Humpolec si zaslouží podporu od svých občanů

4

Naše město si v soutěži „O nejkrásnější město a obec Čech a Moravy vede z celého kraje Vysočina nejlépe, byť z původního šestého místa v průběhu hlasování kleslo na místo dvanácté.

Soutěž probíhá na internetovém portálu czregion od května, hlasovat v ní mohou návštěvníci těchto stránek. Před časem se Humpolec pohyboval na krásném 6.místě, pořadí se ale zamíchalo a nyní se nachází na místě dvanáctém s 2166 hlasy. Na vedoucí Přechovice ztrácí 5659 bodů, přičemž obec Přechovice má pouze 98 obyvatel.(Pozn. Nelze hlasovat víckrát z jednoho počítače.)


Humpoláci, buďte trochu patrioty a podpořte své město v soutěži!


Aktuální výsledky hlasování o nejkrásnější město a obec Čech a Moravy:


http://www.czregion.cz/nejkrasnejsi-mesto-obec


Hlasovat můžete až do 30. listopadu 2009 (do 24:00hod.) – hlasuje se kliknutím na „Přidej hlas!“ v hlasovacím zařízení pod prezentací města.


 

myska

4 thoughts on “Humpolec si zaslouží podporu od svých občanů

  1. Nejkrásnější ??? A co ten každoročně největší bordel po zimě až do května ? Všude posyp, odpadky, exkrementy …. v době kdy ostatní města na Vysočině mají již dávno uklizeno a která uklízejí i během zimy. Čistota, pořádek, bezpečnost to jsou pro mne hlavní kritéria krásného města. Vše ostatní až potom.

    1. v tomhle bych se Humpolce a jeho technicke obsluhy zastal – bordel, ktery se objevi po kazde zime, kdyz odtaje snih je uklizeny cca stejne rychle, jako v jinych mestech. Uz dva roky jezdim po cele republice a muzu srovnavat ……

      Spise bych se zamyslel nad tim, kde se psi hov*a, odpadky a jine okrasy odhalene odtavajicim snehem berou. V tomto punktu jsme za krasu mesta odpovedni vsichni – a kazdy jeden stejne. Jak si to kolem sebe udelame, takove to budeme mit!

      1. jako že jsou v Humpě větší prasata jak jinde na Vysočině? Já bych řekl, že v regionu jsou všude stejný, jen jinde dělaji jarní úklid o dost dřív a nečekaji na dubnový či květnový přívaly sněhu. A to nemluvím o sousedech co projeli II. sv. válku. Tam zachumelí, oni posypou a jen co to odtaje hned posyp zametou.Nečekají na konec zimy. Holt asi škoda, že jsme taky neprohráli……….

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Next Post

Veřejné bruslení a turnaje na Žabáku v měsících srpen - září

Pá Srp 7 , 2009
Naše město si v soutěži „O nejkrásnější město a obec Čech a Moravy vede z celého kraje Vysočina nejlépe, byť z původního šestého místa v průběhu hlasování kleslo na místo dvanácté. Soutěž probíhá na internetovém portálu czregion od května, hlasovat v ní mohou návštěvníci těchto stránek. Před časem se Humpolec pohyboval […]

Témata