Letní Platforma Humpolec je opět tady!

9

Letos proběhne devátý ročník multižánrového festivalu Letní Platforma Humpolec. Tradičně se s oblíbeným festivalem můžete setkat od půlky června do konce srpna v parku Stromovka v Humpolci.

Hlavní programové bloky se v letošním roce budou opět odehrávat od středy do neděle. Středeční večery budou patřit literatuře, filmu a cestovatelům. Každý čtvrtek se v parku můžete těšit na dvě hudební skupiny. Těmto hudebním večerům budou pravidelně předcházet tvůrčí dílny pro děti, pokaždé jinak tematicky zaměřené. Sobotní program nabídne již tradičně jídlo pod širým nebem, kuchyně z různých koutů světa, které vždy doplní doprovodný program ve formě divadelních představení pro děti. Jednou za dva týdny po nedělním obědě park Stromovka rozezní dechová hudba.

Nápad na oživení veřejného prostoru v centru města vznikl v roce 2014, kdy jsme se poprvé rozhodli do parku Stromovka umístit pódium Platformy, na kterém bylo možné prezentovat především místní jednotlivce nebo skupiny a vytvořili jsme tak potenciál pro společenské setkávání při různých příležitostech. V návaznosti na koncepční změny našich aktivit a rozšíření programu na tříměsíční festival jsme založili spolek Platforma Humpolec, z.s., který je v současné době organizátorem celého festivalu.

Rozsah a kvalita festivalu a s tím spojená návštěvnost jednotlivých akcí i celého festivalu rok od roku stoupá. Za tuto tendenci můžeme být v první řadě vděčni našim partnerům, kteří nás každým rokem více podporují. Mezi naše partnery patří především místní firmy a podnikatelé, dále město Humpolec a kraj Vysočina.

Devátý ročník Letní Platformy Humpolec začíná ve čtvrtek 16. června. Těšíme se na vás a na léto v parku!

Veškeré informace o programu naleznete na našich webových stránkách nebo si program můžete stáhnout přímo zde.

Čtěte dále:   Koncert v Humpolci. Zpěvačka Kateřina Marie Tichá zavzpomínala na Davida Stypku

Axl

9 thoughts on “Letní Platforma Humpolec je opět tady!

    1. Ano, všech rozhodně ne. Chodí tam desítky lidí, celkově to zajímá max do 10% obyvatel. Je dobře že se něco děje, ale není třeba z toho dělat víc než to reálně pro město znamená.

 1. Opět zcela nezajímavý program neznámí hudebníci s výjimkou dechových hudeb. Takže se nezúčastním. Ale pokud se to někomu líbí, proč ne.

  1. Založte vlastní projekt a připravte kompletni program na dva měsíce. Pamatujte na všechny věkové skupiny. Rád se přijdu podívat…

   1. Výše uvedený příspěvek nebyl kritikou akce Platformy jako takové. Pořadatelům nic nevytýkám, jen konstatuji, že program je opět pro mě jako diváka nezajímavý. Ale jiný může být nadšený. Moc dobře vím co dá za práci něco zorganizovat.

 2. Každému se nemusí vždy všechno libit.Já tam třeba vůbec nechodím, ale jsem ráda, že se ve městě něco děje. Už moc lidí se v dnešní době neangažuje vůbec v ničem, každý si dělá vše jen na svém písečku, ale těch, co pořád kritizují je stále dost. Zkuste vy, co pořád reptáte ,něco udělat i pro druhé. To se vám nechce, tak raději mlčte a zavřete se na tom vašem dvoře. Držím Platforme pěsti, ať sezona vyjde a nenechte se otrávit. Když tam bude nějaký program, tak to aspoň nebude jen místo setkávání místních “bezďáků”, kteří tyto městské parky vyloženě vyhledávají.

  1. A nebude to bezďáky rušit?.sloziki jsme se jim na park a teď je z něj budeme vytlačovat kultůrou? Neporušuje to nějaké hyperkorektni pravidlo novověku?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Řidiči u dálnice poblíž Humpolce viděli patrně vlka. Podle ekologů to nelze vyloučit

Út Kvě 10 , 2022
Po Vysočině se možná pohybuje vlk. Měli se s ním setkat někteří řidiči na dálnici D1 poblíž Humpolce. Čtěte dále:   Filmový festival Film a dějiny - HISTORIE NA VODĚ aneb žraloci a malé ryby
Řidiči u dálnice poblíž Humpolce viděli patrně vlka. Podle ekologů to nelze vyloučit

You May Like

Témata