Píše se o pivovaru Bernard – iDNES.cz: V dojemném reklamním spotu od Mádla si zahráli i zaměstnanci pivovaru

172

Desítky tisíc sdílení na sociálních sítích a množství pozitivních reakcí už sklidil nový reklamní spot, který do světa vypustil humpolecký Rodinný pivovar Bernard. Natáčel se, mimo jiné, i v Humpolci a zahráli si v něm zaměstnanci pivovaru nebo jihlavský autobus. Autorem a režisérem spotu je Jiří Mádl.

Černobílý spot tvoří pětice různých příběhů. Zní v něm podmanivá hudba, nemluví se v něm, je netradičně dlouhý a není v něm ani zmínka o pivu. Mnoho lidí cítí po zhlédnutí dojetí.

„Vždycky když to vidím v televizi, tečou mi slzy… úplně mi to mluví z duše,“ stojí například v jednom z mnoha komentářů.

Pivovar v kampani použil odložený slogan Svět se zbláznil, držte se. Změnil v něm jenom jedno písmeno.

„V minulosti jsme poukazovali na různé absurdity a vzkazovali lidem, ať se drží. Jenže teď už svět v mnoha ohledech doslova zešílel, a tím nemyslím jen důsledky epidemické situace. Je třeba se tomu postavit, pozitivně, společně. Proto změna z držte se na držme se. V případě naší nové reklamy cítím, že může pomoct společnost léčit,“ říká spolumajitel pivovaru Stanislav Bernard.

Autorem námětu a scénáře je Jiří Mádl, který spot i režíroval. Přišel s nápadem, ve kterém k vyprávění nejsou potřeba slova. Pětice příběhů se odehrává pouze na podkresu melodie New Britain, kterou nahrál klavírista Petr Malásek.

„Když jsme viděli storyboard a Jirka nám popsal svoji myšlenku, věděli jsme, že takový spot chceme. Bylo nám jasné, že pokud se udělá dobře, bude velmi silný. Dnes můžeme říct nahlas, že je velmi silný,“ dodává Stanislav Bernard.

Jak uvedl Jiří Mádl, nejdéle mu trval výběr herců. „Chtěl jsem, aby to byla mozaika deseti různých typů, které si nebudou podobné a každý bude reprezentovat někoho jiného,“ říká režisér Mádl.

Ve spotu musel být vidět Humpolec

Natáčení se konalo letos v únoru na více místech. Režisér měl při tvorbě od pivovaru volnou ruku, jenom jedním z mála požadavků bylo, aby ve spotu byl určitě vidět Humpolec. Ve městě štáb vybíral z více lokací, ale nakonec padlo rozhodnutí pro humpolecké Horní náměstí.

Humpolci patří scéna, ve které se setkávají dvě ženy na zastávce, k níž přijíždí autobus. Protože se děj tohoto příběhu odehrává v dešti, bylo nutné zajistit i cisternu s vodou a vytvořit umělý déšť. Komparz deseti cestujících v autobusu si zase zahráli někteří zaměstnanci pivovaru.

Produkce si pro potřeby natáčení musela také pronajmout autobus jihlavského dopravního podniku a sehnat přenosnou autobusovou zastávku, protože ve městě samotném není zavedena městská hromadná doprava.

„Pronajali jsme jim jeden náš standardní městský autobus, který běžně rozváží cestující po Jihlavě,“ řekl šéf jihlavského dopravního podniku Radim Rovner.

Protože je sdělení reklamního spotu univerzální, začal se klip šířit i v zahraničí. „Proto jsme připravili překlady našeho sloganu, který se objevuje jako text v závěru videa a publikovali jsme několik jazykových verzí,“ dodává marketingový ředitel pivovaru Tomáš Lipták.

Zdroj: https://www.idnes.cz/jihlava/zpravy/reklama-kampan-pivovar-bernard-spot-jiri-madl-humpolec-vysocina-dojeti.A210421_604578_jihlava-zpravy_epsal

Axl

172 thoughts on “Píše se o pivovaru Bernard – iDNES.cz: V dojemném reklamním spotu od Mádla si zahráli i zaměstnanci pivovaru

 1. No jo no, zítra zastupitelstvo, zase samé nepříjemnosti o nezákonných a pro město prodělečných věcech.

  Tak se opět spustí pivovarské PR, však se to přebije.

 2. Tak jsem po návratu z noční shlédla schůzi zastupitelů. To teda bylo. Kratochvíl úplně mimo, diktátor jak Fidel Castrio který připustí ke slovu řečníka jen když se mu hodí. Nechci v Humpolci diktaturu ODS! Fůůůj!

  1. Jen technická. Jak jste se po návratu z noční mohla koukat na schůzi, když živý záznam byl včera a finální webová verze ještě nebyla zveřejněna?

 3. Něco tady v Humpolci nehraje.
  Nechápu, proč koalice nechce vyšetřit jestli nedošlo k finanční újmě města?
  V případě, že se nic neprokáže, zdiskredituje se HUGO.
  Naopak pokud se finanční újma prokáže zdiskredituje to ODS, KDU a spol.

  Proč nemůžeme znát pravdu?
  Prohlášení pana Bernarda, že se nic nestalo, není důkaz, nota bene ten pán je ve střetu zájmu, to on a jeho pivovar prováděl ty černé stavby!

  1. Proč tedy HUGO nedá trestní oznámení, když ví, že došlo k finanční ztrátě? Bylo by to nejčistší řešení kauzy. Audit není potřeba, ať to šetří orgány Policie ČR. A ukáže se kde je pravda..

   1. Zvykejme si, že město má konat od toho má úředníky a provést šetření je naprosto v pořádku.

    BtW HUGO není Standa Bernard, který pořád mele dokola jak někoho zažaluje.

    Vyšetřit a poté až se prokáže finanční újma to může město předat Policii ČR. Tak je to správný postup. Vše ostatní je blbost

    1. Jenže ve chvíli, kdy jedna půlka tvrdí, že újma vznikla, druhá nikoliv a zároveň by město mělo prošetřovat samo sebe, se mi zdá postup přes policii vhodnější a se zcela jasným výsledkem. Soudního znalce sem vůbec tahat nemusíme – nejedná se o relevantní důkaz.
     Takto to vypadá pouze na „kalení vody“ bez něčeho hmatatelnějšího. Udělal pivovar černou stavbu – ano, pak má dostat flastr dle sankcí stavebního zákona. Konat v tomto má státní správa prostřednictvím stavebního úřadu, nikoliv město jako samospráva.
     Finanční podvod?? Od toho jsou tu tihle
     https://www.policie.cz/clanek/uzemni-odbor-jihlava-179932.aspx
     Příslušný kontakt je úplně na konci.

     frrrr

 4. Jistě, prošetření by ukázalo, kdo má pravdu, ale oni se brání zuby nehty, kdyby to bylo čisté, tak už dávno na opozici podají oznámení. Umí jenom kolem sebe kopat, Kratochvíl se zase předvedl.

  1. Ne ne, je to přesně naopak. Kdyby to bylo špinavé, už dávno by snad HUGO podalo trestní oznámení. Proč? V našem právním systému je zakotvena presumpce neviny a předpokládám, že to dobře oblečení, vzdělání a jazykově vybavení manažeři z HUGa dobře vědí. Míček je nyní dle mého názoru na jejich straně. Pokud jim tolik jde o blaho nás všech, o záchranu města před zlosyny a jejich tupými voliči, je jejich povinností konat. Všechno ostatní je pouze okopávání kotníků. Hezké odpoledne.

   1. K.H.Frank by byl především spokojen s nápadem přírodního koupaliště Birkenau. Das Volk müssen schwimmen! Bei Ryznerjugend.
    Prostě jste ve středu dostali ochutnat vlastní medicíny. To se někdy stává. Sklidili jste plody své vlastní dlouhodobé práce. Nehodnotím, zda je to dobře, či ne, ale je to tak.
    Smutné na tom je, že zastupitelstvo do převolení už bude mít jen jeden bod programu – Losna vs Mažňák. Tratit budou všichni. Pekny víkend.

    1. Jakou vlastní medicínu?? Co to je za blbosti?? Tratí především město a občani protože peníze z jejich daní mizí a nikdo neví kde! ! Smutný příběh diktaturní vlády ODS a KDU v Humpolci. Kratochvíl, Brukner a jim věrní hanba, hanba, hanba. Měly by se stydět! Haha prej demokrati!

     1. Jakou vlastní medicínu? No když někomu chci s*át mezi lopatky, nesmím se z toho kroutit jako had, jinak riskuji, že budou znečištěna má vlastní záda… Jestli něčí peníze někde mizí, u nás (zaplaťbůh) jeste rozhodují soudy, nikoliv anonymní přispěvatelé neznající shodu podmětu s přísudkem. Pořád čekám na trestní oznámení hnutí HUGO na vedení města.

     1. Ne, nejsem ani p. Brukner, ani pan Kubíček, ani pan Kratochvíl, ani nikdo s nimi spojený. Jsem prostě jeden z vámi opovrhovaných nevoličů projektu HUGO.

 5. Jj Bernard provadi cerne stavby, okrada mesto, ale jede v tom Ryzner, ktery tu neustale tlací na mesto, aby to vysetrilo.

  To preci nema logiku a je videt, ze Ryzner v Humpolci nema na ruzich ustlano.

  1. no jo ryba smrdí od hlavy. podívejme se,jak křišťálově čistí jsou jistý vrchní velitel a pobírač dotací pro jistou firmičku.

 6. Tak uvidíme jak bude postupovat HUGO, vidím to tak, že se počká 1 a půl roku a po volbách, až bude jiná konstelace na radnici, tak se najme forenzní audit a celé se to vyšetří a pokud se zjistí poškození finančních zájmů města, tak se to předá orgánům činných v trestním řízení.
  S tím rozdílem, že v tom již pojedou všichni zastupitelé, kteří brání prošetření.
  Myslím, že si Kučera a Bernard můžou mnout ruce. Prasárna kterou oni dva vykonali, se rozplizne na dalších 16 zastupitelů, kteří jednoho dne budou nemile překvapený.
  Tuhle příležitost si HUGO vzít nenechá a doufám že to dotáhne do konce, jen si budeme muset ještě nějaký čas počkat.

  1. Jaká jiná konstelace? Jaké čekání? Víte jistě, že bude HUgo a STAN vítězem v roce 2022? Co když bude koalice podobná té dnešní? Když mám nějaké důkazy tak je položím na stůl a tím kdo má jediný právo určit viníka je Policie ČR.

   1. Bude to asi tím, že „kauzou“ to nazývá pouze pár lidí. Bez konkrétního a oficiálního zadání to asi nepůjde.

    frrrr

     1. nechápu… starosta je přesvědčen, že je pomlouváno dobré jméno vedení města a nepodá TO? toto neumí nebo proč nekoná? nebo proč nekoná někdo z koalice? nechají pomlouvat dobré jméno vedení města….?

 7. Zatím nejlepší přenos z humpoleckého zastupitelstva jaký jsem viděl. Trubky, odvolání starosty, projev minulého starosty, Březinka, humpolecké moře… Vyřešení doplnění finančního výboru o p. Kamana, to byl politický majstrštyk. Vše měla koalice pod kontrolou a Hugo se tam muselo cítit jak na politickém školení.

  1. Naopak. Koalice ukázala kam daleko je schopna zajít aby si ohlídala svůj píseček a korýtka. Lidi a město jdou jí ukradený, hlavně všechno ututlat!! Co to tam je od nich za lidi??? Je mě z nich lze. Nejvíc z Bruknera manipulátora a lháře. Bleee. 🤮 U něj spíš 🤑🤑🤑🤑

   1. Mnooo je to cely nejaky hodne divny. Ze by v zakulisi dohodnuta budouci koalice a na jevisti divadylko pro ovce ?

  2. knihkupec Karl H. Frank si to připravil hezky jako zábrání Sudet… s demokracií to ale nemělo moc společného, to se doufám shodneme?

  3. Když máte 5 hlasů proti 16 tak toho moc nezmůžete.
   Zároveň je vidět, že i koalice musí díky Hugu vice makat.
   A věřím, že žádný černoty už v Humpolci nebudou

   Děkuji HUGU, že ukazují jak se to má dělat i z opozice utváříte politická témata, kterýma se koalice musí vážně zabývat.

   1. Přesně tak. Opozice udává směr a latentně vytváří úkoly pro koalici. Konečně po těch letech šedi! Už bylo načase! Jsou dobrý ty mlaďoši! Bude pro město přínosem až zasednou v radě! Však se nedivím Kratochvílkovi, Bruknerkovi nebo Bernardkovi že tak prskaj. Prostě tady je síla která chyběl tři dekády. Na to si jim horko těžko zvyká jako

    1. Myslíte,že zasednou v Radě? No, nevím, jestli výkon co předvádí na to bude stačit.Budou rozhodovat mandáty

     1. Souhlas. Vykony Kratochvila, Kukrechtove, Mikulaska, Kostricove i Bendla jsou hodne slaby. Ty uz by v rade zasednouz nikdy v rade zasednout nemeli! Jinak se mesto neposune nikam, ani o milimetr, jak starosta sam rika! Skoda, mno. Trpime jejich neschopnosti jako obcani vsichni. :-(((

  4. Pěkně jim tam Kučera řekl že tam řeší picoviny, ať dělají radši něco pořádného pro město. Jo to byl starosta

   1. Přijde vám, že Kučera něco pěkně řekl? Pusťte si to na youtube. Jediné co tam od něho znělo byly lživé, hulvátské osobní útoky na Ryznera a na zastupitele za HUGO.
    Od starosty, který je zodpovědný za tuto šlamastyku, bych čekal víc sebereflexe, konstruktivnosti a faktologie. Bohužel po této stránce to bylo naprosto prázdné a bulvární.

    Jsem přesvědčen, že to holky a kluci z Huga dělají správně a souhlasím s jejich návrhem, aby se celá záležitost důkladně prošetřila. Po vystoupení páně Kučery je více než jasné, že město na těchto černých stavbách prodělalo a pivovar se pěkně na úkor města obohatil.

    1. Online se přiznal, že to všechno sám zorganizoval. S přimhouřením oka by to šlo uznat ten první rok. Ale v těch dalších už ani náhodou. To dávno věděli že chtějí pokračovat v trubkách a na vyřizování a placení se vykašlali. Když to prošlo jednou. Vyloženě ukázkový klientelismus! ODS, jak jinak.

 8. knihkupec Karl H. Frank si to připravil hezky jako zábrání Sudet… s demokracií to ale nemělo moc společného, to se doufám shodneme?

  1. Že Vás někdo přehlasuje, to se v životě stává, to je matematika. Jsem zvědav, zda se po vašem drtivém volebním vítězství budete se svými 11ti a vice mandáty demokraticky ohlížet na ostatní. Místo abyste si z toho vzali něco pro sebe, kopete zas a znova okolo. . Teatrální gesta nefungují. Už to pochopte. Nebrečte a podejte už KONEČNĚ to trestní oznámení.

   1. Hugny střílejí slepejma. Buď ze zištných důvodů a holportu nebo prostě ostré náboje nejsou. Nic víc, nic míň.

 9. Kdo tvrdí, že Hugo střílí.

  Jen pojmenovali levoty a černoty, které tady místní ODS a KDU dlouhodobě dělají.

  A že s 4 +1 mandáty nemají šanci přehlasovat 16 koaličních, to je fakt.

  Rozhodně mi vystupování HUGA je sympatické, jelikož jsou faktografický a konstruktivní.

  Nezlobte se na mě, ale ty osobní hulvátský útoky, co předvedl bývalý starosta Kučera, to je ostuda.

  Hugo se chová na zastupitelstvu profesionálně.

  A starým dinosaurům tečou nervy a to není hezký poslech. Jsou na takové úrovni ala Zeman.

  1. Nevím, zda se Hugo chová profesionálně. Hrala dá otázku, je mu odpovězeno. Voplakal se hlásí o slovo a čte otázku na kterou bylo odpovězeno Hralovi. Pak mu samotnýmu dojde, že je teda … (doplňte si sami ) a přechází teda dál. Jako buď není schopný bez přípravy ničeho nebo nesleduje dění kolem sebe. Ale profesionálního na tom není nic. A pokud vezmu projev bývalého starosty, tak ač jsem s ním často také nesouhlasil musím říci, že jeho projev byl jasný, srozumitelný, stručný. Opozice za mě nula bodů – jen poštěkávání, bez tahu na branku, žádné srozumitelné otázky, jen se točení na ptákovinách.Jako buď ať to TO podají a policie koná a nebo ať už o tom mlčí, protože tohle je fakt otřesné a nikam nevedoucí. Ty slavné plány co udělá za rok a půl jak tu někdo prezentoval výše mi připomíná jen a pouze Hamáčkův krycí výlet do Ruska pro vakcíny – kdo tomu věří ať tam běží.

    1. Obávám se, ze marionety jsou bohužel členové hnutí HUGO. Jen to asi ještě někteří nevědí.

    2. Nikdo mi ještě nevysvětlil, proč se věří v Hugo člověku, který na zastupitelstvu něco tvrdí a následně je setřen člověkem se kterym jednal, že mu řekl něco zcela jiného. A ten někdo je nezávislý úředník, žádná protistrana. Tolik k těm marionetám a tomu kdo bere v potaz fakta a kdo pouze věří nepodloženým kecům od vůdce.

 10. Opozici je aktivní, díku opozici máma participativní rozpočet, díky opozici se připravuje nový vizuální styl města, díky opozici si už tady nemůže ani Bernard postavit další černý stavby, Hugo představilo přírodní koupaliště Dvorák nebo Březinka.
  Mrkněte na Hugo Fb, nabízí spoustu pozitivních vizí, kam město smerovat.
  Nenechají se jen tak utahat a jsem přesvědčen, že do dalších voleb půjdou silnější.

  A jak ze současného marasmu ven?
  ANO – lídr Štěrbová
  HUGO – lídr Voplakal
  STAN – lídr Hrala

  ODS a KDU do opozice pěkně k soudruhům z KSČ. ČSSD se nikam nedostane, bohužel

  1. Je to tak. Někdo si pořídí králíky, jiný holuby či slepice, no a Rýzner si pořídil loutky. A aby se mu to nepletlo, tak samý kašpárky.

  2. Pořád nechápu,proč by se ČSSD nemohla dostat do zastupitelstva roku 2022. To že věříte raději Hralovi chápu, ale koho jiného STAN má? Nikoho.

 11. Já bych počkal až na finále, až rozhodne soud. Teprve poté se ukáže KDO je KDO? v humpolecké politice.

  Pamatujme, že jsme na samém začátku, koalice to mohla zrychlit forenzním auditem, bohužel zvítězil jiný názor (zájem)

 12. Poslední zasedání zastupitelstva hodné komedie od Z.Trošky.Pan Kučera ,,musel,,předvést panu Kratochvílovi jak se hovoří k dané věci a jak se mluví spatra.A ještě jeden moment mi nějak nepasuje,pan Kučera se opřel do pana Rýznera tak,že by pes od něj kůrku nevzal a pak spolu odcházeli div že se nedrželi za ruce.Toto vše je ale důsledek jak starosta vede každé zasedání.Prostě Hyde park, jenom překřikování,urážení a osočování.Hnus fialovej.

  1. Kučera mluvil spatra jen urážky na Rýznera a na Hugo.
   Děkuji nechci!
   Středa ukázala, že koalice nechce nic vyšetřit, přitom v ruce nemají krom osobních urážek vůbec nic.
   Možná by jim měl pan Ovčan dát školení, jak vystupovat🤪🤪🤪 za mě ODS ubohost

   A to co předvedl Brukner s Březinkou tak to nemá smysl ani komentovat
   Kdo chce psa bít hůl si najde!!

   Hugo držte se, za rok u půl ty volby vyhrajete, Humpolec potřebuje změnu.

   1. to s tou Březinkou nikdo normální nevymyslí, to bylo tak pošahaný že už to nikdo nepřebije

     1. rybník na kopci je hloupost, ale mnohem větší to spojení s Birkenau a následné divadýlko s pietou

     2. Bruekner je psychopat, tak se nediv že s něčím takovým vyrukoval.

   2. Pan Ovčan školí pouze odborné záležitosti…😁 Radniční tyjátr vyžaduje dlouhá léta praxe ve speciální pedagogice, a já jsem technik, nikoliv pedagog nebo psychiatr. Na jedné straně hulvátství, na druhé porucha soustředění… Samá těžká témata. Jinak osobní urážky bych nikomu nevyčítal, protože padají z obou stran. A stále si myslím, že HUGO jakožto jednoúčelový projekt pana Ryznera se dalších voleb ani nemusí dožít, ledaže si někteří členové udrží motivaci dostat se prostřednictvím vítězství k městským zakázkám.

    1. Buďte konkrétní, kteří členové a jaké městské zakázky. Máte na mysli sešity a knížky do organizací zřizovaných městem?

     1. Totální propadák tzv.opozice, čili sráčů, co uměj všechny jen srát. V čele s ubohou a politováníhodnou madam Žaloudkovou. Ta její naprosto amatérská scénka, kdy předkládá zastupitelstvu návrh na odvolání starosty za ODS, když její manžel , se kterým žije ve společné domácnosti, je členem humpolecký ODS!!! Neuvěřitelný, co je tohle za lidi. No co, asi na to maj “ Žaloudek“. Mě se chce blejt. Také pan Hrala opět oslnil, stále se zdokonalujícím ztvárněním role obecního superblba.

     2. Neschopnej starosta by měl přeci být odvolán. A Kratochvíl je neschopnej. Bruknerproti tomu schopnej všeho. Takoví ňoumy si město nezaslouží.

    2. Ten ,, jednoucelovy“ projekt ltery ukazuje ze je neco shnileho ve mestecku humpoleckem a na radnici po dlouha leta ? Tak to mu moc dekuju protoze takovy loutky ktery bojuji za zajmy obcanu tady dlouho dosud nebyly.

     1. George S. Patton
      Žádnej bastard ještě nevyhrál válku tím, že by zemřel pro svojí zemi. Vyhrál ji tak, že donutil jinýho pitomce, aby on zemřel pro tu svou.

    3. Jj další ukázka lží a manipulace od pana Ovčana.
     Buďte konkrétní jaký lidé z Huga, jaké zakázky?

     A knihy od Karla Kratochvíla do humpoleckých škol vám nevadí.

     Demagogie a pokrytectví to vám jde pane Ovčane, hlavně nikdy nic špatného na ODS.

     BtW můžete mi připomenout, kdy kdo z Hugo někoho osobně urážel aniž by měl důkazy?

     Humpolecké modré pokrytectví, ala čistej pan Bernard, který se bude soudit hahahaha
     Jste všichni k smíchu možná kpláči
     Jsem rád, že tu někdo jako Hugo je. Konkurence je potřeba i v politice.
     Starý sumci jsou už moooc líný.

     1. Vy asi neumíte číst. Přečtěte si ostatní mé příspěvky tady na humpoláku a třeba pochopíte, že ani zdaleka nejsem volič ODS. K těm urážkám – asi máte krátkou paměť, někdo z Vašeho gangu v tomto vlákně píše, že starosta je povinen podat TO pro urážku. Teatralni výstup vašeho vůdce vůči majiteli města z podzimního zastupitelstva si nepamatujete? Je to celé přesně naopak – budu velmi rád, když konečně podáte na základě toho, co tvrdíte, trestní oznámení a vše se vysvětlí, zlí budou potrestáni. A prosil bych konkrétně vysvětlit, co z mých názorů je demagogie a co pokrytectví. Ať se mohu od vás, co mate patent na pravdu, poučit. Děkuji. Pěkný podvečer.

     2. A kdo že je ten majitel města o kterym píšete pane Ovčan jako?

     3. Knihy od Kratochvíla nikdo povinně kupovat nemusí. Stačí, aby ředitelé byli frajeři a jasně to odmítli.

 13. A co čekáte od Vojmíra Ovčana Kubíčka?

  ODSácký klientelismus, který se neštítí vůbec ničeho.

  Jediný co modří hoši umí, jsou jejich kšeftíčky, klientelistický propojování napříč politickymi stranami a v neposlední řadě kydat veřejně špínu.
  Jelikož jim vždycky vycházelo, že mají ve svém čele čistého EGO maniaka Standu Bernarda. A hlavně v Humplu nikdy nebyla zajímavá alternativa, tak že většina lidi to té ODS vždy hodila.
  Časy se mění a pro ODS to znamená nevídanou změnu, na kterou reagují ještě více podrážděně a ještě více hulvátských výroků, ještě více potu a smradu.
  Bohužel toto už ani Standa svým ukňučením výrokem o soudu nepřepere.

  A taky si myslíte, že Bernard žádný soud neplánuje? Že se jedná jen o další prázdné plácnutí? A za co by chtěl Ryznera s Voplakalem soudit, že upozornili, že Bernard porušuje zákony? Nepřijemné pro Standu, bohužel pravdivé

  1. Už jsem to tu komentoval několikrát. Nejsem ani p. Kubíček, ani Kratochvíl, ani nikdo jiný spojený s vedením města. To vás musím zklamat.
   Jsem jen prostý občan Humpolce, který nepochopil, co nového a lepšího mu HUGO přináší. Jestli chcete pro lidi něco udělat, jak tu dokola tvrdíte, podejte už proboha trestní oznámení. Až se všechno prokáže dle vašich tvrzení, rád vám zatleskám a možná i zapomenu na urážky, kterými mne tu častujete, a hodím vám svůj hlas.

   1. Hugo spolek by pro velkou radu volicu prijatelny byl, kdyby splnil dve hlavni podminky. Zmenil nazev a osazenstvo.

    1. Já chci město bez ODS. Tyhle pokládky , zastrašování protivníků, odklánění a další připomínaj praktiky týhle strany v 90.letech. Humpolec si zaslouží víc!!

     1. Jak bez ODS? Myslíte že tu ta strana nemá své voliče? Vnímejte realitu a nedívejte se zaslepenýma očima. ODS je nutné porazit ve volbách tak, že musí sama ODS klesnout na 3 mandáty, pokud udrží svůj standard jako drží dvě až tři volební období, je klidně možné, že bude koalice HUGO +ODS a bude mít většinu

   2. Prostý Ovčan nepochopil, že svět nevolící staré struktury není jen Hugo.
    Neustále nám tady cpete všude Hugo, to si nedokážete představit že lidé nemusí ani koalici, ani Hugo? Že je tu skupina lidí, která bude volit třeba Piráty, TOP 09, STAN, Přísahu,…?
    A tito lidé mohou chtít také město kde se nerozkrádá…kapišto Ovčan?
    Svět není jen černá a bílá, svět je barevný.

    1. Kdybyste mé příspěvky četl/a dříve, než mne začnete soudit, věděl/a byste, ze jsem tu nevyjádřil podporu žádné že znepřátelených stran. Že svět není černobílý, je pravda, ale k té se musíte časem dopracovat a pochopit, než to budete někoho chtít vyučovat. Ale jak říkala máma Forresta Gumpa: Pro hlupáka každý hloupý. Hezký večer.

     1. Můžete vysvětlit, proč strany ČSSD a KSČ (ačkoli nejsou koaliční) 100% hlasují a názorově rezonují s rádoby pravicovou koalicí? Není to dost hnusný podvod na levicového voliče? A jak je uvěřitelná pozice komunistického lídra, který je dlouhá léta jednoznačně kapitalista?

 14. Vase nenavist k Hugu a naklonost k ODS je z vasich prispevku citit na sto honů.
  Na rozdil od vas jsem rad, ze Hugo dela co dela a ze jde tvrde po amaterismu mesta, verim ze se jeste budeme vsichni divit co se zde deje za prasarny, v kterych je namocena mistni ODS a KDU

  1. Tak to Vám závidím, ze takhle cítíte. Já po covidu necítím stále nic. Hodně zdraví a pekny večer!

    1. Pročpak bych si měl hlídat IP adresu? To mě zajímá, klidně se rozepište. Budete lynčovat už před volbami?😂

  2. Jedinou nenavist, kterou tu lze postrehnout je ta ke vsem, kterym Hugo nesedi. A vubec to treba nejsou fanousci soucasneho obsazeni radnice.

   1. Naopak. Starý dinosauři ští všechno zlé na Hugny. Lidi nejsou hloupí a tak si tyhle odesáci samy škoděj. Stačí počkat na říjen příštího roku / ono se ukáže..

 15. Tak nějak to zastupitelé z HUGA prokaučovali a to mají proti sobě hodně ale hodně slabého starostu. Ale to chce změnit taktiku a ne jen brebentit pořád to samé. Ještě se musí ta omladina hodně co učit !

  1. Tak já si myslím že tratí hlavně občani a město. 5 hlasy těžko porazíte 16 hlavou krakatici. Ale lepší čas se blíží.

 16. Jen aby to byl opravdu lepší čas a nejen další krakatice. Zatím to vypadá, že budou muset zcela drtivě ovládnout volby, páč už teď všechny kolem pouráželi a zcela ztrácej jakejkoli koaliční potenciál. Pak zřejmě začne čistka na úřadě a městem zřizovaných organizací včetně výpovědí, kriminalizace, veřejných lynčů, každodenní šikana dalších ještě nevyhozených a nepozavíraných „kriminálníků“ atd.. Pěkně děkuju.
  Jinou energii z nich fakt necítím.

  1. Strašíte? To je známka slabosti. Hugo se nikomu nemstí a ani nechce. Chová se jako řádný hospodář a střeží městskou pokladnici. Bojí se akurát ty, kdo nemá čistý svědomí. Takže já hlas Hugnám hodím ikdyž jsou mezi nimi lidi který nemusím.

   1. 2. 5. 2021 (22:46)
    Tak si hlavně hlídejte ip adresu pane Ovčan. Poví toho víc než si myslíte. ping

    Dokonce přímo v téhle diskusi o pár příspěvků výše 😁😁😁. Tak určitě nikdo z Huga nestraší a nevyhrožuje…dost už nebo mě bude od smíchu bolet břicho.

  2. Hezky popisujete současné praktiky vůči mafii nepohodlným. Byla to určitě fuška vyčistit to všude od vám nepohodlných, kteří nectí přání kmotra. Je pochopitelné že kolem sebe tak kopete a vyhrožujete žalobami, případně tím že se „něco stane“. Vaše éra ale končí. Neděkujeme, odejděte!

 17. Dobrá otázka. Jak může být komunista podnikatel ? Vždyť to je v přímém rozporu s jeho přesvědčením a komunistickou ideologií. Co na to marxismus – leninismus ? Co diktatura proletariátu ? Kde jsou základní principy ?

  1. Základní principy tu neplatí. Na tomto konkrétním absurdním případě je vykreslena celá ta komická hra na politiku v Humpolci. Humpolecký komunista Vystrčil je jednoznačně kapitalista. Za Kučery byl nepokrytě členem velké koalice. A rádoby antikomunistům Bernardovi, Kratochvílovi a dalším to nevadilo.
   Všichni se měli tuze rádi. Poté si hoši z ODS začali hrát víc na pravici a levici. Výsledkem je skutečný Kocourkov. Březinka – Birkenau je další zhovadilost co je napadla. Je to urážlivé vůči panu Březinovi i vůči Birkenau. Přesto to v Humpolci projde. Koho zajímají základní principy, věcný obsah, pravidla?

  1. Akorát že ho koktavě přednášela jistá paní zastupitelka,která sama roku 2002 kandidovala za ODS.
   Návrh to možná byl relevantní, ale demokraticky byl zamítnut. Takový návrh se podává výjimečně a v opravdu jasných případech.
   Tady to spíše vypadalo, že ho podává jen z toho faktu, kdy koalice požadovala omluvu od jistých osob v HUgo

   1. Žaloudková mluvila líp než kratochvíl. Ten maximálně jeho text a výzvu přečte. A to že kandidovala za ODS ji přeci nebere právo podat návrh na odvolání. Pani Štěrbová taky vytáhla na výsluní krtka Mikuldu, novodobou komunistku Kostřicovou a nemehlo Jirků. A jak se ji odvděčili jako.

    1. Aspoň je vidět, že si vybrala mizerně. A s tím kdysi chtěla být starostkou? A roku 2018 ani už nekandidovala

 18. A co když se tu opravdu ztrácí peníze a starosta se to snaží zakamuflovat, aby se nepřišlo na to že v tom jede Bernard

  Je mi divný proč nikdo z koalice nechce forenzní audit.
  Vždyť, kdyby se neprokázala finanční újma městu, tak to pak můžou otočit proti HUGU a udělat z nich oslíky.

  Na místo toho se koalice zuby nehty brání prošetření. Není to divný?
  Každý komu záleží na městě, přeci bude chtít mít jistotu, že se tady nekrade

 19. Tak znova, bez forenzního auditu není co podávat. Posudky soudního znalce nic nedokazují ty jen naznačují.
  ODS, KDU a Standa Bernard moc dobře vědí proto se forenznímu auditu tak brání.
  Je to tu hrozná špína a na vrcholu se kření muž s čistou hlavou.
  DRŽME se ať se nepoblijem!!!

  1. Už asi čtvrt roku tu Hugofans tvrdí, že je to úplně jasný podvod, který už jasnější být nemůže. Jak to má Hugo zmaknuty, že mají posudek, důkazy…a najednou bez forenzního auditu nevazmozno. Jsem poněkud zklamaný a rozpačitý.

  2. Kdyby mělo HUGO něco v ruce, podá už Rýzner dávno žalobu, tak jako minule na změnu územního plánu, kdy to udělal hrdinně až když měl svoji změnu na Másílku oštemplovanou a žaloba jí nemohla zvrátit.

 20. Prostě se v Humpolci krade starou partou kde to jde.

  Přečtěte si nový post na Hugo Fb

  Firma Masterplan: to je ta okrádačka v Panskodomský a ejhle už je tu máme zakamuflovaný s další levárnou za 700.000 tisic

  Kolik asi tak dostáva ten Vlasta Březinka Brukner do jeho bezednné kapsy u lacláčů

  By mě zajímalo kolik dalších projektů bude podepsáno značkou Masterplan.

  Morální bahno a zloději nám vládnou a každý z nich se tetelí blahem, hlavně nic nevyšetřovat.

  A co vy na to Ovčane?

  1. Co já na to? Budete se divit. Nic. Vaše samosoudy mne nechávají klidným.. Konstatování typu „Přečtěte si nový post na Hugo Fb“ přesvědčí asi jen někoho… Podejte prosím trestní oznámení. Už jste se dostali v obviňování – a třebas důvodném – tak daleko, že pokud to nyní neuděláte, nevidím důvod ve vás vidět změnu k lepšímu. V opačném případě je to o psu, který štěká, ale nekouše.
   Krásný večer všem.

   1. Přesně, to že se na to vzali penize „z jiné hromadky“ jeste neni trestné. Ale to by nebyl pan architekt z Huga, aby mu něco nepřišlo divné… hlavne mu strašně divné přijde, jak to že uz nemá zakázky od města on, jako tomu bylo do doby než se stal zastupitelem. A že jich nebylo málo a za hodně peněz, bez výběrového řízení…. holt platforma už natáhne, tak se vzteká.

 21. HUMPULECKÉ VZTAHY neboli KLIENTELISMUS kam se podíváš

  Brukner – Masterplan,
  Bernard – Vodak,
  Kratochvíl – školy a školky,
  Kukrechtová – Poslanecká sněmovna Jirků – ZUŠ
  Mácha – školní statek
  Kostřicová – zástupce ředitele
  Mikulášek – práce v pivovaru
  Balnohová – pohřební služba
  Bartáková – teplý místečko na radnici
  Namyslo – Kučera – hlavouni
  Fiala bratr – ředitel základky
  Jůzl – Vaňkát – bez nich to nejde
  Jůzl syn – ředitel základky
  Fiala tajmík – šedá eminence
  Havelková – ředitelka gymnázium
  Vojmír Kubíček, Kubíčková – MěKiS

  Pěkně nám tu ruka ruku myje!

  HUMPOLEC MĚSTO PRO BYZNYS
  zařídíme vše co si umaneme

  1. Jestli to spíš nebude tím, že to jsou známé tváře, které lidi volí. Dávat ve volbách hlas někomu koho neznám ani podle jména, je krok ve tmě.
   A ve městě velikosti Humplu se dá spojit kdokoliv s kýmkoliv. A když ne, tak si v to vymyslime….

  2. No vono to na malym meste takhle je. To mate jako Ryzner – Ryzner, Ryzner – Machek, Zaloudkova – reditelka, proste na malym meste to takhle je. Kazdy nekoho zna, s nekym nekde byl a taky nekoho vubec nemusi, protoze janevimco.

 22. Na mě to též působí jako 30 let vládnutí jedný party.
  Mrkněte na přenosy ze zastupitelstva, pseudoopozice ČSSD a KSČ, nikdy nenapadne hlasovat s HUGem a STAN, náhoda?
  Nebo je socanům a komoušům jedno kde sedí, ale je pro ně důležité s kým hlasují?
  Popravdě umíte si představit Balnohovou nebo Vystrčila jak hlasují pro něco co navrhne HUGO?

  Ne ne je tady jedna partička starejch kámošů a ty jsou pěkně nasraný na mlaďochy, že jim do toho krafají, tak je mydlí klackem po hlavě

  1. Něco na tom bude. A možná až zas tolik dinosaurům nevadí, že mlaďoši krafaj. Ty dědy spíš dost s*re, že mlaďoši maj v 99% případů pravdu, sou výborně připravený a že ty starouše takový možnosti ani nenapadly. Viz.člen do fin. výboru. Někdo to už tady označil za majstrštyk, ale jestli sem dobře slyšela Balnohovou na záznamu, tak s tím přišel mladý pán z Huga.

   1. No a teď se tady budete ještě pár dní hezky anonymně napadat a urážet, pak budeme chvíli zase normálně a spokojeně žít, a pak zase zastupitelstvo, tyjátr, štvanice, zloba, nenávist: “ a tak bychom šli životem dál a dál….“, jak by poznamenal klasik.
    Opravdu to takhle chceme???

 23. Jj Brukner si krade pres předražený a podvodně soutěžený projekty jako Panskodomská nebo ted fotbalák ( vždy s brodským Masterplanem) Kratochvíl si přilepšuje rodinný rozpočet knížkami a sešity do místních škol.
  Bernard zapomíná platit za výkopové práce atd.

  Co všechno tady ještě vyplave na povrchu?

  Pěkné upachtěné malebné městečko, kde se dělají dobrý kšeftíčky.

  Základ všeho je nemít morálku

  A kacířská otázka na závěr, je lepší když máte opozici, která vám na všechny tyhle podvodníčky posvítí, ale bohužel tím se rozjitří atmosféra ve městě.
  anebo žádnou opozici, ale nevědomost a naivní představa, jak je u nás ve městě všechno v pohodě

   1. Vypadá to spíše opět na to druhé. Ostatně, jako dosud vždy.
    Jinej plán, než neustálou masáží proti Bernardovi, Kratochvílovi a koalici vůbec,
    ovlivnit nepřímo jejich voliče a tak se dostat na radnici. Pak asi nastane ródeo.

 24. Na zastupitelstvu to pěkně řekl pan Kučera. Všichni poslouchají bláznivého Rýznera. A pan Hrala je svým vychováním vrchol.

 25. Že to chce už na čele radnice jinou stranu než ODS je více jak jasné. Jen se obávám, že není zatím jediný z humpoleckých subjektů, který by to mohl vzít a dělat nově. Hugo je závislé na postavě pana Voplakala. Bez něho je to spolek jmen o kterých se s výjimkou jejich zastupitelů nic neví. Takže pokud se Voplakal jasně nerozhodne být starostou v případě volebního úspěchu, je hlas pro HUgo také jen plácnutím do vody.
  A to že by funkci vzal, zatím jisté není ani zdaleka. A ostatní zastupitelé? Pan Alenka sbírá zatím zkušenosti, Machek je tvář silná, ale na post nejvyšší odvahu asi nemá, Žaloudková řediteluje v Čejově a myslím si, že kantorů už Humpolec užil dost. Navíc její kandidatura na chvostu listiny ODS dává najevo, že k ODS měla v minulosti blízko.

  Takže kde brát? Lidi hlaste se alespoň o místa na kandidátkách. V Humpolci je asi devět funkčních politických subjektů. Výběr snad je, neříkejte, že ne

  Někdo to dělat musí.

  1. a proc, abych si nechal nadavat od nejakech zaslepencu? To se na to kazdej normalni vykasle. Dyt vono se hadat v praci, doma a pak jeste nekde na nejakych zastupitelstvech s blbama co vedou zabomysi valky? Ma to nekdo zapotrebi?

   1. Je to tak. Ti blbove z ODS a ANO jsou fakt hrozny. Taky se divim Hugnam ze do toho sly. Novy vitr je treba, vo tom zadna!

  2. Pokud se Voplakal rozhodne být starostou, tak bude muset jednak přesvědčit sve spolustraniky a jednak vyhrát volby, resp. získat pozici, která by mu takové rozhodnutí umožnila. Nedělejte účet bez hostinskeho.

   1. HUGO je závislé pouze na tomto muži. Bez něho je to sdružení bez náboje, bez tahu. A je jisté, že i příští zastupitelstvo v roce 2022 po volbách bude muset vytvořit koaliční Radu.

    A ptejme se už nyní s kým do toho půjde, pokud vyhraje. Podle názorů zde jim mnoho prostoru nezbývá, protože znalci a zdejší experti vyřadili ODS, KDU- ČSL, ČSSD u nich nemá šanci, KSČM také, STAN má jednoho viditelného muže, jinak je to pustina. SPD asi nepřipadá do úvahy, Piráti v Humpolci neexistují a ANO bude bez současné čtveřice mrtvou lodí.

    Tak s kým??

   1. Citace Kratochvila ze jo? Komu byla urcena? Ryznerovi nebo Alenkovi? Takovej uz starosta je. Nemastny neslany zaujaty

 26. Omlouvám se za příspěvek mimo téma, ale to jsou tady vlastně všechny 😀

  PŘI VÝJEZDU NAHORU DOLEVA Z ULICE U SOKOLOVNY /VÝJEZD Z KASALKY/ DO ULICE LNÁŘSKÁ SE NACHÁZÍM NA KŘIŽOVATCE TVARU T A DÁVÁM PŘEDNOST VOZIDLŮM PŘIJÍŽDĚJÍCÍM ZPRAVA A ZLEVA. JE TO TAK SPRÁVNĚ ?

  Děkuji.

  1. JÁ JEN, ŽE SE MI UŽ NĚKOLIKRÁT STALO, ŽI ŘIDIČI VYJÍŽDĚJÍCÍ ZE DVORA FIRMY PŘÍMO NAPROTI MI NEDALI NEBO NECHTĚLI MI DÁT PŘEDNOST.

   1. Jasná odpověď- Přednost máte vy, když vyjíždíte od Kasalky. Ten, kdo jede ze dvora firmy Servant, tak musí dát všem přednost, tedy i vám. Vyjíždí z uzavřeného dvora, kdežto vy jste na vedlejší silnici.

 27. Nedávání přednosti, to je zde v Humpolci něco naprosto přirozeného.

  Mrkněte na zastupitelstvo, též tam nedávají přednost vyšetření leváren.
  Vyhrávají Zametači podkobercoví, divný živočich, stejně tak ohražený jako Modrásek bahenní.

  Je ještě cesta daleká, do časů normálních

  Držme palce STAN a HUGO! ať to do konce úspěšně dotáhnou.

 28. Věřím v návrat paní Štěrbové do čela kandidátky ANO
  Věřím ve vítězství slušné politiky a slušných lidí, kteří mají na prvním místě naše město.
  Věřím v potrestání a vyšetření zdejších leváren.
  Věřím ve vítězství a následnou koalici
  HUGO + ANO + STAN = vláda

  A jak to dopadne za 18 měsíců

  HUGO 5 mandátů
  ANO 4
  ODS 4
  STAN 3
  KDU 2
  KSČ. 1
  ČSSD. 1
  SPD. 1

  1. Piráti budou mít určitě 2 zastupitele, černoprdelníci spadnou díky Bruknerovi na 1

   HuGo 5
   ODS 4
   ANO 3
   Piráti 2
   STAN 2
   ČSSD 2
   SPD 1
   KDU 1
   KSČM 1

   1. Piráti v Humpolci postaví leda prd. A když, tak to budou také ti bezejmenní, kterých je na ostatních kandidátkách vždycky dost. Takže víra na dva mandáty je dost odvážná

     1. To nic neznačí o síle hlasů v komunálních volbách, kde lidé volí křížkováním nejčastěji

     2. Ale neměli jediného člověka z Humpolce na kandidátce. To také svědčí o něčem

 29. Kéž by váš odhad výsledků, byla realita
  Humpolec potřebuje změnu, jako sůl, nejvyšší čas

 30. Nelze nic odhadovat kdyz nevis KDO bude za jednotliva uskupeni kandidovat. To je to nejpodstatnejsi.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Dva roky od zastřelení psa má myslivec platit, případ však uzavřen není

St Dub 28 , 2021
Už více než dva roky trvá řešení případu zastřeleného psa u Starých Bříští na Pelhřimovsku. Do dnešního dne nepadl pravomocný verdikt. Tereza Slavotínková, která v únoru 2019 přišla o chovnou fenu australského ovčáka, je z průtahů rozladěná. Případ se řeší jako přestupek, nikoli trestný čin.
Dva roky od zastřelení psa má myslivec platit, případ však uzavřen není

You May Like

Témata