Covid se dostal do domova pro seniory v Humpolci, zatím je 12 nemocných

8

Podle informací serveru iDnes, se Covid-19 rozšířil v domově pro seniory v Humpolci na Pelhřimovsku. Podle ředitele zařízení Petra Vaňka je nemocných jedenáct klientů jednoho z oddělení. Hygienici začali klienty testovat kvůli tomu, že onemocněla jedna z pracovnic.

Celý článek zde: https://www.idnes.cz/jihlava/zpravy/koronavirus-covid-19-domov-senior-duchodce-nakaza-humpolec-vysocina-pandemie.A200904_100208_jihlava-zpravy_mv#utm_content=freshnews&utm_term=Humpolec

Axl

8 thoughts on “Covid se dostal do domova pro seniory v Humpolci, zatím je 12 nemocných

  1. Předpokládám, že jste, ač evidentně mdlého ducha, mladá a zdravá (fyzicky) osoba. Zeptejte se lékařů, kteří seniory ošetřují, jaký na to mají názor.

 1. Nenechte si mozek zatemnit strachem.
  A ano, ptejte se na nazor lekaru. Napriklad panu profesoru Pirka, Smuclera,
  Neuwirtha, Spicaka atd. .

   1. To zcela jiste ne. Ale treba to, ze nejen seniorum muze ublizit cela rada jinych veci, ktere nemaji takovou ucelove zivenou popularitu jako ma covid.

    1. No to jistě, ale faktem zůstává, že pokud by se to díky oslum typu prvního přispěvatele rozšířilo masivněji, zdravotnický systém bude mít co dělat. Je to jen o respektu a ochotě některé „samozřejmosti“ oželet.

     1. Hlavne neverit vsemu co nam cpou do kvetaku a brat to odpovedne, ale s nadhledem. Jinak z nas udelaji jeste vetsi ovce.
      Cas ukazal, ze rada opatreni z brezna byla pro narod kontraproduktivni. A pro par vyvolenych hooodne prinosnych 😉

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Next Post

So Zář 5 , 2020
Podle informací serveru iDnes, se Covid-19 rozšířil v domově pro seniory v Humpolci na Pelhřimovsku. Podle ředitele zařízení Petra Vaňka je nemocných jedenáct klientů jednoho z oddělení. Hygienici začali klienty testovat kvůli tomu, že onemocněla jedna z pracovnic. Celý článek zde: https://www.idnes.cz/jihlava/zpravy/koronavirus-covid-19-domov-senior-duchodce-nakaza-humpolec-vysocina-pandemie.A200904_100208_jihlava-zpravy_mv#utm_content=freshnews&utm_term=Humpolec
Jirásek vybojoval bronz při Finále Zlaté podkovy

Témata