Lyžařské běžecké stopy

18

Humpolec a okolí.

V současné době jsou v Humpolci upravené 4 okruhy:

V sobotu 9.1. v 8 ráno se bude upravovat trasa na Kaliště a Proseč. Nástup do trasy za ulicí Jakuba Hrušky.

Sledujte naše stránky pro aktuální informace!

7.1.2021

Tak jsme se konečně dočkali! Sníh je tu a všichni běžkaři se chystají do stopy a ptají se: Vyjede? Nevyjede? Zde je naše odpověď: ANO VYJEDE!

V pátek 8.1. v osm ráno vyrazí skútr upravit stopy na louce nad Rozkoší u Humpolce (cca 3 km okruh) a na závodišti Zlatá podkova (cca 2 km okruh). Přitom budou prozkoumány daší možnosti tras.

V pátek odpoledne přidáme zprávu o tom, zda je možné upravit další trasy. Sledujte naše stránky a náš facebook!

více o běžeckých trasách v okolí Humpolce zde..

informace o půjčování lyží a běžek najdete zde…

Petr

18 thoughts on “Lyžařské běžecké stopy

 1. Já bych chtěl poděkovat hlavně všem pejskařům, maminkám s dětmi a koňo*rdům, kteří pro nás běžkaře pomáhají tyto trasy udržovat.

   1. ….a ještě bych chtěl poděkovat uživatelům kompenzačních pomůcek typu čtyřkolka, terénní automobil,… zejmena tomu, který nám tak hezky projel trasu na louce za Motorkařským Doupětem.

     1. Nevím, co kde staví, ale snad si to postaví taky hodně veliký, jako kompenzační pomůcku…:-)

  1. Koňo…. co? Jakože koně běhají v té zablácené stopě na Hadině? Ale no tak, možná je hezčí pohled na ty koně než na některé ufuněné běžkaře, kteří imitují oblečením skandinávskou reprezentaci, stylem běhu něco je to však k pláči

   1. O to nejde. To je o respektu k druhým. Nemusím ničit běžkařské stopy (nebo cokoliv jiného), když to sám nepoužívám. Toto jen potvrzuje fakt, ze jezdecký kůň je jediný savec s pohlavním orgánem na zádech.

    1. Hezky řečeno, ale tak jako Vám, tak i tomu koni se jde lépe v upraveném terénu, navíc na závodišti určeném právě pro koně. Jen se mu tam nějak pletou běžkaři

     1. Ted nejde ale jen o to závodiště, tam bych to pochopil, tam je to jejich.To se ale děje všude, kde jsou stopy potaženy, každý rok, kdy jsou protaženy.

 2. kdyz jsme u tech zviratek, tak podle jejich vizitek po meste a okoli ma rada psu cur#ka ci bundu na voditku

 3. Stopy jsou pěkné, jen trošku vydřené, ale jinak super svezení. Konečně nemusíme litovat, že nemůžeme na hory. Snad nám ještě trochu napadne a budeme si stop moci déle užívat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Rýsuje se humpolecká “riviéra”.

Po Led 11 , 2021
U městského rybníku má stát rekreační koupaliště.

You May Like

Témata