Zasedání zastupitelstva města

74

Středa 25. 9. 2019 – záznam zasedání zastupitelstva.


Čtěte dále:   Změny na radnici

74 thoughts on “Zasedání zastupitelstva města

 1. Dekuju. Pry to bolo akesi dlouhe a zabavne. Musim si prehrat. Bernard nebyl ve svy kuzi. Mno nevim, no..

  1. Stále prohnilá ODS s Karlem a se Standou se nezapřela.
   Jeěště , že tu máme opozici a HUGO, která jim nedá nic zadarmo.

  1. veřejné ohrožení jako vyšité! Mě by zajímalo, jakého klasického vzdělání se dostalo starostovi? My jsme byli na univerzitě učeni, že když někdo přednáší (mluví), tak se mu do řeči neskáče. Obzvláště asi 10 x s otázkou, jak to bude dlouhé…

 2. Zdenek Rýzner na starostu! Ono by to pročistilo prohnilé humpolecké vody! Bernard, Mikulda – praktiky hodné mafie. Za podpory starosty Kratochvíla, Kukrechtové a Bruknera. Svět se zbláznil. Dejte si, pivovare na bilbordy.

   1. až hrdino uslyšíš na veřejném zastupitelstvu, doznání zastupitele! že podniká kamarádské telefonáty v zájmu zaměstnavatele ( asi nebylo zrovna co tiskově mluvčit ) aby tě poškodil a ztrestal i tvé děti za zpupnost
    a jak pan B. správně podotkl , schovávat se za funkci je čuňárna !!!! ale zneužívat postavení veřejného činitele k telefonátům tohoto kamarádského stylu, nepovažuji po osobní zkušenosti za nijak příjemné a uvidíme , kam se tvůj názor posune, až ti zamikundá telefon!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  1. Co na starostu, rovnou na prezidenta. Nejlepší je ta pasáž kde říká že je to kampaň. Kde já jsem to jenom slyšel 🙂

   1. Stando, Karle nechte toho..už takhle byste měli chodit kanálama… na ty by tedy asi všechny obyvatele zajímaly smlouvy o jejich zhotovení

 3. Konečně se v zastupitelstvu taky dá na názor opozice. Dřív to byl jenom Kučera. Kráťa není tak silnej řečník, tak si nedovolí do diskuze ani relevantně vstoupit. Je smutný vidět, jak většina koaličního osazenstva vůbec ale vůbec nic neříká a jenom zvedá ruku. Pavel Hrala a HUGO palec hore!

 4. Karlík opět nezklamal,takhle se řídí zasedání zastupitelstva?Jenom samé vzdychání a eeehm,prostě pan blekota.Dneska jsem si prošel po sídlišti Na Rybníčku ty úseky o kterých jak pan starosta tak i pan Brukner shodně na zasedání tvrdili,co všechno udělali aby se neopakovala situace z poslední ,,záplavy,,.Co je na tom prohlášení pánů z radnice nejsmutnější,že lžou.Buďto vědomě a nebo z neznalosti věci.V obou případech to je zarážející a smutné.Do dnešního dne není uklizeno pod kontejnery a vyčištěné koše v kanalizačních vpustích a o jaké kanalizační šachtě oba mluvili,nevím kde jí hledat.Jestli myslí to,že seříznutá 25cm trubka do poloviny jejího průměru v délce asi tak jeden metr,je ta oná ,,šachta,, tak by pánové snad ani neměli takové posty zastávat.A ještě jeden blábol kterým se oba pánové oháněli,že všichni moc dobře víme,že panelák 1327 tam neměl stát,je utopenej, pod úrovní atd.Já mám naprosto jiné mínění o celé této věci.Když vedení radnice celou věc takto bagatelizuje,jak je tedy možné,že byly vytopeny domy a byty na téměř nejvyšším místě ve městě,tedy na kopci.Tam snad také neměly stát ?Po zhlédnutí včerejšího zasedání jsem zjistil,že se nemá cenu k této kauze už vůbec vyjadřovat,protože pan starosta i jeho zástupce jenom nemístně celou věc komentují,zlehčují a evidentně jim je milejší ,,přátelství,, s panem Bernardem.P.S. Zdenku R,včera si celému zastupitelstvu a občanům našeho města předvedl,jak se má mluvit na veřejnosti,jak to vypadá,když se na vystoupení či řízení zastupitelstva dotyčný řádně připraví.O tom si vedení radnice může nechat jen zdát.

  1. Směšnej, hysterickej a čistě osobní výlev, ze kterýho člověka až mrazí. Vše ve stylu slavného rčení o potrefený huse. Hlavně vše trapně teatrální, hodící se spíše ke studiu na FAMU. Hezky si účelově vylezou před kameru a blejou. Jen tak dál. Jestli brzy přibude pár dalších podobných hormonálních výlevů, tak to nás všechny potěš. Paní nám musela nejdříve připomenout na kameru, jak je historicky významnou osobou, aby si ukojila své zneuznané ego a pak dala prostor spoluherci v hlavní roli. Oba ale zapomněli, že divadlo je jen jako. Pokud toto měla být ukázka toho, jak bude vypadat jednání s lidmi po jejich eventuelním převzetí moci, je mi moc smutno. Strašně mě zklamali !!! Kde kdo mě ujišťoval, že se přesně takhle budou chovat a já jim nevěřil. Jsem zdrcen.

    1. Doslova rétorická sebevražda. Ty výhružný gesta. Strašný. Jeho PR lektoři asi někde udělali chybu. Všechno jen v osobní rovině.

     1. No, tak ten závěr hovoří za vše. Bravo všem. Byl za úplnýho blba. Jen sprostota a pohrdání!!! Strašný je to, že veškerý nasazení a důslednost, snaha o konstruktivní kritiku, logické dotazy apod., dokázalo pohřbít jen jedno nekonečný ego společně se slepou nenávistí. Lituju všechny fajn lidi z HUGA. Myslím, že po tomhle mají o čem přemýšlet.

     2. Když vás osoba z vedení města pomlouvá ve vaší nepřítomnosti na veřejném zasedání, které je mmj. on-line přenášeno (viz.předchozí zastupitelstvo) nebo dokonce vyhrožuje vašim dětem, je potřeba se bránit (viz. toto zastupitelstvo) !! Pomluvy a šikanu je třeba zastavit hned v počátku, upozornit na ni a nenechat si ji líbit – jinak to přeroste do neřešitelného problému, vypěstujeme si tu pěkné hady. Z.Rýzner a A.Štěrbová udělali dobře, že si veřejně stěžovali na jednání radního Mikundy a zastupitele Bernarda ! Dobře udělal i Pan Klap, když se snažil využít možnosti veřejného přenosu a upozornil na dlouhodobě neřešený problém – nedostatečně kapacitní kanalizaci brzdící rozvoj města, ale především na ignoraci a pohrdání stran vedení města vůči řadovým občanům. Vedení města má dlouhodobě „máslo na hlavě“, a tak, jak se to máslo pomalu roztéká, už přestává vedení zřetelně vidět to špatné a nevyřešené věci ve městě, které jsou slušným a poctivým lidem trnem v oku. Pak se diví, když přichází stížnosti – veřejně !! z.k.

   1. tak já s rodinou jsem hlavně zdrcen z toho, že kromě již zmíněného vyhrožování se budeme muset přejmenovat! ale my nechceme být .. lusk“ Němec !!!!!! pěkně jste si to navolili a jsem zvědav jaký jméno napaří ta kreatura vám!!!!

 5. Bezprecedentní zneužití veřejného zasedání zastupitelstva. Hanba v přímém přenosu. Pohrdání občany.

  1. Já to vidím zcela jinak!! Pokus o očištění vlastního jména, které S.B. na předchozím zastupitelstvu bezdůvodně veřejně pošpinil (osobní rovina). Pokud má S.B. nějakou úctu ke svým kolegům z vedení a občanům města, tak do příštího zastupitelstva dobrovolně předloží finančnímu nebo kontrolnímu výboru smlouvy o dodávkách pitné vody a vypouštění odpadních vod ke kontrole (veřejná rovina). Přeci k tomu využívá městský majetek (trubky, roury, šachty, čov) !! Pokud nejsou smlouvy porušovány a jsou správně nastaveny (cena pro občany je jistě jiná než cena pro podnikatele), tak se mu přeci nemůže nic stát a mělo by být v jeho vlastním zájmu, udělat v tomto jasno. Během roku se opakovaně mezi občany objevují informace, že váznou dodávky pitné vody v různých částech města a nebo v Krasoňově, odkud z pramenišť čerpá pivovar vodu také. Když dále přihlédneme k tomu, že v jeho prospěch byla provedena změna úz. plánu č.2, kdy došlo k navýšení koeficientu zastavěnosti pozemků „výroby a skladování“ na 70 % a snížení procenta zeleně na 30 % (oproti původnímu 50 % zastavěnost a 40 % zeleň), a že nyní požaduje další změnu úz. plánu č.4, kdy chce z rodinných domů v centru města udělat součást pivovarnického průmyslu, tak vážně nevím, jak to „pan čistý a transparentní a protikorupční“ vlastně s celým Humpolcem myslí ?!

  2. Když Kučera sprostě nadával kolegům a zesměšňoval je, tak to Vám přišlo uctivé ? „tobě to ve škole nikdy nešlo….“, „máte neplatné smlouvy….“, „přestěhujte se jinam….“ , „vedoucí stavebního seš nějakej po.ranej…..“ a pod.

   1. Přesně tak, za Kučery posledních let vládl na úřadě teror. Úředníci zkroceni podle toho jak ON píská, členové zastupitelstva zvedající strojově ruku na vše co ON předloží, běda, jak se někdo ozval s dotazem či připomínkou – hned byl za blbce až šílence …..

  1. až hrdino uslyšíš na veřejném zastupitelstvu, doznání zastupitele! že podniká kamarádské telefonáty v zájmu zaměstnavatele ( asi nebylo zrovna co tiskově mluvčit ) aby tě poškodil a ztrestal i tvé děti za zpupnost
   a jak pan B. správně podotkl , schovávat se za funkci je čuňárna !!!! ale zneužívat postavení veřejného činitele k telefonátům tohoto kamarádského stylu, nepovažuji po osobní zkušenosti za nijak příjemné a uvidíme , kam se tvůj názor posune, až ti zamikundá telefon!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    1. mudrlante, asi jsi ten videozáznam zastupitelstva vůbec neviděl!?! ale, jak je psáno v závěru, nemluv pakliže nejsi obohacen touto zkušeností, jinak vypadáš stejně blbě jako ovčáček kvasovaru!

     1. Pojďte se alespoň neurážet. Jestli se Vám ulevilo ok, beru to. Buďte ujištěn, že jsem si záznam užil celý a některé pasáže i několikrát.

     2. přesto že, jak uvádíte, jste pozorný pozorovatel, tak při absenci osobního pocitu vydírání a vyhrožování nejste nezaujatý a schopný posoudit co je a není urážlivé, neřkuli existenčně nutné

  1. Přesně, jako pan prezident, že ano? A kdopak nastoupí za něj a nebude rozdělovat? Vy ho znáte? Tak sem s ním, protože jinak bychom museli asi spáchat hromadnou sebevraždu skokem z věže Orlíku.

   1. nabízíš nám sebevraždu, protože prostý útok na děti ti nestačí? zvažujeme to, abychom vám vyhověli: bude to řešení?

    1. Nic nenabízím ( byla to nadsázka ) navíc adresovaná nám a ne vám. Hlavně ale netykám, pokud si nepotykám a neurážím a neútočím.
     Jen jeden dotaz: proč jste nevolali kriminálku, když došlo k tomu, co zmiňujete? To je na kriminálku a ne na zastupitelstvo ! Nebo ne?

     1. při vašich telefonátech zní slovo nadsázka opravdu pošetile 😀 nicméně, správný dotaz! a prosím Vás při Vaší slušnosti, proč jste nepoložil,stejný dotaz těm, kterých se obvinění týká? nebo proč se potrefení neozvali na místě při zastupitelstvu? to Vám nepřijde divné? máme se snad napadeni zpovídat Vám pane soudce?

   2. Nejvíce tu společnost rozdělil bývalý starosta Kučera, parta jeho kamarádů má cestu umetenou, ostatní se musí řídit striktně zákony.

  2. Jeden z občanů vyzval k rezignaci místostarostu, jestliže jsem správně na záznamu slyšela. Tak kdy V. Brukner odstoupí?? Nebo bude zase jen lhát? Lež má přece krátký nohy. A navíc u člověka z KDU??

 6. my všichni slušní a lepší občané tohoto města vyzýváme starostu a místní ODS k demisi – S. Bernard se jako pivovarník a zastupitel nachází v jasném střetu zájmů (smlouvy o vodě a kanalizaci!). Dále pak, jak už bylo řečeno výše, místní ODS rozděluje místní občany a přenášejí mezi lidi města špatnou atmosféru. Demisi!

  1. souhlasím s Vámi! jaképak knihkupectví tu asi zásobuje školy povinými učebnicemi a knihami? viz. registr smluv? byla vyhlášena výběrová řízení? co střet zájmů? tohle jsou soudružské praktiky

 7. Vidím, že Zdeněk Rýzner rozjel předvolební kampaň ve velkém stylu! S novinami, projevem před kamerami s HUGO tiskovinou v ruce, s placenými trolly, atd. Rozdmýchá pseudoproblém na FV, protlačí znění o možném porušení legislativy a po ohrazení se od Stanislava Brnarda se jakoby dožaduje omluvy. Hlavním účelem je se co nejvíce zviditelnit a poškodit strany, které mu stojí v cestě na radnici. Ti co mu nyní umetejí cestičku si neuvědomují, že až je nebude potřebovat, budou mu tak dobří na vyčištění bot. O jeho aroganci a chování mohou povídat lidé co mu přeložili smítko přes cestu, bývalí zaměstnanci, obchodní partneři, atd. Pokud si psychopat něco umane, není žádná překážka dostatečná. Pánbůh s námi!

  1. koukám vy budete zase placený troll od Standy Bernarda. A ani vám možná moc nemuseli dávat, jelikož je docela dobře vidět, že jste trochu bezmozek. Poslechněte si co nalhal ten pokrytec Bernard o Rýznerovi na červnovém zastupitelstvu. A Rýznerovu odpověď, každému rozumnému posluchači je ihned jasný, že Rýzner Bernarda vyškolil jak malýho kluka. Zároveň nám to všem ukázalo jak nulový morál má Bernard. Prostě kluci a holky kolem Standy musejí začít počítat s tím, že v Humpolci mají konečně opozici. No a že si Rýzner u svého výstupu na obranu proti lžim a pokrytectví, udělá reklamu ješte na Hugo, jen svědčí o tom, že si s celou koalicí vytřel naprosto elegantně a s nadhledem. Jasně palec nahoru. Zkuste si všichni představit, kdyby Bernard lhal o vás, jak by jste reagovali a že Bernard lhal bylo vidět, že se nezmohl zhola na nic. Jednoduše chycen při činu.

   1. Není třeba se dohadovat, jednoduše stačí střdecní a červnový zastupitelstvo přehrát libovolnému počtu lidí, zatím jsem se kromě anonymních komentářů tady na humpoláku, neshledal s nikým, kdo by neodsoudil Bernardovo lhaní. Pokud je někdo přesvědčen o Standově nevině, šiřte video ze zastupitelstva mezi další lidi nejen z Humpolci, jejich reakce a odpovědi vám budiž dostatečným argumentem, kdo v této přestřelce vyhrál. Jen se bojím, že tím Bernardovy prokážete medvědí službu, ale za pokus to stojí. Mimochodem vypadá to, že video z tohoto zastupitelstva je zatím nejsledovanějším videem od začátku natáčení zastupitelstvech. Tak mu ještě přidejte na zpopularizování myslím, že Bernard i Rýzner budou jen rádi.

    1. To je cool výzva, přehrajte středeční pasáž Rýznerova vystoupení, co největšimu a nejširšímu publiku, kolegyně a kolegové z práce, kamarádi a přátelé, rodinný příslušníci, nechť si udělají sami závěr ze střetnutí těchto dvou pánů. Placení neplacení trollové přetlačte to počtem zhlédnutí, lidi nejsou blbí ať si sami udělají obrázek. Nemá smysl sem psát komentáře s naším subjektivním závěrem. Výhoda celé akce je, že je zaznamenáno slovo od slova, ať již červnové zastupitelstvo nebo teď středečni. Žádný pomluvy, plky a bla bla bla, jen faktické přimé řeči obou protagonistů: BERNARD vs RÝZNER

     1. Tady nejde jen o S.B. a Z.R., tady jde o veřejné vodovody a kanalizaci a dodržování smluv !! Tak ať se lidé tedy podívají i na zastupitelstvo předchozí, kdy S.B. na veřejném zasedání v nepřítomnosti Z.R. začal s pomluvami a to z důvodu, že finanční výbor navrhl přezkum vodohosp. smluv pivovaru a to na podnět městského úředníka, který komisi prozradil, že dodržování smluv stran pivovaru není stoprocentní.

     2. Mne spíše trápí navrhovaná změna úz. plánu č.4, kdy chce pivovar v centru města rozšířit plochy výroby. „Humpoláku“ udělej na toto téma alespoň anketu, ať víme, jaké je asi veřejné mínění. A nebo rovnou referendum. Toto je zásadní průlom, ačkoli se to vedení snažilo hustě bagatelizovat ! Díky P. Hralo, T. Voplakale, Rýznerovi a nakonec i P. Vystrčile a Namysle, že jste vznesli na toto téma dotazy, připomínky a nenechali se přehlušit vedením: „vždyť o nic nejde, rozhodovat se to bude stejně až příště …..“ ostatní čelové zastupitelstva jako vždy zarytě mlčí. Tedy vyjma Mikundy, ten obhajuje rozšíření průmyslu v centru města za svého chlebodárce. Doufám, že samotného hlasování se účastnit nebude z důvodu podjatosti.

 8. Rýzner se na zastupitelstvu choval naprosto nepatřičně, jak formou, tak i obsahem svého projevu. Forma egoisty a obsah ve kterém si vyřizoval osobní účty s Bernardem.Pokud by starosta stál za něco, neměl vůbec připustit pokračování Rýznerova projevu když sklouzl do osobní roviny ! Neuvěřitelné je, že se žádný zastupitel proti tomuto obsahu okamžitě neohradil. Co se týče té podstaty celé věci tj. smlouvy mezi městem a pivovarem ohledně vodného a stočného, tak tady má HUGO máslo na hlavě. Tato záležitost sice mohla být na finančním výboru projednávána, ale výsledkem nemělo být to co FV pod taktovkou Rýznera zplodil a proti čemu se Bernard v červnu naprosto oprávněně ohradil, ale podstoupení celé věci kontrolnímu výboru, který je ke kontrolám smluv oprávněný. Problém ovšem je, že KV kterému předsedá člen a zastupitel z HUGA od jara nekoná, což je patrné z neexistujících zápisů. Takže přátelé z HUGA, pracujte tak jak máte a ne podle toho jak Rýzner píská !!

  1. V každém případě ať se vám to líbí nebo ne, závěr Rýznerova vystoupení ať již bylo jakekoliv je: Bernard je pokrytec a lže. A to máme možnost díky nahrávanému zastupitelstvu všichni vidět.

   1. Ano, Standa Bernard má jediný zájem. Prospěch pivovaru. Proto sedí v zastupitelstvu. Možností řídit město jako starosta dlouhodobě pohrdá. Jde mu čistě o svoje zájmy a o peníze. Pamatujme si to, až půjdeme k volbám.

  2. Zápisy uveřejňuje „vedení města“ nikoliv samotná komise – a vedení města má asi to máslo na hlavě a důvody je nezveřejňovat ! Tak jako další a další zápisy z jiných komisí a třeba i osadních výborů, protože nehrají vedení do noty !!

   1. Jo a také jsme mohli vidět, že vedení města na nějaké komise z vysoka kašle ! Nějaké rozhodnutí komise pro architekturu nemůže změnit potřebu pivovaru rozšířit si v centru města plochy výroby a skladování a výstavbu ubytoven.
    Podívejte se na změnu úz. plánu č.2, v kapitole 9 je vysvětlení, proč byla změna ve prospěch pivovaru udělána – čiré vydírání postavené na lživých údajích !!!!

    1. Hlavně je ale až opováženíhodné to, že předseda týhle komise (místostrarosta V. B.) nečeká na oficiální zápis či konečné stanovisko a předložil návrh na změnu ÚP zastupitelstvu ke schválení ve fázi nepřipravenosti. To je pohrdání názoru odborníků kteří v komisi působí. Měl by už konečně odstoupit!!

    1. Bernard je zákeřná sketa, který to Rýzner dal pěkně sežrat. Dobře mu tak. Kdo s čím zachází tím také schází!

     1. Podle me si nemaji Bernard a Ryzner co vycitat. Kazdopadne je mezi nima hodne osobni nenavisti. A to bude urcite rezonovat na vsech zasedanich. Jde o to, jestli tohle do konstruktivniho reseni problemu patri. Kritika ano, osobni spory podle me ne.

  3. Hlavně přestaňte psát, jak Bernard píská je to trapné, ještě že si každý soudný clověk může zkouknout obě vystoupení jak útok Bernarda v červnu, tak obranu Štěrbové a Rýznera teď v září.

 9. Nevim, nevim, jasně jsem viděl, že Rýzner byl přinucen reagovat na lži a pokrytectví p Bernarda. Mýslím, že se jasně jednalo o jednostraný zákeřný útok na Rýznera. Z jeho strany jsem viděl jen věcnou obranu. Nenávist má p. Bernard vůči každýmu kdo mu zkříží plány nebo cestu. Rýzner prostě není ořezávátko, loutka nebo vlezdoprdelka na co je Standa tady v Humpolci zvyklý. Konečně dostal přes čumáček.

  1. Hlavně nezapomínejme, že tam byla očerněná též paní Štěrbová. Tzn tito dva lidé se snaží ze sebe smýt špínu, kterou na ně nakydal S. Bernard.

   1. Teda musím říct, že jsem byla vždy přirozenou přiznivkyní a obdivovatelkou všech schopných lidí zde v Humpolci, pane Bernarda nevyjímaje. Po zhlédnutí záznamů z červnového a zářijového zastupitelstva, ale vidím, že panu Bernardovi, nejen že schází soudnost a dobré mravy ( osobní útoky na paní Štěrbovou a p. Rýznera), ale i základní morální hodnoty, když už byl přichycen při lži a pokrytectví nenašel odvahu se za toto chování omluvit. Je mi líto, že musím konstatovat, že jsem naprosto znechucená jeho chováním a chci vyjadřit podporu těmto dvoum napadeným lidem. Doufám, že takováto trapnost a zbabělství se již nebude nikdy opakovat na veřejném zasedání humpoleckého zastupitelstva. Též doporučuji vedení města se zamyslet jak z této trapné situace ven. Rozhodně mlčením jen ukazujete v jakém područí se nacházíte vůči panu Bernardovi. Dnes již vím, že pan Bernard můj opětovný hlas nikdy nezíská.

    1. Máte správný postřeh. Já už z ODS nevolím příště také nikoho. Protože ta strana teď úplně názorně ukazuje, že nikoho schopného nemá. Měla by najít novou krev.

     1. Novou krev mohou strany získat jedině zájmem nových lidí jít do politických stran. Není to problém jen ODS, v krizi je KDU-ČSL, starý ansábl, to samé platí o ČSSD, i ta by potřebovala omladit, jejich mladý předseda sám nic nezmůže. Komunisté ti už jsou mimo zcela.
      Ale lidé do stran nejdou, raději poučují jak to mají strany dělat.

    2. Nechci Vám nějak rozšlapávat bábovičky, ale byl bych v soudech velmi opatrný. Například paní Štěrbová oznámila, že ZM vyhrožoval jejím dětem. To je vskutku vážné obvinění a já se domnívám, že by jej měla prokázat (zvláště pokud tedy tvrdí něco o nahrávce). Jestli jste si též všimla ZM to velmi důrazně popřel a ? A nic. Takže jeden z nich lže. Zatím bych si spíš vsadil na paní Alenu. Ať svá slova doloží. Pokud ne, měla by příště až bude při nějaké příležitosti své funkce, bude mezi nimi i bývalá zastupitelka. Ovšem jak se zdá, vyhrožování dětem tu nikomu na srdci neleží, to jen Bernard je ten špatný. Ovšem za sebe bych řekl, že ať už je to pravda a nebo sprostá pomluva, v každém případě je to násobně horší než cokoliv z toho co se tu vytahuje jako špatnost.

     1. Karle, tak ze ZM optáš, jak to ve skutečnosti proběhlo?? Nevím, ale nepřijde mi, že by paní Alena někdy nemluvila pravdu – ve srovnání s jinými předchozími zastupiteli. To ona má vysoký morální kredit. Narozdíl od jiných..

     2. A Karle, byls to teda ty kdo pustil Standovi ony ,,pravdive,, informace ze zasedani fin. vyboru? Slusi si todlencto na starostu Humpolce?

 10. Problém není Karel. Karel jen předal nějaké informace z druhé ruky. Zásadní problém předvedl p. Bernard, když tyto neověřené informace zabalil do jeho manipulativně-lživého vystoupení proti paní Štěrbový a p. Rýznerovy. Takhle se slušný zastupitel nechová a je smutné, že to jeho kolegyně a kolegové z koalice neodmítnou. Humpolecká žumpička, styďte se představitelé ODS, ANO a KDU.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Divadlo za komínem zahájilo zkušební provoz

Čt Zář 26 , 2019
Hry a hudba napříč žánry Čtěte dále:   Vyhořelý zámek přišel o provizorní střechu, majitel plánuje opravy z vězení

You May Like

Témata