Píšou o Humpolci – idnes.cz: Město na půli cesty. Humpolec se chlubí logem odkazujícím na jeho polohu

124

Originální, moderní, přitom důstojné a posilující hrdost. Takové je podle vedení humpolecké radnice nové logo města, které vzešlo z designerské soutěže pořádané organizací Czechdesign. Autorem návrhu je grafické studio Svéráz. Změna se promítne do všech prvků, kterými radnice komunikuje s veřejností.

Hlavní myšlenka nové vizuální podoby je inspirována polohou města, které leží strategicky u dálnice D1 na půli cesty mezi Prahou a Brnem.

„Dvě největší města České republiky jsou ve značce reprezentována tečkami. Bod vlevo nahoře značí Prahu, bod vpravo dole pod nápisem zastupuje Brno. Mezi nimi, v pomyslné diagonále, leží název města Humpolec,“ popisují Petra Kalousková a Eva Vopelková, které tvoří studio Svéráz.

Název města lze zaměnit pouze za „H“, které slouží jako symbol a zkrácená varianta značky. Mezi tečky je podle autorek také možné umístit různé slogany, hesla či upozornění.

………

Celý článek (pokračování) zde: https://www.idnes.cz/jihlava/zpravy/logo-humpolec-grafika-propagace-soutez-marketing-vysocina.A210701_615522_jihlava-zpravy_mv

Čtěte dále:   Píšou o Humpolci - Český rozhlas Vysočina: Vysočina má první bezobslužnou prodejnu. Zákazníci ji najdou v Humpolci

Axl

124 thoughts on “Píšou o Humpolci – idnes.cz: Město na půli cesty. Humpolec se chlubí logem odkazujícím na jeho polohu

 1. Něco podobného už bylo vymyšleno na Brunce před 15ti lety. Mají to i na webu – Areál Brunka je umístěn v srdci ČR. K tomu je podobná mapa jak v článku.

 2. Jára Janeček to posral – nedal si holt to Brunecký logo patentovat a teď mu ho ukradli. To ho při jeho povaze a duševním stavu musí neskutčně srát. (a dobře mu tak….)

     1. Možná také Vaše debilita a nutkání se permanentně do někoho srát a navážet. Inu Humpolák – rozuměj obyvatel Humpolce nikoli čtenář internetového fóra.

     2. ten hajzl mi ještě dluží doplatek za práci co jsem pro něj dělal.
      Hraje si na dobrosera ale okrádá drobné řemeslníky, tím, že neplatí doplatky za faktury.

     3. To není moje debilita, ale špatná zkušenost s panem Janečkem..Varuji všechny drobné řemeslníky před tímto gaunerem!!!!!!!

     4. klasická nenávist od člena Národní fronty, skrývajícího se za řemeslníka…

     5. A dělal jste pro něj na smlouvu nebo bez dokladu ? Pokud máte smlouvu jistě se svého nároku můžete domáhat

     6. To jo teoreticky mohu, ale za ty tři tisíce nedoplatku na faktuře za 25.000,- se mi nevyplatí se stresovat běháním po soudech. Já nemám právní odd, jsem pouhý živnostník, a ten sráč to ví.

 3. Nechápu proč se navážíte do pana Janečka ? Patří mu velké díky, že zachránil továrnu na Brunce před likvidací ! Spíše se obracejte na pana Racka, ten zničil Sukno a tím i závod na Brunce.

  1. Ten sráč mi dluží peníze je to vychcanej zmetek co si objedná práci a pak nezaplatí celou částku s tím, že se pak hádá o doplatky a doufá že to tomu dotyčnému řemeslníkovi nebude stát za to se s nim soudit.
   je to sráč! je to sráč! je to sráč! …….

   1. A dělal jste pro něj na smlouvu nebo bez dokladu ? Pokud máte smlouvu jistě se svého nároku můžete domáhat !

    1. To jo teoreticky mohu, ale za ty tři tisíce nedoplatku na faktuře za 25.000,- se mi nevyplatí se stresovat běháním po soudech. Já nemám právní odd, jsem pouhý živnostník, a ten sráč to ví.

 4. Dobrý den. Zřejmě o tom nic nevíte. Sukno cíleně vytuneloval Vl. Racek, kterého naprosto neprozřetelně do funkce prosadili restituenti z nichž již valná většina se musí otáčet v hrobě. Že mělo Sukno potíže s levnou konkurencí je sice část pravdy, ale mnohé výrobní segmenty byly životaschopné a zbytečně byly zcela zničeny. To je případ i Brunky. Že jsou tam nyní většinou jen sklady je pravdou, ale budovy jsou opravené a je tam zaměstnáno mnoho lidí a to je zásluha pana Janečka. A ten má navíc zájem i o historii této fabriky což je mnohým podnikatelům šumafuk.

  1. Jak řekl Feldkurát Katz: To se nám to hoduje, když nám lidi půjčujou… Půjčit si umí každý trouba.

 5. Osud podobných textilek u nás byl podobný. Tím nechci snižovat negativní podíl Racka ani pozitivní podíl Janečka v rámci nemovitostí bývalého Sukna na Brunce.

  1. „…..uvedl, že pivovar sám uspořádal výběrové řízení na dodavatele, kterým se stala firma VODAK, které bylo vše uhrazeno, což pivovar také doložil.“

   To je hezké, ale proč když bylo vše tak standardní platil za služby až po několika letech?
   Z účetního hlediska neakcepovatelné. To asi Bradáčová nespolkne, takovou komedii.

   1. Když si přečtete pozorně dokumenty, které předkladali Voplakal s Ryznerem, tak zjistíte, že pivovar Bernard nemohl udělat řádné výběrové řízení na zhotovitele stavby, jelikož vedle chybějících územních rozhodnutí a stavebních povolení, neměli ani projektovou dokumentaci. A bez projektové dokumentace a to vám potvrdí i pan Frrrr, nemůžete nic řádně nacenit.

    Nevěřte účelovým lžím pana Bernarda a Kratochvíla a čekejme co s tím udělá Policie ČR.

    Mimochodem zajímavé je, že Vrchní státní zastupitelství kauzu předalo do Pelhřimova a část do Českých Budějovic. Vypadá to na velký případ.
    Z toho se viníci jen tak nevylžou.

     1. To se zeptejte pana Bernarda, spoluzakladatele NFPK, jak se dělá výběrové řízení bez projektové dokumentace a potřebných povolení.
      Ve středu 14. 7. Je ZM, tam bude dobrá příležitost.
      Ať se pan “Čistý” podělí o “výrobní tajemství”😀🤪😀

     2. Bernard a Kratochvíl jen kňučí, že jim Rýzner nedá pokoj.
      Nějak zapomněli, že jsou osoby to veřejné a politicky činné a musí unést i konstruktivní kritiku.

      Nevěřím jim ani slovo, že budou Rýznera s Voplakalem žalovat, pochybuji, že mají za co. Jen Kratochvíl se pořád zmateně ohání, že je dehonestován, ale neuvědomuje si, že se nejvíc dehonestuje sám se svýma spolukumpánama ze zastupitelstva, kteří se snaží dlouhodobě nešetřit vůbec nic.

      Děkuji odvaze lidí, kteří se těmto praktikám statečně postavili.

 6. Mnoo pokud jsou to jen trubky hozeny do uz vykopany diry tak je to prkotina. Pokud je to neco vic ukaze vysetrovani. Jsem zvedava na tento souboj humpoleckych titanu.

  1. ,,důmyslný systém“ jak vyvádět peníze z kasy města – to bude něco o hodně víc.trubky jsou maxim. statisíce až miliony,ne desítky mil.

   1. A tak trubky, pokud tím nevznikly nějaké vícenáklady města, jsou nula nula nic. Tady ale zřejmě o trubky vůbec nejde .

    1. Ale je to to jediné nad čím tady Hugo kvílí. Povolení později, zaplacení pokuty, černá stavba, to sem musí správný Hugofan napsat aspoň 3x do libovolné diskuse jako domácí úkol.

     1. Jednoduché jako facka, na scůzce byli přítomni: starosta, pivovar Bernard, pan Voplakal, pan Bernard a spol. VODAk,
      Pokud máte pochybnosti s důvěryhodností pana Voplakala, obraťte se písemně na pana starostu nebo zastupitele Bernarda, jistě vám rádi jako voliči a občanovi Humpolce odpoví.
      Poté nás laskavě seznamte s jejich odpovědí a porovnáme si výsledek se zápisem z KV.
      Pokud vám to přijde jako moc pracné nebo zdlouhavé, tak věřte, že jinak si informace nemáte možnost ověřit a už vůbec né na humpolaku.

      Závěr nechce-li se vám z toho nic podstoupit, počkejte na závěry Policie ČR, věřím že ta se tím bude muset férově a nestranně zabývat.
      Hezký den.

     2. Děkuji za vyčerpávající odpověď. Škoda, že to takto nedokázal napsat nikdo za celý den a musel jsem ztrácet čas vysvětlováním.

     3. A zjistíte si to teda u Kratochvíla nebo Bernarda a dáte nám sem vědět? Já bych si chtěl udělat názor na to komu můžu věřit.

     4. Vy jste nemusel vysvětlovat celý den zaseklým deskám na co se vlastně ptáte a že vám odpovídají sice hezky, ale úplně na něco jiného. Přiznávám tedy, že se patrně neumím správně ptát. Navic se některým chtělo z mých příspěvků dokonce zvracet. Tak mi udělejte laskavost a udělejte to vy. Díky.

    2. Bagatelizujete nebo nevíte o čem mluvíte? Ty trubky nemůžete jen tak naházet na jiné trubky nebo dráty, zemní práce pak jsou mnohem rozsáhlejší. To soudní znalec jistě zohlednil. Pokud píše soudní znalec o škodě v řádu milionů, tak to není nula nula nic.

     1. To je pořád ten znalec, který dělá do včel a občas píše posudky z oborů kterým nerozumí a nebo už našli nového?

     2. Ne tento je absolutne nejlepsi bo napise vsechno za co poradne zaplatis 🤣

     3. Že se tak ptám, to o pětileté splatnosti máme i od někoho jiného než toho slušného a důvěryhodného pána, kterému není proti mysli si druhé nahrávat bez upozornění?

     4. 22.12.2020 na schůzce; starosta, Bernard, Vodak, Voplakal, to přímo předložil Pivovar Bernard, že platili srpen 2019 za stavby z let 2013, 2015 a 2018; shodou okolností 2 měsíce poté co to poprvé otevřel finanční výbor.
      Podivuhodná náhodička, nemyslíte? Mimochodem bez jakékoliv smlouvy o dilo mezi Vodakem a pivovarem. Dokážete si představit, že si jen tak zastupitel města (Bernard) uzavře per huba s dlouholetým dodavatelem vody a služeb s ní spojených (Vodak) a že platby za dodané práce a materiály, se budou platit s několika letým zpožděním?
      Co se to pan Bernard naučil v tom Nadačním fondu proti korupci.

      Možná to je ten pravý důvod proč je pan Bernard tak naštvanej na Rýznera. Třeba to vůbec neměl/ nechtěl platit a najednou musel šáhnout do kešeně pro dva melouny. A to se vůbec nebavíme kolik, že to měl opravdu celkově zacvakat. Ale to už je otázka na Policii ČR, držme se, pravda se vyjeví.

     5. Aha, takže odpověď zní ano – informace dodal pouze Voplakal. Dovoluji si tedy upozornit, že jim nedůvěřuji. Z jediného a prostého důvodu – panáček byl přichycen na schůzce při levotě a sám se tak vmanipuloval do pozice, kdy už nebyl nestranným soudcem, ale „pánským přirozením po slovensky“ pokud neco nenajde. Tak aby svůj prů…švih zakryl, našel. A ukazuje prstíkem na ostatní – já teda možná nejsem úplně košer, ale oni, koukejte na ně!
      Sry, dokud nebude důvěryhodnější nestranný zdroj, mám silnou pochybnost co zamlčel, přibarvil, přiohnul a vymyslel aby nebyl za …

     6. Je vidno, že tomu moc nerozumíte, pokud by byla v zápise z kontrolního výboru jasná nepravda nebo lež okamžitě by se ozvala strana poškozená tzn pivovar Bernard, jelikož tomu tak není a nebylo můžeme zápisu věřit, že je to fakt neboli PRAVDA!!! Ať se vám to líbí nebo ne😉

     7. faktem je, že si vy dlouholetí dobráci dáváte sakra záležet, abyste Voplakala vyštvali co nejdál

     8. Tak určitě je pravda že kdyby bylo v zápise KV něco nesprávného nebo nehodícího se pro koalici, určo by se někdo z jejich řad ozval. Stačí zpomenout Mikuldu a jeho boj za stáhnuti zápisu FV o porušování legislativy pivovarem. A podívejme se, pár měsíců na to se všechno ukáže v plný kráse.

     9. Machek,Alenka,Voplakal to jsou jediný naděje rozvoje města v dalších letech.ať se nám to líbí nebo ne.není moc aktivních lidí,který by komunálu dávali jako tihle mladí páni.město nemělo nikdy lepšiho zastupitele než tyhle mlaďochy.každý z nich vyniká v něčem.
      Nedivil bych se,kdyby s tím ale sekli.nechat si nadávat veřejně i tady na humpoláku,to každej nevydrží.přitom ve svým věku ukazujou pořád že uměj. I to je s ohledeme k jejich věku obrovskou devízou! Však si srovnejte jejich poznámky a příspěvky a nápady s pasivitou starosty nebo místostarostky!bud ˇ te konečně objektivní?

     10. Hele nevim co je na tom pravdy ale prej zase kvůli poznámce těch mlaďochů má teď proběhnout mimořádný zastupitelstvo. Radní nějak chybovali při schválení nějakejch peněz.

     11. Já tomu prý nerozumím. Aha. Prosím tedy dovysvetlit – Voplakal prednesl neco na KV a je to v zápisu. Kdo jiný z kontrolniho výboru byl na té schůzce aby mohl Voplakalovo tvrzení rozporovat? Podle zapisu nikdo. A jak může nekdo rozporovat dokumenty, které neviděl nevím. Vy ale zjevně věříte čemukoliv:). Já jsem holt opatrnější.

     12. Dokumenty z FV a KV jsou veřejné a jsou na webu města, pochybuji, kdyby v nich byly lži a nepravdy, že by se starosta, pivovar pan Bernard a Vodak neozvali.
      Nehledejte problém kde není.
      Věnujte energii důležitějším věcem např. : Proč vedení města neprodalo pozemek u bývalého autobusového nádraží, za cenu nejvyšší? Nevadí vám, že bylo město opět okradeno?
      Věřím, že toto Hugo nenechá jen tak, smutné jak se v tomto městě krade za bílého dne, za souhlasu stejné skupiny klientelistických zastupitelů.

     13. Jako dyž to tady čtu je to fakt bžunda. Na pana ing. Voplakala se tu začne s odstupem několika měsíců po inkriminované schůzce kydat špína ta to že komentoval průběh schůzky a uvedl informaci o placení za provedení prací s několikaletým zpožděním což je na místní poměry fakt divný a dost mimo mísu. A bude to jen střípek těch všech zvláštností u černých staveb. Nebo Vám Vodak posílá fakturu z vodu až po 6 letech od její dodávky??? Když nemáte argumenty útočíte na protivníka. K tomu jste se teď uchýlil svýma výmyslama o tom mladém inženýrovi. Je mi z vás na 🤮.proč teda pan pivovarník nepředložil veřejně dokumenty co by prokázali že je všechno v cajku? Ptejte se na jiných místech a jiných osob a nenavážejte se do FV a KV zápisů ako.

     14. Aha, takže Voplakal je svatej a jeho jednání nezpochybnitelné. To jste meli napsat hned , že se tu jede víra a ne skutky s fakty.

     15. To určitě nejni. Jako nikdo z nás. Chcete fakta a ty ale hned zpochybňujete. Fakt je že někdo platil za práce Vodaku až s 6-tei letym zpoždněním. Teď si sám ověřte kdo a kdy. Jako nevěřící Tomáš když nevěříte tomu jmenovci. :-)))

     16. Tak naposledy, snad to pochopí i ti nejpomalejší fans Huga. Ptal jsem se po jiném zdroji
      k těm fakturám než je Voplakal abych si to co? Abych si to mohl ověřit, protože Voplakalovi nevěřím z důvodů, které jsem předestřel a které pokládám za relevantní. Zatím nikdo jiný zdroj neuvedl, buď jeho vystoupení na zastupitelstvu a nebo zápis jeho prohlášení na KV. Máte tedy jiný zdroj k ověření nebo ne? (Plativalo kdysi i v novinách například, že informace musí být ze dvou zdrojů, nikoli jen z jednoho).

     17. A nebyl na ty schuzi taky starosta? Ten mel dokumenty videt uz davno. Tak si napiste jemu. Urcite vam rad odpovi kdy Bernard prace uhradil. Co v tom porad vidis za problem??

     18. Já vidím problém v tom, že když se slušně zeptám, zda je jiný zdroj než Voplakal, vsichni mi píšou že musím věřit Voplakalovi, protože je to pravda. Někteří i s velkými pismeny. Co řekl Voplakal je pravda, konec diskuse. A já prostě čekal po všech těch příspěvcích o těch co si chtějí krýt zadek na úřadě, o různých whistblowerech a tak dál, že informací prosáklo vic, jsou relevantní a doplňují se, jsou ověřitelné. Nejsou, to je všechno. Všichni do jednoho tu melou stále totéž a když odvetim, že na to jsem se neptal tak si to mám zjistit sám. Znovu – že to z jiného zdroje ověřené není mohl dávno napsat kdokoliv. Nenapsal.

     19. 12. 7. 2021 (16:30)
      Jednoduché jako facka, na scůzce byli přítomni: starosta, pivovar Bernard, pan Voplakal, pan Bernard a spol. VODAk,
      Pokud máte pochybnosti s důvěryhodností pana Voplakala, obraťte se písemně na pana starostu nebo zastupitele Bernarda, jistě vám rádi jako voliči a občanovi Humpolce odpoví.
      Poté nás laskavě seznamte s jejich odpovědí a porovnáme si výsledek se zápisem z KV.
      Pokud vám to přijde jako moc pracné nebo zdlouhavé, tak věřte, že jinak si informace nemáte možnost ověřit a už vůbec né na humpolaku.

      Závěr nechce-li se vám z toho nic podstoupit, počkejte na závěry Policie ČR, věřím že ta se tím bude muset férově a nestranně zabývat.
      Hezký den

 7. Jojo levárničky v Humpolci, doufejme skončily a jejich představitelé je budou následovat,

  Přejme si, ať Policie ČR, dobře a nezávisle šetří.

  Držme se!

   1. Sekáči možná, to už ukazují dnes, ale rozhodně to nebudou takoví podrazáci.
    Nota bene za všechno může situace, kdy v Humpolci dlouhodobě chyběla aktivní a konstruktivní opozice. A jak všichni víme opozice hlídá koalici. A to se zde v minulosti vůbec nedělo, doufejme že se blýská na lepší časy a v komunální politice se bude pohybovat více schopných aktivních lidí napříč politickým spektrem.

    1. Tak doufám, že těm aktivním pomůžete v příštím roce na nějaké kandidátní listině. Jen doufat nestačí

    2. Oslava sebe sama je poněkud pod původně zamýšlenou úroveň, nemyslíte, vážení HUGO zastupitelé?

     1. A ja co tady tak strasne smrdi a oni to opet Hugny s tou jejich sebechvalou.
      Co fakt nenavidim je samozroutstvi.

     2. Tvl nårodnī fronto vy jste zamrznul v době socialismu. 😎

 8. Proč předseda KV nechce kandidovat příští rok na pozici starosty? To je otázka,která by sympatizanty sdružení HUgo měla zajímat. A to píši jako nevolič ODS a koaličních stran. Bez Voplakala je sdružení jen strojem bez motoru. To vidí snad každý, kdo politiku ve městě sleduje.

  Není mnoho rozených lídrů/lídryň, kteří budou moci nastoupit na starostenský post. V současné době vidím jen osobu současného místostarosty, možný by byl i pan Voplakal, kdyby s tím nepraštil ještě letos a jinak pusto a prázdno u všech ostatních stran a hnutí. A také není jisté, zda ty strany, co kandidovaly minule, postaví kandidátku i v příštím roce..

  1. Ono kdyz to tady tak ctu tak se ani nedivim, ze i ten kdo by na to mel cas, naladu, predpoklady a trochu slusnosti kandidovat nechce.

   1. A co se zeptat Kratochvila, jestli by do toho sel znova a nebo si radeji v klidu delal svoje knizky ?

    1. Heleď a proč by do toho znova nešel když knížky dělá pořád i jako starosta a navíc pro ZŠ ve městě v násobně vyším objemu než když byl řadovej politik. To si pohlídá aby řiditelé brali od něj když je jejich šéf Nemastnej a neslanej zůstane i tak. Mi Kratochvíl ani nezajímá. Po tom co předvádí ho už volit ani nemůžu.

     1. Tvl to už snad není možný. Takže starosta bere přes 80000 za měsíc na radnici, k tomu něco ze Sompa a pak v dubnu přes 90000, v květnu přes 70000 a v červnu přes 50000 sosá k z Hálkovky? ?? Není to střet zájmů jako??

 9. Současný místostarosta Brukner je stejná kategorie jako pan současný starosta. Tzn. klientelismus, nečinnost, neférovost viz ul Panskodomská všechny čachry s firmou Masterplan.

  Počkejte na Policii ČR, možná budete překvapen, kdo je pan Brukner.

  V jednom s vámi souhlasím Voplakal je hodně dobrý a zajímavý lídr, vzděláním, vystupováním, chováním atd.

  Počkejme na kandidátky a na vyšetřování, myslím že bude ještě hodně překvapení na hřišti humpolecké komunální politiky.

  Hezký sluníčkový den všem lidem dobré vůle.

   1. Ale na starostu kandidovat chtít nebude.. To už se po městě ví a říká.. Takže co na to volič

    1. „po městě se ví a říká“ – no tak to jo, to je jiná, to jsou vždycky 100% ověřené informace na úrovni ČTK

     1. Tak se Voplakala zeptejte osobně.. Jistě Vám to potvrdí

 10. Achjo. Prachy, prachy a zase prachy. A pritom je tolik krasnych veci, ktere si je potreba uvedomovat.
  Jaky si to udelas takovy to mas. Dej stranou to, do ceho te ostatni chteji vtahnout a delej si fajn zivot podle sebe. Jak jen ty uznas za vhodne, protoze tvuj spokojeny zivot je jen a jen tvoje zasluha. A naopak.

 11. Děkuji Hugnám za jejich neustálou a nebojácnou práci, kterou odvádí pro naše malebné městečko.

  Věřím, že Policie ČR důkladně prošetří trestní oznámení, ktere podal pan Rýzner a my občané uvidíme, jak se zdejší věci opravdu mají.

  Hugo držte směr 👍👍👍

  1. Bude zajímavé také sledovat, jak se vyvine situace kolem avizovaného trestního oznámení pana Kratochvíla a spol. Zatím to spíše vypadá na stejné strašení jako u pana Bernarda, který právníky vyhrožoval už několik let. A skutek utek, jak říká známé rčení. Někdo jim třeba vysvětlí, že to co tu praktikují dlouhá léta je skutečně klientelismus nejhrubšího zrna.

   1. Musím vás opravit pan Kratochvíl a Bernard nemluví o trestním oznámení, ale o žalobě na ochranu dobrého jména, tzn občanské právo, který řeší maximálně omluvu či finanční náhradu.

    Trestní oznámení co bylo podáno, je záležitost trestního práva, které může skončit podmíněným či nepodmíněným trestem

    lidi na které míří trestní oznámení asi moc klidné noci nebudou mít. Ovšem pokud budeme věřit tomu, že je zde důmyslný systém na vyvádění veřejných financí, museli s tím počítat, že jednou to celé může prasknout a pak je to velký průser

     1. Nedělejme účet bez vrchního, počkejme na závěry šetření…

 12. Za mě opět ukázka, že HUGO odvádí kvalitní a konstruktivní opoziční práci, jdou vlastní cestou. Radujme se. Není nic lepšího než kvalitně hlídaný vládnoucí politik.

  My občané na tom můžeme jen vydělat.

  HumpolecGO! držte se, děkujeme!

  1. No uvidíme, zda v roce 2022 HUGO vyhraje, jestli bude mít tak odvážné zastupitele, aby zvedli tedy tu rukavici a převzali i odpovědnost za vedení města. Ono v opozici je to vždycky lepší, to je vidět i na parlamentní opozici jak štěká celou dobu a nikde nic.

   Takže pokud to Voplakal zabalil a nebude lídrem, snad se pochlapí jinak zbytek Hugo

 13. Zastupitelé ODS, KDU, ANO, ČSSD, KSČM, již jste byli předvolaní na výslech?

  Hlavně nezapomeňte vypovídat pravdu a nic víc než pravdu a k tomu vám dopomáhej Bůh.

  1. Držme si palce, ať Policie ČR vše řádně prošetří.

   Padni komu padni!

   Nejvyšší čas, aby se zdejší ovzduší pročistilo a situace vyjasnila, zdá se mi, že se v posledních měsících zbytečně moc zametalo pod koberec a politikařilo, aby se situace stala pro nás obyčejné smrtelníky nepřehledná.

   Teď už je to jen práce orgánů činných v trestním řízení, buďme trpělivý.
   Jsem si jist, že během pár měsíců se dozvíme jestli celé trestní oznámení bude odloženo, nebo se bude pomalým, ale jistým krokem blížit k obžalobě viníků (neznámých pachatelů), kteří zde dlouhodobě rozkrádali veřejné finance (vycházím z toho co jsem se dočetl v článku na idnes)

 14. Nechápeš nadsázku? I když…..

  zároveň by mě zajímalo, kdo pomůže těmto zastupitelům z trestněprávní šlamastyky, do které se dostali vlastní hloupostí?

  Chápu že Velký Standa bude mít super právníky, možná je dopřeje i Karlovi, který se dobrovolně postavil za Bernardovi a Kučerovi levárny, tedy pokud přispěje finančně na tyto právniky, jelikož super právník rovná se super taxa, ale co ten zbytek? Obrátí se na zdejší všeobecné právníky (Sedlák, Dvořáková), tak potěš Pán Bůh, nechtěl bych být v jejich kůži.

  Ale jak bylo psáno výše, všichni z nich věděli jakou hru hrají, jaká jsou pravidla této hry, jaká odpovědnost z toho plyne a zároveň jaké dopady to může mít do jejich životů.
  Ten kdo z nich jen hloupě věřil, najednou uvidí, že věřit jen nestačí a pokud to tak zásadně podcenili, nezbývá jim nic jiného, než spoléhat i na Pána Boha, aby jim trošku pomohl, přeci jen 1/5 z 16 zastupitelů jsou představitelé místní KDU, kde věřit v nejvyššího se rozumí samo sebou😉

  Hezký den a slunce v duši všem lidem dobré vůle

 15. Nevím jestli 16 “koaličních” zastupitelů je trestněpravně odpovědno, ale dokážu si představit, že minulí (2014-2018) a současní (2018-2022) členové rady města jsou v nezáviděnihodné situaci, jelikož jejich čelní postavení a tím pádem zodpovědnost, je již nezpochybnitelné.

  1. Radní (2014-2018); Bartáková, BRUKNER Janeček, Kučera, KUKRECHTOVÁ, MÁCHA, Namyslo

   Radní (2018-2022); Bendl, BRUKNER, Kostřicová, KUKRECHTOVÁ, Kratochvíl, MÁCHA, Mikulášek.

   Zajímavé, která jména se objevují v obou radách!!! A starosta vždy z ODS.

   Závěr: čelní představitelé z ODS a KDU, velice dobře ví, co se v Humpolci dělo a děje, ty ani to trestní oznámení nemůže vyvést z míry.

   Souhlasím, že teď musí konat Policie ČR. Padni komu padni!!!

   1. Horší je, že brzy přijdeme o parkoviště u bývalého nádraží. To mě štve mnohem více než kauza Trubky.

   2. nebude to tim, ze je lidi zvolili? Vono to potom prestava byt uz zajimavy. Nebo jde o to koho vlastne nezvolili? Pak jsou lidi blbi, co? Vzdyt voni by se starali az do roztrhani tela ale nemuzou.

    1. To že lidi někoho zvolili, byť i opakovaně, ještě tomu zvolenému nedává mandát k tomu, že může porušovat zákony.

     Žijeme přeci v právním státě

     Policie musí vyšetřit a uzavřít.

     Padni komu padni,!

     1. Proč tady vykřikujete pořád jedno a to samé.. Policie jistě bude konat a šetřit.. O tom není pochyb. Možná za pět let se nějkého výsledku dočkáme..

      Hlavně aby byli ti noví zastupitelé lepší, o to jde.

      V opozici se malují hezké obrazy, ale práce přímo v řízení města je zase jiná věc. A počítejte s tím, že HUgo bude potřebovat koaličního partnera.

      Zatím to vypadá, že ho nemá..To zamrzí

     2. no jestli něco zamrzí, tak to co tady léta předvádí ta vaše parta

     3. Hugo (pokud bude kandidovat). Ano (pokud se do komunálu vrátí Mgr. Štěrbová a sestaví kandidátku bez současných zastupitelů za toto hnutí) Stan (pokud ho někdo zvolí, musí si to odpracovat, zatím je to málo)

      Slušný základ pro koalici

 16. Aha, tak že pokud máte důkazy, že se tady rozkrádají peníze, neřešte to, hoďte to za hlavu a spolupracujte, třeba vás zítra též nechají něco ukrást.

  A jak je vidět lidem v Humpolci, těm je milejší, když před lumpárnama strčí hlavu do písku a budou se tvářit, jak je Humpolec sluníčkový.

  Myslím, že Hugo svým postojem k těmto lidem a k jejich činům, udělalo pro obyvatele Humpolce víc, než si myslíte.

  Copak chcete vychovávat vaše děti v prostředí, kde je normální rozkrádat veřejný finance?

  Děkuji Hugo za vaši odvahu a energii

 17. Předpokládejme, že ten nebo ti co nechtějí šetření od OMH nebo KV nebo forenzní audit, k tomu mají své důvody, někoho nebo něco kryjí.

  Kdo přesně rozkrádá, na to vám bude muset odpovědět Policie ČR, též sám věřím, že to důkladně a objektivně prošetří, padni komu padni.

  A pak se dozvíme jak to celé bylo.
  Vymyslel si to Rýzner, aby poškodil starostu a vedení města?

  Nebo se mu pomocí lidí uvnitř úřadu (whistelblowerů) podařilo nashromáždit dostatek důkazů, které musel předat policii, aby se sám nevystavoval trestnímu stíhání?

  Rozhodně všichni víme a to je zdokumentované na uplynulých zastupitelstvech, HUGO vyzývalo město k prošetření, neboť bylo důvodné podezření z poškozování finančních zájmů města a 16 zastupitelů to vše blokovala a ještě recipročně požadovalo po Voplakalovi a Rýznerovi omluvu.

  Předpokládám, že ještě podá žalobu Bernard, Kratochvíl a po kvalitním prošetření policie budeme vědět víc než nyní.

  Trpělivost, růže přináší. A nám trpělivost přinese poznání, kdo je kdo v té humpolecké politické bramboračce😉

 18. Teoreticky může být kdokoliv v Humpolci vrah. Co podat na všechny TO a počkat na PČR co vyšetří ? 😀

 19. Pokud k tomu nedodáte důkazy, tak vase TO bude ihned odloženo.

  Jestli se nepletu, tak Vrchní státní zastupitelství případ předalo na OSZ pelhřimov a KSZ Český Budějovice a ty to předali Policii ČR, což znamená, že to vyšetřuje hospodářská kriminálka

  Vyjádření z článku Idnes ředitel odboru trestního řízení soudu Jaroslav Dolejš

  https://www.idnes.cz/jihlava/zpravy/trestni-oznameni-humpolec-cerne-stavby-zdenek-ryzner.A210703_615915_jihlava-zpravy_evs

  Nechme policii dělat svojí práci, už to zde zaznělo mnohokrát

  1. Presne tak, vyckejme na verdikt soudu. Rada obcanu se obava, ze jde o cilenou osobni kampan Ryznera a jeho spolku pred volbami. Tak uvidime kde je pravda. Drive ci pozdeji. A nebo vubec. S pravdou se setri aby zbyla na kazdeho …

   1. Souhlasím vyčkejme na kroky policie.

    Mám poznatky opačný, řada občanů se obává, že se zde dlouhodobě krade a to ve velkém stylu, proto ta nechuť 16 zastupitelů cokoliv vyšetřovat.

    Policie to musí rozseknout!

    Dobrou noc😌

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Provoz na části D1 zastavila na dva dny plánovaná uzavírka

St Čvc 7 , 2021
Začal prodloužený víkend a zároveň první víkend prázdnin. Zdržení hrozí řidičům hlavně na příjezdu do Prahy od severu, protože je dálnice D8 zúžená do jednoho pruhu, kolona se tvořila také na dálnici D1 směrem z Prahy, v podvečer již byl provoz plynulý. Po osmé večerní ale mezi 21. a 34. […]

You May Like

Témata