Zvukový panel na náměstí

MěKIS připravuje novinku pro město Humpolec, která jistě podpoří rozvoj cestovního ruchu a zkvalitní služby v oblasti turistického servisu. Jedná se o zvukový informační panel, který usnadní turistům orientaci v našem městě, umožní vyhledání kulturních památek, sportovišť, i jiných žádaných objektů.

Zvukový informační panelNa tomto panelu bude umístěna mapa města a nejbližšího okolí se světelně označenými turisticky zajímavými body (kulturní památky, přírodní a turistické zajímavosti, sportoviště a další atraktivity vyhledávané turisty). Panel bude doplněn klávesnicí, na které si turista podle uvedené legendy zvolí požadovaný cíl, který se světelně zobrazí na mapě, popř. se spustí i zvukový záznam s krátkým popisem požadovaného cíle. Zvukové i textové záznamy budou trojjazyčné, rychlou informaci ve svém rodném jazyce tedy získá i anglicky či německy mluvící turista. Informační panel bude umístěn na Horním náměstí v Humpolci již na začátku této turistické sezóny.

Axl

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Výstavba nových bytů je na spadnutí

Út Bře 2 , 2004
Za největší a zároveň nejnákladnější investiční akce města pro letošní rok lze pokládat výstavbu jedenadvaceti chráněných bytů ve Školní ulici a nový bytový dům v Družstevní ulici. Na prvně jmenovaný projekt, o kterém jsme vás už informovali, město zažádalo o státní dotaci z ministerstva pro místní rozvoj ve výši 15 […]

You May Like

Témata