Humpolec čelí návrhu na zrušení územního plánu

29

Humpolec – U Krajského soudu v Českých Budějovicích se bude 20. července projednávat návrh na zrušení územního plánu Humpolce.

zdroj a více zde:

http://pelhrimovsky.denik.cz/zpravy_region/uzemak_pe16_2806.html

Čtěte dále:   Humpolecké farmářské trhy

Petr

29 thoughts on “Humpolec čelí návrhu na zrušení územního plánu

 1. I tato krajní možnost patří k zákonným možnostem současného systému. Takže divení ze strany stávajícího vedení města není na místě. Musí i s touto nepříjemnou eventualitou počítat.

  Jsem skalním odpůrcem přesunu nádraží a zrušení parkoviště pod autobusovou halou,domnívám se však, že přijetí nového územního plánu bylo přijato drtivou většinou zastupitelů a to je směrodatné.
  Do svědomí jim nikdo nevidí a jestli byli zmanipulováni lobby velkopodnikatelů ve městě působících , můžeme pouze a pouze spekulovat

  1. Jako skalní příznivec ANexitusu si kladu naivní otázku. Proč to všechno ten Zděneček dělá ? A protože to není podle všeho žádný malý blbec, nabízí se mi jediná odpověď. Ale třeba se mýlím a je to fakt bůh.

  2. Tak to je mi vas humpolaci celkem lito. Jestlize se ochrancem prava a poradku ve vasem Meste pro byznys stane borec, ktery prokazatelne ozraly jak snop leta v aute pres kruhak na Okruzni a temer zadne stavebni rizeni u nas v Komurkovicich neni ze strany Hranipexu vedeno v souladu se zakonem! Neni co dodat. Cokoli
   nasemu zastupitekstvu slibil, pak nesplnil. Pokud se ho keknete i vy meststi, pak vam a jeho nohsledum neni pomoci. Ale prave proto vam v tomto boji preji jen vse dobre!

 2. Jak tak čtu přibudou další žaloby, Vašík Kašparů a zřejmě další ze spolku nemohou zkousnout, že tady máme nějakou demokracii a většina rozhodla tak jak rozhodla.To přeci nemohou připustit a tak ve své zapšknutosti se budou s městem soudit a soudit bez ohledu na to, že by tím mohla trpět celá řada občanů a firem a město by se nemohlo dále rozvíjet. Hloupost a malost těchto lidí nezná konce a ještě se s tím chlubí?! Doufám, že soudy ty jejich žaloby shodí ze stolu a přijatý územní plán bude platit.

  1. Pojmenoval jste to naprosto přesně. Máme „nějakou demokracii“. Takovou tu vaší, mafiánskou, že? Báli jste se zeptat lidí, a nebo spíše jste lidmi pohrdali. Vy se přece nemusíte nikomu zodpovídat. Mafie v Itálii to také nedělá. Ciao padrino, vivere bene

 3. Pan ing. Květoslav Namyslo, člověk který zradil voliče strany (ČSSD) na jejíž kandidátce kandidoval, člověk který pohrdl doporučení hejtmana kraje, takový člověk má něco proti občanovi, který se brání následkům jeho zvůle? K smíchu.

  1. To mi na všech zastupitelích za ČSSD vadí nejvíc. Totální ignorace jejich voličů, programu a priorit, které se nabízí před volbami. Hlavně, že nám slíbili funkce ve vedení města a na nějaké voliče se přeci nebudeme ohlížet. Vždyť volby budou zase až za 4 roky. Pěkně se pak zase budeme smát z plakátů a říkat, to my ne, to starosta. A všichni nás zase zvolí. Lepší volit ODS, tam aspoň před volbami tolik nelžou pokud pominu trapnou scénku „Odcházení a Přichazení“ v podání starosty.

   1. Byt volicem exotu typu Sobotka, Hasek, Chovanec to je diagnoza. Dale neni duvod se vubec zabyvat vykriky do tmy ani na Humpolaku. A nesnazte se ani tady blekotat neco o ODS, ANO ap., protoze budete opet mimo, jako vas cely zivot.

     1. Ani cist neumite, takze jenom dokazujete co bylo napsano vyse.

    1. Vy byste byl dobrým kádrovákem, z Vás by měli v době nedávno minulé skutečně radost…:-)
     Není Vás tu škoda? Já kdybych dokázal takhle spatra určit, kdo je a není exot a kdy se jedná o diagnózu, určitě bych se takový výjimečný talent snažil nějak využít:-) Tady házíte perly sviním….:-)

     1. Omlouvám se, příspěvek o kádrování výše je můj.

      LK

     2. Nevim, co je vyjimecneho na diagnoze volicu prokazanych lharu a podvodniku. Pokud chcete dukazy, urcite si je zvladnete najit sam. Pokud ne, milerad vam s tim pomuzu.

     3. Děkuji za ochotu. Pomohlo by mi, kdybyste mi dokázal najít jakoukoliv z politických stran, kde jsme zatím na „lháře a podvodníky“ nenarazili, ať vím, koho příště volit. Mrzelo by mne, kdybyste mne zrovna Vy zase příště diagnostikoval/a. Jinak myslím, ač právně nevzdělán, že podvod je právní terminus technicus a zda je, či není někdo podvodník, prokazuje v této zemi soud. Mimochodem, děje se tak podle pravidel, která nám tu v dobách chytrých voličů a upřímných, čestných politiků vznikly pod vedením p. Sokola ze strany neposkvrněných.

     4. Nerozumim vasi argumentaci o hledani ostatnich lharu a podvodniku, kdyz se bavime o CSSD. Dale nechapu zatahovani Sokola a nejake strany neposkrvnenych (pocitam, ze mate na mysli ODS a tim padem si opet prectete posledni vetu v mem prvnim prispevku). To, ze Hasek a Chovanec (ostani cleny teto sebranky v tuto chvili vynecham) jsou lhari, se prokazalo v primem prenosu pri poslednich volbach a navsteve (nenavsteve ) u Zemana (jedne z mnoha lzi). Co se tyka pravni definice, urcite vam oba rychlopravnici bez problemu poradi (zelinar vam urcite prokaze i neocenitelne sluzby u vyberu bezmaseho produktu).
      A vlezdoEurozadele Sobotka je bez komentare.

     5. Ok, tak to se omlouvám, já to příště napíšu pomalu a dvakrát:-)
      Myslím, že má argumentace je srozumitelná. Vy jste tu označil/a 20% voličů v této zemi za diagnostikovatelné. Tak se ptám, jestli náhodou zbylých 80% nemáme označit stejně, jestli i oni někdy nevolili někoho, kdo má či měl ve svých řadách lháře a podvodníky. Konec konců – ač to není úplně srovnatelné, protože motivy mohly být jiné – kdysi desítky procent občanů (tenkrát se nám říkalo obyvatelstvo, jak ovce, dnes se to do slovníku politiků zase vrací, všiml/a jste si?) volily jistou stranu, kterou jsme potom, jak to tak dějinami chodí, označili za zlo. Ti lidé tu pořád žijí – jsou to Vaši sousedi, přátelé, možná příbuzní. Co s nimi? Jak je označíme? Měli bychom je někam deportovat?
      Politika je postavená na tom, že zapomínáme. A za to můžeme jedině my, voliči, politici moc dobře vědí, že nás vždycky zacpou gulášem, růží nebo koblihou na náměstí a svůj hlas nakonec dostanou…. Chléb a hry…:-)

 4. Tak nějak jsem si po Brexitu říkal, že to není nepodobné událostem v Humpolci. Naštěstí, nebo bohužel, to ať si přebere každý po svém, ještě tak daleko nejsme. Spousta řevu, slibů světlých zítřků, vymícení korupce, byrokracie, utlačování apod… A ve výsledku? Velké nic… Sledování vlastních zájmů, potřeba zviditelnění za každou cenu, naprostá bezkoncepčnost a chybějící představa jak dál… Zapomněl jsem na velký údiv, že věci nemůžou v reálu z různých důvodů fungovat tak, jak jsem si někde naivně vysnil, popř. sliboval, protože to lidé/ voliči apod. rádi slyší…

  Jedna otázka do pranice – finanční výbor, v čele s konstruktivní opozicí, konstatoval, že je hospodaření města OK. Kde jsou všechny ty korupční kauzy, které byly celou dobu slibovány??

  frrrr

  1. Už přes tři roky sledujeme v celé republice tažení Velké protikorupční revoluce. Humpolci s to samozřejmě nevyhnulo. Všude velké nic je jediný výsledek. Bohužel za cenu omezování osobních svobod, svobod podnikání, směřování do ruské bídy apod.

   1. Máte oba pravdu. Nalézt nelze nic. Ne z důvodu, že by korupce neproběhla, ale proto že bylo velmi dobře uklizeno a zameteno. Platí pro ČR a zvláště pro Humpolec. Ti co brali si žijí nad poměry svých oficiálních příjmů, ale prokazovat nic nemusí. No tak co? A faktor „musíme si pomáhat“ hraje také velkou roli. Co když si příště budu moci nakrást já, to tady holt platí strana nestrana. Zkuste si někdy poslechnout Mengeleho až bude pod parou, co vám všechno napovídá jak to tady chodí. Budete valit oči.

   1. Územní plán města Humpolce je záležitostí naší, ne politických špiček v Parlamentu…Námi zvolení rozhodli, soudní napadení je dle zákonů možné. Tak nevím co se řeší…Rozhodne soud.

     1. Přezdívka jednoho lékaře v minulých volbách kandidujícího za TOP09, nestraník. Před tím v minulosti kandidujícího za SNK-ED..

     2. Najděte si jméno na stránkách města v složení zastupitelstva.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Kulturní akce v Humpolci a okolí

Čt Čvn 30 , 2016
1.7-2.7.2016 Čtěte dále:   Změny na radnici

You May Like

Témata