Pátrání po devětatřicetiletém muži z Humpolecka zastaveno. Policie ho našla, je v pořádku

1

Tři dny trvalo pátrání po devětatřicetiletém muži, který má trvalé bydliště v obci u Humpolce. Zapojila se do něj také veřejnost. A konečně přišla od policejní mluvčí Jany Kroutilové dobrá zpráva.

„Muž, ke kterému byly v pondělí 4. července zveřejňovali informace o jeho pohřešování, byl vypátrán. Muž je v pořádku. Všem, kteří výzvu se do pátrání zapojili, děkujeme,“ vzkázala veřejnosti Jana Kroutilová, mluvčí policistů.

Podle dostupných informací od policie muž odjel autem ve večerních hodinách z místa bydliště v obci u Humpolce, zpátky se následně nevrátil a poté o sobě nepodal žádnou zprávu. Po přijetí oznámení o pohřešování začali policisté po muži ihned pátrat. Celá pátrací akce má tedy nakonec dobrý konec.

Čtěte dále:   Podvody s nabídkou zhodnocení peněz

Axl

One thought on “Pátrání po devětatřicetiletém muži z Humpolecka zastaveno. Policie ho našla, je v pořádku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Španělsko u D1. Kukuřičné bludiště u Humpolce zahájilo sezonu

Po Čvc 11 , 2022
Kde jsi mami? Tady, pojď doprava! Ozývá se kolem mne z kukuřičného bludiště od chvíle, co jsem do něj vstoupila. Kukuřice na začátku pole ještě není nejvyšší. Po pár krocích už mne ale přerůstá o dobrých pět centimetrů. Čtěte dále:   Boj o parkovací místo v Humpolci: Muž ho hlídal […]
Španělsko u D1. Kukuřičné bludiště u Humpolce zahájilo sezonu

You May Like

Témata