Co nového pro vás přichystal Žabák

19

Na humpoleckém koupališti stojí již od pátku „party“ stan Bernard. Před kioskem bude sloužit pro příjemnější posezení, i jako azyl v případě rychlé bouřky. Má rozměry 6 x 6 metrů, může se celý uzavřít v případě konání party, anebo fungovat jako obří slunečník. Budou zde také pořádány různé country večery, grilování, firemní akce, apod.

Tuto sobotu se bude na koupališti konat akce zaměřená především pro ženy (ale nejen pro ně) – Oriflame Bahia Tour 2007.


V rámci celorepublikové akce Oriflame Bahia Tour 2007 se na Žabáku uskuteční představení nové kosmetické řady, a to v sobotu 16.června. Návštěvníci koupaliště si budou moci vyzkoušet novou exotickou řadu tělové a dekorativní kosmetiky a vůní Bahia.


Slečny i paní se zde budou moci nechat nalíčit nebo samy nalíčit své známé a vyhrát kosmetické balíčky Oriflame nebo proměnu v časopise Blesk pro ženy. Kosmetické poradkyně Oriflame pomohou s výběrem těch správných výrobků pro vhodnou péči o pleť a poradí, jak vhodně chránit svoji pleť před předčasným stárnutím a slunečními paprsky, jak vhodně pečovat o své tělo a mnoho dalších kosmetických tipů.


U stánku Oriflame bude na všechny čekat malý kosmetický dárek, osvěžení nápojem od společnosti Coca-Cola, ochutnávka slaných snacků značky Bohemia a ideální ženské čtení, časopis Blesk pro ženy, s možností vyhrát jeho roční předplatné.


Doplněním programu bude dětské tetovací studio a dětské make-up party pro děvčátka, Oriflame tombola a na surf simulátoru se můžete pobavit a vyzkoušet svoji dovednost.


 


Nejen pro návštěvníky koupaliště je každý den připraveno hřiště na plážový volejbal. Telefonická rezervace na č. 737 100 885.


 


(Zdroj: www.zabak.estranky.cz)


Čtěte dále:   Mikulášská nadílka

myska

19 thoughts on “Co nového pro vás přichystal Žabák

 1. Přijde mi přinejmenším vtipné, jak noví provozovatelé plotem zamezili vstup od hotelu. Bývali to zejména oni, kteří tímto způsobem procházeli na koupaliště bez placení! K akci Oriflame se už ani nevyjadřuju…

  1. Sprchy už fungují a za plotem prázdno. Nuda a vztek udělají své. Tím, že dříve bylo možné procházet přes lokál „Za plotem“ bylo jasně dané, kdo z toho má užitek a kdo to toleruje. Nakonec provozovatel natáhnul ruku pro další dotace od města, protože tržby nestačily pokrýt náklady. Ale to bylo pro někoho evidentně spravedlivé.Takže to, že tady tito zástupci nadávají na současnost, je vlastně v pořádku. Jenom pro upřesnění, se současnými „kapitalisty“ nemám nic společného, ale lidská závist a tupost mě s..e a s ní se musí bojovat. Naštěstí stačí většinou uvést fakta, která je přivádí k zuřivosti.

   1. Ale co je nám do jejich tržeb? Obecně, podnikatelé přece nesou riziko. Hynek a spol. se jednou stali provozovateli, tak ať hospodaří na svůj účet (třeba i za cenu ztráty). Každý umí zaplatit nájem 380.000,- Kč a 400.000,- Kč dostat na provoz jako dotaci. Bylo vůbec vypsáno nějaké výběrové řízení? Na jak dlouho je smlouva uzavřena?

    1. A kdo Vám prosím nakukal,že na svůj účet nehospodaří??
     ve smlouvě,která je samozřejmě k nahlédnutí na městě není o nějaké dotaci ani slovo,ono než začnu závistivě rýpat,bylo by dobré si ověřit fakta….
     Jinak výběrové řízení samozřejmě proběhlo a společnost zimní stadion s.r.o. byla jediným zájemcem..ale možnost měli samozřejmě všichni i vy pane(paní)šťouro…..

    2. Asi jste to nepochopil, to byla reakce na předchozího provozovatele, TJ Jiskra. Normální podnikatel se samozřejmě snaží dosáhnout max. zisku a TJ bylo evidentně jedno, kolik jim „utíká“ na tržbách díky benevolenci vůči provozovateli restaurace, protože na konci roku ztrátu zaplatila městská kasa.Dnešní situace je odlišná v tom, že dotace jsou fixní bez ohledu na výdělek nebo ztrátu a TJ najednou ztratila zájem :0. Takže nestandardní socialistické chování podtržené naprostým nezájmem o stav přidružených sportovišť, nemluvě o „příjemném“ výběrčím u vstupu, tj. podnikání podle vzoru vedení TJ Jiskra aneb komunistický kapitalismus.

     1. Nemáte pravdu. TJ Jiskra také dostala jen smluvenou dotaci a pokud bylo špatné léto, tak musela ztrátu uhradit ze svýcch peněz. A navíc byla rozjíždějícím subjekem koupaliště. Když už je vše zavedené, to se to podniká.

     2. K dodatecnym dotacim se nebudu vyjadrovat, to je otazka pro predstavitele mesta, kteri radeji mlci, protoze dlouho strkali hlavy do pisku a delali, ze se kolem TJ Jiskra nic nedeje.Ted se jim to vratilo a stoji to zbytecne penize na pokryti skod. K „podnikani“ TJ zopakuji, co jiz bylo receno, proc jste umoznili uniky penez ze vstupneho, obcerstveni atd., nemluve o nulovem zajmu o vecerni vyuziti koupalist?. A kdyz jste to tak tezce rozjeli a momentalne to vlastne jenom sype penize bez prace, proc jste se neprihlasili do vyberoveho rizeni? Vsechno to je nastesti natolik pruhledne, ze vase snaha to zmenit je naprosto marna a smesna.

     3. Diskuse s někým, kdo nic neví nebo má špatné informace a ještě je posedlý záští nemá cenu.
      Hospodaření TJ bylo několikrát, opakuji několikrát, kontrolováno příslušnými orgány. Už tehdy byla snaha vedení TJ poškodit. Ale vše bylo vpořádku, protože se nic neporušovalo.
      Vyžádejte si informace na příslušných místech a neobtěžujte tady svými domněnkami.

     4. Ono když se nic neporušuje ještě neznamená že vše funguje tak jak má…kolega nademnou má jasnou pravdu že využití bylo žalostné a rozjíždět takovou věc tím způsobem že polovinu profitu nechám sousedovi od vedle,jen tak,to je směšné….

     5. Nevsimnul jsem si, ze bych nekde neco psal o hospodareni TJ. O tom pisete pouze vy … Kdo koho tady obtezuje je take otazka a to, ze stale neodpovidate na jasne dane otazky, svedci o vasi minulosti.

     6. Jirko, nenechte se znechutit těmi co vás zde napadají. Děláte to to podstatně lépe než TJ a to je dobře. Ale vylepšit by jistě ještě lecos také šlo.
      Pokud se ale nemýlím, tak zastupitelstvo pro rok 2007 dotaci stáhlo a bude o ní eventuelně rozhodovat až po skončení sezony a vyúčtování a na základě spokojenosti s provozem. Nebo je to jinak ?

     7. Nejsem Jirka a s provozovateli nemam nic spolecneho. Jenom vyuzivam dana sportoviste, takze vidim rozdil, na rozdil od nekterych evidentne postarsich ucastniku diskuze.

     8. Nerozumím, co je profit podle vás.Buďte konkrétní, jinak jsou to jenom všeobecné řeči.

 2. Líbí se mi, jak se lidé v Humpolci zajímají o veřejné dění.Zajímalo by mě,co na koupališti Žabák nefunguje? Jenom pár reakcí:
  1.Výběrové řízení na pronájem koupaliště proběhlo zcela legitimně podle zákona a mohl se do něho přihlásit každý. Pokud někdo operuje nějakými penězi, je to jen hloupá a velmi nízká závist a nikdo z těchto „strážců“ etiky a morálky nevidí čas, náklady a riziko, které toto podnikání přináší.Že jsme se do výběrového řízení přihlásili jediní asi ukazuje „atraktivitu“ tohoto podnikání.Loni byla ztráta koupaliště 350.000 Kč.I tak jsme do toho šli,protože nám vzhledem k provozování zimáku a jeho provázání s koupalištěm, v podstatě nic jiného nezbylo a byla to i výzva dokázat,že to půjde.
  2.Koupaliště bylo otevřené již 19.5. jako první na Vysočině.Chtěli jsme lidem nabídnout možnost koupání, přestože počasí v květnu je ještě nevyzpytatelné. Opět náš risk,který myslím si vyšel.
  3.Oplocení terasy hotelu je logické a nemá cenu se o tom dál bavit.Udělal by to každý budoucí provozovatel koupaliště a koneckonců hotel se mohl do výběrového řízení přihlásit také. S majitelem hotelu došlo k dohodě.Umožnili jsme mu provozovat rychlé občerstvení také, ale bylo zatím otevřeno pouhé 4 dny.Tak, jak to bylo dříve (průchoďák),to nemohlo fungovat.Viděli jsme to v prvních dnech,co lidí šlo rovnou do hotelu a po pár vteřinách se objevili na terase se spuštěnou bradou.
  4.V sobotu 16.6.nás zradilo počasí.Akce neproběhla, protože na prázdném koupališti by byla zbytečná.Omlouváme se těm pár lidem, kteří na koupaliště přesto zamířili.
  5.Mrzí mě, že humpolecké koupaliště je využíváno zejména přespolními a že Humpoláci (až na výjimky) chodí jinam. Je to možná dobrý signál pro zastupitele, až budou rozhodovat o stavbě krytého bazénu.
  Na veškeré napadání současného provozovatel je jediný argument – když víš,jak má koupaliště fungovat, proč ses nepřihlásil do výběrového řízení?Ostatní jsou jenom kecy a závist. Ale ono opravdu není moc co závidět. Zdraví Jirka Hynek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Divoký Západ na Humpolecku

Pá Čvn 15 , 2007
Ve westernovém městečku STONETOWN u Kamenice proběhne 16. a 17.června westernový víkend, při kterém máte jedinečnou možnost shlédnout vystoupení taneční skupiny Ruty Šuty. Tento taneční soubor se věnuje klasickým country tancům, line dance (moderní americký tanec), ale jejich nejsilnější zbraní je clogging (americký step). Celý víkendový program najdete v článku. […]

You May Like

Témata