Velká komunikační hra aneb „Hledání týmu Alfa“

Zůčastněte se velkolepého projektu! To tu ještě nebylo! Velká hra pro celý Humpolec a jeho okolí.

Do redakce zaslal: br.Orlando


 


Přišlo jaro a sluníčko stále svítí a svítí. Přece nebudeme zalezlí doma! Nažhavíme vysílačky a vyrazíme zachránit tým Alfa. Čeká nás těžký úkol a je na vás, aby jste nám pomohli. Hra byla navržena, tak že se může zúčastnit úplně každý a jakéhokoliv věku počínaje 7 lety. Ať už jako hráč či jako organizátor.


Staňte se organizátorem této hry! Pokud je vám 15 a více let, pak se můžete připojit do organizátorského týmu této velkolepé hry.


Počet hráčů je neomezený.


Potřebné vybavení: pití a něco chutného k obědu


Doplňkové vybavení (pokud toto vybavení mít nebudete, tak se nic nestane, pakliže ho mít budete bude hra ještě lepší a napínavější):


vysílačky (minimální dosah 2km), maskáče či vojenské oblečení, military, doplňky.


 


Kdy: 19.května 2007 (sobota) v 9:00


Kde: na parkovišti u autobusového nádraží v Humpolci


 


Návrat je plánován mezi 19 a 20 hodinou na parkoviště u autobusového nádraží.


 


Pro bližší informace pište na e-mail: Orlandoskaut@seznam.cz  mobil:774 351 600 . Podrobnější informace můžete také získat v naší klubovně (Dvorská 566, Humpolec) každý pátek od 15 do 16 hodin nebo na www.skauthu.ic.cz.


 


Pokud se s námi chcete zapojit do přípravy hry a stát se tak organizátorem, pak nám prosím dejte vědět co nejdříve na jeden z výše uvedených kontaktů (nejlépe na e-mail), abychom s vámi počítali. 


 


Těší se na vás humpolečtí skauti 


 

myska

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Next Post

Krytý bazén V Humpolci?

So Dub 28 , 2007
Na základě průzkumu veřejného mínění se humpolecká radnice začala vážně zabývat myšlenkou postavit v Humpolci krytý plavecký bazén. Městští zastupitelé svedli bouřlivou debatu o jeho budoucí podobě.

You May Like

Témata