Zlatá podkova v Humpolci s nepatrnými rozdíly. Vítězem se stal Holec

Během prvního červnového víkendu se v Humpolci jela další kvalifikace Zlaté podkovy ve všestrannosti. V nejvyšší obtížnosti, která nese název celého seriálu, se nakonec z vítězství radoval Jan Holec. Odstup na další soupeře nebyl velký.

 

V neděli 4. června vyvrcholila v Humpolci druhá kvalifikace seriálu Zlaté podkovy ve všestrannosti. Ve stejnojmenné soutěži, jež se jezdí na úrovni dvou hvězd, vybojoval první místo Jan Holec v sedle klisny Sagiry-K. Dvojice začala nejlepším výkonem v drezuře a po čistém parkuru a nepatrné penalizaci za čas v krosu zapsala 33,1 trestného bodu. Druhé místo brala s odstupem dvou a půl bodu Michaela Balounová s Empatií a třetí dojela Iveta Běhalová s Amélií z Loučky.
Stříbrnou podkovu ovládl suverénním výkonem Miroslav Trunda, který sedlal holštýnskou klisnu Cannoritas. Bronzová podkova patří Terezii Theimerové se Sígrem a soutěž Křišťálové podkovy vyhrála Adéla Horáčková s Camilou.
Foto: Marcel Runštuk

Axl

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Osm stovek diváků. Fotbalisté Humpolce jasně přehráli Speřice

Po Čvn 5 , 2023
Až na třetí pokus to vyšlo. Nadšeně hrající Speřice na podzim jasně přehrály slavnějšího rivala v MOL Cupu a udolaly ho i v bitvě o důležitě body. V předposledním kole divize D už šlo jen o čest a o to, kdo bude mít do další sezony navrch. Lepší formu potvrdil Humpolec a k přesvědčivé výhře 3:0 se naladil […]
Divizní fotbalisté Humpolce (v pruhovaném) doma v sobotu remizovali s Břeclaví (v tmavém) 1:1. Dál tak zůstávají v tabulce poslední.

You May Like

Témata