omluví se Hugu a všem občanům Humpolce a pak pak zazvoní budík😀😀😀

  1. Tak udělat to nemusí, ale čím dřív tím pro něj líp. Jestli tuhle kauzu co nejdřív neutne, tak ho to nedozírně poškodí. Když to brzo skončí, lidi zapomenou. Stejný jako Babišovo kauzy. Na tom je vidět jak se to furt zhoršuje. Ten aby se vystěhoval zpátky na Slovač.

 25. Bernard nikdy, opakuji nikdy neodstoupí😢😢😢, to si zapamatujte všichni!!!!

  Dodržování zákonů, nemusí disponuje 16 hlasy oddaných zastupitelů. ODS 5, ANO 4, KDU 3, ČSSD 2 a soudruzi 2, to je ta jejich klientelistická grupa, to jsou ti, kteří se cítí uražení a proto žádají omluvu. To oni jsou tak drzí, že si to i odhlasují.

  Těším se na dubnové zastupitelstvo a věřím, že je HUGO! opět vyargumentuje👍

  1. A proti nim partička, která se tak zoufale třese k lizu, že? Ale některé Hugo-Stanaře čeká velká deziluze – rozpočty půjdou po covidu k šípku. S nimi dotace a na ně navázané investiční akce. Tzn. vaše snaha přisát se na penězovody obce a následně dalších struktur přichází pozdě. Obávám se, ze éra tlachání ve tvůrčích dílnách nad fair trade kávou dotovaného z daní těch, nad než se povyšujete, končí a přichází budíček. Budete muset normálně pracovat.

   1. Píšeš o lizu. Hohoho. Však si zjisti kolik třeba nějaký Kratochvíl , asi jen jmenovec starosty a shodou náhod taky knihkupec dostal za knížky od místních škol a školek ! Že budeš kulit vočadla. Tak čestný je vedení města. Bruknera za jeho cnostné hodnoty propustila církev když zjistila komu tečou peňo z prodeje dřeva. Další vzor čestnosti na radnici jakbysmet Taky se podívej kdo oznamuje střet zájmů

   2. A co když ta partička jsou jen lidi, kteří se už nemůžou dívat na to vaše rozkrádání města?
    Ne každý se někam cpe „kvůli lizu“, jak tvrdíte. Žijou tady i slušní lidé. I v zastupitelstvu je lze najít, ale bohužel jen mlčí a přijímají kolektivní vinu za něco, co sami nezpůsobili. A šibalové si tu dělají, co se jim zachce.

  2. Nemusím souhlasit s postupem zastupitelstva, ale pokud něco odhlasuje většina, tak to platí a je to v pořádku, bohužel, tak to chodí po celé ČR. Můžeme tady tlachat o tom, že to není správné, ale většina je většina.

 26. Ukažte mi jednoho člověka z Huga, kdo je přisátý na erár.
  To jsou lidi, kteří si dokážívsami peníze vydělat.

  A když si pozorně shlédnete minulé zastupitelstvo tak v bodě č 10 rozpočet města, Hugo a Stan se jasně vyslovili proti, přečtěte si na Hugo FB k tomu jejich postoj, hak se zde nezodpovědně hospodaří s veřejnymi penězi. V telto době si vedení dovolí odpustit penále ve výši 1.600.000,— kč, nebo jste snad nezaznamenal hloupé rozhodnutí vedení města s projektem v ul Panskodomská, díky aktivitě Hugu se podařilo ušetřit 1.000.000,—kč

  Používejte fakta a ne pocitologii, jinak si budu myslet, že jste poblouzněným obdivovatelem současného vedení, které jasně ukazuje, že opravdu netuší jak správně hospodařit s erarnim rozpočtem😢😢😢

  90.000.000,— kč sekeru, kterou si 24.2. odsouhlasili, budeme platit my všichni,

  Aby bylo jasno nejsem proti investicím jsem proti plýtvání a to se zde děje hooodně dlouho.

  Díky za zodpovědnou a chytrou opozici, která se snaží, když nic jiného, tak je to alespoň pojmenované

   1. Ano. Bílá proti černé. Chytří proti hloupým. Hodní proti zlým. ODSS se psát smí, rýznerjugend nesmí. Přesto že některé z vašich myšlenek jsou mi sympatické, pokud volby vyhrajete, bude to Pyrrhovo vítězství. Můžete jakkoliv (více či méně věcně) poukazovat na nešvary současného vedení, ale některá vyjádření vašich následovníků prostě nahánějí slušným lidem husí kůži. Po volbách to bude všichni proti HUGu, protože kdo seje vítr…. Nemůžete si myslet, že ti, které jste nestoudně pozuráželi, na to zapomenou. Ostatně, jedno z pravidel práce s lidmi, páni manažeři…

    1. Slušným lidem by nemělo odkrývání rozkrádání města vadit. Oni to rozkrádání totiž následně zaplatí v poplatcích a daních. A jedno je jisté, věk nezastaví nikdo. Ani vy tady nebudete škodit věčně.

     1. Slušným lidem nevadí odkrývání rozkrádání. Slušným lidem vadí dehonestace všech, kteří se vám a podobným rozkrývačům připletou do cesty. Poslední věta vašeho příspěvku budiž symbolem – nic o mně nevíte, ale rozhodl/ a jste, ze škodím… Hodnocení mých skutků prosím nechte na těch, kteří mne znají.

  1. Návrh rozpočtu schválil finanční výbor poměrěm hlasů 10 ku 1. FV je zásadním poradním orgánem zastupitelstva. Takže ty řečičky od zastupitelů z HUGA a STANu na jednání zastupitelstva jsou jako ostatně i jejich jiná vyjádření jen mlácením prázdné slámy. Hlavně býti viděn a plkat a plkat.

    1. Kde tohle vyčtu v zápisu? Já tam ména nebo strany nevidim. Že by tady komentoval někdo přímo z FV ? Imro???

 27. Jisté je už dnes, že po volbách 2022 tady bude dusno. Půjde o to, kdo získá více jak 5 mandátů. Je možné, že vítěz nakonec vládnout ani nemusí. Už to tu v Humpolci v minulosti bylo.

  Je vidět, že bratři Slováci jsou proti ČR zase o kus napřed. Tam se volí starostové přímo. K nám tato vymoženost zatím nedorazila a vzhledem k českým volebním zákonům ani nedorazí. Čecháčci umí jen kritizovat a žvanit.

   1. Nu já su jako divačka ráda, že aspoň někdo z opozice za schůzi promluví. Jinak by se blekotání starosty nedalo poslouchat a byla by to jen hlasovací habaďůra. Mi je jasný , že podle sebe soudiš ostatní. Já su za vyjádření názoru vďečná. Ostatní se jen bojí, jediný Hugo a Stan jsou nebojácn. Je jasný , že se takovým postojem vymykají a tudíž jim starý páprdové nemůžou přijít na méno. Dost bylo zákulisních dohod domluvených koalicí.

 28. Tak nám toto téma uveřejnili i na Idnesu, kdo si dovolí diskutovat i tam, kde to není anonymní?

   1. Ty jo. Mučení? Novičok? Myslel jsem, že nejnebezpečnější město světa je Juarez de México a vida, asi špatně.

 29. Nezpochybnitelná fakta:

  2013 černá stavba
  2015 černá stavba
  2018 černá stavba

  Placeno údajně podzim 2019, až po rozvíření informací.
  Faktury nepředloženy, výpisy plateb z banky nepředloženy.

  I dítě z prvního stupně základky má jasno.

  1. Humpolcem otrasla neuveritelna informace o objevu trech staveb, zrealizovanych bez stavebniho povoleni.
   Toto povoleni bylo dodatecne predlozeno a vsichni obcane mesta jiz mohou opet klidne spat.

   1. Až bude levnější vodné/stočné a splatnost 5 let jako u pivovaru tak budou spát ještě klidněji.
    On to kmotr určitě všem zařídí.

 30. Jednoduše se zde rozkrádají městský peníze a prsty v tom má i Bernard. A tak všichni co v tom jedou se ho budou snažit krýt a omlouvat, jelikož pokud by skončila tato garnitura, mohl by ze skříně vypadnout i jiný a větší kostlivec.

  A proto je nutné obtížný hmyz (Hugo), dehonestovat a zašlapat do země.

  Úředníci na městě by mohli vyprávět

 31. Černou stavbu bych nějak nedramatizoval (nechá se dodatečně zlegalizovat), ale podmínkou je zaplacení faktur Bernardem. Snad musí být v účetnictví zaplacené faktury a když nejsou, tak má průser a musí se k tomu postavit jako chlap.

  1. A o tom zda je to pruser ci neni musi rozhodnout nekdo kompetentni.A to tedy Ryzner a ten jeho spolek rozhodne neni.

   1. Ale to preci hugo chce, aby to prosetrilo mesto potazmo odbor mistniho hospodarstvi
    A pokud potvrdi hugo pochybnosti, predat policii cr

 32. Je až k smíchu jak trubky do země dokáže Rýzner propagovat a dělat ostudu městu. Měl by se zamyslet nad sebou co všechno udělal a proč ho lidi nevolí a volit nebudou. To platí i na Hugo a pan Hrala to je případ.

  1. OK, tak sem s tím, co pan Rýzner udělal jak píšete? Krom mladické nerozvážnosti a jeho přeletu přes kruhák? Moc by mě zajímalo s čím přijdete. Vy chytrolíne

 33. Černý stavby, klientelismus a finanční prospěchářství, které zde bují, je problém minulého i současného vedení. Ostuda to je, ale bohužel jde za naší ODS, nikdo jiný za to nemůže

  1. A Kučera doma – keep smiling
   Těžká pohoda. Postavených několik baráků, klidný starobní důchod a Kratochvíl si ty sračky po nich vyžere se vší parádou.

 34. Myslíte si, že je Rýzner takový sebevrah, že všechno co nám tady vykládá o šledriánu města či malých domů pivovaru, nemá podloženo důkazy?

  Od 30.9. uplynulo 5 měsíců, kdyby to všechno byly lži, nechal by ho Bernard tak dlouho lhát a poškozovat svoje jméno a jméno pivovaru? Jak je možný, že ho ihned v říjnu nezažaloval? Zatím jen vykládá pořád dokola, jak ho zažaluje, věří tomu ještě někdo, kromě jeho nejvěrnějších obdivovatelů?

  Mám čím dál tím větší pocit, že náš král ( Bernard) je nahej.

  1. Princip je velmi jednoduchy. Nakydat na protivnika co nejvic spiny, natahovat to do voleb a kdyz se pak zjisti, ze to tak nebylo, tak sorry. Ucel sveti prostredky. Nevyhodou tohoto systemu je, ze ho soucasne muze pouzit i protistrana. Kdyby Ryzner mel neco skutecne pravne hodnotneho, tak to jiz davno resil soud.

   1. Pan s čistou hlavu si tu špínu nakydal sám. Je asi tak stejně důvěryhodný jako jeho bývalý idol Andrej. A úplně stejně hrozí soudy, ale skutek-utek. Jeho právníci moc dobře vědí, že tohle žádný soudce nerozhodne v jeho prospěch. Rýznera nemusím, ale jestli rozkrývá tunelování města tak děkuju a tleskám, že to nebudu platit v poplatku za popelnici a dani z nemovitosti.

 35. A co když kydání špíny jde ze strany koalice?
  Hugo předložilo důvodovou zprávu v září, a zastupitelstvo to raději shodilo ze stolu, ale ten dokument již dneska nikdo nerozporuje.

  A pamatujete si Bernarda jak v červnu 2019 tvrdil na zastupitelstvu, že nechápe přijetí usnesení FV, který měl podezření na porušování zákonů ze strany pivovaru?

  A z ničeho nic v době kdy celá země je zavřená, tak zde zastupitelstvo předloží mimořádný bod k jednání, aby se Rýzner a Voplakal omluvili.

  A ejhle oni namísto toho vytáhli soudní znalecký posudek a tvrdí, že se nemají za co omlouvat, že již nejsou v rovině tvrzení proti tvrzení, ať odstoupí starosta.

  Nezaskočili náhodou vládní koalici svojí opětovnou předpřipraveností?

  Jelikož tentokráte to nebylo HUGO, kdo toto téma vytáhnul, HUGo se jen brání, ale se znaleckým posudkem v ruce.
  Pusťte si zastupitelstvo z 24.2 tam to máte jasně zdokumentovaný, že tentokráte útočí s trubkami vládní koalice za podpory ČSSD a KSČ.
  Tak nyní přichází soudní znalecký posudek, uvidíme co v něm stojí?

  A zamyšlení na závěr, není vám divný, že nikdo krom Hugo a Stan nemá problém si 5 stránkový návrh usnesení prostudovat v průběhu jednáni, kdy není čas na žádné čtení podkladů, není vám divný, když Hrala ze Stan navrhne 5 minut pauzu na přečtení dokumentu a Bernard jen zavrtí hlavou na Kratochvíla a ten to zamítne? Čas 2h:04min:10s

  https://m.youtube.com/watch?v=CCeJQvybGEQ

  Není tohle připravená akce, která má za úkol nakydat špínu?

  A vzpomenete druhý den po zastupitelstvu 25.2. proběhla mega kampaň pivovaru, tuhle, rozhledna, tuhle podpora slepeckejch psů, tuhle podpora vyhořený rodiny, tuhle fotohádanky s pivovarskou rozhlednou. Vše jen náhoda? Opravdu jste tak naivní?

  A největší kritici HUGA na jejich FB? Barbora Kaňová (firma VOKA) mimochodem druhý největší dodavatel vody pro pivovar, ale to nám nějak zapomněla sdělit, že vydělává na byznysu s pivovarem.
  A pan Kubíček manžel Paní Kubíčkové z Měkisu, moralizuje na Voplakala, ale všimnul si někdo, že by alespoň jednou napomenul nebo vybídl Bernarda k rezignaci, když to u Voplakala dělá neustále. Copak Voplakalův prohřešek s nahráváním, je větší než opakované porušování zákonů ze strany pana Bernarda?

  Všechno jen náhoda, chápu asi budu paranoidní, ale to ještě neznamená, že to není pravda.

  Nenechme se jednoduše ohlupovat, mysleme kriticky na všechny strany, chtějme zveřejnit všechny podklady obou stran sporu, jen tak si uděláme celkový obrázek.

  1. Tak to s tou Kaňovou je zajímavá informace! To vše vysvětluje. Takže brání jen svoje penízky.
   Stejně tak fanatický ódeesák pan Kubíček. Kope za příjmy manželky, asi se bojí výběrového řízení.
   To je v podobných organizacích běžné, v Humpě pod Fialou ne. To se udělá jen když je potřeba upíchnout bráchu. Chobotnice jako prase.

   1. Přesneě ! Kubíček brání rodiný rozpočet. Přeci jen je 45ooo Kč každej měsíc moc pěkná sumička za nicnedělání v Měkisu! Za takovou se už hodně vyplatí kritizovat Hugny. Pane Kubíčku , nejdřív si zameťte před vlastním prahem !!!

    1. to bysme to mohli otocit a rict ze hugo remca pac chce vic – viz treba machek nebo i samotnej ryzner…. hmmm? Ale to uz jsem demagog ze? to se nehodi

 36. Poslete dotaz zastupitelovi Machkovi, kolik ma rozpocet jeho Platforma a kolik z toho dava mesto? Urcite tajit nic nebude

  1. A rovnou se ho zeptejte , kolik akcí ročně připraví oni a pak si to všechno porovnejte s rozpočtem MěKis a mzdou Kubíčkové a jejÍch dětí .

   1. Platforma jako akce možná dobrá, ale že by za x let,co už trvá na ní vystoupil opravdu někdo zajímavý a trochu známý, to se ještě nestalo. Muzikanti hrající podivnou hudbu, ti ano. Tak snad jedině pár dechovek a jinak nuda a pro většinu nezajímavé.

  1. To nikdo z Huga nechce, zkoušet město řídit jako firmu.

   Ale zbytečně vyhazovat miliony z oken, to taky není dobré. Vám nevadí, že se odpustilo penále stavební firmě za polyfunkční centrum MIKADO, ve výši 1.600.000,— kč. Jediný kteří hlasovali proti byli Hugo a Stan. Co je na tom špatně? Nevěříte shlédněte zastupitelstvo z 24.2. Tragedie
   Co zde předvádí ODS, KDU a další strany je zoufalost, z cizího krev neteče. Nebo tam byla nějaká motivace pro Karla a Vlastu odpustit 1.600.000,— kč?

   Je fajn být pečlivý, přísný ale né rozhazovačný.

 37. A co sobotní divadýlka pro děti, co sobotní obědy, které jsou každý týden zaměřeny na jinou kuchyni?
  Ano hudba je alternativní, ale máte to zadarmo, je to nevýdělečné a pro všechny lidi, komorní, přázelské, přesně akce uprostřed města pro naše malebné městečko.

  Kéž by zde bylo vilce tak hodných, nezištných a pracovitých lidí jako jsou Machkovi. Moc jim děkuji, že svůj čas a energii nabízí všem. A nenechte se rozhodit, zlými a neschopnými, kteří budou vždycky jen prskat, ale sami neudělají nic.
  Držíme palce a těšíme se opět na léto, na setkánívání, věřím že to vyjde, Platforma a její doplňující akce jsou již nedílnou součástí Humpolce, součástí kterou nám okolní města můžou jen závidět.

  1. Nikdo nekritizuje snahu pořadatelské rodiny. Ale zase si sednout na zadek z Platformy také nemíním..Jen jsem chtěl říct, že jsou i i lidé, kterým to nic neříká, kteří se podobného stylu zábavy neúčastní, protože nic zajímavého tam prostě není. Vy to obdivujete, jiní nemusí.
   Rozhodně to není akce k závidění. Prostě přehlídka na léto. Ale znovu tím nechci snížit práci, kterou pořadatelé odvádí. Jen z toho nejsem na větvi jako vy.

 38. Možná kvůli ketošnímu covidu, zažijete léto v Humpolci bez kulturních akcí, pak alespoň bude srovnání jak to mají v jiných maloměstech

  Platforma je boží a je skvělé, že tu je.

  1. Se zeptejte těch lidí co bydlí vůkol. Leze jim to krkem i kdyby tam vystupovala Hanička Zetorová s Pištou Margaritou, Gottwaldem i Vložkem dohromady.
   Chtěj si večer vyvětrat, trochu klidu a odpočinku. Prostě si tam nehoněj triko, ale žijou tam.
   Mělo by se to hodně omezit, protože v tom púvodním rozsahu, už je to nesnesitelné a lidé si dost stěžují.
   Město to stálo a stojí dost peněz, na to, že se jedná o čistě soukromou aktivitu, která se navíc velmi ráda zneužívá k tiché sebepropagaci a permanentní předvolební kampani. Mimochodem, velmi chytré, leč dnes již značně průhledné.

   1. Nejslabší starosta v dějinách dnes v rámci sebepropagace vyvěsil prapor Tibetu.
    Víc se od něj čekat nedá.

    1. Vlajku Tibetu klidně vyvěsit,ale i tento krok by mělo schvalovat zastupitelstvo města.

     Ono by se totiž mohlo stát i to, že v den výročí vyhlášení samostatného Kosova, které USA nechaly uloupit Srbsku a vytvořily narko stát s dlouho nekontrolovaným teroristou Thacim v čele by někdo mohl chtít na památku této smutné události nechat vyvěsit vlajku Srbska.

     1. My dříve narození bychom uvítali spíše včasnější dostupnost očkování, než nějaké věšení vlajek. Kde bude v Humpolci očkovací centrum? Co v této věci podniká město? Zajistilo třeba speciální mrazničku na vakcíny?

     2. Teď nerozumím – co má město podnikat? Očkování neni v pravomoci obcí (popravdě asi nikoho v ČR…). Lednice koupí jistě s přispěním města Balnoha, ale je čas, zatím v noci mrzne, takže se tak rychle rozkládat nebudeme.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Mimořádná opatření a omezení hromadné dopravy v Kraji Vysočina od 7. a 8. března 2021

Po Bře 8 , 2021
Krajský úřad Kraje Vysočina informoval o mimořádné úpravě jízdních řádů ve veřejné linkové a drážní dopravě z důvodu aktuálně platných vládních opatření v rámci snahy zamezit šíření nákazy covid-19.

You May Like

Témata