Petr

13 thoughts on “6. RM, 18. 3. 2015, usnesení a výpis ze zápisu

 1. S tou vizualizace nového autobusového nádraží si ICOM určitě naběhne ! U takto pojaté chybí parkoviště pro osobní automobily a přechod přes Okružní ulici, obojí ale zástupci Icomu slibovali.To zase dodají munici odpůrcům přesunu AN.

  1. Ze zápisu vyplývá, že pan Kratochvíl z ICOMU opět radě města lhal ! Majitel AN ze zákona sice musí umožnit vjezd na AN i jkiným dopravcům, ovšem pouze pokud jde o registrovanou zastávku ! Pokud ICOM nevyhraje výběrové řízení vypsané krajem a neobdrží dotace od kraje, tak zcela pochopitelně zruší registraci a město Humpolec má obrovský problém ! Krajem vybraný dopravce totiž nebude mít kde začínat a končit místní linky a město nebude mít AN !!!!! A to je to co pořád rada města odmítá řešit a pochopit. A to nemluvím o dálkových linkách, bez kterých je rozvoj města a jeho přitažlivost pro občany podstatně menší. A naše provizorní zastávky jsou absolutně nevyhovující a navíc dnes a denně v Hálkově ulici zastavují autobusy mimo zastávky a přímo v zákazu a bohužel ani Policie ČR to neřeší a dělá mrtvého brouka….. Opravdu to máme v tom našem městě pro byznys divný věci…..

   1. Všichni zastupitelé, kteří schválí prodej parkoviště musí počítat s tím, že už je nikdo nezvolí příště

    1. A všechny, kteří se budou podílet na vymístění zastávek pro dálkové autobusy a školní autobusy mimo stávající zastávky ve městě zase nebudu volit já!!!

     1. Horká zpráva z MÚ : dnes odpoledne na zasedání zastupitelstva starosta města Mgr. Jiří Kučera rezignoval na svoji funkci i funkci zastupitele. Počínaje zítřkem bude užívat zaslouženého důchodu a bude se věnovat své kytaře a dalším koníčkům. Zd. K.

   2. … pokud to výběrko vyhraje někdo jiný, tak ten areál ICOMu bude muset koupit. To by asi mohl být ten kapitalismus :D.

  1. V tom zapalu boje o AN, kde v kazdem druhem slove je pouzito slovo starosta, vam Buresovci nejak utekly slibovane kauzy z mestskeho hospdareni. Mate tam schopneho kone (kobylu) na financnim, co vyhrozovala auditama a rozkrytim mestske mafie a misto ni na Humpolaku exhibuje zastoupeni Protecu. Takze se jako obcan Hu ptam, jak jste na tom, kasickari?

   1. Sterbova spustila humbuk, ale skutek utek. Asi neni sama tak cista, aby neco rozkryvala. Casu uz mela dost. Ze spasitelky se stava Buresovic Krnda.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Next Post

MEDOU

Čt Dub 2 , 2015
U příležitosti založení společnosti Medou, z.s. vás srdečně zveme na první setkání mladých lidí a dětí s postižením a jejich rodin.

You May Like

Témata