Večerní škola & umění v 8SMIČCE

69

Čtvrtek 21.03.2019 17:00

Čtvrtek  21.03.2019 17:00
Čtvrtek  18.04.2019 17:00
Čtvrtek  16.05.2019 17:00
Čtvrtek 20.06.2019 17:00

Místo konání: Humpolec, 8SMIČKA – zóna pro umění, Kamarytova 97, Humpolec 396 01

Zóna pro umění 8SMIČKA přichází s novým formátem – přednáškou o umění s dialogem. Můžete si tak v diářích zakroužkovat všechny třetí čtvrtky v měsíci až do konce roku. Přednášky jsou pro všechny uměno-nadšence začátečníky i pokročilé. Průvodci programem budou: Jan Peknik Kozák – umělec, absolvent Fine Art na londýnské St. Martin’s a pedagog na SUPŠ Helenín a Natálie Brzoňová, absolventka Estetiky a kulturních studií a Učitelství estetické výchovy pro střední školy na Filozofické fakultě Masarykovy univerzity v Brně a pedagožka estetické výchovy výtvarné na Gymnáziu dr. Aleše Hrdličky v Humpolci. Všechno, co jste kdy chtěli vědět o moderním a současném umění, abyste pak mohli v galeriích uznale pokyvovat hlavou, se dozvíte každý třetí čtvrtek v měsíci od 17.00 od nich. Malba, fotografie, sochařství, performance a možná i něco víc. Diskuze o všem, co vás zajímá, je součástí balíčku! Délka = 60 minut, vstupné 18 Kč. Další termíny večerní školy: 18.4., 16.5., 20.6., 18.7., 15.8., 19.9., 17.10., 21.11., 19.12. Garanti: Natálie Brzoňová & Jan Peknik Kozák

zdroj: www.infohumpolec.cz

Petr

69 thoughts on “Večerní škola & umění v 8SMIČCE

  1. Hlavně 8smička žije a to je moc dobře. Málokteré město naší velikosti se může pyšnit takovým zařízením a hlavně s tak kvalitní kulturní aktivitou. Ať máte na Zdeňka názor takový či makový, je to borec a zaslouží si obdiv. Kdo z humpoláků něco takového dokázal ?

   1. Za peníze v Praze dům, jen toho Zdeňka moc nechvalte, mnoho občanů v Humpolci v daleko skromějších podmínkách dokázalo mnohem víc !!

     1. Pravda. když nejdou věci přesně podle něj umí ukázat svou pravou tvář.

     2. Nějak vám z toho hodnocení vypadlo slovo SCHOPNÝ. Když se podívám co má všechno za sebou a co všechno vybudoval, nemůžu se ubránit přání mít ve společnosti více Rýznerů. Kdo chce být fér výsledky jeho práce vidí a jsou nezpochybnitelné.

     3. Ono taky dost záleží jaká cesta k tomu cíli vede. Optejte se zaměstananců (i bývalých) jestli jen ten Z. R. ml. tak schopný. Všehoschopný určitě je to víme všichni.

     4. Nemá se ale chodit přes mrtvoly. Páter Koniáš taky pálil knihy.

     5. Může mi někdo prosím laskavě vysvětlit, co dělá Rýzner tak strašného. Žiju v Humpolci, ale tenhle pocit nemám, jen takové blablabla. Dokáže někdo být opravdu konkretní. Jelikož těch pozitivních věcí, které vybudoval je hodně a jsou jasně vyditelné.

     6. Rekla bych ze dost lidi na to aby ho mohli shodne hodnotit. Ja u nej taky pracovala. S.

     7. Tak, tak, každý z nás zde diskutujících máme velké zkušenosti se zaměstnáváním několika stovek lidí, každý z nás má obrovské zkušenosti se zakládáním a řizením veřejně prospěšných projektů, které financujeme z vlastní kapsy a nabízíme pro potěchu našich spoluobčanů. A právě proto, že tyto zkušenosti a vlastnosti máme, můžeme plivat na Rýznera, jelikož máme pocit nebo jsme někde slyšeli, že on to dělá špatně!!

     8. Humpolec je město podnikatelů a dle toho, že se tu neustále reje do někoho kdo dává jiným práci, se tu lidem musí dařit. Představte si si situaci, že by to zabalil ještě s nějakým mu podobným zloduchem, po městě by se začalo motat spousta lidí bez práce a jiný zloduch a kapitalista by je třeba nezaměstnal.

      Kecám, každý je dle téhle diskuse tak šikovný, že by začali podnikat a všem by se tu dařilo 🙂 Ale jen do chvíle než by začali zaměstnávat lidi ,pak by tu do nich rejpala další banda šikulů.
      Možná vy si to měl někdo zkusit, zaměstnat jediného člověka.Ta administrativa, ty věčný předpisy, nařízení a ty poplatky státu. A ještě pokud takový zaměstnanec nechce dělat co se po něm chce.
      Není to horor ala Hitchcock, ale horor v českoEU legislativě

  2. Zatim do toho pere prachy, takze ho vsichni chvali. Kdo ho zna, simra mu vzadu podezreni, ze uplne nezistne to neni. Lidi se nemeni. Treba se pletu ale spis si myslim, ze do roka budu hlasat: Ja jsem to tenkrat rikal…

   1. A tak proč ne. Ale nemusí to být zdaleka každého šálek kávy. V tom případě stačí tolerovat a ignorovat.

    1. Ani nemusim tolerovat. Staci ignorovat. Me to nevadi. Moje penize to nejsou. Jenom proste neverim, ze za tim neco neni. Ale jak rikam, treba se mylim.

     1. Ty prachy, které do toho Zdeněk dal a dává, se mu nikdy nemohou vrátit ani náhodou. To tady ale většina závistivců asi nechápe, ale je to tak.

     2. Přímo se mu taková investice vrátit nemuže. Nepřímo, kromě jiného, ano.
      Budování image, nebývá levná záležitost. A hlavně je to každého věc, jak se svými prašulemi naloží.

   1. By musel být Rýzner úplně blbej, kdyby 8smičkou si chtěl vylepšovat image. To stačí si za pár peněz najmout PR agenturu viz Bernard a máš image hotovou raz dva. A né že uděláš projekt o umění, který z Humpolce skoro nikoho nezajímá. Přijměte fakt, že si prostě za vlastní peníze dělá radost a nabízí tu radost všem kdo mají zájem. To je přeci skvělý.

     1. Je jistě zajímavé, že proti Rýznerovi se neobjevilo nic dehonestujícího, dokud se nerozhodl jít proti humpolecké ODS. Lidé z humpolecké ANO byli prašiví, dokud se nehodili humpolecké ODS do koalice.

     2. Jo Jirka se Standou jsou dobří manipulátoři….ti vědí jak na to…no a Karel se to učí…

     3. Vojmír Kubíček muž na špinavou práci v humpolecké ODS dlouhodobě dokazující silnou nenávist k HUGU a Ryznerovi.

     4. Nezapomínejte na Vlastíka Bruknera, ten taky Nemůže přenést úspěch HUGA. Taková typická Zemanovina, vyklopit kýblem špíny, aniž by k tomu byly potřeba důkazy, však on tomu někdo uvěří.

     5. Vlastik Brukner by v prvé řadě měl začít u sebe a přestat lhát. Je to nejhorší místostarosta kterej kdy v Humpíku byl. A ty jeho kličky – nevídaný.

     6. Miluju kritiky současné koalice. Sami odvahu kandidovat nikdy mít nebudou, bojí se vybrat si jednu ze stávajících hump. stran nebo založit vlastní projekt. Jen miliony keců tady. To Vám hoši jde fajn.
      Je mi smutno

     7. Na politiku musis mit zaludek. Kazdy to delat nemuze. Je to predevsim o zaludku.

     8. ODS má ma politiku dokonce Žaloudek a Hugo zase Žaloudkovou. 🙂

     9. Tyhle diskuze jsou vlastně hrozně fajn. Kdekdo se tady anonymně dosytosti vybleje a ve veřejným prostoru je od něj pak pokoj, poněvadž tváří v tvář ani nehlesne, natož aby třeba vytvořil nějakou hodnotu.
      A to je vlastně moc dobře.

     10. Jakakoliv strana ci spolek, ktery nam chce cosi podsouvat a vnucovat.

     11. Být volby dnes, tak má HUGO minimálně 40 % a ODS by paběrkovala a ne že by měla starostu…..

     12. Kde berete jistotu,že HUGO by mělo 40 procent? Je to o tom, že dokud Humpoláci sedí doma na pr.eli a volební účast je ani ne 50procentní, tak nikdo zázraky čekat nemůže.
      A nakonec zvolí ta menší část voličů 14 stejných tváří z 21 možných. Tak co chcete za změny..

     13. Ano to je smutný. Ale jak Hugo pozoruju tak mi přijde že jejich přístup je jiný než u kterékoli politické strany doposud. A tím jsou noví a hlavně zajímaví pro širokou veřejnost. Nevolil jsem je v říjnu všechny ale teď bych svůj hlas hodila celé jejich kandidátce protože oni fakt makají. To je dobře vidět na zastupitelstvu. A přijde mi že makají víc než placení radní nebo úzké vedení města s nadprůměrnými platy. za tohle mají Hugny velké významné plus

     14. Jo a co dělaj ty vaše Hugny tak světabornýho? Že mají za domácí úkoly jako žáčci 1. stupně pečlivě nastudovat projednávaný témata a následně pak zbuzerovat kdekoho z vedení před kamerou ? Za půl roku svojí destrukční činnosti maj bejt zajímavý pro širokou veřejnost. Leda by byli lidi padlí na hlavu. Široký veřejnosti je nějaký sebestředný Hugo ukradený.
      Uznávám ale, že nic jinýho vlastně ani zatím dělat nemůžou. Naštěstí. Před převzetí zodpovědnosti vůči svým voličům se jednoduše podělali strachy a radši se vrátili na svoje dobře placený místečka. Teď budou akorát na každýho dělat ramena. V tom máte pravdu, jsou úplně noví. Pro mě každej, kdo kamkoli vleze jako začátečník – diletant a hned začne dělat vlny , je totální blb. Zatímco pro vás hrdina. No tak hodně štěstí.

     15. S tou lítostí radši šetřete a možná radši zkuste věcnou argumentaci,
      Jo a bez slunce v duši prosím.

     16. Možná se vrátily na svoje místečka, protože oni se dost dobře dokážou uživit v normalním podnikatelskym světě a nemusí vysávat městskej rozpočet jako někdo jiný kdo opakovaně měnil práci anebo se stal na platu z města zcela závislou a závislým .

     17. Muzete mi prosim vas vysvetlit, proc jejich dotazy tipu -proc se ve vypoctu penale jako zapomelo na pokuty za dilci terminy- povazujete za sebestredny buzerovani ?? Me jako danovou poplatnici by vopravdu zajimalo jestli rada mesta jednala takto zamerne nebo nedbale ?? Vy jako soukromnik by jste v klidu odpustil nekolik desitek az stovek tisic svymu dluznikovi ?? Dete si vyplachnout, jo 🙂

     18. Sebestřednost je z Huga cejtit na sto honů. Nemůžou se nabažit sebeobdivu, jak jsou noví, aktivní, strašně dřou – makají, mají ty svoje vize apod.. Všude vo tom žvejkaj, kam přijdou. Zatímco všichni ostatní jsou podle nich zločinci, korupčníci atd.. Možná by měli zvážit výměnu PR managera, protože jestli budou mít ještě chvíli podobnej projev, budou z nich bezva uspávači hadů.
      Nevím co by měl a neměl dělat soukromník, ale vedení města se musí chovat asi trochu jinak, nemyslíte? Tak jako se nedá stát řídit jako firma. Což už pochopil i autor tohoto výlevu. Leda by nastolil nějakou dukteturu nebo si celej stát koupil, což už skoro udělal.

     19. nebo priznivce kdu csl. nikdo jinej by takovej nesmysl nevyplodil 🙂

     20. Vaše heslo je kdo jic nedělá, nic nezkazí, že jo ? Tak s tím si ale trhněte nohou tahle doba je už pryč.

     21. Zločinci?? Korupčníci?? Slyšel jste něco takového z úst Hugo?? Já nee a nikdáá. A to se s některýma z Huga nepravidelně potkávám. Přestaňte se řídit heslem Podle sebe soudím tebe a radši otevřte oči a dostaňte rozum, ať tyhle výplody pominou. Už pominou..

     22. Je hrozně zajímavý, jak jsou ty vaše reakce monotématický a dost úsměvný.
      Vlastně mě moc bavíte. Pro každýho máte spoustu rad, s oblibou umravňujete a zejména nálepkujete, kdo je z který strany apod..
      Je moc zajímavý, jak je pro vás strááášně důležitý najít a pojmenovat toho nepřítele, kterej píše ty ošklivosti o těch vašich archandělech gabrielech.
      Rozdávat , to jo, ale občas něco umět přijmout nebo alespoň trochu věcně a bez osobní zášti argumentovat, to už je horší, co?

     23. Dodnes zůstává otázkou proč vlastně HUGO nakonec v koalici nebylo. Pořádně to nevysvětlili ani oni, ani koalice.

      HuGO mělo šanci v prosinci, kdy ale bohužel na zastupitelstvu města podpořilo vyšší cenu za popelnici. Proto máme 780 Kč. Jejich 4 hlasy rozhodly..

     24. Nezbývá než poděkovat za smysluplný příspěvek.
      Tak uvidíme, jestli se nám dostaví taky adekvátní odpověď bez invektiv na adresu bývaleho starosty, Modrý ptáky , KDU nebo jinýho vnitřního nepřítele.

     25. HUGO nemohlo bejt v koalici, když ho ostatní koaliční strany nechtěly. ANO+ODS+KDU = 12 mandátů. Na co by jim byly další 4? A co je důležitý, pokud vím, tak za ANO se nakonec nedostal lídr Prokop ačkoliv původní zvěsti byly jiný, proto se ANO s Mikuldou aspol. stalo pro ODSku přijatelnějším partnerem než nové akční Hugo, jejichž zástupce nikdo z koalice pořádně neznal, nebo znát nechtěl.

     26. Byl by to moc hezkej a poetickej příběh jak z červený knihovny, kdyby mu čirou náhodou nechyběla jeho první kapitola.
      Dohoda vítěze s Hugem byla totiž téměř jistá, ale HUGO zkusilo podraz na vítěze t.j. s ostatnimi za zády vítěze a tomu to ostatní napráskali. Tím se Hugo samo vyšachovalo, neboť jim už nikdo nevěřil. Toť vše.
      Spíš se nabízí otázka, jestli vůbec chtělo Hugo do koalice a nebyla-li to jen nějaká habaďůra.

     27. No celkové resumé z minulých komunálních voleb je takové. Většina stran zůstala na svých mandátech, tedy ODS, KDU ČSL, KSČM, ANO kleslo na čtyři a jediná ubohá ČSSD to schytala, té zbyly mandáty dva a po odstoupení Bartákové mají sice náhradnici, ale většina voličů ji hodnotí spíše jako posun k horšímu..
      No i to je realita dneška

     28. Omyl, vy ste vypustil prolog. S Hugem prece nechtela nic mit KDU CSL. Ta je bez duvodu zasekla. Pamatuju si to haloo, ktery kolem toho bylo. I tady na humpolaku. Uz vite ??

     29. Tak omyl to určitě není, to víte stejně dobře jako já.
      Ale to co píšete, je pravda ohledně postoje lidovců.
      Je mi z nich špatně už téměř 30 let. Tím spíše je nepochopitelné, jak naivně se Hugo pak zachovalo.
      Pokud ovšem opravdu nehrali levotu na voliče a nechtěli jen zamaskovat momentální neschopnost, postavit se k zodpovědnosti čelem.
      To se holt už nedá nic dělat. Doufám, že se alespoň jednotlivci z nich brzo proberou a poznaj, do jaký hry se nechali zatáhnout. Čím dřív to pochopěj, tím lépe pro nás všechny.

     30. A z čeho by se měli probírat? Ať naopak naučej koalici konečně dělat dobrý věci pro město.

     31. Z niceho. Jenom se je snazej vystrasit. Tonouci se stebla chyta..

     32. Nevím co by měl a neměl dělat soukromník, ale vedení města se musí chovat asi trochu jinak, nemyslíte?………………………….Mě jako obyvatele Humpolce naprosto nezajímá jakékoliv politikaření na radnici,vadí mi,že pan místostarosta ještě nezaregistroval,že není odstraněný,,bordel,,na chodnících.Tak toto je správné chování?

     33. No není. Ale důvod je přece jasnej , lidi mu jsou fuk. Hlídá si jen svoje akcičky a zájmíčky.

     34. Já fakt nevím,kdo sem píše tyhle bláboly. Pokud vadí místostarosta nebo starosta, nevolte příště stále stejné tváře.. O tom to je. Pokud volíte 30 let kandidující dokola se opakující jména, tak tam prostě jsou. Navíc lidé dřepí doma a volit často nejdou s idiotskou výmluvou, že neví koho volit, že se nic nezmění. A pak tady blijí řeči a řečičky, že ten či onen má zájmy a td.
      A nebo zkuste kandidovat. Subjektů loni bylo dost, které našly odvahu jít do toho. A nevšimla jsem si, že by lidé sestavující tyto kandidátní listiny měli přetlak zájemců..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Honzlův Humpolec - Rodina je základ státu

St Bře 20 , 2019
Pátek 22.03.2019 19:30

You May Like

Témata