Zloději tentokrát zamířili do Jiřic

2

O uplynulém víkendu se neznámý pachatel zaměřil na obchod a kiosek v Jiřicích, odkud bral převážně alkohol a cigarety.

Zloděj si vzal za cíl prodejnu Jednoty, kde odcizil láhve s alkoholem, kávu, ponožky, cigarety, čokolády, žvýkačky, zapalovače a další zboží. Škoda na odcizených věcech zde byla předběžně vyčíslena na 80 tisíc korun, škoda na poničeném zařízení na dalších 1500 korun.


Dále se pachatel vloupal do kiosku u fotbalového hřiště v Jiřicích, kde opět odcizil alkohol a cigarety v celkové hodnotě nejméně 10 tisíc korun. Škoda na poškození zařízení vznikla ve výši 500 korun.


 


V uplynulých dnech měli hasiči v Humpolci plné ruce práce. Včera například jednotka DH provedla v Hálkově ulici odstranění velikého roje včel, jenž se usadil ve výšce 4 m mezi rodinnými domky. Likvidace byla provedena pomocí vysavače a poté byl zbytek roje zchlazen vodní mlhou ze zahradní hadice.


Další zásah museli hasiči provést díky neznámému vandalovi, který si vzal na mušku dva kontejnery na odpadky v Humpolci. Jeden zapálil na Havlíčkově náměstí a druhý vzplál v ulici Na Rybníčku. Přivolaní hasiči požár v obou kontejnerech rychle uhasili. Díky jejich včasnému zásahu nevznikla žádná újma na zdraví ani škoda na majetku.


Humpolečtí hasiči také dostali hlášení o proražení nádrže osobního automobilu. Při průzkumu daného místa zjistili, že unikající nafta z nádrže se dostala i do kanalizace. Zasahující jednotka proto o kolizi neprodleně informovala odbor životního prostředí Městského úřadu v Humpolci.


Při dopravní nehodě osobního vozidla, která se stala v Lužické ulici, přivolaní hasiči rychle zajistili místo havárie, uklidili vozovku a jeden z automobilů předali odtahové službě. Dvě osoby se při nehodě lehce zranily. 
 


Hasičská jednotka se musela vydat hasit oheň ve skladech u zemědělského objektu. Hasiči přijeli na místo a zjistili, že příčina požáru byla zřejmě v technické závadě kompresoru, který se vznítil. Hasiči oheň uhasili a místo zajistili. Škoda byla vyčíslena na dva a půl tisíce korun.

Čtěte dále:   Neviděli jste ji? Policie hledá třináctiletou dívku z Humpolce

 


Hasiči museli rovněž vyjíždět k uzamčenému bytu v ulici Na Rybníčku, kde byla uvnitř hlášena zraněná osoba. Uzavřené prostory otevřel zámečník a hasičská jednotka poté pomohla snést zraněného muže do sanitky. Následně ho zdravotníci ze záchranné služby odvezli do nemocnice.


 


(Zdroj: www.policie.cz , www.sdh-humpolec.cz )

myska

2 thoughts on “Zloději tentokrát zamířili do Jiřic

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

V Brodě bude o víkendu uzavřena křižovatka

St Čvc 15 , 2009
Křižovatku ulic Masarykovy a Humpolecké v Havlíčkově Brodě, která už několik měsíců prodělává rozsáhlou rekonstrukci, čeká o víkendu úplná uzavírka. Čtěte dále:   Cizinci ukradli dvě stě tisíc korun posádce auta na odpočívadle u Humpolce

You May Like

Témata