Veřejná prezentace stoupacího pruhu Humpolec-Rozkoš, doplněno

20

Zveme vás na veřejnou prezentaci projektu okružní křižovatky a stoupacího pruhu na silnici I/34 Humpolec-Rozkoš. Prezentace proběhne ve čtvrtek 22. února od 16:00 na malé scéně Mikáda. S projektem nás seznámí projektant a investor stavby.

EDIT: při hledání souvisejících věcí jsem na webu města narazil na poslední zápis zasedání OV Rozkoš (je přiloženo níže).
Je k tématu a při čtení mezi řádky se zdá, že téma úpravy komunikace a navazující stavby je v obci více než aktuální.
Požádali jsme OV Rozkoš o případné doplnění informací.

PDF: Zapis OV Rozkos 21.1.2024 neverejna 1

Čtěte dále:   Motorkářský doupě nekončí - mění se

20 thoughts on “Veřejná prezentace stoupacího pruhu Humpolec-Rozkoš, doplněno

  1. Myslíte arogantní diktátorskou Vyvadilovou?
   Když není po jejím, tak je vše špatně.
   Hlas OV Rozkoše určitě není to samé jako hlas lidí z Rozkoše.
   A že dělá Vyvadilová okatá gesta? Tak ať!

    1. OV mohou vznikat dvěma způsoby ze zákona. Usnesením veřejné schůze,kde se OV ustaví, nebo volbou občany ve zvláštních volbách. Po komunálních volbách 2022 občané zvolili v Plačkově, Hněvkovicích a tuším v Kletečné. Nyní po rozpadu v Krasoňově se bude také volit. Volba je vždy lepší způsob, ale lidé se hlásit o tu práci nechtějí.. Raději nadávají tady a na fcb.

   1. protoze si nenecha s.t na hlavu tak je arogantni a diktatorska? Byla zvolena a valci podle sveho presvedceni za spolecnou vec Rozkose. Pokud se to rozkosakum nelibi, nemuseji ji volit a muzou si tam dat nekoho jineho, ne? Treba vas, pokud jste odtud. Ala za me ji chapu a naprosto ji rozumim. Rozkos – hlavni tah na Brod. Hluk. Autokros – hluk. V zime zacpy kvuli rozkosaku. co je tam na rozdavani usmevu?

    1. OV Rozkoš hanba Vám vypustit na světlo světa takový zápis ze zasedání.
     Rezignace by měla být samozřejmostí. Nehledě na fakt, že tohle je jen šaškárna ve víře, že ji Machek doveze puget růží se slovy jak je nepostradatelná.
     Realitou však je, že je postradatelná a navíc i rychle nahraditelná.
     Tato realita se již v nedávné minulosti potvrdila i jinde.

     A dále jak zmiňujete, že si nenechá srát na hlavu….
     Mě z toho spíš vychází, že si naběhla tak, až ji pos*al starosta od hlavy až k patě a na zasedání OV se tím ještě pomazali všichni členové OV…
     😀

     1. Vážení anonymové,to se stydíte se podepsat a veřejně se vyjádřit? Ubohé. Kdo z vás šťouralů dokázal pro obec udělat víc? Možná je předsedkyně poněkud výraznou osobností,ale snaží se spolu se svým týmem,aby se tu něco děli a ludé se hodně dizvěděli. A stejně na schůze chodí téměř stejní lidé a šťouralové zase v zákrytu vykřikují ta svoje rádoby moudra. Hezký den všem a mějte koule se podepsat a stát si za svým názorem.

   2. Dobrý den pane/paní anonyme, ona Vyvadilová arogantní a diktátorská dle mého není…. (ale zda jste nározu, že každý kdo se nebojí říct svůj názor, nebo zastávat názor občanů, tak v tom případě Vyvadilová je arogantní a diktátorská).Pokud jste nebyl/a u všech jedníních, tak zcela nechápu Váš kometář. Ani OV Rozkoš nemá jednotný názor na investici ŘSD a to, že si to chce pan starosta Machek řešit sám, tak mu OV dal prostor, co je na tom špatného?
    Hrozně mě baví dizkuze s anonymi, až budete mí na to sem psát pod svým jménem, tak si z toho třeba začnu něco dělat. Přeji Vám hezký den

    1. Vážená paní Vyvadilová, Váš názor je zachycen v zápisu OV, tak se ho držte a odstupte, když nemáte chuť cokoliv dělat, v tom shoda za OV je, na rozdíl od investice ŘSD, jednotná.

     A pokud vás nebaví diskutovat s anonymním pisatelem, pak nechápu proč na něj reagujete.
     Hezký den.

     1. Nevím,jestli jsem pochopila Váš komentář….
      V zápise se píše,že zvažuji ukončení setrvání… Také určitě někdy uvažujete o nějakých věcech. Odstupuje se z nějakého důvodu buď je to osobní důvod nebo návrh na odstoupení z důvodu nějakého nesouladu nebo pochybení a té druhé varianty si nejsem vědoma…
      Nevím,kde jste vzal/a,že nediskutuji s anomymi? Psala jsem,že pokud se anonym podepíše,tak si z toho teprve budu něco dělat.
      Nikdy se nezalíbíte lidem všem,tak to prostě je.
      Hezký den

   3. By me zajimalo co je tohle za chytrolína,zase někde neco pochytil a už musí jet do ostatních, nenávist je opravdu všude, pokud s tím mate takový velký problém tak se laskavě probuďte a začněte si buďto všímat svého nebo se aspon podepište 😂😂😂 fakt jen pro srandu tady jste

    1. Prinkles 😀

     pokud s tím mate takový velký problém tak se laskavě probuďte a začněte si buďto všímat svého…

     Jasně Prinkles, tak nějak to myslel i starosta.

   4. Jděte to říct členům OV Rozkoš do očí. Chlapsky a hezky narovinu. Na názor máte právo,ale urážet nikoho nemusíte.

    1. Paní Vyvadilová nepíšete si komentáře i pod jmény Prinkles, Tomanová, Zbyněk?
     Najednou na anonymních stránkách jsou podepsáni lidé, kteří tu nikdy nebyli a větná stavba, je takřka totožná.
     😄

     1. Děkuji za dotaz. Paní Tomanová žije na Rozkoši,pan Zbyněk bude asi z Hněvkovic a asi se ani jeden nestydí říci svůj názor pod svým jménem….Prinkles nevím kdo je.

 1. Schopní nemají zájem, tak to dělají ti další…

  Leckdy ,,i bez chuti cokoliv dělat,,.

  Poslední ať zhasne.

  1. Inu jak se říká:
   „Kdo umí, umí,
   Kdo neumí, učí“
   A tak je to i s politikou.I tou komunální.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Město Humpolec má nového mluvčího

Út Úno 20 , 2024
Město Humpolec má od 8. února nového mluvčího, který bude mít na starost komplexní zajištění informační agendy. Čtěte dále:   Drobné navýšení? Co vy na to?

You May Like

Témata