Farmářské trhy 2014 – Humpolec

6

Již 4. ročník Humpoleckých farmářských trhů proběhne 17. 10. 2014 od 9.00 hodin na Horním náměstí.

FARMÁŘSKÉ TRHY V HUMPOLCI
V PÁTEK 17. 10. 2014 OD 9:00 HODIN NA HORNÍM NÁMĚSTÍ
TĚŠIT SE MŮŽETE NA MILÉ FARMÁŘE, SEZÓNNÍ OVOCE A ZELENINU, VÝROBKY Z FARMY NĚMCOVY, LOKÁLNÍ SUROVINY, KOŘENÍ, DŘEVĚNÉ VÝROBKY, VÍNO, PEČIVO, ČERSTVÉ SÝRY, SAZENICE …
Aafarmtrhyrijen17.jpg

Petr

6 thoughts on “Farmářské trhy 2014 – Humpolec

 1. Farmářské trhy jsou sice hezký nápad, ale pro běžně pracujícího člověka naprosto nevyužitelný. Pokud přicházíme z práce po 16.hodině, máme prostě smůlu. Takže šanci mají pouze a jen důchodci , nezaměstnaní a maminky na mateřské dovolené.
  Víkend by byl pro většinu pracujících přijatelnější.

  1. No možná by byl…Neznám však dost kvalitních prodejců, kteří by sem jezdili v sobotu a nechali si ujít lukrativní trhy v Praze. Makala jsem na tom, ale prostě na sobotu nedáte dohromady kompletní sortiment. Pokud máte nějaký kontakt, sem s ním. Já přidám ty svoje a můžeme se pokusit udělat sobotní demoverzi.

   Zítra se na trhu objeví novinka: slovenská mražená drůbež – kachny, husy i játra, dále kohouti a slepice. Tak se stavte.

   K. Křížová

   1. Bohužel musím souhlasit, ani mně se bohužel nedaří se na náměstí dostat a když, tak již mají prodejci sklizeno případně vyprodáno.
    M. Marek

    1. Tak dobře. Každou druhou středu bude Farma Němcových v Humpolci prodávat na Školní 1686. To je cca naproti Fabrika hotelu. Začnou příští týden. Víc zatím neumím.

     K. Křížová

     1. Paní Křížové patří obrovský dík za obrovské množství práce a úsilí, které farmářským trhům v našem městě věnuje. Mnoho měst, kde by se podobné trhy pravidelně konaly u nás není. Pouze upozorňuji, že jsou i v průběhu týdne (i odpoledne) v našem městě k dostání potraviny od místních výrobců a dodavatelů a dalších hostujících prodejců, kteří si určitě zaslouží naší pozornost.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Next Post

Oznámení o pronájmu bytu v Humpolci

St Říj 15 , 2014
Záměr pronájmu bytu č. 4 v ul. Hálkova, Humpolec.

Témata