Váš názor v Humpolci?

16

Výstavba lanového centra „PAVOUK“. Stezka pro IN-LINE bruslaře. Úprava prostranství před Kongresovým centrem na rohu Školní a Žižkovy ulice.

Jak již bylo na Humpolákovi avizováno, byl spuštěn nový web iniciovaný krajem Vysočina, který směřuje k využívání novodobých možností pro zlepšení komunikace mezi úřadem a občany, aktuálně se řeší tři záležitosti:

1. Výstavba lanového centra „PAVOUK“.

2. Stezka pro IN-LINE bruslaře.

3. Prostranství před Kongresovým centrem na rohu Školní a Žižkovy ulice.

Více informací naleznete na http://www.vas-nazor.cz/

Tafabrika.jpg

foto: www.tafabrika.cz

Čtěte dále:   Humpolecké farmářské trhy

Petr

16 thoughts on “Váš názor v Humpolci?

  1. ale na dvacet jich přibude pod centrem a v jeho dvoře a i venku jich bude podstatně víc než deset

   1. Na ubírání parkovacích míst jsou soudruzi z radnice specialisti.Jako to třeba vymysleli u paneláku u pošty.Autobusová zastávka je tam super,mládež chodí kolem paneláku,občas se vymočí u vchodových dveří,občas poškrábe nějaké auto na tom „velkém“ parkovišti pro čtyři auta,občas jim vypadne nedopalek cigarety,atd.Děkujeme za to denní vzrůšo.Míru zdar.

     1. Je smutné, že tu neustále někdo používá výraz „soudruzi“. Dohenestace tohoto slova je trapná a zbytečná. Nikdo,kdo je nyní v zastupitelstvu nikdy žádným soudruhem nebyl.

      Jestli se někomu nelíbí,kdo sedív Radě,či Zastup. na toto období, má v roce 2014 šanci kandidovat.Pak ti pivní kritici většinou sedí a zahanbeně hledí do pivního moku,ale pokusit se proniknout do Zastup. zájem nemají,nejlépe ani k volbám nejdou.

      Takže kritizujte tam kde to má opravdu cenu. Zvolili jsme si tam toto složení a spočítat to jim můžeme v roce 2014.

     2. Ze současných zastupitelů byl před r. 89 členem KSČ s.Vystčil, s. Kašpar a s.Karafiát. Soudruh Kašpar vystoupil loni po volbách.

     3. Tito výše jmenovaní jsou sice v rámci strany jmenováni jako soudruzi,ale dnes nemají žádnou pravomoc v rozhodování. V Radě nejsou,protože dnes tzv.demokraté ignorují počty hlasů pro KSČM.Strach,že by komunista mohl přijít s nějakým dobrám nápadem je stále děsivý.Ovšem uznávám,že s touto základnou co mají komunisté v Humpolci už tato strana končí.

     4. KS končí všude. Teda kromě KLDR a Číny. Po převratu byly jen dvě možnosti jak to ukončit. Radikální řez, nebo to nechat vyhnít. Varianta č.2 trvala víc jak 20 let.
      Jo a třeba ten plácek před MHA bude vypadat docela pěkně. Rozhodně mnohem líp než doposud.

     5. Děsím se všech „dobrých nápadů“ vzešlých od komunistů. Většinou po nich zbyly zničené rodiny i jednotlivci.
      K.

     6. Dobré nápady od komunistů ???, kde jste na to přišel !Jedním z jejich dobrých nápadů bylo např.zbourání Spolkového domu. Těm nelze věřit ani pozdravení.

     7. A co říkáte na plán výstavby lanového centra a stezky pro in-line?PP

     8. Možná,že by stačilo upravit cesty v parku pod ZŠ Podhrad ve směru ke Dvoráku v tom háječku.Most má na jedné straně nájezd, na druhé deseticentimetrový skok dolů, vše zarostlé..

 1. Spíše než stezky pro in-line bruslaře bych řešil cyklostezky. Nevím jaký je přesný poměr mezi těmito dvěma zájmovými skupinami, ale odhaduji, že na 50 cyklistů bude připadat jeden in-linista. Tedy, pakliže by se řešilo toto, doporučoval bych raději se zaměřit na širší skupinu obyvatelstva, v tomto případě převážně s malými dětmi.
  Ovšem prezentuji tady pouze svůj názor
  Michal Marek

   1. Pokud je to narážka na mé členství v komisi pro rozvoj města tak asi takto.
    Zasedání komise se prakticky vždy koná v pondělí, tedy pro úředníky z Městského úřadu v úřední den, od 15.00 hodin. V tento čas jsem bohužel většinou ve svém zaměstnání, případně na služební cestě mimo Humpolec, tedy se pravidelně zasedání komise účastnit nemohu. Z těchto důvodů jsem chtěl své místo v komisi přenechat někomu jinému,zatím bez odezvy.Tedy, pokud budu moci při některém z dalších zasedání být, mám tento návrh připravený a budu jej prezentovat.
    Michal Marek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Psa z barelu vyprostili až hasiči

Út Srp 30 , 2011
Netradiční výjezd čekal v pátek odpoledne na humpolecké hasiče. Čtěte dále:   Humpolecké trhy

You May Like

Témata