Humpolečtí hokejisté vybojovali playoff

1

V mrazivém nedělním podvečeru se humpolečtí hokejisté v jihočeském krajském přeboru utkali v přímém souboji o poslední postupové místo do play-off s Hlubokou nad Vltavou.

A Hluboká nebyl zrovna příjemný soupeř. Vždyť v posledním vzájemném měření sil Hluboká vyhrála na sériové nájezdy. Navíc Hluboká byla v tabulce bod před Humpolcem a tak bylo jasné že naši hokejisté musí vyhrát.

V hale byla dosti mrazivá atmosféra. Přesto ale báječní fanoušci hnali hned od začátku utkání domácí k vítězství. A ty se jim odměnili. Hned od začátku poctivě bruslili a bojovali. Zápas měl správnou atmosféru a bylo se i na co koukat. A začali padat i góly. Domácí Hřeben dokonce dosáhl hatricku a na ledě se tak ocitly i tradiční čepičky. Když to bylo na začátku třetí třetiny 5:2 pro Humpolec, zdálo se být všechno na dobré cestě. Nicméně Humpolec se ještě o výsledek strachoval. Hluboká snížila na rozdíl dvou branek a v závěru se vzepjala k náporu. V čase 59:59 se jim dokonce podařilo snížit na rozdíl jediné branky. Ale to už bylo naštěstí poněkud pozdě. Za jednu vteřinu se jim vyrovnat nepodařilo a tak zápas skončil pro Humpolec výhrou 5:4 a mohla začít děkovačka a oslavy postupu do playoff.

V prvním kole však Humpolec čeká celek Tábora, který suveréně vyhrál základní část a který ještě v minulé sezóně hrál 1. ligu. V posledním kole třeba ve Velké Radouni nastřílel 13 branek. Takže první kolo play off bude pro humpolecké sakra obtížné a případný postup by byla velká senzace. Hraje se na dva vítězné zápasy. K prvnímu zápasu jedou humpolečtí do Tábora v pátek. Fanoušci Jiskry mohou jet na tento zápas s týmem. Autobus pro ně odjíždí v pátek v 16:45 od zimního stadiónu v Humpolci. Druhý zápas se hraje tuto neděli od 17 hodin v Humpolci. Přijďte naše hráče podpořit.

Čtěte dále:   Pořadatel roku - poděkování


Branky Humpolce:
Hřeben 3, Dolejš, Lazorišák


Ostatní zápasy:
Vimperk – Strakonice 0:4, Radomyšl – Č.Krumlov 6:7,
Božetice – Veselí 3:5, Tábor – V.Radouň 13:2, Soběslav – DS ČB 2:7

Krátké video ze zápasu s dvěma brankami si můžete prohlédnout zde: http://www.humpolak.cz/modules.php?name=NukeTube&func=ver_video&vid=28

Axl

One thought on “Humpolečtí hokejisté vybojovali playoff

  1. Hoši velká gratulace!!
    S Táborem to bude hodně těžké,jestli se nepletu,tak ještě loni hráli 1.ligu..
    V neděli vám určitě přijdu fandit. L

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Informace z městského úřadu

Pá Úno 10 , 2012
Informace z městského úřadu – pronájem prostor, pivovar Bernard, pozemek Hadina. Více v článku. Čtěte dále:   V Humpolci se chystá velký jezdecký svátek

You May Like

Témata