Z deníku policie

7

Policisté již zjistili, co bylo motivem pokusu o vraždu v pizzerii Zanzi.

Jak již Humpolák informoval, v pondělí 23.listopadu čtyřiadvacetiletý muž zasadil svému kolegovi a známému dvě bodné rány do hlavy a krku. Napadený muž byl s těžkým zraněním převezen na traumatologické oddělení v Českých Budějovicích, kde podstoupil několik operací. Nyní je již mimo ohrožení života.


Útočník se při výslechu k činu doznal a vypověděl, že tímto způsobem řešil dlouhodobé osobní neshody a podnikatelské spory mezi ním a napadeným. Oba muži si totiž pizzerii pronajali společně a každý do podnikání vložil svůj podíl. Muž obviněný z pokusu o vraždu dále uvedl, že jednal ve zkratu a vůbec v té chvíli netušil, co dělá. Nyní mu hrozí až 15 let vězení a na soud si počká ve vazební věznici v Českých Budějovicích.


 


V pátek 27.listopadu v odpoledních hodinách odcizil neznámý pachatel z volně přístupné kanceláře v Dětském domově v Humpolci peněženku s finanční hotovostí, osobními doklady a peněžními kartami. Hned ten den dvakrát se podařilo pachateli vybrat z bankomatu celkem patnáct tisíc korun. Po pachateli nyní pátrají humpolečtí policisté.


 


Humpolečtí policisté se zabývají případem vloupání do motorového vozidla. První prosincový den ráno zažil překvapení muž, který chtěl odjet z vozidlem od domu v Kejžlici. Do jeho Škody Favorit pick-up se vloupal neznámý pachatel a z nákladového prostoru odcizil tři profi motorové pily zn. Husqvarna a dvě náhradní lišty k pilám. Celkem tak vznikla škoda ve výši nejméně 70.500 korun.


 


Ve středu 2.prosince se stal dopravní karambol přímo v Humpolci. Řidič vozidla Ford C-MAX jel po ulici Jihlavská z centra města směrem na Jihlavu. Na křižovatce silnice I/34 a ulice Jihlavská nedal přednost v jízdě zleva po hlavní silnici přijíždějícímu nákladnímu automobilu Man s návěsem, čímž došlo ke střetu vozidel. Ke zranění osob nedošlo, hmotná škoda byla vyčíslena na 71.000 korun. Alkohol byl vyloučen dechovou zkouškou přístrojem Dräger.


(Zdroj: Policie ČR)

myska

7 thoughts on “Z deníku policie

 1. A kde teď jsou všichni ti chytří se svými komentáři? To si to ti dva páni podnikatelé a spolumajitelé pěkně vyříkali. Tak , obhájci, do toho !!!

    1. No asi ti všeznalí, komentující situaci ( zaměstnavatel a zaměstnanec, hodný a zlý atd). Ti, kteří přesně věděli, co, proč a kvůli čemu se to stalo.

     1. No vono je to v podstatě uplně jedno proč. Hnus je že se to stalo. Kdyby každej takhle řešil neshody tak tady už nikdo není. Někoho podřezat jak prase je jednoduše neomluvitelný.

     2. souhlasím, že je to hnus a normální člověk tak spory neřeši

      markétka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

NEURO FEST v Localu 410

Čt Pro 3 , 2009
Sobota bude v Humpolci ve znamení „tvrdé“ muziky. Od osmé hodiny večer vypukne v Lokálu 410 (bar Na schodech) Neuro Fest. Na scéně se sejdou kapely jako Aggressive Tyrants, Nu Pagadi, Brak, Nonperpexus, Nikomu nic a další.

You May Like

Témata