Uzavírka na Okružní ul.

15

Od pondělí se Humpolec „ucpává“ ve směru od Havlíčkova Brodu i od Pelhřimova. Nejde však o omezení související s planovaným uzavřením křižovatky u Vodaku. Tato akce je plánovaná na týden od 20.5. do 27.5. 2019


INFO KRAJSKÉHO ÚŘADU:

Silnice I/34 (ulice Okružní), Humpolec, okr. Pelhřimov, práce na inženýrských sítích, kyvadlový provoz jedním jízdním pruhem.

Od 20.05.2019 07:00 Do 27.05.2019 23:59, silnice I/34 Humpolec, ul. Okružní v prostoru okružní křižovatky. Provoz na okružní křižovatce bude pro oba směry Pelhřimov – Havlíčkův Brod řízen kyvadlově mobilním signalizačním zařízením.

Objízdná trasa pro vozidla do 12 t: Provoz bude veden obousměrně z ulice Pražská (silnice II/129), dále ulicí Na Kasárnách a Čejkovská (silnice II/347) na křižovatku z MK Sluníčková. Odtud dále po MK Sluníčková, Hradská, Hrdličkova a 5. května na křižovatku silnice I/34 x MK 5. května, dále pak po silnici I/34, kde se napojí na stávající trasu.

Objízdná trasa pro vozidla nad 12 t (ul. Pražská Humpolec, směr Jiřice, Ledeč nad Sázavou): Provoz bude veden obousměrně z Humpolce po silnici I/34 do Pelhřimova, odtud dále po silnici II/112 přes Červenou Řečici na křižovatku silnic II/112 x II/129 v Křelovicích. Odtud dále po silnici II/129 přes Želiv do Humpolce, kde napojí na stávající trasu.

Vydal: Krajský úřad Kraje Vysočina

15 thoughts on “Uzavírka na Okružní ul.

 1. Tak to je pěkná hloupost, že to nechali na poslední chvíli před plánovanou uzavírkou křižovatky u VODAKU. Toto mělo být dávno dávno hotové !! Uzavírka u VODAKU se kvůli tomu odkládá již druhý týden – to by se možná stihlo i to nové výběrko na levnějšího dodavatele !! Město nemuselo utrácet 11 mil Kč navíc oproti původnímu rozpočtu akce !!! No však si povíme na konci října, až nebude kruhák hotový, nepřízeň počasí bude zdržovat práce a stavaři budou chtít další peníze navíc…… se vsaď!

  1. nove vyberko? To by bylo tak na 1/2 roku, minimalne…. a co kdyz nabidka o 11 mil. levnejsi nebyla realna a firma, ktera ji dala radeji nesplnila formality protoze vedela ze to za to neudela.. ? Je nekdy lepsi to udelat rovnou a poradne, nez pak resit penale a slendrian. Coz samozrejme vyssi nabidka nevylucuje, uznavam.

  2. V době kvanta stavebních zakázek,kdy firmy mají práce víc než dost, nelze počítat s faktem, že se nová cena vysoutěží níže. To půjde až nastane zase krize, kdy práci firmy mít nebudou..
   To je bohužel rys současného kapitalismu a nejen ve stavebnictví

  3. Však on si s tím investor tj. Kraj Vysočina určitě úspěšně poradí! A my mu budeme držet palce.

  1. no jo,umělej kšeft,aby si firmička Swietelski,chudinka vydělala. Zácpy kvůli malému vybagrovanému kousku.

   1. Nový kabel do CTP je zbytečný ! Naše město už další Rumuny, Bulhary a jiné cizí pracovníky nepotřebuje. Kromě problémů a zvýšených nákladů pro město nám nic nepřinášejí ! Město tomu mohlo lehce zabránit nesouhlasem s vedením po svých pozemcích. Místním firmám vedení města nijak zvlášť vstříc nevychází, ale z pivovaru a cizích firem by se posrali… ! je to hanba pro naše zastupitele.

    1. Tam tam zvolte konečně jiné a ne pořád ODS,aby měla pět zastupitelú.. Dokud tam bude většina modrých tak lobby tzv.investorů a developerů tu bude poroučet a mít vliv větší než by bylo záhodno

     1. Jste idioti, jen pomlouváte tady na Humpoláku, jinak nic jiného nedokážete. Městský úřad pracuje zcela normálně a standartně a akce v opravě silnic slouží občanům města. Je trapné jak se tady mnozí navážejí do rady a zastupitelstva.

    2. Myslím, že odvádění daní zahraničních společností je problém státu a ne místního zastupitelstva
     Pro město jen kšeft pro pár borců co mají hotely a ubytovny, jinak to asi moc užitku nemá. Jen to zvedá ceny podnájmů a podobně

 2. Kabelová trasa měla vést z trafostanice v Cípku přes ul.Fugnerova,ul.Libická kolem atl.stadionu a vyustit u býv.aut.nádraží, pak stávající trasa.Potom by nemuselo nastat tohle pozdvyžení.Jak si někdo může dovolit polouzavřít dálniční přivaděč??Přes den fronta sahá až ke Komorovicím!Trpí tím jak kamionová doprava,tak autobusová.Kamióny po dlouhém stání jezdí městem sem a tam,pač značení objížd´ky je dost chaotické a tím pádem se pouští do uliček kde nemají dost manévrovacího prostoru a trpí tím městský materiál(chodníky,zábradlí,veř.osvětlení,obrubníky atd.).A to je teprve středa.

  1. Z Vystrkova je nejlepsi najet na D1 smer Praha. Sjet na Koberovice – Sperice – Humpolec. To cele do 15ti minut. To samy kdo jede od Brna, sjet az tam.
   Od Prahy sjet na Horice. Netreba furt pyskovat. Kdo chce, tak si pomuze.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Nové discgolfové hřiště v Humpolci

St Kvě 22 , 2019
V lesoparku pod židovským hřbitovem v Humpolci bude 31. května slavnostně otevřeno nové sportoviště volně přístupné široké veřejnosti. Zájemci si tam zahrají takzvaný discgolf, což je fyzicky i finančně nenáročná disciplína, která je vhodná jak pro sportovce, tak i pro rodiny s dětmi, seniory a úplné začátečníky.

You May Like

Témata