9 thoughts on “Zimní stadion bez střechy

 1. V současné době je u stadiónu půlka Humpolce. Takhle živo tady kolem nás v pátek večer většinou nemáme. :)))) Jóóó ty média jsou mocný nástroj. A katastrofy lákaj nejvíc. :)))

  Zůstaňte klidně doma, v současné době je hala obehnána páskou a policií. Moc blízko se nedostanete a moc toho neuvidíte. Podle neověřených informací nedošlo pouze k propadu střechy, ale k zhroucení celé konstrukce haly. Uvidíme. Fotky přinese Humpolák snad zítra.

  Každopádně mám dojem, že s veřejným bruslením pod střechou máme pro tuto zimu v Humpolci konec. A to jsem si koupil permanentku. Vrátí mi někdo peníze???

  Ale co kašlu na to. Nechám jim je, a snad tak přispěju na opravu, aby se mohlo brzo zase bruslit.

  1. Podle toho, co mam od zasahujicich to spadlo, kdyz se predstavitele mesta a TJ Jiskra drbali na hlave a sledovali prohnuty hlavni nosnik. Snad pry tam byl i starosta. Kdyz to letelo, meli docela kalup.
   Necelou hodinu predtim vyhnali trenujici dorostence. Nastesti. S tou permanentkou to neni spatny napad – sice jsem byl letos na bruslich jen jednou, ale taky si ji koupim – budou ted potrebovat penizky :-/

   1. Bohužel, vlastníkem stadionu je – nebo vlastně byla TJ JIskra a představitelé města mohli pouze radit nebo se snažit pomoci, ale vše je na panu Walischovi – ten je zodpovědný jako předseda TJ, který se nedokáže domluvit ani s jednotlivými kluby, natož aby se o něco pořádně postaral – proč neodstraňovali sportovci v rámci tréningu sníh ? A vůbec, pokud to měl p. Walisch řádně pojištěné, tak snad o tolik nejde – nebo snad je pravda co jsem slyšel v přihlížejícím davu, že to bylo mizerně pojištěno ? Co vy na to pane Walisch ?

    1. Opět s.Vališ, kolik se toho ještě musí v Jiskře stát, aby tenhle neschopný funkcionář konečně přestal škodit humpoleckému sportu ?

  1. celé město včetně vedení ví, že soudruh Vališ sportu jenom škodí a sám z toho těží, ale není síla která by to změnila. Nebo už snad ano ? Co vy na to sportovci ? Neustále si všichni stěžujete na Vališe, ale nejste schopni se s tím veřejně vypořádat !

 2. podle toho, co je TADY na fotkách [www.jiskrahumpolec.wz.cz] to spadlo jako perníková chaloupka. Je pochopitelné, že se hokejisté snaží o co nejrychlejší medializaci, sbírku na pomoc a jiné aktivity – ovšem tohle by zasloužilo důkladně prošetřit. A nebo ještě lépe – uveřejnit projekt, stavební dokumantaci a další související.

 3. To, co se stalo, je opravdu velmi smutné, ale myslím, že není dobré někoho obviňovat, dokud se neví proč to spadlo. Vše jsou jenom dohady. Už jsem slyšel tolik verzí, ale žádnou oficiální. Podle reportáže v televizi starosta uvedl, že shotovitel ve středu oznámil, že zátěž střechy není překročena a nemusí být obavy, také hasiči kontrolou neshledali závady a střecha měla zátěž bez problémů udržet. Pak tedy je to vada materiálu, nebo špatně provedené stavební práce. Ale to jsou také jenom dohady. Věřme, že starosta je zárukou, že věc bude řádně prošetřena, byl přímo centru události a je to „dobrej chlap“. Pak bude možné obvinit konkrétní odpovědné osoby. Doufám, že se halu podaří brzy opět zprovoznit, aby znovu sloužila pro potěšení všech sportumilovných občanů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Zbořila se střecha zimního stadionu

Pá Úno 10 , 2006
Pod tíhou sněhu se v Humpolci zřítila střecha zimního stadionu. Nikdo nebyl zraněn. Stadion byl podle operačního důstojníka krajských hasičů už hodinu před havárií vyklizen. Nehrozí prý ani žádný únik nebezpečných látek.

You May Like

Témata