Zrůdná matka se podílela na zneužití vlastní dcery

6

Táborský krajský soud se včera začal zabývat znásilněním nyní osmileté dívky z Humpolce. Sluchově a mentálně postiženou holčičku na konci roku 2006 dívčina matka a její druh podle obžaloby přivázali provazy k posteli, k obličeji jí přiložili masku napuštěnou éterem a sexuálně ji zneužili. Oba obžalovaní se k činu přiznali, ze zosnování zneužití dívky ale před soudem obviňovali jeden druhého.

Kateřina Vrchlavská, matka čtyř dětí,  a její druh Bohuslav Sladovník si svůj sexuální život zpestřovali různými praktikami – přivazovali se k lůžku, omamovali se éterem, používali vibrátory vlastní výroby.  Nic trestného, kdyby do nich nezapojili v té době sedmiletou, hluchoněmou dceru Vrchlavské. Soud včera vyslechl výpovědi obou obžalovaných, ty se rozcházejí v roli iniciátora. Podle Sladovníka to byla Vrchlavská,  podle ní zase on.


Před soudem se tak včera  otevřely dveře do ložnice páru, neboť obžalovaní si celý čin dokonce natáčeli na video. Veřejnost byla z promítání videozáznamu z osudného večera vyloučena. V kuloáru obhájce Sladovníka přiznal, že se na něj vydržel dívat jen asi minutu. Záběry jsou údajně velice brutální. Dívka, která se počínání dvojice nemohla nijak bránit, se pozvracela a zřejmě také krvácela.Videozáznam má zachycovat scénu,  kdy je sedmiletá Monika provazem za ruce a nohy připoutána k lůžku a na obličeji má masku, ze které vdechuje éter. Oba aktéři jí pak vsouvají prsty a vibrátor do pochvy. Podle předsedy senátu Zdeňka Kučery  dívka dnes trpí tak silnou psychickou poruchou,  že jí lékaři ani nedokázali gynekologicky vyšetřit.Trestného činu se měla dvojice dopustit v průběhu listopadu až prosince roku 2006 na chalupě v Kejžlici. Oběma hrozí trest odnětí svobody na 5 až 12 let. Rozsudek by mohl zaznít ve středu.(Zdroj: Pelhřimovský deník)


 

Čtěte dále:   Neviděli jste ji? Policie hledá třináctiletou dívku z Humpolce

myska

6 thoughts on “Zrůdná matka se podílela na zneužití vlastní dcery

  1. Myslím si, že za něco tak ohavného by měli dostat mnohem víc a na závěr křeslo! Poškodit malé bezbrané dítě, které by naopak ve svém zdravotním stavu mělo dostávat maximální péči odborníků, takovým způsobem si zasluhuje mnohem přísnějšího trestu. Navíc tihle odporní lidé bydleli ve stejné ulici jako já a ta matka pachatelka, která měla každou chvíli jiného amanta a rodila děti jako na běžícím pásu o které se ani pořádně nestarala, se ke svým malým neviným dětem chovala příšerně! Na hluchou Moničku, která byla obětí tohoto příšerného činu řvala jako tur, jako by jí snad slyšela, vláčela jí jako kus hadru. Je to hrůza. Pro Moničku je to následek na celý život. Nikdy nebude už normálně žít, navíc ta psychycká újma a bolest, kterou vytrpěla od lidí, kteří byli její nejbližší, to se nedá už nijak vrátit zpět ani vyčíslit. Jsou to zvrhlé zrůdy! Moniččiny prarodiče jsou rovněž podivní lidé, než ji nechat v jejich péči, raději bych jejich domácnost důkladně prostudovala jak z hlediska sociálního, tak z psychologického! Děkuji za možnost vyjádření se k tomuto smutnému a ohavnému příběhu, při jehož dovědění se každému slušnému člověku vyrazí slzy do očí a přepadne ho vztek a bezmoc. Bohužel tkových odporných lidí chodí kolem nás víc, jen spousta případů nebyla dosud odhalena, a tak nezbívá jen slepě přihlížet. Je to velmi smutné. Proto nabádám okolí, aby se více zajímali o to, co se dějě kolem nás, pokud Vám bude připadat, že ta, či ona rodina nezachází se svými dětmi tak, jak by mělo být normální, běžte to nahlásit! Nic jiného, než to, že se třeba spletete se stát nemůže, ale co když ne! Je lepší pomáhat, než pak jen trpět v duchu za neviné malé oběti!!

      1. Já toho Bohouše znám, kdo by to do něho řekl. Nicméně kdyby se mi dostal nyní pod ruku, asi by to těžko rozdýchal. Ale jak již uvedeno, po boji každý generál. A v dnešní době si raději ničeho nevšímáme, aby nevznikly problémy. Jó, jó…. J.P.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

V Táboře zazněl trest nad znásilněním postižené dívky

St Úno 6 , 2008
Krajský soud v Táboře vynesl dnes rozsudek nad Kateřinou Vrchlavskou a jejím druhem Bohuslavem Sladovníkem. Soudci potrestali dvojici za znásilnění osmileté, sluchově a mentálně postižené dívky, která je dcerou Vrchlavské. Matka s druhem dostali za znásilnění postižené dcery devět let. Čtěte dále:   Policisté na Vysočině zadrželi téměř 500 migrantů. […]

You May Like

Témata