Z deníku policie

Mokrá nebo namrzlá vozovka, předvánoční chaos a nervozita – a hned mají humpolečtí policisté o zábavu postaráno. Jenom během dnešního dopoledne došlo přímo v centru Humpolce ke dvěma dopravním nehodám. Naštěstí se v obou případech jedná pouze o škodu na majetku, nikoli na zdraví. První nehoda se udála na Horním náměstí, ta druhá před pár minutami v ulici Na Kasárnách, kde narazil traktor zezadu do osobního vozidla Škoda Octavia. Nehoda se právě vyšetřuje a silnice je obtížně průjezdná.

Policisté z Obvodního oddělení v Humpolci šetří trestný čin podvodu, kterého se měli 18. prosince v jednom z barů v Humpolci dopustit dva dosud nezjištění pachatelé. Ti podvodně nakreditovali ve výherním automatu částku ve výši 23.500,- korun. Postupně si pak nechali vyplácet výhru po částkách. Celkem tak mohli způsobit škodu ve výši až 43.600,- korun.


 


V sobotu 19.prosince se nad ránem vloupal neznámý pachatel do restaurace v Krasoňově. Z restaurace odcizil 4 plné sudy o obsahu 15 litrů plzeňského 12 st. piva, 3 plné sudy s pivem Bernard, 2 plné sudy 12 st. piva Pelhřimov a 4 prázdné sudy o objemu 30 litrů. Dále si odnesl 3 plné přepravky Kofoly a dvě přepravky nealkoholických nápojů od firmy Coca Cola. Škoda odcizením piva a nealkoholických nápojů byla vyčíslena na částku přes 18 tisíc korun.


                                     


V sobotu před jednou hodinou ranní jel řidič vozidla Škoda Forman po silnici III. třídy ve směru od Humpolce na Brunku. Při jízdě v klesání na přímém úseku nepřizpůsobil rychlost jízdy svým schopnostem a dopravně technickému stavu vozovky, na zledovatělém neošetřeném povrchu vozovky dostal s vozidlem smyk, který nezvládl a vyjel vpravo mimo vozovku, kde narazil čelně do stromu. Při nehodě byl lehce zraněn pětatřicetiletý řidič. Vzhledem pro poranění obličeje nebylo možno provést dechovou zkoušku na alkohol, ale byl zajištěn odběr krve. Hmotná škoda činí deset tisíc korun.

Čtěte dále:   Boj o parkovací místo v Humpolci: Muž ho hlídal pro bratra. Řidič do něj najel

 


V pondělí 21.prosince došlo na obávaném úseku dálnice D1 u Humpolce ke dvěma nehodám. Ve směru na Prahu na devětaosmdesátém kilometru havarovala dodávka s přívěsem. Kvůli většímu rozsahu nehody však zasahovala i do směru na Brno. V pondělních nočních hodinách tak na místo vyrazili humpolečtí hasiči, kteří místo zajistili a pomohli s naložením na odtahovku.


Tentýž den na třiaosmdesátém kilometru ve směru na Brno havarovalo osobní auto. Humpolečtí hasiči opět rutinně zajistili místo nehody a zabránili úniku provozních kapalin. Posádka vozu vyvázla bez zranění.

myska

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Tradiční vinná klobása - netradičně

St Pro 23 , 2009
Také máte rádi vinnou klobásu? A taky si myslíte že tak nějak patří k Vánocům? Já vinnou klobásu přímo zbožňuji, ale dopřávám si jí pouze jednou do roka. A to právě v čase Vánoc. Takže vinná klobása je pro mne opravdu svátečním jídlem, na které se každý rok v tomto […]

You May Like

Témata