Nejbližší program na hřišti v Humpolci „V PODHRADÍ

14.-15. května, Humpolec

Sobota 14. května 2016

8.30 – 16.00 hodin ….. Turnaj mladších žákyň (Vracov, Ostopovice, Miroslav, Olbramovice, Jihlava, Humpolec)

15.30 hodin     TJ Olbramovice – TJ Sokol Vracov

17.00 hodin ….. TJ Jiskra Humpolec – TJ Stará Ves nad Ondřejnicí ….. 2. liga mužů

Neděle 15. května 2016

10.30 hodin ….. TJ Jiskra Humpolec – Sokol Svinov ….. 2. liga mužů

Sobota 28. května 2016 ….. hřiště házené V PODHRADÍ bude servisním místem pro závod BĚH KOLEM ORLÍKU

Po krátké přestávce, kterou vyplnilo sehrání mezizemských utkáních Čechy – Morava v kategoriích dospělých na hřišti 1. NH BRNO (v družstvu Moravy se představil brankář našeho druholigového družstva Jaroslav Barták). Tentokrát do Humpolce přijedou dvě družstva z moravskoslezského kraje. V sobotu odpoledne se představí v Humpolci Stará Ves nad Ondřejnicí a v nedělním dopoledni budou mít možnost humpolečtí příznivci házené zhlédnout Sokol Svinov. Stará Ves nad Ondřejnicí je po odehraných třinácti kolech na osmém místě tabulky, když zatím získala jedenáct bodů. Svinov je momentálně na druhém místě tabulky s prozatimním ziskem devatenácti bodů. Humpolec je momentálně na devátém místě tabulky, když zatím získal jedenáct bodů. Ještě si připomeňme výsledky těchto družstev z předminulého víkendu. Svinov lehce zvítězil ve Staré Vsi nad Ondřejnicí a Humpolec prohrál v kombinované sestavě v Dobrušce.

Čtěte dále:   Zlatá podkova v Humpolci s nepatrnými rozdíly. Vítězem se stal Holec