Vydejte se na výlet se zastávkou v pivovaru

3

Vydejte se Pivovarskou stezkou Vysočiny za ochutnávkou piva, hlubším poznáním pivovarnictví a na zajímavá místa kraje k tomu.

Krom zážitků získáte upomínkový půllitr a navíc můžete vyhrát ceny věnované pivovary.

Který Čech si rád nepochutná na dobrém pivu! Desítky velkých známých pivovarů i minipivovarů na Vysočině ho ročně uvaří hektolitry. Stačí jen vyrazit po pivovarské stezce, ochutnávat a přitom poznávat krásy čisté Vysočiny. Vždyť v blízkosti pivovarů je spousta atraktivních míst a cílů. A skvělé přitom je, že občerstvení je tak blízko. Mnohé pivovary totiž mají své restaurace, kde nabízejí vedle různých vzorků tekutého zlata i vynikající jídlo. A některé i ubytování, exkurze nebo zážitkové vaření piva se sládkem. „Spoustu zajímavých tipů na výlety pěšky, autem nebo třeba i lodí spojené se zastávkou či ubytováním v pivovaru představujeme v nové brožuře Pivovary s výletem, kterou jsme právě vydali. Její součástí je také herní karta Pivovarské stezky Vysočiny. K dostání je na všech turistických informačních centrech kraje a v pivovarech na pivovarské stezce,“ říká ředitel organizace Vysočina Tourism Tomáš Čihák.

Virtuální pivovarská stezka spojuje šestnáct pivovarů Vysočiny. Vydat se po ní a zároveň soutěžit o ceny mohou zájemci starší osmnácti let, kteří si dají v pivovaru pivo a získají razítko do herní karty. Až ji zaplní celou, čili až navštíví všech šestnáct pivovarů, získají upomínkový půllitr s logem Pivovarské stezky Vysočiny a možnost zúčastnit se slosování o ceny, jež do soutěže věnovali zástupci jednotlivých pivovarů.

Martina Strnadová, Vysočina Tourism

Čtěte dále:   Píšou o Humpolci - iDNES:CZ: U dvou silnic na Vysočině ohlídají počasí další nové meteostanice

Petr

3 thoughts on “Vydejte se na výlet se zastávkou v pivovaru

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Ulice Komenského bude na čas neprůjezdná

Po Čvc 20 , 2020
od 20.7. Čtěte dále:   Tipy na Den dětí. V Humpolci se svezou super auty, u Máje bude pestrý program

You May Like

Témata