Po Petrovicích se mohou lidé procházet bezpečněji

26

V Petrovicích už se lidé mohou procházet po novém chodníku. Cesta po obci tak pro ně bude bezpečnější.

„Provoz přes Petrovice je opravdu velký, zejména když je provoz na dálnici omezen,“ poznamenal Josef Bloudek z Petrovic. Práce na výstavbě chodníku včetně veřejného osvětlení začaly loni na podzim. „Počasí nedovolovalo celý chodník dohotovit. A tak až koncem dubna práce skončily,“ informoval Bloudek.

Zmíněný chodník, který je dlouhý zhruba 190 metrů, vede při hlavní silnici při příjezdu z Humpolce po pravé straně. Práce vyšly zhruba na jeden a půl milionu korun. „Přičemž se městu podařilo získat dotaci ze Státního fondu dopravní infrastrukturu ve výši bezmála jeden milion korun,“ uvedla mluvčí humpolecké radnice Aneta Slavíková.

Zdroj: https://pelhrimovsky.denik.cz/zpravy_region/po-petrovicich-se-mohou-lide-prochazet-bezpecneji-20210511.html

V Petrovicích mají nový chodník dlouhý zhruba 190 metrů. Foto: se souhlasem Josefa Bloudka Zdroj: https://pelhrimovsky.denik.cz/zpravy_region/po-petrovicich-se-mohou-lide-prochazet-bezpecneji-20210511.html
V Petrovicích mají nový chodník dlouhý zhruba 190 metrů. Foto: se souhlasem Josefa Bloudka
Zdroj: https://pelhrimovsky.denik.cz/zpravy_region/po-petrovicich-se-mohou-lide-prochazet-bezpecneji-20210511.html

Axl

26 thoughts on “Po Petrovicích se mohou lidé procházet bezpečněji

 1. Koluje po Petrovicích

  Po delší odmlce se opět hlásíme o slovo. Delší pauza, kdy jste o nás neslyšeli, byla zapříčiněna pandemií Covid 19 a také tím, že jsme čekali na odpověď na naši stížnost, pro porušení zákona o obcích současným vedením města. Stížnost jsme doručili do podatelny města dne 29. září 2020 a dosud nám nikdo neodpověděl. Nabýváme dojmu, že se v Humpolci dějí paranormální jevy. Starosta nám v jednom z dopisů dle svého vyjádření poslal v příloze protokol o volbách do osadního výboru v Petrovicích, žádný však do dnešního dne doručen nebyl. Zápis z veřejné schůze byl zfalšovaný a přestože se jí zúčastnil starosta a místostarosta na naše upozornění nereagovali. V této věci bylo již mnoho podvodů a lží. Vzhledem k tomu, že je ponižující usvědčovat někoho ze lži, nebudeme tak činit. V jednom z dopisů jsme Vás žádali o pomoc, kdy jsme chtěli odhalit “výhybkáře“. Tedy toho, kdo v naší věci odklonil vlak demokracie na slepou kolej v Humpolci. Již jsme ho odhalili. Je to první místostarosta Ing. Brukner. To je ta osoba, která předložila novému zastupitelstvu na zasedání dne 19.12.2018 materiál na základě kterého jste zvolili předsedy osadních výborů a určili členy osadních výborů. V případě místní části Petrovice, nezkontroloval zda zde proběhly volby, tak jak to vyžaduje Jednací řád pro práci osadních výborů a předložil Vám tak falešné údaje. Uvedl Vás v omyl. Věřili jste v odborné schopnosti zpracovatele a předkladatele a jistě Vás nenapadlo, že mají v této věci, nekalé úmysly. Normální je zjištěnou chybu napravit. Nestalo se. Tuto záležitost nedáváme za vinu starostovi, neboť byl ve funkci nový a tzv. „ nevěděl, která bije“. To ostatně bohužel neví dodnes. Doufáme, že si všichni, co na tom mají podíl viny, užili pocit nadřazenosti . Snažili jsme se bojovat zdravým rozumem, ale současné vedení města je v tomto ohledu zcela neozbrojené. Tímto končíme s řešením problému nevolby osadního výboru v místní části Petrovice.

  Rozhodli jsme se, že využijeme nakupenou pozitivní energii k prospěchu všech občanů města a nakonec i vedení města, které si očividně neví rady. Což vyplývá i z vyjádření pana starosty v posledním, dubnovém vydání Radničních listů. Zoufá si, že dochází k rozdělování lidí i na úrovni městských samospráv. Přitom se sám svým klientelistickým přístupem k výkonu funkce starosty na tomto podílí. Přicházíme s plánem činnosti s cílem uklidnit situaci ve městě do komunálních voleb v roce 2022.

  1) Chceme zorganizovat celostátní sbírku finančních prostředků, které by byly použity pro očištění osob, které se cítí být poškozeni činností Kontrolního a Finančního výboru. Dále by z těchto prostředků byly financovány: právní pomoc pro občany, kteří se cítí být poškozeni Městem Humpolec, forenzní audity na vybrané investiční akce a schvalovací správní procesy města.

  2) V případě, že se potvrdí některá podezření o tom, že Pivovar Bernard zneužíval personálního propojení vedení pivovaru s vedením města ke svému prospěchu, budeme o těchto podezřeních informovat Vládu České republiky, Radu Evropské unie a Vládu Belgického království. Humpolec není kolonie. Věříme, že k této situaci nemusí dojít, pokud město a belgicko-český pivovar předloží relevantní dokumenty a rozptýlí tak veškerá podezření („ ukázaná platí“ ). Dále, pokud se prokážou podezření na adresu pivovaru, by stálo za úvahu využít petičního práva na přejmenování některé ulice či náměstí ve městě např. ulice (náměstí) „Obětí pivovaru“, nebo podobně. Žádná oběť by neměla být zapomenuta.

  3) Navrhujeme v příštím roce zorganizovat v Humpolci mezinárodní setkání pozůstalých rodinných příslušníků po zavražděných osobách vrahy bratry Mašíny. Cílem je seznámit pozůstalé se současným vedením města, které bratry Mašíny považuje za hrdiny a posílá deseti tisíce korun na podporu rodiny vrahů. Samozřejmě, že pravý motiv je skryt za vznešenou myšlenkou (z veřejně publikovaných názorů některých členů rady a zastupitelstva je zřejmé jaké postoje v této otázce zastávají). Dalším cílem je poukázat na skutečnost, že vražda je vraždou za každého režimu. Dále by to mělo mít i preventivní vliv, aby si někdo nevzal příklad z vrahů a neřešil osobní problémy podobným způsobem. Například když mu někdo ničí klidný život, životní podmínky nebo mu znehodnotí jeho majetek v centru města. Tomu bychom měli všemi způsoby bránit a poukazovat na společenskou nebezpečnost vraždy a nikoliv ji bagatelizovat.

  4) Dále bychom chtěli přispět ke zlepšení politické kultury ve městě, která je na tristní úrovni. V první polovině tohoto volebního období připomínalo každé jednání zastupitelstva pracovní poradu stáčírny piva. Doufáme, že druhá polovina dosáhne alespoň úrovně seriálu „Žena za pultem“. Za tímto účelem chceme zorganizovat soutěž, kdy budeme udělovat ceny za nešvary a nekvalitní práci jednotlivých komunálních politiků. Pracovní název těchto anticen je „Humpolecký tupolánek“, který by měl tři stupně (bronzový, stříbrný a zlatý). Nemáme ambice být v této věci korektní. Jako příklad uvedeme vystoupení zastupitele p. Namysla, kdy se pohoršoval nad aktivní prací opozice. Domníváme se, že k politické kultuře patří i umění včas odejít. V tomto případě, čas marně uplynul. Je to laureát na bronzového „Humpoleckého tupolánka“ za provozní slepotu. Další příklad je náš „výhybkář“ p. Brukner, laureát na stříbrného tupolánka. Pokud Vás nyní napadla otázka, kdo bude laureátem na zlatého tupolánka, tak nevíme. Budeme hledat a domníváme se, že by to mohl být někdo, koho bychom mohli pracovně nazvat kmotr provinční úrovně.

  5) Na závěr se obracíme na místní organizace politických stran a hnutí, aby opustily současnou praxi, kdy při zjištění, že jejich zástupci v orgánech obce jsou méně schopní nebo naopak schopní všeho, se jich snaží zbavit tím, že je navrhnou na kandidátku do krajského zastupitelstva, nebo dokonce do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR. Je to celospolečensky škodlivé, pak se nemůžeme divit slabé úrovni vrcholové politiky.
  Je možné, že se někomu z Vás naše aktivita nebude líbit, potom za to můžete poděkovat nejužšímu vedení města, které nás k tomuto kroku vyprovokovalo svým přezíravým jednáním. V mnoha ohledech.
  Žádáme zastupitele, pracovníky úřadu, všechny občany města Humpolce přidejte se k nám, společně rozfoukáme pivní inverzi nad Humpolcem.
  Žádáme Vás, aby jste tento dopis považovali za otevřený dopis určený všem občanům města.

  S pozdravem

  Přípravný výbor
  Petrovické nadělení z.s.

  1. Do sněmovny se cpe madam Kukrechtová , že jo ? Mno tak to popis v dopisu platí 100%. Spolu s Kratochvílem už svoje ukázaly i ve volbách do kraje

  2. Děkujeme petrovické pobočce paranoidního sdružení, dnes již zcela závislých ( bohužel ne na alkoholu ) členů HUGA, za další důkaz šíření stejnojmenné nákazy do městských částí, která má pravděpodobně za účel, „vyvážit“ zcela pozitivní obsah sdělení tohoto článku.
   Možná je na zvážení, zda by se opravdu neměli mobilizovat nejvyšší složky státu, neboť by jistě nebylo vhodné, aby se tato výše zmíněná “ choroba“ rozšířila postupně do celé země nebo ještě hůře, do zahraničí. Logicky by pak vlastně hrozila další celosvětová pandemie viru “ Ryzners – Hugid 2018 “ a to bychom si jistě nedali za rámeček, co myslíte?
   Jo a nejsem Bruckner 🙂

  1. A jejda, koukám, že nás Ovčanů je tu více. Prosim pojmenujte se např. Ovčan 2, ať se to neplete. Ja po forenzním auditu nevolám – myslím, že dobrý hospodář (za nějž se hnutí HUGO s oblibou označuje) by spíše měl podat TO a využít standardního postupu – nástrojů, které již existují a jsou vykonávána v rámci verejnych rozpočtů, než z našich daní platit další aktivitu. Jen aby se to nepletlo. Krásné odpoledne

 2. Palec nahoru, vtipné!
  Petrovičáci mají evidentně velký smysl pro humor
  Gratuluji
  Hezky den vsem,

 3. Tak opravdu nechápu tuhle podivnou maškarádu údajných obyvatel Petrovic.

  Článek byl o chodníku a zase ta vřava kolem tandemu Bernard-Rýzner. Hnus

 4. Tvl. to je jak u debilů na kopečku. Ať jim někdo z ošetřovatelů vysvětlí co je to off topic !

 5. Hezky jste to napsali, vy kluci petrovičtí. By člověk nevěřil, kolik vtipu a nadhledu tam v té dědině máte.
  Pokračujte dál je vidět dle reakcí, že jste se trefili do černého
  Gratuluju👍👍👍

 6. V Petrovicích by nikdy ani podobný spolek neuměli založit. Bohužel..Jako sranda možná dobrý, jinak povzdech..

  1. Mno, asi se mýlíte. Starosta fakt neví, jaká bije. Eště aby, když se věnuje hlavně prodeji knížek školám v Humpolci. Když má ,,tak výhodný,, ceny proč od něj nenakupujou v Čejově? Jiřicích? Želivě? Fakt vtipný že většinu smluv uzavřel jako starosta Holt z takovýho místečka se biznis dělá líp. Tady jsem si našla odkaz z jinýho vlákna. Je tam všechno černý na bílym. https://smlouvy.gov.cz/vyhledavani?publication_date%5Bfrom%5D=&publication_date%5Bto%5D=&subject_name=&subject_box=&subject_idnum=&subject_address=&value_foreign%5Bfrom%5D=&value_foreign%5Bto%5D=&foreign_currency=&contract_id=&party_name=&party_box=&party_idnum=47223260&party_address=&value_no_vat%5Bfrom%5D=&value_no_vat%5Bto%5D=&file_text=&version_id=&contr_num=&sign_date%5Bfrom%5D=&sign_date%5Bto%5D=&contract_descr=&sign_person_name=&value_vat%5Bfrom%5D=&value_vat%5Bto%5D=&all_versions=1&export=Exportovat+do+XLSX&do=detailedSearchForm-submit

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Online koleda Tří králů je u konce, celkově sbírka brodské charitě vynesla více než milion korun

St Kvě 12 , 2021
Online koleda, do které se lidé mohli v rámci Tříkrálové sbírky zapojit netradičně až do 30. dubna letošního roku, vynesla Oblastní charitě Havlíčkův Brod přesně 201 743 korun. Celkový výtěžek sbírky nakonec překročil jeden milion korun.
Kasička je také v kavárně Moje čokoláda moje kafe v Havlíčkově Brodě

You May Like

Témata