Problem Report

2

Všimli jste si poškozené lavičky, chodníku, nefunkčního veřejného osvětlení nebo Vás trápí nepořádek ve městě? Vedení radnice přichází s řešením v podobě moderní služby ProblemReport. Cílem je poskytnout občanům nástroj pro zkvalitnění prostředí města.

Mobilní aplikace vylepšuje Humpolec 

Všimli jste si poškozené lavičky, nebo Vás trápí nepořádek kolem kontejnerů? 
Vedení radnice přichází s řešením v podobě moderní služby ProblemReport. 
Cílem je poskytnout občanům nástroj pro zkvalitnění prostředí města. 
Služba ProblemReport umožňuje nahlásit např. nefunkční pouliční lampu a hlášení i s fotografií bude automaticky doručeno odboru, který má problematiku na starost. Služba je dostupná pro občany z webu města a také jako aplikace pro chytré mobilní telefony s operačním systémem Androidem. Pro další mobilní operační systémy se aplikace nyní prochází vývojem. Hlášení problémů je samozřejmě zdarma. 
Město považuje ProblemReport za moderní nástroj pro zlepšení komunikace občanů s úřadem. Cílem nasazení služby je zkvalitnění a větší bezpečnost veřejného prostoru v našem městě
více na:

Petr

2 thoughts on “Problem Report

  1. Mě by zajímalo, jak soudruzi budou dál řešit nově zavedené kontejnery na bioodpad. Budou umístěny do nerušících zón, nebo domy v jejich okolí dostanou příspěvek na sítě do oken a dveří? Výskyt masařek a much tato akce prudce zvýšila. Pokud se je město rozhodlo v kontejnerech chovat, mělo by zabezpečit aby tento chov neobtěžoval na pozemku sousedů. Nebo tu máme nějaké speciální zákony?

  2. Chvályhodná aktivita, ale má-li mít smysl, měla by obsahovat také zpětnou vazbu – co a kdy bylo nahlášeno vs kdy a jak to bylo vyřešeno, eventuelně proč to řešeno nebylo.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Next Post

Výzva k podání nabídky

Út Kvě 20 , 2014
Všimli jste si poškozené lavičky, chodníku, nefunkčního veřejného osvětlení nebo Vás trápí nepořádek ve městě? Vedení radnice přichází s řešením v podobě moderní služby ProblemReport. Cílem je poskytnout občanům nástroj pro zkvalitnění prostředí města. Mobilní aplikace vylepšuje Humpolec  Všimli jste si poškozené lavičky, nebo Vás trápí nepořádek kolem kontejnerů?  Vedení […]

Témata