V pondělí dálnici D1 na Vysočině čeká omezení

14

Na řidiče čekají od pondělí 23. srpna na dálnici D1 na Vysočině dopravní problémy. Na modernizovaném úseku 11 mezi exitem 81 Koberovice – exitem 90 Humpolec dojde od pondělí od 8.00 do 20.00 v rámci přestavby dopravního značení ze 4. A etapy na 5. A etapu ke snížení počtu jízdních pruhů ve směru na Brno na jeden jízdní pruh.

„Od pondělí 23. srpna od 8.00 do středy 25. srpna do 14.00 dojde ke snížení počtu jízdních pruhů ve směru na Prahu na jeden jízdní pruh. V rámci přestavby bude zrušen převod provozu do protisměrné části komunikace jako v předešlém úseku 16, kdy v rámci etapy 5. A budou prováděny práce ve středním dělícím pásu v úseku celé stavby. Provoz bude tedy veden v režimu dvou jízdních pruhů 2/2 za uzavírky levých jízdních pruhů v obou pásech dálnice,“ popsala Dana Čírtková, tisková mluvčí krajských policistů na Vysočině. Po dobu instalace dopravního značení zajistí zvýšený dohled v omezení policisté z dálničního oddělení Velký Beranov.

Axl

14 thoughts on “V pondělí dálnici D1 na Vysočině čeká omezení

  1. Super atrakce dneska odpoledne z Jihlavy.Konečně prisli Burešovci na to, že ekonomiku lze dorazit prostřednictvím blokády klíčových dopravních tepen.

  2. Tak ono to nebylo omezení jen na D1. Tady stál celej Humpolec. Příjezd od Brodu, Jihlavy total na stupni 5. Proč stát půlhodiny na D1, když můžu na 2 hodiny zasekat město.

      1. To bylo zastav v Humpolci. A bylo to super. Vse ridili mistni policajti a dokonale to fungovalo. Od bocka na Bystrou dolu na Okruzni jen 35 minut. Diky moc.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Zloděj ukradl z kabiny rozhodčích v Humpolci mikrofony a zdemoloval vybavení

Út Srp 24 , 2021
Zloděj zřejmě neměl rád tradiční humpolecké závody. „Dva mikrofony s přijímačem zmizely z neuzamčeného prostoru horního patra tribuny pro rozhodčí v noci z pátku na sobotu na závodišti v Humpolci,“ informovala policejní mluvčí Dana Čírtková.

You May Like

Témata