Na katolickém gymnáziu studuje jedna z nejhezčích dívek České republiky

1

Studentka třetího ročníku Katolického gymnázia Třebíč Jitka Válková je jednou z dvanácti finalistek české miss. Pochází z Náramče na Třebíčsku a mezi soutěžícími je nejmladší. V šestnáctileté historii katolického gymnázia je to poprvé, kdy se jeho studentka účastní tak prestižní soutěže krásy.

 „Naši studenti získávají různá ocenění v různých oblastech, ale v soutěži krásy se jedná o první významné umístění naší studentky. Snažíme se Jitce vyjít vstříc a skloubit dohromady výuku ve škole a náročné povinnosti, které vyplývají z účasti v soutěži,“ říká ředitel katolického gymnázia Pavel Krška. Zda se stane nejhezčí dívkou České republiky, se dozvíme v přímém přenosu 20. března.

                Osmnáctiletá Jitka Válková se poprvé zúčastnila soutěže krásy v loňském roce na Vranovské přehradě, poté absolvovala několik kol v Česko-Slovenské Superstar, v níž skončila mezi čtyřiceti nejlepšími. Na podzim loňského roku získala titul 2. vicemiss Znojmo. „Účast v české miss je náročná po stránce časové, psychické, ale i finanční. Musela jsem si pořídit různé druhy šatů, domluvit se na individuálním vzdělávacím plánu v gymnáziu a nastavit si pravidelný denní režim. Vstávám kolem půl šesté a spát chodím pozdě v noci, abych vše stihla,“ popisuje Jitka Válková a přiznává, že po vizuální stránce neprováděla žádní změny, ani nevyužila služeb vizážistů. Vyznává zdravý životní styl a preferuje bio potraviny.

                „Studium na katolickém gymnáziu je pro mě velmi důležité. Kromě kvalitního vzdělání tady panuje přátelská atmosféra, díky které mají studenti možnost se individuálně rozvíjet. Jako věřící člověk velmi oceňuji moderní přístup kantorů a školy k výchově,“ hodnotí školu Jitka Válková, která má velkou šanci stát se nejhezčí dívkou České republiky.

Jitka Válková

Jitka Válková

Čtěte dále:   Tipy na víkend na Pelhřimovsku. Do Humpolce jede zahrát Brabec a Svěcený

Axl

One thought on “Na katolickém gymnáziu studuje jedna z nejhezčích dívek České republiky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

HC / Metal Fest 19.3., Unite Punk Tour 20.3. Humpolec - Lokál 410...

Čt Bře 18 , 2010
Pozvánka na festival v článku. Čtěte dále:   Novinky z Jihlavy - 6.–20. 5. 2024

You May Like

Témata