ZAHRADA 2016 – výstava

Pátek 22.04.2016 – Neděle 24.04.2016

Místo konání: Havlíčkův Brod, KD Ostrov

Každým rokem na jaře se zahrádkáři i široká veřejnost z celé Vysočiny schází v prostorách Kulturního domu Ostrov v Havlíčkově Brodě na tradiční výstavě ZAHRADA. Firma GEONOVA s.r.o. ji pořádá vždy poslední víkend v dubnu, který v letošním roce připadá na dny 22. – 24.dubna.

A co pořadatelé připravují? Kromě bohaté nabídky zahradnického sortimentu od sazenic až po nábytek a pergoly, nebude chybět ani poradenská služba pro zahrádkáře, celodenní kulturní program  se sobotním ohňostrojem  a soutěže pro návštěvníky o hodnotné ceny. Rovněž  tak dostane drobnou odměnu od vystavovatelů každý, kdo projde brány výstavy jako pětistý v pořadí.

Parkování bude na dobu trvání výstavy umožněno na středové ploše Havlíčkova náměstí, opět na přilehlých ulicích na Žižkově, v omezené míře i na parkovišti vedle kulturního domu. Dále je možné parkovat na záchytném parkovišti naproti hotelu Slunce (bývalé autobusové nádraží) a je možné využít i parkoviště vedle koupaliště na ulici Chotěbořské. Další informace se dozvíte na www.zlatyceskyrucicky.cz

Nenechte si výstavu ujít a vyberte si některý z jistě lákavých programů, na které Vás srdečně zvou pořadatelé.


Petr

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Vysočina bude cvičit na Blackout

Út Dub 19 , 2016
Všechny základní složky Integrovaného záchranného systému Kraje Vysočina budou 27. dubna 2016 nacvičovat připravenost na rozsáhlý výpadek dodávky elektrické energie, takzvaný blackout.

You May Like

Témata