Uzavírka v Kamarytově ulici

18

Od 22. do 28. července

icn urad
Od 22. do 28. července bude pro dopravu uzavřený úsek silnice v humpolecké Kamarytově ulici, a to od kruhového objezdu v Čejovské ulici po supermarket Billa, přičemž obě zmíněné křižovatky budou do dalších směrů průjezdné. Důvodem je oprava povrchu silnice. Vlastníkem této komunikace je Kraj Vysočina.
Zodpovídá: Mgr. Aneta Slavíková; www.mesto-humpolec.cz

Petr

18 thoughts on “Uzavírka v Kamarytově ulici

 1. To je snad výmysl,ne? Vždyť se tam opravovalo vloni,ne? Holt firmičky potřebují job,dokud kapou peníze z EU. A v zimě by to nešlo,to je menší provoz?

     1. Hm, tak dejte podnět na kraj Vysočina, ať počkají na prosinec.

     2. Proč tady furt všichni pořád jenom prudíte? Ježíš tak je potřeba opravit kus silnice, tak ať jí zkrátka opraví. Mě připadá že každý článek na tomto serveru vyvolá jen a jen negativní emoce.

     3. taky uz v clanku rovnou pisou ze vlastnikem je kraj…. protoze na meste vedi, ze cokoliv se udela, je to pro nektere spatne. Jak to opravit bez uzavirky mi ale jasne neni.

     4. no, ta alibisticka veta v clanku se podle me spise vztahuje k dalsimu ramenu co usti na kruhak – k ulici Luzicka. Ta je mesta. A lidi by se mohli ptat, proc pokladaji novy koberec na Kamarytovu, kde byl koberec zdravy a stary 4 nebo 5 let a ne na Luzickou, kde nebyl finiser uz asi tak 20 let a je sama dira, po zime je skoro nesjizdna a je jen na harubo zaplacana rychlosmesi ….

     5. Jen bych vás rád poopravil. Ul. Lužická je rovněž v majetku Kraje Vysočina a ten plánuje generální opravu komunikace v roce 2020 a stejně jako v případě kruháče u VODAKu tj. společnou investicí s městem, které se připojí s financováním rekonstrukce chodníků a veřejného osvětlení. Chce to jen chtít získat a předávat pravdivé informace a ne jenom pindat a prudit.

     6. Ha. mea culpa – ja mel za to, ze krajska je ta nudle mezi panelaky co konci v cca polovine parkovisteu Peny, ale ono to jde i dal jako krajska komunikace.
      omlouvam se a opravuji puvodni prispevek:
      .. ten alibisticky prispevek je tam proto, aby lidi nenadavali na mesto, ze je vecne nekde neco rozvrtany ….

      Lepsi?

  1. Nevím o co jde, když v sobotu 27.7. budou pokládat nový povrch. Celá akce potrvá týden. Podle mě je to o prázdninách lepší dělat, než při běžném provozu.

   1. Já mám spíš dotaz a myslím, že jsem chodí u lidi z radnic, tak si to přečtou.
    Když je uzavírka v této části města , tak se doprava odklání po silnici kolem garáží. Při běžném provozu zde není pro chodce bezpečno a při uzavírkách už je to hazard. Po městě se dělají chodníky, upravují prostranství, ale na tuto část Humpolce se zapomíná.

    1. Přestože jsou tam všude zákazy stání, tak tam auta parkují a nikdo to neřeší…. a ten zvýšený provoz to dost brzdí…

     1. Pár aut ve Spojovací stojí i přes zákaz, to je fakt. To budou nejspíš ti, co jsou nyní někde na dovolené a uzavírku nemohli včas zaregistrovat.

     2. No to je moc neomlouvá, protože tam se nesmí stát ani normálně, protože tam nezbyde 6 metrů široká vozovka, tak jak to požadují pravidla silničního provozu. Takže Policie ČR by měla konat a ne nečině přihlížet.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Kvalifikační kolo - Zlatá podkova

St Čvc 17 , 2019
Sobota 20.07.2019 – Neděle 21.07.2019

You May Like

Témata