Koncert – Crazy dogs, Humpolec

99
Středa 05.08.2020 20:00

Místo konání: Humpolec, Zahrada muzea, Dolní náměstí 253

MěKIS v Humpolci vás zve na koncert v rámci festivalu Humpolecké kulturní léto.
Na tento den jsme pro vás připravili koncert rock´n´rollové kapely Crazy dogs.

Kdo z nás by se nechtěl alespoň na chvíli vrátit do svého mládí, či mládí našich rodičů, zažít zas ten opojný pocit. Jen zavřete oči a představte si že řídíte Cadillac, po vašem boku máte krásnou dívku, z jejichž rtů se line bezstarostný smích, vítr se vám honí ve vlasech, a z rádia duní Rock ‘n‘ Roll! Zapomeňte na obyčejné starosti všedních dnů a nechte se strhnout tepajícím rytmem padesátých let minulého století, prožijte s námi tu pravou radost ze života.

Teď máte jedinečnou možnost se skupinou Crazy Dogs prožít opět to opojení z mladé, moderní a strhující hudby padesátých let, přednesené tak, jak se v těchto letech hrála, v původním nástrojovém obsazení a aranžích, zahrané špičkovými profesionálními hudebníky s mnohaletou praxí.

Zažijte mrazení v zádech když na jeviště přijde král rokenrolu – Elvis Presley, nechte se strhnout rytmem jeho největších hitů a zasněte se při jeho nezapomenutelných baladách.

Nepřemýšlejte, prostě to udělejte. Vždyť je to  Rock ‘n‘ Roll!

Vstupné: 80 Kč v předprodeji (infocentrum Humpolec), 100 Kč na místě.

Humpolecké kulturní léto podpořil Kraj Vysočina

Zahrada muzea, oáza klidu a zeleně, je ukrytá přímo v centru pulsujícího města. Vejdete do ní velkými dřevěnými vraty nad budovou Spořitelny na Dolním náměstí v Humpolci. Kromě nevšedního kulturního zážitku je pro vás přichystané pohodlné posezení a možnosti občerstvení. Projdete si zahradu, vyzkoušíte stezku bosou nohou, odpočinete si na lavičkách ve stínu stromů a nebo si rozložíte piknikovou deku, kterou vám zapůjčíme.

zdroj: www.infohumpolec.cz

Petr

99 thoughts on “Koncert – Crazy dogs, Humpolec

   1. Presne,
    Mne se libi, jak nekdo, za vlastni penize, penize z dotaci a od sponzoru porada naprosto unikatni a originalni koncept – platformu
    A nekdo, za mestke prachy a statni penize jen kopiruje a vymysli radoby neco podobne pekneho. Na ic k tomu pobira nemaly plat a sedi v klidu kancelare Mekis… jiz brzy dojde ke zmenam, jak ja se na to tesim

 1. Obcanovi je ve vysledku uplne jedno kdo akci porada. Nejdulezitejsi je aby se pobavil. A o to tady jde.
  Nejake zabomysi valky par debilku nikoho nezajimaji.

  1. Budete se divit, ale zajímají ! Hodně lidí zajímá co se děje s veřejnými prostředky, kdo je z nich placen a jak za ně odvádí nějakou činnost…..

 2. Tak určitě. A také je vidět, že s tou činností jsou lidé vesměs spokojeni.
  A je starou věcí, že spokojený občan k volbám nechodí, bo nepotřebuje nic řešit.
  A podle toho také dopadají výsledky voleb. Že pro někoho špatně je věc jiná, ale tak
  už to chodí.

   1. Na protesty na namesti *ere pes.
    Ale je fakt, ze hodne lidi si vsima aktivity lidi kolem huga. Myslim, ze o pristim vitezi neni pochyb, otazkou bude koho hugo vezme do koalice.

    1. Nevím, nevím, jestli pořádání kulturních akcí, vyudování humpoleckého moře a pořádání žranic na náměstí, je dostatečná kvalifikace pro vedení radnice. pokud ANO, tak se situace na radnici oproti současnosti příliš nezmění. Hugo zatím kromě pár povedených PR akcí nepředvedlo nic světovýho, ale nestahujte kalhoty, brod je ještě daleko, třeba se ukážou v lepším světle a něco skutečně hodnotného udělají.

     1. Ale já neříkám, že ostatní strany dělají jiného a lepšího, jenom mi vadí, jak jsou z toho jejich PR všichni přeposraní. HUGO není o nic lepší ani o nic horší než ostatní strany.

 3. Největší přidanou hodnotou HUGA je jejich přítomnost v zastupitelstvu.

  Zároveň nenazývejte 8smičku nebo Platformu nebo sportovní závody nebo onlinovou kampaň na podporu drobných podnikatelů Zpomalvhumpolci nebo rekultivaci břehu rybníku Dvorák, jako PR akce. To jsou hodnotné činnosti a projekty, které výrazně obohacují naše město v porovnání s jinými městy. A to si představte, že to dělají za své a ve svém volném čase. Zkuste mi vyjmenovat něco tak hodnotného od jiných lidí, kteří jsou v jiných stranách a hnutí.

  Jsem přesvědčen, že je toho opravdu hodně co holky a kluci z HUGA dlouhodobě dělají pro Humpolec a jeho občany.

  Kdo chce ten to vidí, kdo nechce neuvidí ani kdyby toho dělali 10x více.

  Jediné v čem s vámi souhlasím je, že brod (volby) je ještě daleko, ale již dnes vidím, že je HUGO suverén, který i když z opozice, tak zvedá témata, která rezonují celým městem.
  Zaplať pánbůh za to HUGO!

  1. Hitler, by se za tak emotivní a přesvědčivý projev nemusel stydět ! Bravo !
   Bohu dík, že už je dávno jiná doba a tyto kecy ti nikdo nežere 😀

  2. HUGO je ANO v regionální podobě.
   Stejný PR kecy a stejný PR akce, jenom v malym.
   Ale třeba se to změní a opravdu něco hodnotného pro všechny obyvatele města udělají.
   Nezatracujme je a buďme trpěliví, naděje tu je !!

   1. Hugo! jede, HUgo! válí, Hugo se nevzdává, Hugo! bojuje, Hugo! přemýšlí, Hugo! ZVÍTĚZÍ!!!

 4. Mnooo, vynechte to věčné trapné politické hašteření a poměřování pindíků.
  Projděte si město a pokud máte věk na to, aby jste mohli zavzpomínat, tak to učiňte.
  Pokud ne, nechte si od paměníků vyprávět, co bylo toto městečko za špeluňku když
  odtáhla diktatura proletariátu.
  Nestranně uvažující člověk si obrázek o tom co kdo udělal a neudělal jistě udělá.

  1. Nazývat Humpolec špeluňkou v období tzv.starého režimu může opravdu jen zapšklý člověk sršící nenávistí k všemu bývalému.
   Ano, Humpolec za komunistů utrpěl hlavně pozvolným přesunem zdravotnických zařízení do Pelhřimova, ale rozhodně to nebylo město na konci světa. Všechny základní prvky pro život fungovaly. Nemocnice, školy, město mělo kvalitní autobusové nádraží, prostě normální život té doby.Nelze vše sledovat optikou dnešních vymožeností
   Je jasné, že se z dnešního pohledu moderních technologií může minulost jevit jako odpad, ale to s odstupem let jednou bude i dnešní doba.

   1. Ono to zřejmě o nenávisti moc nebude. Humpolec byl do výměny režimu skutečně klasické, šedivé, zanedbané a špinavé socialistické městečko. Ale to, že komunisté dokázali vše vybydlet na doraz je známá věc.
    Vzpoměňme jak jsme po otevření hranic s otevřenými ústy koukali na podobná městečka v Rakousku či Bavorsku. Dnes můžeme říci, že naše město je také velmi pěkné. A samozřejmě, že to rozhodně není pouze zásluhou vedeních města, která se tam za těch třicet let vystřídala.

 5. Není umění rozhazovat z městských peněz, když máte rozpočet 350 mil. To umí každý.

  Umění je vymyslet a zrealizovat takové investice a duchaplné projekty, které by naše město výrazně posunulo napříč celou republikou Snad jedině rozhledna na Orlíku a park Stromovka měly nadregionální přesah, zbytek průměr někdy i podprůměr. A to je za 30 let málo.

  Což mě zároveň nepřekvapuje, znáte to: JAKÝ PÁN, TAKOVÝ KRÁM.

  A mimochodem neptejte se jen lidí, kteří dojeli nejdál tam, kam došlapali na kole. Buďte sám zvídavý a využijte toto léto po toulkách po českých městech.

  Mrkněte jak vypadá Planá u německých hranic, Litomyšl, Dolní Břežany, Líbeznice, Trojanovice, Čeladná a porovnejte si to s Humpolcem.

  Pokud chcete zajímavé, voňavé a barevné město, na které budeme všichni hrdí, musíme být k sobě i hodně kritičtí.

  Ale zpět k otázce: co udělali lidi z kandidátek ostatních stran a hnutí z vlastních peněz pro Humpolec a jeho občany. Zde jde HUGO! těžce příkladem.

  Vždy je to o nápadech: viz nebýt HUGA! tak stará dinosauří garnitura by ani nevypsala výběrové řízení na nový vizuální styl města, bo by je to ani nenapadlo. Jediný HUGO! to mělo ve svém volebním programu, ale jsem rád, že to ty naše šedé myšky z vedení města oslovilo a něco stou prezentací města udělají. A jsme opět u toho zaplať pánbůh, že tu HUGO! máme.

   1. Vítáme PR specialisty z HUGA z delší dovolené. Už jsme si mysleli, že jste se někam vypařili a vida! Jinak nelze než konstatovat, že tady byla bez vás taková příjemná nuda. Teď už to tady zase začíná hezky pulzovat. Akorát by to už možná chtělo nějakou obměnu repertoáru. Stále ty stejné žvásty, nesmyslné pomluvy, čisté lži a sebeoslavná onanie už nás fakt moc nebaví. Po dovče jsme od vás fakt asi čekali něco svěžejšího. Inu, co se dá dělat. Zřejmě je to vaše maximum.

    1. Říkáš ty, Jednající podle známýho hesla ,,podle tebe soudím tebe,, Karle, Vlasto, Aleno… Hynku?

   1. Hugo na rozdíl od vás argumentuje, zkuste to taky.
    všechno co je nahoře napsáno je pravda.

    Já bejvalej volič ODS budu volit HUGO! Konečně mám sympatickou alternativu.

    1. pravda mozna, demagogie urcite. konstrkuktivni reseni zadne. to ze nekdo dava soukrome penize do svych projektu do kterych se snazi zapojit mesto taky nepovazuju za nic svetoborneho, delat to nemusi a kdyz uz to dela ma na rozdil od tebe tolik rozumu, ze to takhle nevykrikuje, vypadalo by to totiz hloupe. A asi po 150 opakuju, resit verejne a soukrome penize je obrovsky rozdil. Predstavujes si to hodne naivne.

     1. To bude omyl asi. Dyt Vlasta Hugo nesnasi bytostne Proc je vubec takovej, vite nekdo?

     2. Tvl, proč asi. Třeba protože jsou znalostně úplně jinde a kladou smysluplné dotazy, na něž ale vedení neumí ani odpovědět a bojí se to přiznat. Prostě proto..

 6. Ať už řešíš soukromé nebo veřejné finance, vždy musíš být manažer s jasnou vizí čeho chceš dosáhnout, musíš umět komunikovat se svými lidmi jako se zákazníky ( voliči). Musíš být kreativní, výkonný, férový. A hlavně tě to musí bavit.

  Tohle vše současné radnici chybí a proto to jede na půl plynu.

  Jsou 2 roky ve funkci, ale jen dodělávají projekty minulého vedení, nic nového, pokud pomineme jednotný vizuální styl, ale to vymyslelo HUGO!

  Je to jen takový autopilot, bohužel to je pro město špatně!

  1. HUGo stojí i za participativním rozpočtem, iniciovali změny pravidel dotačních programů a jiné, co my občané ani nevidíme, když nejsem v kontaktu s městem. I z opozice prostě dokážou některý myšlenky prosadit. Jsou to prostě šikulové! Radnice jim bude slušet a konečně se snad pozitivních změn dočkají i všichni obyvatelé.

   1. Otázkou je, kdo z HUGO tu radnici převezme. Zatím je HUGO kádrově sterilní jako ostatní zbytek humpoleckého politického spektra.
    Lídr uskupení HUGO je předsedou kontrolního výboru, jednoho z nejdůležitějších orgánů. A zeptejte se členů KV, kolikrát měli za dva roky schůzi? Jistě rádi sdělí.
    Nikdo jim zajímavé nápady neupírá.
    Oživení jistě HUGO přineslo. Ale vytvořit novou koalici za stávajícího rozložení politických sil v Humpolci, kdy mnozí nemluví s těmi, že je tam někdo kontroverzní, bude roku 2022 nadmíru těžké. A možná mnozí obdivovatelé a fandové HUGO budou zklamáni z výsledku

    1. A zeptal jste se clenu vyboru, kolik z nich odpovedelo na pozvanky predsedy ohledne zasedani ? A kolik z nich dokoncilo kontroly jak melo ? A kolik z nich chce vubec opravdu nejake kontroly vykonavat ? Ta tvoje argumentace je dost na vode totiz..

     1. Za činnost výboru odpovídá vždy předseda KV. Ten na schůzi vyhodnotí kdo kontroly splnil a jak se činnost vyvíjí. Kontrolní výbor se rozšířil, možná až nesmyslně.

    2. Fandové Huga zklamáni být nemůžou protože jejich členové už dva roky něco vážně pro město a občany dělají. A to z opoziční role která sama o sobě dost svazuje ruce. Co pro nás udělali zastupitelé ODs, KDU nebo ČSSD ikdyž sedí na městě třeba dvě i tři volební období? Co dobrého udělal starosta jako vůdčí osoba města? Viděl jste ho někdo v posledních týdnech vůbec, nebo jenom ,,prohání,, svoje zaměstankyně v knihkupectví a věnuje se osobním věcem?

   2. participativni rozpocet, tezko soudit – vysledek a efekt neznamy. Zmeny v dotacich – nekomu seberu, nekomu jinemu dam – 50/50 jednem se zmena bude libit, jinym ne. Nikdy se nezavdecis. Prosazeni myslenek z opozice – jakych – Dvorak? Pro koho to je? Pro par lidi na leto – sorry ale podle me kravina, naprosto zbytecna. Zlatej Parezac. A znovu, utracet verejne penize nelze stejne jako penize soukrome – v municipalite vsechno strasne trva a je k tomu tisic pripominek. A kdyz uz neco schvalite, vzdy se najde nekdo kdo rekne ze se mu to nelibi. A sup, jses svine ktera hrabe pro sebe. Do toho opozice, do toho zakony, vyberova rizeni, protesty atd. A vysledek se rozplyva v case a vicenakladech. A hlavne – chces aby na tebe nekdo jecel na schuzi? Ve firme ho vylejes, ve meste ne. Je to volic a ma na to pravo te kritizovat i kdyz klidne nepravem. A pak si sebe predstav estli to chces delat, jestli ti to stoji za to. Dle meho HUGO a jeho kandidatka pred volbama 22 bude uplne jina a starostu (v pripade vytezstvi) nebude chtit nikdo. A pak bude tezky si priznat ze je to z louze pod okap, jestli hugo nebo ods nebo komunista. a posledni dodatek – dle myho stejne cely hugo uz ted tahne ryzner a nebyt jeho tak hugo neni. a to je dost malo.

    1. Akce Dvorák.
     Je nutno vidět věci v souvislostech, ješte v listopadu chtělo vedení města vykoupit pozemky nad Dvorákem cca za 3 mil CZK a postavit na stejné vodoteči rybník pro přirodní koupaliště. Hugo to od samého začátku napadalo, stačí si pustit zastupitelstvo 11 a 12 měsíc 2019. Kolik by poté ještě stálo vybudování rybníku, to jsme se do dnešního dne nedozvěděli, neboť díky bohu někdo byl rychlejší a městu pozemky přeplatil. Kolik by stála celá akce? 3 miliony výkup a další 3-5 milionů výstavba rybníku v těsné blízkosti nejfrekventovanější silnice v Humpolci. A přesně pro kolik lidí pro 10 až 100? Zbytečné vyhazování peněz.
     Proto Hugo představilo rekultivaci břehů Dvoráku, dá se to pořídit za pár tisíc, efekt stejný, jen ušetříte odhadem 6-8 milionů, které se dají využít smysluplněji.

     Současné vedení utrácí naše peníze, ale nepřemýšlí o efektivnosti vynaložených prostředků. Jak by mohli Kukrechtová, Kratochvíl, Brukner naprostý nýmandi, kterým vůbec nejde o smysluplné projekty, naopak jen když to stojí co nejvíc.
     Proto jsou tak naštvaný na Hugo za ten Dvorák, jelikož jim ukázali cestu, která je úplně stejná ve výsledku, ale městu šetří 6-8 milionů. To v dnešní době není málo.
     Díky HUGO, že lidem otvíráš oči!

     1. Participativní rozpočet.
      Skvělý pokus jak dáte lidem možnost se více zajímat o věci veřejné. A to přeci všichni chceme, čim více aktivních lidí tím lépe pro celé město. A opět jediný kdo to měl ve svém předvolebním programu a prosadil je HUGO!

     2. Jo! Hugo snaha skvela, ale zcela pasivni vedeni mesta ji zase zakopalo. Bohuzel jim tentokrat pomohl covid. Nebo cetl nekdo nejaky pravidla k cerpani takovyho participativniho rozpoctu ???

     3. No zrovna ten nový rybník by nebyla špatná věc , v době, kdy se řeší sucho, je každá „louže“ vítaným přínosem – zvlhčování vzduchu a zadržení vody v krajině je v současnosti hodně důležité. To ví i pan Rýzner a proto si postavil u Másilka a navíc zachoval i vzrostlé duby a když je venku tropické počasí, on to řešit nemusí.
      Navíc ohledně vybudování rybníka by město mohlo požádat o dotaci z programu intersucho a investice by rozhodně nebyla tak velká, jak uvádíte.
      Dvorák je dobrá rekreační zóna , ale ne na koupání. Přírodní koupaliště dobře vyřešili v Jemnici ( http://www.facebook.com/BiotopJemnice ) To by se bývalo dalo řešit novým rybníkem na stejné vodoteči. Ale vem to čert.

    2. Proč pořád jen Rýzner? Copak on je zastupitel? Co já vim, tak Hugo jako jediný se pravidelně schází a diskutuje a vymýšlí, jak humpolákům zlepšit život ve městě. A dokonce jejich členská základna roste. Může tohle říct ODs, Ano, Kdu nebo Čssd?

     1. Jak může formaci HUGO růst členská základna,když nejsou ani politickým hnutím ani stranou. Byli sdružením kandidátů v počtu 21.lidí.Tak o jaké základně mluvíte

    3. HuGo má kandidáta na starostu. Jen se o něm možná pořádně neví. A je to vybroušenej diamant, co se mi doneslo. To budeme všichni zírat. A logicky ve volbách Hugu hlas jednoznačně hodíme. Hugo, gou, gou, gou!

     1. A víte jak HUGo vlastně zvolit? Odvážíte se dát jeden velký křížek u názvu kandidátky nebo budete křížkovat jak zběsilý/a?

     2. Jo jo, já budu křížkovat jako zběsilý, tak jako vždy.

     3. Krásná Hugoonanie, ostatně jako vždy.
      Buďte si jistí, že běžný občan opravdu nemá čas myslet
      od svítání do soumraku na nějaký Hugo. Představte si, že lidi žijí své životy. Nic víc. Jedno je ale jisté. Tak bezbřehou míru sebestřednosti, to člověk opravdu jen tak nezažije. Jediné co zatím předvádějí, je neustálá štvanice a šíření nenávisti mezi občany. Permanentní masáž občana prostřednictvím všech těch akcí, co pořádají jen pro vlastní zviditelnění. Kde byli všichni ti jejich vizionáři celá ta léta? Nikde o nikom ani vidu ani slechu. A najednou se zjevil mesiáš a máme je tady, lumeny. A ta iluzorní rétorika., že kromě nich se žádná organizace, či strana neschází, nedebatuje a nic nedělá, je jejich další zcela vědomá lež. Akorát o tom nikdo nemluví a neupozorňuje na sebe a tak by to mělo být. Správa věcí veřejných má především probíhat, tak aby občana neobtěžovala. Pod hesly: samochvála smrdí, jména hloupých na všech sloupích, čím větší hov..tím víc smrdí, kdo chce moc nemá nic, mnoho povyku pro nic a tak by se dalo pokračovat do nekonečna. Zkrátka už s tím přestaňte! Vyhrajte volby, pak úspěšně vládněte a lidi si to vyhodnotí každý po svém. Pak se můžete teprve chvástat a chválit. To co předvádíte dosud, to lidi brzy omrzí. Některé už omrzelo.

     4. Přesný a výstižný popis spolku Hugny.
      Děkujeme a tleskáme.

     5. Třeba Hugo ano nechce , aby na něj mYsleli všichni. Stačí mu, když na něj dnem i nocí mysĺite vy, kdo tu proti němu tak vehementně vystupujete. 🙂 Karle, Vlasto, Jirko, Stando, Aleno, Zdenku.

 7. A vy si myslíte, že se hugny samopropagujou na humpoláku? To jste pěknej chňup.

  HUGO má svůj facebook své HUGOnoviny a své zastupitele.

  Na tuhle žumpu jsou moc chytrý, aby se tady hádali s blbcema.

  Už vidím Voplakala, Rýznera nebo Machka jak sem chodí ztrácet čas.

  Ty mají důležitější věci na práci.

  1. Přesně jděte s nima diskutovat na jejich facebook a uvidíte jak vás vyargumentujou.
   Sem chodí jen exhibicionistický úchyláčci s velkýma mindrákama a s nulovou ochotou něco dělat.
   Flákáme se a pak se tady anonymně strufujeme do kde koho.

   Hugny mají na rozdíl od nás úroveň a hlavně říkají věci a dělají je veřejně, nemají potřebu pod rouškou anonymity se chlubit. Proč?
   Stejně i ostatní politici, jen blb si může myslet, že díky humpoláku vyhraje volby.

   1. HUGO získalo roku 2018 čtyři mandáty, ukázalo svůj styl za polovinu volebního období. Jako nováček dobrý.

    Otázkou je však právě rok 2022, kdy se bude lámat chleba. Koho nominují a zda vůbec budou mít stejné lidi na kandidátce. To neví nyní nikdo.

    A případné povolební vyjednávání není lehké. Aby mohli pomýšlet na vedení města je nutné mít 5 a více mandátů. Pokud to dosáhnou, jistě jim i ti, co je nevolí uznale zatleskají.

    A otázkou je i počet stran, které se do zastupitelstva dostanou.

  2. No, vypadá to, že „na tuhle žumpu moc chytrý“ bude asi jen hrstka z nich. Od zastánců této party (nic proti ní) tu poslední dobou čítám kádrování, odsuzování a zostouzení ostatních, nula respektu.
   Pokud chce být HUGO jiné, může to ukázat i tady. Co je platná hrstka pracovitých inteligentních lidí, když se za ní táhne něco takového. Přestože HUGO vnímám jako svěží vítr, právě kvůli tomuhle jej prostě volit nemůžu.

   1. Tak jestli se rozhodujete koho bude či nebudete volit, podle vyjádření anonymních přispěvovatelů na humpoláku, tak je vidět, že jste lehce ovlivnitelná ovce, která by raději neměla vůbec volit.
    Teď již vím proč vítězí ve volbách Zeman nebo Babiš.
    Díky tokovým jako jste vy.

    Raději začněte používat vlastní hlavu a aktivně se zapojte a pro jistotu si zakažte do konce roku humpolák. Nemá to na vaše myšlení dobré účinky.

    S určitý odstupem a nadhledem zjistíte: Že sovy nejsou tím, čím se zdají být.

    A pokud tomu nerozumíte, tak si z toho nic nedělejte, běžte někam k vodě a v klidu si užijte hezký letní počasí, uvidíte bude vám líp.

    1. Babiš má u voličů pozici silného lídra, muže na čele. Toho bohužel ostatní předsedové nedosahují. Proto vyhrál. Je potřeba to tak brát. A Zeman zvítězil z důvodu, že jeho vyzyvatel Drahoš byl rychlokvašený kandidát vytažený z klobouku. O tom to bylo.Nejsem volič Zemana, ale i přes všechny chyby co má je prostě jiný formát než Drahoš.

    2. No to je přesně ono. Mám neHUGO názor, tak jsem dostal hromadu soudů a urážek. Nic jiného tam nemáte?

     1. No, věřme, ze pokud tu radnici okupovat budou, pak jen ti vzdělaní decentní manažeři, které tu jakási primitivní luza opevuje. Kdyby měla zasednout luza sama, asi by to bylo na útěk z města….Ti by se ani žádnými procesy nezdrzovali, tipoval bych samosoudy…

     2. Ma pravdu predsedo …..
      Pridavam se k tem, kteri z toho maji blby pocit.
      Po zmene k lepsimu touzi obecne kazdy, ale toto ?

     3. Takže nevoliči ODS jsou primitivní lůza. Děkujeme za upřímnost.

 8. Hodně velká řada voličů bude volit podle sympatií, které jsou pro toho či onoho kandidáta rozhodující.
  Kecy a sliby ojížděné dokola v jejich programech již dnes nikoho neberou.
  A tady bude spolek zásadně narážet. Vytahovační, arogantní, egoištičtí a exhibicionističtí narcisové prostě lidem nesedí, natož aby je chtěli mít na radnici.
  Navíc k tomu, venkovský volič je velmi konzervativní a nějaký nový společek u něj nemá šanci.
  Pokud chce někdo mermomocí na radnici páchat dobro, je potřeba aby kandidoval za opravdovou stranu,
  která má již léty získanou tradici. Člověk, který se těší všeobecné oblibě, kterého lidí dlouho znají.
  Žiji tady dost dlouho a troufám si výsledek voleb a šance spolku na uspokojivé umístění celkem reálně odhadnout. O překvapení se jednat nebude.

  1. Tak mě jsou lidi z HUGA velice sympatický, daleko víc než všichni strejkové a dědové z ostatních stran.
   A je velice sympatické, že se místní úspěšní mladí lidé rozhodli vstoupit do komunální politiky. Věřím, že pokud se budou chovat a pracovat jako doposud bude platit pro HUGO! Veni, vidi, vici.

   1. Strejkové a dědové ze všech ostatních stran….O tom to je. Ti mladší se bojí někam vstoupit a trochu rozčeřit vody. Převládá mínění, že ve stranách nejde nic dělat. Proč ten strach?

  2. Naprosto s vámi souhlasím vytahovační, arogantní, egoističtí, narcisové papaláši z provařených stran ODS, KDU, si nezaslouží aby vládli v našem městě.
   HUGO držím palce, jste nejlepší, držte se, vyhrajete i v místních částech.

  3. Společek, který má 4 zastupitele. V tom případě co jsou zač břídilové z KDU.

   Možná někdy lepší namachrovanej, ale férovej s výsledkama za sebou, než prolhaná a zákeřná nula jako Vlasta Brukner, nebo pro srandu králíkům vystupující Karel Kratochvíl.

   Bude to sranda v tom našem městečku, těším se a jsem rád, že se o komunální politiku lidi začínají víc a víc zajímat a o tom to je.

   1. A já zase doufám, že ČSSD zastoupená paní Balnohovou a panem Namyslem, propadne a už v zastupitelstvu vůbec nebude.
    Ani nebude nikomu scházet.
    Ať raději na jejich úkor posílí STAN
    Hrala je super

    1. Balnohova je kdo? To je ta pani, co na zastupitelstvu vzdy vyzahne dve kavy, s Kvetoslavem polaskuje a stejne jako Mudr pudr Dvorakova jeste nerekla ani slovo? Ach tak, tak ta nam opravdu nebude schazet….

     1. Balnohová je ta,kterou voliči vykřížkovali z 14 místa na post první náhradnice. Je třeba brát to tak ,jak voliči rozhodli. Že nemluví je věc druhá

 9. Nevím, nevím, tak se mi zdá, že se tady lidem z HUGA snaží někdo nasadit psí hlavu.
  Mrkněte na jejich lidi v zastupitelstvu, zkoukněte jak se chovají v reál politice zdejších poměrů a porovnejte s ostatními členy zastupitelstva. Nezdá se mi že by hugny prahli po krvi. Žaloudková, Voplakal, Alenka, Machek, chytří, schopní a hlavně slušní. Posuzujte HUGO podle jejich kroků a činů a né podle anonymních přispěvovatelů tohoto servru.
  Trochu mi to připomíná malý hon na čarodějnice, když už jim nemám co vyčíst, za jejich práci a činnost, tak je zabalím k anonymním lidem humpoláku a odplivnu si nad nimi s přívlastkem něco o Hitlerovi něco o samo soudech atd.

  Přitom ať se vám to líbí nebo ne rozhodně HUGO a jejich zastupitelé dělají poctivou komunální politiku, ale vypadá to, že se jich tradiční hráči bojí, tak rychle šup zapnout hnojomety, kdo by se pravdou zabýval že?

  1. Čtěte prosím pozorněji. Naprostá většina oponentů zde nekritizuje samotné zastupitele HUGA či jejich chování, ale spíše jejich radikální suitu, ktera nechutným způsobem dehonestuje kohokoliv, kdo projeví byť jen náznak nesouhlasu či polemiky. To je rozdíl.

    1. Ale to snad už nemyslíte vážně. Naprostá většina diskuzí na Humpoláku je lynčem Kučery, Kratochvíla, Kukrechtové, Bruknera atd..čili představitelů města, potažmo i ODS. Přečtěte si pozorně tuto diskuzi od začátku, ať víte kdo s tím „zlem“ vždy začíná. A je to tak u všech diskuzí tady. HUGO a jeho zdejší příznivci si jednoduše představují, že mohou kohokoli a kdykoli okopávat a že se jim nikdo není schopen postavit. Tak jednoduché to asi nebude. Ne nadarmo říkali už naši předci, že „jak se do lesa volá…….!

     1. Jednoduše 30 let zde vládne ODS a její představitelé tak je normální, že většina nespokojenosti se táhne za touto skupinkou lidí.

      Je ale zajímavé, že HUGO je na humpolecké scéně jen 2 roky a dostává to jako by zde těch 30 let spolu vládlo. Přitom jejich dosavadní kroky rozhodně neškodily našemu městu, naopak.

      Je fajn, že se zde konečně vyprofilovala silná a sebevědomá opozice, která v lidech vzbuzuje naději, že změna ve vedení radnice je na blízku.

      HUGO i já jsem volil v minulosti ODS, dnes jsem již váš volič, nebojte, vydržte, zvítězíte.

  1. Je ale zajímavé, že HUGO je na humpolecké scéně jen 2 roky a dostává to jako by zde těch 30 let spolu vládlo. Přitom jejich dosavadní kroky rozhodně neškodily našemu městu, naopak.

   Nasrat lidi už za 2 roky je jistě úspěch 😀

  1. kdyby mohli, tak by místní Crazy dogs rozsápali všechny kdo si dovolí plést se jim do jejich Města pro byznys. Svět se zbláznil, držte se. Říká to guru Crazy dogs.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Sčítání netopýrů v letních koloniích

Po Srp 3 , 2020
Jako každý rok, tak i letos proběhlo sčítání netopýrů v letních koloniích evidovaných na území Kraje Vysočina.

You May Like

Témata