Policisté hledají svědky

Policie hledá svědky pondělní tragické dopravní nehody na D1, která se udála v blízkosti Humpolce.

V pondělí 22. září 2008 v 16:50 hodin se na dálnici D1 na km 78,8 ve směru Praha-Brno stala tragická dopravní nehoda, při které zahynul 29letý muž. Účastníky nehody byli řidič vozidla odtahové služby VW LT 46 a  řidič vozidla Renault Laguna. Vozidlo Renault Laguna bylo v důsledku technické závady odstaveno v pruhu pro pomalá vozidla.


Policisté v Pelhřimově, kteří v současné době tuto nehodu šetří, žádají svědky, kteří v té době v místě nehody byli, nebo projížděli, či mohou podat bližší informace k této nehodě, aby se přihlásili na linku 974 274 330 nebo linku 158, nebo jakoukoli policejní služebnu. Svým svědectvím tak napomohou ke zjištění dalších informací k nehodovému ději.


Podle dosud vypovídajících svědků nehody šlo o to, že osobní automobil zastavil kvůli technické závadě na autě u krajnice a jeden cestující vylezl ven položit výstražný trojúhelník. A právě v tuto chvíli mladého muže ze Slovenska srazila dodávka. Ta narazila i do stojícího auta u krajnice. Při střetu byly tři osoby zraněny a muž pokládající výstražný trojúhelník přes veškerou snahu záchranářů na místě svým zraněním podlehl.


                                                                                                    


Dálnice byla od okamžiku střetu zcela neprůjezdná ve směru na Brno a v místě se tvořily kolony. Zasahovalo zde několik sanitních vozů a vrtulník LZS, profesionální hasiči ze stanic Humpolec, Pelhřimov a Ledeč nad Sázavou. Jednotky provedly zajištění havarovaných vozidel proti požáru a provedly likvidaci uniklých provozních kapalin sorbentem. Na vyproštění vozidel byla povolána specializovaná firma. Na žádost velitele zásahu se k nehodě dostavila i psycholožka Hasičského záchranného sboru kraje Vysočina, která poskytla účastnici dopravní nehody psychologickou péči. Poslední jednotka profesionálních hasičů opouštěla místo zásahu 3 a půl hodiny po střetu.

Čtěte dále:   Sladké mámení. Muž chtěl v Humpolci ukrást dvě desítky čokolád

 


Fotografie z místa nehody:


http://www.i-vysocina.cz/zpravodajstvi-vysocina/tragicka-nehoda-na-dalnici-srazka-7-aut-jeden-mrtvy-2008-09-22.html


 


myska

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Soukenictví v Humpolci a různé povídky i příběhy V

Pá Zář 26 , 2008
Pokračování pamětí soukeníka Adolfa Havelky pojednávající o nových strojích, které zrychlily a usnadnily práci humpoleckých soukeníků: jednušce, pelcovce, kontýně, mašinovačce a klepačce. Čtěte dále:   Pozor na podvodníky

You May Like

Témata