Jak vidí své město humpolečtí školáci

Nejoblíbenější místo ve městě, co si vybavíš, když se řekne Humpolec, nebo co by sis ve svém městě přál.

Humpolec očima dětí
Tak velmi zjednodušeně znělo zadání výtvarné soutěže pro žáky humpoleckých škol, kterou letos ku příležitosti oslav 30 let svobody v Humpolci vyhlásilo město Humpolec.

Do kanceláře místostarostky města Mgr. Aleny Kukrechtové doputovalo téměř sto padesát výtvarných děl. Ta budou v prostorách radnice vystavená do konce letošního listopadu. „Výstava je samozřejmě otevřená veřejnosti. Zájemci dokonce mohou hlasovat pro svého favorita. Z každé ze čtyř kategorií pak vzejde vítěz, který dostane malou odměnu. Jsme moc rádi, že se naši pedagogové této výzvy chopili a že se soutěže zúčastnilo tolik dětí s tolika krásnými obrázky. Poděkování patří i našemu Středisku volného času, které nám velmi pomohlo s instalací výstavy,“ uvedla Alena Kukrechtová.

Díla zdobí schodiště do prvního patra, první patro a schodiště do druhého patra budovy. Hlasovací pultík s hlasovacími lístky a hlasovací urnou je umístěný v prvním patře, při výstupu nahoru po levé straně. Každý obrázek je označený – písmeno (A, B, C, D) značí kategorii, číslo pak číslo obrázku v každé kategorii. Každý může udělit jeden hlas v každé kategorii.
Kategorie:
A. mateřské školy
B. I. stupeň základních škol
C. II. stupeň základních škol a nižší stupeň víceletého gymnázia
D. střední školy
Zodpovídá: Mgr. Aneta Slavíková; www.mesto-humpolec.cz

Petr

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Next Post

Vlčí máky "rostou" i na radnici

Pá Lis 1 , 2019
Nejoblíbenější místo ve městě, co si vybavíš, když se řekne Humpolec, nebo co by sis ve svém městě přál. Tak velmi zjednodušeně znělo zadání výtvarné soutěže pro žáky humpoleckých škol, kterou letos ku příležitosti oslav 30 let svobody v Humpolci vyhlásilo město Humpolec. Do kanceláře místostarostky města Mgr. Aleny Kukrechtové […]

Témata