ZŠ Hálkova, Humpolec se probojovala do třetího kola turnaje Coca-Cola 2013

Jedenáctý ročník fotbalového turnaje Coca-Cola Školský pohár dospěl do třetího kola. Z celkového počtu 982 týmů, které vstoupily do turnaje loni na podzim, se do semifinálových skupin probojovalo 32 dívčích a 32 chlapeckých družstev. Mezi nimi je i ZŠ Hálkova, Humpolec z okresu Pelhřimov.

Třetí, takzvané krajské, kolo turnaje Coca-Cola Školský pohár 2013 bude rozehráno 23.května 2013 na šestnácti pořadatelských školách z celé České republiky. Dvaatřicet chlapeckých týmů se utká
o finálovou účast v osmi čtyřčlenných skupinách. Do konce května tak budeme znát deset finalistů. Stejný systém platí i pro samostatnou dívčí část soutěže.

 

Chlapci ze ZŠ Hálkova se poperou o účast ve finálovém turnaji na domácím hřišti FK Humpolec 28.května 2013 od 8:30 hodin.

 

Následný finálový turnaj, neboli Mistrovství České republiky, bude rozehráno na Stadionu Československé armády v Praze na Strahově 19.června 2013. Druhý den, 20.června 2013, budeme znát vítěze a vítězky. Ti pozdvihnou nad hlavu putovní pohár, ale hlavně se budou moci těšit na třídenní zájezd do Turína, kde navštíví zákulisí stadionu Juventus Turín, setkají se s hráči italské Serie A a zatrénují si s trenérem zdejšího velkoklubu.

 

Všechny účastníky finálového turnaje přijede do Prahy podpořit ambasador projektu Jan Koller.
Na Strahově bude k vidění kromě sportovních výkonů i spousta zábavy a bohatý doprovodný program zaměřený na aktivní životní styl. Týmy mají rozhodně o co hrát, už jen účast ve finále bude pro všechny velkým zážitkem,“ slibuje Jakub Will Loos, zástupce společnosti Coca-Cola, a dodává: „Rád bych pozval všechny příznivce pohybu a zábavy na Strahov, kde se mohou zapojit do různých sportovních soutěží o zajímavé ceny.“

 

Letos mají poprvé fanoušci i hráči možnost zobrazit si všechny účastníky turnaje a sledovat aktuální výsledky na webu skolskypohar.cz. „Vytvořili jsme nový veřejný výsledkový servis, kde si hráči mohou přes interaktivní mapu dohledat své případné protihráče, zjistit kdo dával kolik gólů, nebo s kým budou v dalším kole hrát. Tato interaktivní mapa je hezkým ukazatelem toho, o jak komplexní a veliký turnaj se jedná,“ vysvětluje Jakub Will Loos.

 

Více informací, včetně výsledkové sekce s průběžnými výsledky a rozlosováním týmů, naleznete na stránkách www.skolskypohar.cz.

Čtěte dále:   Den otevřených dveří na rybárně

 

Záštitu nad turnajem Coca-Cola Školský pohár 2013 převzalo Ministerstvo školství mládeže
a tělovýchovy České republiky a Fotbalová asociace České republiky.

 

Mediálním partnerem projektu je magazín ProFootball.

 

O turnaji Coca-Cola Školský pohár

Coca-Cola Školský pohár je celorepublikový fotbalový turnaj určený pro žáky a žákyně druhého stupně základních škol a gymnázií s osmiletým vzdělávacím programem. Týmy se utkávají nejprve v kvalifikačním místním předkole, odkud mohou postupovat do prvního obvodního, druhého okresního až do třetího krajského kola. Osm nejlepších týmů z chlapecké části a osm nejlepších týmů z dívčí části se utká o konečné pořadí na finálovém turnaji. Všechny zápasy obou turnajů se hrají podle oficiálních Pravidel fotbalu FIFA, Soutěžního řádu a ostatních platných předpisů FAČR, pokud nejsou upraveny jinak s ohledem na zvláštnosti těchto školských sportovních soutěží. Od druhého kola řídí zápasy delegovaný profesionální rozhodčí. Cílem projektu organizovaného společností Coca-Cola je umožnit mládeži smysluplně trávit volný čas a dbát na vyvážený životní styl, ke kterému patří i správný pitný režim.

 

O společnosti Coca-Cola

Společnost Coca-Cola (NYSE: KO) je největším výrobcem nápojů na světě a osvěžuje zákazníky téměř 500 značkami perlivých a neperlivých nápojů. Spolu se značkou Coca-Cola, která je uznávána jako nejcennější značka světa, patří do portfolia společnosti šestnáct značek s hodnotou v řádech miliard dolarů. Jsou to například značky Coca-Cola light, Fanta, Sprite, Coca-Cola Zero, vitaminwater, Powerade, Cappy nebo illy issimo. Coca-Cola je v celosvětovém měřítku největším dodavatelem perlivých nápojů, džusů, džusových nápojů a čajů a káv k okamžité spotřebě. Prostřednictvím největšího nápojového distribučního systému na světě si spotřebitelé ve více než 200 státech vychutnávají nápoje společnosti v množství více než 1,8 miliardy porcí denně. Společnost Coca-Cola se trvale angažuje v budování udržitelných společenství a zaměřuje se na iniciativy, které chrání životní prostředí a šetří přírodní zdroje, podporuje aktivní a zdravý životní styl, vytváří bezpečné a otevřené pracovní prostředí pro své spolupracovníky a podporuje hospodářský rozvoj ve společenstvích, kde působí. Společně s výrobními a distribučními partnery patří mezi desítku největších soukromých zaměstnavatelů. V Coca-Cola systému pracuje více než 700 000 zaměstnanců. Další informace naleznete na webové stránce www.thecoca-colacompany.com nebo www.coca-cola.cz.

Cc__1_.jpg

                    Cc.jpg

Petr

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

16. Sraz Škoda Želiv 24. - 26. 5. 2013

St Kvě 22 , 2013
Pátek (24. 5.) – v odpoledních hodinách příjezd a prezentace účastníků srazu. Večer – soutěže, volná zábava, možnost tance. Sobota (25. 5.) – po celý den bude probíhat hlasování o nejhezčí auto srazu Čtěte dále:   Humpolečtí tenisté těsně vyhráli ve Strakonicích

You May Like

Témata