V Humpolci se rodí nová trojkoalice

96

Humpolec, Pelhřimov – Na středu svolané jednání o povolebním uspořádání v Humpolci, které iniciovala vítězná ODS, ještě o definitivní podobě budoucí koalice nerozhodla, ale mnohé napověděla.

Jasno by mohlo být už dnes večer, kdy se vyjednavači za ODS, HumpolecGo! a KDU-ČSL mají sejít znovu. „Hledáme co nejlepší možné řešení pro budoucí personální obsazení radnice i nové rady města, tak aby nové vedení města dobře fungovalo. Proto jsme se dohodli, že se sejdeme ještě jednou v pátek večer,“ informoval lídr v Humpolci vítězné ODS a pravděpodobně budoucí starosta města Karel Kratochvíl.

Středeční jednání charakterizoval jako věcné. „Nemáme mezi sebou žádné spory, nepřetahujeme se o funkce,“ doplnil zprávu ze schůzky rodící se nové humpolecké radniční koalice.

Vítěz voleb v Humpolci nepřizval k jednání ANO, které skončilo ve volbách druhé a bude mít čtyři zastupitele. „Plně respektujeme, že jsme nebyli k jednání o povolebním uspořádání pozváni. Voliči nějak rozhodli a povolební vyjednávání vychází z tohoto rozhodnutí,“ poznamenal k vývoji v Humpolci Vlastimil Prokop, který vedl jako lídr voleb hnutí ANO.

Autor: Jiří Jíra; zdroj a více najdete na: https://pelhrimovsky.denik.cz/

Petr

96 thoughts on “V Humpolci se rodí nová trojkoalice

 1. Pokud k tomuto dojde je to reálný projekt.To zas bude kritiků a místních politologů,kteří budou vědět“jak“ to mělo být jinak..

  1. Ale samozřejmě že to takto může být složené. Odpovědnost si nesou ti, co získali posty zastupitelů a koalici domluví. Voliči zase mají plné právo příště se na volby už definitivně vykašlat, protože ať volí co volí, nic se tu nezmění. 🙂

   1. A co by se mělo měnit?
    1990-1994 – vedení města & starosta – ODS.
    1994-1998 – vedení města & starosta – ODS.
    1998-2002 – vedení města & starosta – ODS.
    2002-2006 – vedení města & starosta – ODS.
    2006-2010 – vedení města & starosta – ODS.
    2010-2014 – vedení města & starosta – ODS.
    2014-2018 – vedení města & starosta – ODS.
    Volby – 2018 vítězná strana je ODS. To mají jako rezignovat na své vítězství a jít pryč, protože se Vám to nelíbí?

    1. V roce 2014 ale volby ODSka nevyhrála, jen se zákulisně domluvila s jinými stranami, jako zkušený matador, jim měla co nabídnout či měla čím pohrozit, jen aby vyšachovala tehdy vítězné ANO!!

     1. 2014 se ANO velmi hlasite a jasne vymezilo proti stavajicimu vedeni mesta. Strany, ktere ve vedeni mesta byly, ziskaly vyraznou vetsinu, kterou pretavily v pokracovani. ANO, byt v absolutnich cislech ziskalo nejvice hlasu, volby nevyhralo. Neni v nasem pravnim systemu nikde ukotven princip, kdy je nejvice hlasu automaticky vitezstvim.

  2. Také si myslím, že je to reálné. ODS vyhrálo volby, mělo by tedy být ve vedení a mladí z Hugo se alespoň něčemu přiučí. Jen si myslím, že by mohli vzít do koalice i cssd, pak by lidovci nebyli opět pomyslným jazýčkem na vahách jak tomu často je.

   1. Zjevně by HUGO vadila paní Bartáková. To může být pro některé problém. Má jediná ekonomické vzdělání.

    1. Jestli se nepletu, tak ekonomicke vzdelani z Cech aj zahranici ma i lidr HUGO. Takze nemit CSSD v rade ztrata nebude.

     1. Myslím, že tu nebudu vyzrazovat nic tajného, když napíšu, že Tomáš Voplakal vystudoval jak práva na Karlově univerzitě, tak VŠE v Praze. Tudíž má jak právnické, tak ekonomické vzdělání. Z pohledu vzdělání řekl bych víc než dostatečná příprava na pozici v komunální politice. Z pohledu pracovních zkušeností není také žádný nazdárek. Víc než osm let se pohybuje v oblasti finančního auditu a také vede tým lidí. To znamená, že má i ty často proklínané měkké dovednosti jako je vyjednávání, vedení lidí, apod. Za mě víc než kvalitní startovní pozice. To není někdo, kdo se nechá opít rohlíkem. A to jsem nezmínil i schopnost ve svém volném čase organizovat akce jako sportovní závody nebo komunitní projekty. Jirka Koten

     2. Je jen otázkou zda bude humpoleckým místostarostou..O post prý stojí někdo jiný, údajně

     3. Mel by pan Voplakal vzit pozici, protoze za nim stoji hodne lidi, nejen mladych. Pokud prenecha, beru to jako poblazneni volicu, utek pred zodpovednosti. V Hugo je hodne sikovnych lidi, ale i tech co se nacpali ze zistnych duvodu. Pozor na to. KDU ma dobre lidi, no a pak ANO.

     4. Jedno je jisté, dělník nebo řemeslník, byť sebešikovnější zvolen nikdy do řad zastupitelů nebude. Toho lidi prostě volit už jaksi z principu nebudou.. Všimněme si jaké pozice nově zvolení i ti staří vykonávají. To není nic proti nim, to je jen konstatování o tom, že možná někdy by neškodilo,aby působil v řadách zastupitelstva i někdo možná bez řady titulů,ale z běžného života.

     5. Řekl bych, že nemáte tak docela pravdu. V minulém zastupitelstvu seděla např. paní Krejčí nebo paní Balnohová. Do současného byl opět zvolen p. Hrdlička. Všichni bez titulů a bohatými životními zkušenostmi, soudím pouze dle věku. Ale jinak jsem též toho názoru, že zastupitel by měl mít víc než jen řadu titulů, především bohaté životní zkušenosti. Vadí mi když má o věcech veřejných rozhodovat někdo, kdo „včera“ vylezl ze školy, ještě ani pořádně nikde nepracoval, nemá rodinu, nevychoval děti, v životě nic nedokázal a pořád jen něco vypráví. Politika obecně je takových plná.

     6. To už tady jednou bylo ! A jak to dopadlo ! Ono nestačí být šikovný, o tom politika není. Je třeba umět mluvit s lidmi, naslouchat, rozhodovat i dělat kompromisy. To v dělnické profesi rozhodně neplatí. I lidé s tituly patří do běžného života, na ulici je mnohdy ani nepoznáte a jistě by jste se ani nedivil, co je mezi nimi blbců!

     7. P. Bartáková se z pozice uvolněného zastupitele samozřejmě dle zákona a zákoníku práce vrací na své původní pracoviště. Tudíž moc dobře ví, co bude dělat.

     8. Ano, to je pravda. Jen soucasne se zmenou pracovniho postu umerne klesa i jeji odmena. Nyni si jako mistastarostka mohla prijit na 58-60 tis. Kc. Tipnete si, kolik muze brat jako urednice na socialnim odboru. 🙂

     9. Tak na sociálním odboru, na pozici úřednice, jsou dle mých informací tabulkové platy. Je mi však záhadou, odkdy, by P. Bartáková byla úřednicí na sociálním odboru 🙂

     10. Nehledě na to, že dle mého názoru se o P. Bartákovou, až tolik nejedná. S 2 mandáty ČSSD se tolik parády nenadělá.

     11. Ne nemá 🙂 titul Ing. si píše před jménem jen tak, dokud se na to nepřijde.

     1. Ne nemá 🙂 titul Ing. si píše před jménem jen tak, dokud se na to nepřijde.

     2. To by chtělo nějaký důkaz jinak to smrdí těžkou omluvou

 2. Tak ODS zase u moci a aby do toho nikdo nekecal tak HUGO k nim. To ten Humpolec dopadl. Nic se nezmění a vše při starém. Kdyby se ODS vyšachovalo to by byl gól. Pak by se Humpolec změnil.

  1. Patrně jste to nepochopil, takže: když někdo vyhraje volby, znamená to, že dostal nejvíc hlasů. A když dostal nejvíc hlasů, znamená to, že to voliči tak chtějí. Už je to jasné? Kdyby bylo víc vás nespokojených než nás spokojených, volby by vyhrál někdo jiný a Humpolec by se pak třeba někdy změnil, že?

   1. Teď tomu vážně nerozumím, takže když dostalo v minulých komunálních volbách nejvíc hlasů ANO a stalo se vítěznou STRANOU, tak to bylo nebo nebylo přání voličů ?

    1. Přáním voličů to sice bylo, ale to vůbec nevadí. Rozhodující bylo přání Kučery, aby se do vedení města nedostal někdo nový !

     1. A teď to dopadne stejně. ODSka se spolčí s kýmkoliv, hlavně když tam nepustí nikoho nového. Odeska je schopna nabídnou vedoucí pozice opět starým kámošům z ČSSD, hlavně aby se udrželi u korýtka a nikdo jim u toho neokopával kotníky.

     2. A nevyhrála ODS náhodou volby? Koaliční dohoda se nazývá „spolčení“?
      Tak asi se mělo stát toto: kamarádi byli jsme tady dlouho. Lidem to sice,podle výsledku voleb, nevadí, ale vemte si to a pracujte pro blaho města.

     3. Rok 2014 byl jiný, tři strany po 5 mandátech.Už to pochopte. Tam jasný vítěz ani nebyl.

 3. Tak nic. Hugo na FB komentuje jednání poměrně obsáhle:
  https://www.facebook.com/HumpolecGo/posts/334280800640122?__tn__=K-R

  Pro nefejsbukový lid: KDU v pátek odmítlo spolupráci s Hugo.

  Z tohoto vývoje neplyne vůbec nic dobrého. Ač tvrdí opak, lidé zvolení za Hugo pravděpodobně až teď zjistili, co to znamená být zvolen. A nechtějí přimou svůj díl zodpovědnosti, který jim lidé svými hlasy dali.
  Na druhou stranu lepší aktivista, který se těsně před akcí lekne, než aktivista, který se do věci vrhne s vervou a škody po nich jsou nedozírné (stalo se v jedné nejmenované Moravské metropoli 🙂 )

  1. Podle vyjádření zastupitelů z HUGO lidovci svůj krok nikterak nezdůvodnili, inu Mácha s Bruknerem, co od nich také čekat, že ! Už v minulé koalici okopávali starostovi kotníky, někdy až trapně a nesmyslně.Je otázkou zda se stěmito lidmi vůbec bavit při sestavování radniční většiny a nebo raději přizvat k jednání ČSSD a STAN=také tři hlasy.

  2. Zde kopie ranního příspěvku, ať se něco nevytratí:

   Dobrý večer, v sobotu jsme nemohli usnout z pocitu povolební euforie, důvod dnešní insomnie je ovšem už zcela jiný. Jednání o koalici, k jejímuž složení zazněla čtvrteční zpráva na webu Pelhřimovského deníku, bohužel pátečním večerem zcela ztroskotala. Reprezentanti KDU-ČSL úvodem schůzky oznámili, že s naším sdružením #HuGo nechtějí nadále spolupracovat. Bohužel jejich počínání nám srozumitelné není (ani s odstupem několika hodin, které od toho momentu uplynuly), neboť ani na přímé dotazování nedokázal ani jeden z jejich dvou přítomných zástupců uvést žádný pádný argument podporující a ospravedlňující jejich pro nás nečekané rozhodnutí. Zástupné vyjádření ve smyslu, že jsme při středečním jednání (které bylo v pořadí vůbec první v plném trojkoaličním složení) nesáhli bez rozmyslu po postu místostarosty pro investice, nelze přece vzít jako pravou příčinu. Nadto s přihlédnutím k tomu, že zástupci KDU-ČSL nechtěli personální obsazení nového vedení radnice ve středu původně ani diskutovat. K tomu pro úplnost jenom krátký doplněk – od počátku jsme avizovali, že nám o uvolněné posty primárně a za každou cenu nejde, prioritou pro nás byl a zůstává především rozvoj města Humpolce. Tím se však nezříkáme odpovědnosti a projevené voličské důvěry a o rozdělení vrcholových radničních postů jsme v mezičase samozřejmě důkladně přemýšleli. Naše návrhy už v pátek nikoho moc nezajímaly.

   Zažili jsme tzv. Occamovu břitvu na vlastní kůži. Lze ji chápat takto: pokud nějaká část teorie není pro dosažení výsledků nezbytná, do teorie nepatří. Je patrné, že #HuGo dle názoru některých osob nepatří do „teorie“ komunální politiky v Humpolci. Za nás takovým osobám dáváme tímto na vědomí, že tato teorie je mylná, a dodáváme, že nám jde o praxi.

   S čistým svědomím můžeme říci, že jsme byli po celou dobu těch pár vzájemných setkání, která proběhla, korektní a profesionální, což ostatně uznali i zástupci ostatních stran, jednali jsme čestně a bez postranních úmyslů. A těší nás, že jsme mimo jiné nastavili i určitou laťku v úrovni oblékání při tolik důležitých aktech. Kéž by vydržela.

   Naslouchali jsme pozorně našim partnerům, které lze ve srovnání s námi bezesporu označit za politické matadory, a bez vážných problémů jsme přijímali rozumné kompromisy, abychom dílčími kroky posunovali naši snahu o společnou koaliční dohodu kupředu. Legitimního vítěze voleb, jímž se stala ODS, jsme nikdy neměli v plánu obejít, protože plně respektujeme preference a přání voličů a dbáme určitých – pro nás důležitých – morálních zásad.

   Inu, život přináší různé zajímavé chvíle a tohle je jedna z nich…

   Vyjednávacím týmům ostatních stran přejeme každopádně plno sil. A také alespoň drobet politické korektnosti a smyslu pro fair play. Flintu do žita určitě ještě neházíme. Byli jsme pozváni na jednání v nadcházející neděli, tak uvidíme, co z něj vzejde. Nemůžeme se ale zbavit pocitu, že se zřejmě ocitáme ve slepé uličce, ze které bude při aktuální konstelaci pro #HuGo komplikované vyjít a nezůstat v opozici. Nicméně i v takovém případě pořád bereme za své, že neúspěch není opakem úspěchu, ale součástí cesty k úspěchu.

   Děkujeme za vaši neutuchající podporu, která k nám putuje ze všech možných stran.

    1. Hugo, který nechce funkce?
     ANO, co jim lidi zprehazeli kandidátku, ak nandaji dopradu ty, co lidi nevolili?
     To jsou 2/3 koalice na vode – vyborny napad 🙁

   1. Bývávalo kdysi takovým nepsaným pravidlem, že zainteresované strany průběh jednání nekomentují, dokud není výsledek na stole. Vylévání zhrzených srdcí online atmosféře nepomůže a dveře spíše zavírá.

    1. A kdo kontaktoval Pelhřimovský deník s tím, že koalice ODS s Hugem a KDU-ČSL je na cestě ? Vylévání srdcí nastalo až poté, co na druhý den bylo vše jinak a to bez vyřčeného důvodu. To si komentáře zaslouží, no ne ? K tomu fámy, že P.Bartáková chodí po městě a pláče, že neví, co bude dělat ?! Snad tedy nebude opět místostarostkou ?

     1. Jak znám novináře, šéfredaktor se určitě vítězi voleb ozval sám a zjišťoval stav jednání. Tady proto nezáhodno házet něco na konkrétní strany.

     2. Bartáková je úplně v pohodě..Vrátí se na své původní místo, proč by plakala..

     3. Voplakal ale přece není specialista na školství, kulturu a zdravotnictví. To o sobě nikdy neříkal. Párkrát jsem s ním byla v kontaktu a vždy vystupoval slušně a rozumně.

 4. Byl to komplikovaný porod, přes veškerou snahu všech zúčastněných byl prý porod tragický. Koalice zemřela 🙁

  1. Díky Vám za tento komentář. Použitím PRÝ se přesně ukazuje, na čem své domněnky stavíte – na řečech, aniž byste si ověřil skutečnosti, nebo byl přímo u jednání. Karel Kratochvíl, vážný kandidát na humpoleckého starostu, ve čtvrtek pro Deník prohlásil: „Nemáme mezi sebou žádné spory, nepřetahujeme se o funkce…“ (zdroj: https://pelhrimovsky.denik.cz/zpravy_region/v-humpolci-se-rodi-nova-trojkoalice-20181011.html). Páteční schůzka, na kterou HUGO příspěvkem reagovalo, skončila po 30 min. Kde prosím vidíte ty porodní bolesti a těžký průběh, o kterém jste PRÝ slyšel? Nebo kdo Vám toto vlastně nakukal?

   1. Jsem to neslyšel, ale viděl a to stránce Hugo ráno. Tak se tam koukněte taky a nechytejte mě za slovíčko

    1. Hugo je v spolek který nemá nárok, možná má obleky od děda Rýznera, nebo je naučil chování Rýzner ml. to by bylo terno. Děkujeme KDU

     1. KDU se zachovalo zcela správně !!! Děkuji Máchovi a Bruknerovi, že se nechovají jako prodejné děvky….HUGO je spolek nereálných snílků vedených sice úspěšným podnikatelem, ale jinak MAGOREM S VYCHOVÁNÍM ŘEZNICKÉHO PSA……. takový člověk nemá vůbec do vedení města co mluvit….

     2. No nevím jak tenhle krok chce KDU ČSL vysvětlit…Ukázalo se opět,že jsou stranou,která je zvláštní. Klidně mohli mít i místostarostu. Asi se báli.

     3. To máte pravdu zemědělská škola moc příkladem nejde, po zasetí řepky za kravínem směr Brunka měli ornici až v HSE…

     4. chování řeznického psa ? ….. člověče, to jste asi něco „pokakal“, že se Vám dostalo takového jednání …..

     5. KDU – měli byste z názvu vypustit slovo „křesťanská“a dát si tam spíše „vyčuraná“ ! To jak hospodaříte v městských lesích, a jak na polích kolem Humpolce, mluví za své. Hlavně hamty hamty a na životní prostředí kálíte.
      P. Brukner ruku na srdce – za kolik korun jste vyhrál soutěž na funkci městského lesního hospodáře a kolik jste za to dostal v letošním roce. Navýšení odměny z cca vysoutěžených 131 tis.Kč (r.2012) oproti letošním 200 tis. Kč, patrně překračuje běžnou míru inflace. A že by se hospodaření v městských lesích jakkoliv zlepšilo, rozhodně pochybuji ! P. Mácha jelikož hospodaříte na pronajatých polích, tak z vysoka kašlete na erozi a odnos ornice z pozemků. Zamyslete se, jako ředitel „školního“ statku by jste mladým zemědělcům měl jít příkladem a hospodařit spíše ukázkově – tedy zasadit se o výsadbu remízků, tam kde splachy ornice z polí jsou alarmující. O rizikových lokalitách víte a nic s tím neděláte! Vytěžíte naši zemi do posledního úrodného zrnka, a pak předpokládám budete z veřejných peněz požadovat dotace na obnovu úrodnosti……

     6. A co takhle polozit si otazku. A odpovedet si na ni. Je regulernost voleb v Humpolci vubec platna? Jak to, že ač podle starosty občan to chce. To je jeho caste rčení a blabol Neni to tak, že starosta poručil že to chce došlo k ovlivneni voleb ve prospech ODS?

     7. Hospodareni v lesich kolem Humpolce je na pobliti, stejne tak napolnostech. Tito dva panove, o kterych pisete, jsou toho reprezentanty. Vychcanost a naprosta ztrata sebereflexe. Stydte se!!!!

     8. KDU je velmi rozumná strana a zachovala se správně. Spolek Hugo , před volbami vykřikoval po hospodách jak bude mít starostu a prd…… lidi nejsou blbci

     9. Asi jsem chodil malo do hospod, ze jsem to neslysel. Tam bude vic ten zadrhel majitel Hranipexu, ale toho si jsou urcite vedomi. Jinak ostatni jsou myslim super.

     10. Panove, nevim nevim, ale na prvni dobrou ziskat 4 mandaty a se skoro 16-ti procenty obsadit pohodlne 3 misto, Vam prijde malo? Hele, uprimne, kdo to ma? KDU v riti, CSSD v riti, STAN a SPD uplne v riti. Nevim nevim co by Vas presvedcilo o volebnim uspechu. A evidentne nevadil ani onen majitel Hranipexu. A ze by bylo nekde po hospodach slyseti nekoho z HUGO! ze budou mit jisto jiste starostu? Sorry, ale ja je spise slysel ve meste pri jejich zdarile predvolebni kampani, kdy namisto trapnych koncertu mluvili s lidmi a ptali se na jejich nazory a prezentovali ty sve.
      Opet sorry, ale kdyz ne ted, tak za 4 roky starostu mit budou a muj hlas jim k tomu pomuze.
      Hezky den

     11. No… On evidentně vadil… Viz. oficiální vyjádření na facebooku…

      frrrr

     12. On vadil pri vyjednavani o koalici, ale nemyslim si, ze by vadil pred a v prubehu voleb. Je to osobnost a jako takova vyvolava jen dva druhy emoci. Nenavist a oblibu. Nic mezi. Takovi lide Vam nejsou jedno, but je nesnasite nebo milujete.

     13. Vůbec nechápu, jak může někdo plácat takové nesmysly o tom co bude za 4 roky. Leda by to byl nějaký HUGO aktivista nebo přímo člen, protože každý jiný rozumný volič, by jistě rád vyčkal, co za ty 4 roky HUGO zastupitelé předvedou a podle toho eventuelně šel volit. Ale tento volič už to ví prostě dopředu. Dokonce si je tím jist. No tak to mu tedy upřímně závidím. Osobně si velmi přeji, aby HUGO přece jen dostalo možnost, být ve vládnoucí koalici, protože jejich úspěch je neoddiskutovatelný. Zároveň se ale netočí vše jen kolem HUGA, protože je tady druhé v pořadí ANO, takže by klidně mohlo být HUGO v opozici, protože jsou to vše zatím naprostí začátečníci v komunální politice a měli by být tudíž pokorní a trpěliví. A to, že něco diskutovali s občany a seznamovali je se svými vizemi? Všechna čest, moc si toho vážím. Odvaha jim tedy nechybí. Jen bych jim i nám všem moc přál, aby se jim kromě diskuzí podařilo ty vize a plány uskutečnit, protože to je trochu něco jiného.

     14. Tady někdo opakovaně a pro nás nezasvěcené zcela bezdůvodně útočí na P.Rýznera staršího ! Co ten má s volbami do hu. zastupitelstva společného ? To vypadá akorát tak na velikou osobní zášť !! neděkujte KDU

 5. Aha, to se koalice rodí. Nakonec evidentně v jiném složení. Přesně dle přání pivovarníka Bernarda – jeho mysl říká: HUGO? Nikdy!

 6. Po mnoha složitých jednáních se podařilo v Humpolci dohodnout koalici v tomto složení: ODS, ANO, KDU-ČSL. Funkce uvolněných zastupitelů budou zastávat: Starosta Karel Kratochvíl (ODS), místostarostové Vlastimil Brukner (KDU-ČSL) a Alena Kukrechtová (ODS).

  1. Nejschopnejsi z toho tria bude asi p. Kukrechtova. O kvalitach ostatnich dvou panu mam velke pochybnosti. Jak nekdo takovy muze vest mesto?

   1. Ale víš co. Malá domů. Brukner si zase navýší odměnu za správu městských lesů a tak. Na střet zájmů se v Humpíku nehraje.

     1. Mr. Pivovarník se vždycky jen přetvařuje, pozor. A když si mu někdo dovolí oponovat, vybouchne. Tím se prozradí. On je taková ta žába na humpoleckém prameni (vody). :-))) To úplně sedí.

     2. HuGo to chtělo upéct bez ODS, ale nepovedlo se jim to, tím myslím jasně ukázali, jací opravdu jsou…

     3. Cože pekli? Hahaha. Umím si představit, že se záměrně zeptali, ale určitě nic nepekli.

     4. HuGo to chtělo upéct bez ODS, ale nepovedlo se jim to, tím myslím jasně ukázali, jací opravdu jsou…

     5. A neni to tak, ze si testovali, nakolik muzou verit zastupcum KDUcka a ANOistum? Byli teda dost blahovi. Temhle radoby jakoby lidem se prece nikdy verit neda.

  2. Jiří Padevět
   Karle je skvělé, že budeš starostou…jenom to ANO mi radost trochu kalí…

   ODS Humpolec

   Díky Jirko,Ti lidé (nestraníci) z kandidátky ANO v Humpolci nemají s Babišovým stylem politikaření nic společného. Všechny znám jako férové lidi.

   1. Třeba Mikulda, to je určitě férovost sama. Co myslíte, holky z gymplu? nebo Pepíček J., který ani kolikrát neví co říká. 🙂

    1. Doufám, že funkci předsedkyně finančního výboru bude mít Ing. Bartáková. Tedy řádný zástupce opozice, který bude i nadále v Humpolci pracovat a nebude cestovat z jiného města. Má ekonomické vzdělání, praktické zkušenosti z práce v bance, finančním úřadu i z funkce bývalé místostarostky. Má jedinou chybu, je až někdy moc hodná.
     HUGO bohužel nedisponuje zatím podobnou fundovanější osobou.

     1. Ackoliv nerozumim vasi zmince o jinem meste, p. Bartakova post predsedkyne FV zrejme ziska.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Jak v Humpolci vzniká koalice

Po Říj 15 , 2018
V pátek a v sobotu prosákly přes FB strákny zainteresovaných lidí zprávy o zlomu ve vyjednávání již opatrně ohlášené koalice ODS+HUGO+KDU. Podle všeho nejde o krach jednání, ale uvidíme co přinese následující týden.

You May Like

Témata